reklama

Superteściowa

Czas trwania 2018-02-28 - 2018-03-21

Masz superteściową i chcesz się nią pochwalić? Weź udział w naszym konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

A ja mam superteściową!

Czy teściowa zawsze musi być wredna, złośliwa i nieprzyjazna? Nie! Chcemy przełamać stereotypy i pokazać, że bywają także wspaniałe teściowe, które potrafią zbudować dobrą relację z zięciem lub synową. Konkurs ogłaszamy tuż przed Dniem Teściowej, który obchodzony jest 5 marca. Być może wielu z Was nie wiedziało o takim święcie, ale z roku na rok staje się ono coraz bardziej popularne, także w Polsce.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Jeśli Twoja teściowa wspiera was, jest wspaniałą babcią lub po prostu nie wyobrażacie sobie bez niej codziennego życia, pochwal się nią. Wystarczy, że przyślecie do 15 marca swoje zdjęcie z teściową na adres konkursy@24ts.pl lub przez profil „Tygodnika Siedleckiego” na Facebook`u. Liczymy na Waszą pomysłowość. Napiszcie też, dlaczego lubicie swoje teściowe i jakie łączą Was relacje. Nie zapomnijcie, by podać swoje imię i nazwisko oraz imię teściowej, a tak- że telefon kontaktowy. Spośród przesłanych zdjęć komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie.

Na „Superteściowe” czekają atrakcyjne nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec marca. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia! Razem przełamujmy stereotypy!

EDYTA ZDUNEK


REGULAMIN

Regulamin konkursu „SuperTeściowa ”

Edycja 2018


I . Postanowienia ogólne
1. Konkurs „SuperTeściowa” organizowany jest przez „Tygodnik Siedlecki” z siedzibą w Siedlcach ul. Armii Krajowej 11.
2. Konkurs rozpoczyna się 28 lutego lutego i trwa do 21 marca 2018 r.
3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym „TS” oraz na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com.

II. Zasady konkursu
4. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) przesłać zdjęcie z teściową na adres konkursy@24ts.pl lub przez profil „Tygodnika Siedleckiego” na portalu społecznościowym Facebook w terminie do 15 marca 2018 r., w treści wiadomości podając imię i nazwisko zgłaszającego, imię i nazwisko teściowej, krótki opis dotyczący teściowej oraz telefon kontaktowy.

b) zapoznać się z regulaminem konkursu
5. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie nie może mieć charakteru naruszającego dobre obyczaje.
6. Warunkiem udziału w konkursie i odebrania nagrody jest podanie prawidłowych danych osobowych.

7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
8. Niespełnienie warunków określonych w pkt. 4-7 powoduje automatyczną dyskwalifikację danego uczestnika konkursu.

9.Spośród przesłanych zdjęć z opisem komisja konkursowa złożona z członków redakcji wybierze trzy zwycięskie, które zostaną nagrodzone i opublikowane.
10. Rozstrzygnięcie konkursu i opublikowanie zwycięskich zdjęć na łamach „TS” nastąpi 21 marca 2018 r.
 

III. Nagrody

12. Nagrodami dla trójki zwycięzców są nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

13.Wręczenie nagród nastąpi w marcu lub kwietniu 2018 r. Zwycięzcy o terminie wręczenia zostaną poinformowani indywidualnie.

14. W przypadku, gdy wartość nagrody przekroczy 760 złotych brutto redakcja zastrzega sobie prawo pobrania od opiekunów uczestników konkursu podatku w wysokości 10% wartości nagrody.

15. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowej nagrody lub nagród.


IV. Postanowienia końcowe
15. Wysyłając zdjęcie do redakcji „TS” i akceptując regulamin konkursu, uczestnik oświadcza, że posiada pełne prawo do zdjęcia i przesyłając je do redakcji „TS” nie narusza praw osób trzecich oraz udziela „TS” nieodpłatnie i bezterminowo prawa publikacji przesłanego zdjęcia w wydaniu papierowym, na stronie internetowej „TS”, na Facebook`u oraz w innych materiałach promocyjnych związanych z konkursem.
16. Wysyłając zdjęcie na konkurs, a tym samym akceptując regulamin konkursu uczestnik wyraża zgodę na dokonanie przez redakcję „TS” opracowania zdjęć, w zakresie niezbędnym z punktu widzenia technicznego do opublikowania zdjęcia w gazecie, z zastrzeżeniem, że nie zostanie zmieniony charakter zdjęcia.
17. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

18. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie najbliższej rodziny pracowników „Tygodnika Siedleckiego”.

 

 

 

Sonda

Czy deglomeracja, czyli przeniesienie siedzib urzędów centralnych poza Warszawę, to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (2)
Advertisement