reklama

Ścianka Pupila

fot. Aga Król

Na Waszych pupili oddaliście już ponad 700 głosów, ale... nie ma jeszcze wyraźnych faworytów! Głosy, jak dotąd, rozkładają się bardzo równo...

reklama

 Jeszcze do 20 grudnia możecie wysyłać SMS-y na swoje ukochane zwierzaki lub na zdjęcia, które najbardziej Wam się spodobały (o treści „pupil”, dopisując numer zdjęcia, np: „pupil.312”, na numer 7148, koszt SMS - 1,23 zł z VAT). Na poszczególne zdjęcia można wysyłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Uwaga! Każdy właściciel zwierzątka ze Ścianki Pupila otrzyma... kalendarz, do którego trafi 12 zdjęć, oczywiście tych, na które oddacie najwięcej głosów. Może to będzie Twoje zwierzątko? Głosujcie! Ściankę Pupila opublikujemy w „TS” nr 52, który ukaże się 27 grudnia. Znajdą się na niej wszystkie przysłane przez Was fotki zwierząt. Możecie je zobaczyć w galerii oraz na fanpage`u "TS".

Sponsorem w konkursie jest firma Dolina Noteci, która doskonale wie, jak zadbać o podniebienia naszych milusińskich. Produkowana przez nią karma dla psów i kotów odznacza się najwyższą jakością zarówno pod względem jakościowym jak i smakowym.  Dolina Noteci jako wielki przyjaciel zwierząt i miłośnik natury od lat bierze udział w wielu akcjach związanych z tematyką zwierzęcą. Tym razem postanowiła wesprzeć nasz konkurs, za co bardzo dziękujemy. 

reklama
reklama
reklama
Advertisement