Pogoń wygrała z Podbeskidziem

Fot Janusz Mazurek

Zakończył się mecz Nice 1 Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

POGOŃ   -   PODBESKIDZIE 3 : 0 (0 : 0)

BRAMKI: Zytko 48 (k), Zjawiński 65, Tomasiewicz 86 (k)

Przebieg  spotkania

Koniec meczu

90 min - sędzia dolicza minimum 2 minuty

89 min - zmiana w Podbeskidziu: Malec wchdzi za Moskwika

86 min - zmiana w Pogoni: Bamcessi wchodzi za Zjawińskiego

86 min - GRZEGORZ TOMASIEWICZ nie daje szans Leszczyńskiemu strzałem z "jedenastki"

85 min - rzut karny dla Pogoni po faulu Magiery na Bajdurze

82 min - zmiana w Pogoni: Paczkowski wchodzi za żegnanego brawami Wrzesińskiego

28 mim - Lewicki bliski zdobycia kontaktowego gola, grę wznawia Misztal

80 min - Haskić strzela, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

75 min - zmiana w Pogoni: Bajdur wchodzi za Świerblewskiego

74 min - Świerblewski minimalnie się myli w dobrej sytuacji strzeleckiej

73 min - Wrzesiński dogrywa, Tomasiewicz strzela, piłka odbija się od obrońcy

67 min - żółtą kartkę otrzymuje Tomasiewicz

65 min - DARIUSZ ZJAWIŃSKI otrzymuje długie podanie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela drugą bramkę dla Pogoni

64 min - potężne zamieszanie pod bramką Podbeskidzia, piłka nie chce wpaść do siatki

62 min - Mroziński strzela na trzecie piętro

61 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1531 kibiców

59 min - Świerblewski wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem, Leszczyński wygrywa ten pojedynek

58 min - Podgórski centruje z wolnego, piłka mija wszystkich zawodników i wychodzi na aut

55 min - dwie zmiany w Podbeskidziu: Sladek wchodzi za Janotę, Lewicki za Jarocha

54 min - Burkhardt wypuszcza Wrzesińskiego, ten uderza, piłkę chwyta bramkarz Podbeskidzia

48 min - MATEUSZ ŻYTKO zamienia karnego na gola

47 min - rzut karny dla Pogoni po zagraniu ręką Gumnego

46 min - żółtą kartkę otrzymuje Mroziński

46 min - drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

W zakończonym już meczu MKS Kluczbork przegrał ze Stomilem Olsztyn 1 : 2.

Koniec pierwszej połowy. Obie drużyny nie stworzyły klarownych sytuacji pod bramkę rywali. W grze było dużo niedokładności i chaosu.

44 min - Tomasiewicz przewraca się na polu karnym gości, sędzia uznaje, że winy obrońców nie było

40 min - Janota niecelnie strzela zza pola karnego

36 min - Burkhardt strzela z wolnego z 35 metrów, Leszczyński pewnie broni

35 min - Burkhardt centruje z rzutu rożnego, obrońcy gości wybijaja piłkę w pole

32 min - Zjawiński niecelnie strzela z 30 metrów

29 min - groźnie pod bramką Pogoni, podanie Haskića przejęli obrońcy

26 min - siedlecka "żyleta" rozpoczyna ogłuszający doping

24 min - Chyła wygrywa walkę o piłkę z Jarochem

23 min - Leszczyński broni daleki strzał Burkhardta

22 min - kontra Pogoni nie kończy się strzałem

14 min - Świerblewski bliski wyłuskania piłki Magierze

12 min - Zjawiński uderza z dystansu, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

11 min - Misztal podaje nogą, płka wychodzi na ... aut

10 min - niecelnie zza pola karnego strzela Sierpina

9 min - Magiera dogrywa na pole karne Pogoni, piłkę pewnie łapie Misztal

7 min - Piacek przerywa akcję Zjawińskiego

3 min -  dobrze interweniuje Mroziński

1 min - sędzia Szymon Lizak daje gwizdkiem znak do rozpoczęcia meczu, przy piłce gospodarze