reklama

Wielkie otwarcie!

fot. Aga Król

Już jutro, 8 lipca o godz. 9.00 zostanie otwarta nowa Galeria Mebli sieci sklepów Emilia połączona z Salonem Pięknych Wnętrz Argo. Na klientów czekają promocje i atrakcyjne ceny na wybrany asortyment.

reklama

Salon Meblowy "Emilia" istnieje na rynku od 1989 r. Przez 28 lat działalności właścicielom firmy udało się rozwinąć skrzydła i rozszerzyć swoją działalność na kilka punktów. Największy Salon o powierzchni 4 tysięcy metrów kwadratowych z dużymi parkingami bogatą ofertą uznanych firm meblarskich powstał przy ul Sokołowskiej 145A. Tu pod okiem fachowca, można zaprojektować swoją kuchnię od podstaw i dopasować każdy jej element do indywidualnych warunków mieszkaniowych. Kuchnie wyróżniają się nowoczesnym designem i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom  i oczekiwaniom klientów firma zdecydowała się na kolejną inwestycję. 8 lipca o godz. 9.00  przy ul. Sokołowskiej 174 zostanie otwarty  nowy salon Galeria Wnętrz.

 - Jako pierwszy salon meblowy w Polsce podjęliśmy współpracę przy innowacyjnym projekcie stworzenia DOMOSTREFY z producentem meblowym Wójcik Meble. Wspólnie stworzyliśmy koncept przestrzeni, w której każda kolekcja zaaranżowana jest z dużą starannością, a odwiedzający ją goście będą mogli poczuć się jak w domu. Projekt z pewnością zachwyci każdego naszego klienta – mówi Jakub Karczmarczyk, właściciel nowo otwartego salonu.   

W ofercie klienci znajdą też meble firm, których do tej pory nie było na rynku lokalnym takich jak: Caya Design, Krysiak Meble, Mebin, Szynaka Meble. Nowością będą też meble drewniane do salonu, jadalni, sypialni czy gabinetu. To unikatowe produkty wykonane z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną, lakierowane, które od lat cieszą się uznaniem klientów.

W nowo otwartej Galerii Wnętrz klienci, pod okiem projektantów firmy Argo, będą mogli stworzyć wymorzoną łazienkę, wybrać podłogi VOX czy zakupić drzwi.

ARGO Salony Pięknych Wnętrz to sieć specjalistycznych punktów sprzedaży z dziedziny materiałów wykończenia wnętrz. Posiada 5 salonów: Siedlce ,Stojadła, Lublin, Kozerki, Mińsk Mazowiecki. Oferuje produkty większości polskich oraz europejskich producentów w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi i innych materiałów wykończeniowych co pozwoli znaleźć coś dla siebie nawet najbardziej wymagającym klientom. Wykwalifikowana kadra zapewni nie tylko korzystne ceny, ale i profesjonalne doradztwo.  

- Otwierając nowy salon w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 174, wprowadzamy nową jakość i dzielimy się z Wami naszą wizją łazienek i wnętrz. Przedstawiamy Państwu wyjątkowe wzornictwo, które swobodnie wpisuje się w aktualne koncepcje a jakość zdobywa zaufanie klientów . Razem znajdziemy pomysł na Twoje wymarzone wnętrze. Nasze motto to: Z Nami się układa.... - mówi przedstawiciel firm ARGO. 

 

 

Advertisement