reklama

Zmagania młodych kelnerów

fot. Aga Król

Najtrudniej poszedł im serwis francuski, niełatwa okazała się także konkurencja polegająca na zmianie obrusa przy gościu. Lepiej poradzili sobie z serwisem angielskim. Do Siedlec, na Mistrzostwa Młodych Kelnerów Siedlce 2018 przyjechali dziś adepci sztuki kelnerskiej z 17 szkół w całej Polsce.

reklama

– Z roku na rok poziom naszych mistrzostw jest coraz wyższy – mówi dyrektor szkoły, która organizowała Mistrzostwa, czyli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach Krzysztof Grzegorczuk.

Mistrzostwa wygrał reprezentant Zespołu Szkól Technicznych  i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego z Częstochowy - Patryk Pokorski.

Subregion siedlecki reprezentowali – Katarzyna Kucharska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 – Centrum Kształcenia Praktycznego w Garwolinie, Sylwia Jakubiak z Zespołu Szkół nr 3 – Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łosicach i Jakub Lewczuk z ZSP nr 3 w Siedlcach. Do zawodów przystąpiła też Małgorzata Wereszczyńska z Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie.

Nagrody wręczali prezydent Siedlec Wojciech Kudelski, jego zastępczyni Anna Sochacka i starosta powiatu siedleckiego Dariusz Stopa.

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement