reklama

Ścianka Pupila. Pochwal się swoim zwierzakiem!

Czas trwania 2017-11-15 - 2018-01-15

fot. Aga Król

Masz psa, kota, albo rybki akwariowe? Zrób pupilowi niespodziankę – przyślij do nas jego zdjęcie, a my opublikujemy je na Ściance Pupila.

Zauważyłeś, że wszyscy chcą się teraz fotografować na „ściance”? Aktorzy, celebryci, nawet politycy. A czworonogi to pies?! – chciałoby się krzyknąć. Nadrabiamy to oczywiste niedopatrzenie i stwarzamy przestrzeń przyjazną zwierzakom. Robimy Ściankę Pupila!

Jeśli chcesz, aby Twoje ulubione zwierzątko na nią trafiło, po prostu przyślij jego zdjęcie (koniecznie z imieniem pupila). Naszym zwierzakom poświęcimy całą stronę w „Tygodniku Siedleckim”. Opublikujemy przysłane zdjęcia, by uwiecznić te kochane przez Was pyszczki i mordki.

Udział w tej akcji to także możliwość zdobycia fajnych nagród i wyjątkowego kalendarza ze zdjęciem Twojego pupila. Na fotki czekamy do 3 grudnia. Wysyłajcie je na adres konkursy@24ts.pl oraz za pośrednictwem naszego funpage`a. Pamiętajcie, żeby podać swoje imię i nazwisko oraz oczywiście imię pupila. Każde ze zdjęć otrzyma numer konkursowyniezbędny do głosowania smsowego, które ruszy 4 grudnia (o szczegółach poinformujemy w jednym z kolejnych wydań „TS”).

Pamiętajcie, że niezależnie od wyników głosowania wszystkie przesłane do nas zdjęcia trafią na „Ściankę Pupila”. Czekamy na zgłoszenia! 

Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce „konkursy”.


REGULAMIN

Regulamin konkursu „Pupil na ściance. Pochwal się swoim zwierzakiem”

Edycja 2017


I . Postanowienia ogólne
1. Konkurs „Pupil na ściance. Pochwal się swoim zwierzakiem” organizowany jest przez „Tygodnik Siedlecki” z siedzibą w Siedlcach ul. Armii Krajowej 11.
2. Konkurs rozpoczyna się 15 listopada i trwa do 27 grudnia 2017 r.
3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym „TS” oraz na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com.

II. Zasady konkursu
4. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) przesłać zdjęcie zwierzaka na adres konkursy@24ts.pl lub przez profil „Tygodnika Siedleckiego” na portalu społecznościowym Facebook w terminie do 3 grudnia 2017 r., w treści wiadomości podając imię i nazwisko zgłaszającego, telefon kontaktowy oraz imię pupila.

b) zapoznać się z regulaminem konkursu
5. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie tego samego zwierzęcia. Zdjęcie nie może mieć charakteru naruszającego dobre obyczaje.
6. Warunkiem udziału w konkursie i odebrania nagrody jest podanie prawidłowych danych osobowych.

7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
8. Niespełnienie warunków określonych w pkt. 4-7 powoduje automatyczną dyskwalifikację danego uczestnika konkursu.
9. Każdej przesłanej fotografii będzie nadany numer zgodny z chronologicznym napływem zdjęć do redakcji. Zdjęcia będą umieszczane na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com  i na profilu redakcyjnym na Facebook`u. Wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia zostaną także opublikowane w jednym z papierowych wydań „Tygodnika Siedleckiego” na „Ściance Pupila”.
10. Głosowanie na zgłoszone zdjęcia odbywać się będzie za pomocą smsów. Głosy będzie można oddawać w terminie od 4 do 20 grudnia do północy, wysyłając smsa na numer 7148 o treści pupil.nadany numer uczestnika (koszt smsa 1,23 zł z VAT).  Wygrywają te zdjęcia, które otrzymają najwięcej głosów. Na poszczególne zdjęcia można wysyłać nieograniczoną liczbę smsów.   

11. Rozstrzygnięcie konkursu i opublikowanie wszystkich zdjęć zgłoszonych do konkursu na łamach „TS” nastąpi na przełomie na przełomie 2017/2018 r.
 

III. Nagrody

12. Nagrodą jest kalendarz, w którym zostanie wykorzystanych 12 zdjęć zwierzaków, na które internauci oddadzą najwięcej głosów smsowych. Każdy autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma minimum dwa kalendarze.       

13.Wręczenie nagród nastąpi w styczniu 2018 r. Zwycięzcy o terminie wręczenia zostaną poinformowani indywidualnie.

14. W przypadku, gdy wartość nagrody przekroczy 2000 złotych brutto redakcja zastrzega sobie prawo pobrania od opiekunów uczestników konkursu podatku w wysokości 10% wartości nagrody.  

15. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowej nagrody lub nagród.


IV. Postanowienia końcowe
15. Wysyłając zdjęcie do redakcji „TS” i akceptując regulamin konkursu, uczestnik oświadcza, że posiada pełne prawo do zdjęcia i przesyłając je do redakcji „TS” nie narusza praw osób trzecich oraz udziela „TS” nieodpłatnie i bezterminowo prawa publikacji przesłanego zdjęcia w wydaniu papierowym, na stronie internetowej „TS”, na Facebook`u oraz w innych materiałach promocyjnych związanych z konkursem (także w kalendarzu).
16. Wysyłając zdjęcie na konkurs, a tym samym akceptując regulamin konkursu uczestnik wyraża zgodę na dokonanie przez redakcję „TS” opracowania zdjęć, w zakresie niezbędnym z punktu widzenia technicznego do opublikowania zdjęcia w gazecie, z zastrzeżeniem, że nie zostanie zmieniony charakter zdjęcia.
17. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

18. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie najbliższej rodziny pracowników „Tygodnika Siedleckiego”.

 

 

 

 


PLIKI DO POBRANIA

reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (9)
Advertisement