reklama

Kaczyński do Tchórzewskiego

fot. Aga Król

- Panie prezesie, jest Pan wielkim autorytetem w naszej Polsce wschodniej - zapewniał goszczącego dzisiaj w Siedlcach prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego prezydent Siedlec Wojciech Kudelski.

reklama

- Oczekujemy, że Pana głos dotrze do tych, którzy podczas I tury wyborów nie zdążyli na głosowanie i do tych, którzy się wahają. Pana głos jest bardzo ważny - mówił prezydent W. Kudelski.
Prezes PiS przyjechał dzisiaj do Siedlec, by zachęcać do głosowania na Karola Tchórzewskiego w II turze wyborów prezydenckich w Siedlcach. - Większość samorządów jest tu opanowana przez ludzi prawicy - dodał prezydent. Panie prezesie, została jeszcze wisienka na torcie. Zostały II tury, m.in. w Siedlcach.

- Wyborcy staną teraz przed dylematem: czy zagłosowac za Tchórzewskim czy przeciwko niemu - mówił sam kandydat Karol Tchórzewski i wymieniał planowane przez siebie inwestycję, w tym budowe IV i V etapu obwodnicy Siedlec. 

Prezes Jarosław Kaczyński mówił m.in. o programie 500 plus, dobrej ściągalności podatków za czasów rządów PiS i wynikach wyborów samorządowych. - My te wybory zdecydowanie wygraliśmy - zapewniał.

Więcej napiszemy we wtorkowym wydaniu "TS", które w przyszłym tygodniu ukaże się wyjątkowo we wtorek. (jj)

Komentarze (164)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement