reklama

100 lat szkoły w Grębkowie

Jubileusz szkoły w Grębkowie.

Emerytowani nauczyciele, absolwenci i zaproszeni goście licznie przybyli, by z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami i obecnym gronem pedagogicznym świętować jubileusz 100-lecia szkoły w Grębkowie.

reklama

Obchody jubileuszu odbyły się dziś, 19 października. Rozpoczęły się mszą świętą w kościele w Grębkowie, której przewodniczył proboszcz ks. Krzysztof Pawelec. Po mszy zebrani udali się do budynku szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyła się dalsza część świętowania jubileuszu. Gości, wśród których byli m.in. przedstawiciele Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie, władz powiatu węgrowskiego oraz dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek oświatowych z ościennych gmin, powitali: dyrektor szkoły Grażyna Sawicka i wójt gminy Grębków Bogdan Doliński.

W trakcie uroczystości przypomniano historię szkoły oraz pracujących w niej nauczycieli i dyrektorów. Były występy artystyczne przygotowane przez uczniów i absolwentów oraz tort ufundowany przez Radę Rodziców.

Osoby zasłużone oraz wspierające grębkowską placówkę otrzymały pamiątkowe puchary wykonane specjalnie na 100. rocznicę szkoły. 

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement