reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Śląsk Wrocław 16 29 1438:1253
2 Sokół Łańcut 16 29 1360:1287
3 Astoria Bydgoszcz 16 27 1338:1246
4 Polonia Leszno 16 27 1257:1177
5 WKK Wrocław 16 26 1280:1242
6 GKS Tychy 16 25 1322:1285
7 Pogoń Prudnik 16 24 1350:1358
8 Górnik Wałbrzych 16 24 1172:1209
9 Kotwica Kołobrzeg 16 23 1294:1254
10 Czarni Słupsk 16 23 1315:1295
11 AZS AGH Kraków 16 22 1301:1319
12 Polfarmex Kutno 16 22 1221:1274
13 ZB Pruszków 16 22 1102:1166
14 Biofarm Poznań 16 22 1140:1227
15 Księżak Łowicz 16 22 1245:1395
16 SKK Siedlce 16 20 1309:1457
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-09-25 - 2018-10-25)
1 GKS Tychy 85 : 90 Sokół Łańcut
2 AZS AGH Kraków 66 : 87 Czarni Słupsk
3 Górnik Wałbrzych 82 : 76 Pogoń Prudnik
4 Biofarm Poznań 83 : 82 Kotwica Kołobrzeg
5 Księżak Łowicz 73 : 84 Astoria Bydgoszcz
6 Polonia Leszno 70 : 63 ZB Pruszków
7 Śląsk Wrocław 87 : 77 Polfarmex Kutno
8 WKK Wrocław 94 : 80 SKK Siedlce
Kolejka 2 (2018-10-05 - 2018-10-07)
9 ZB Pruszków 56 : 81 Śląsk Wrocław
10 Pogoń Prudnik 92 : 80 Biofarm Poznań
11 Astoria Bydgoszcz 76 : 85 AZS AGH Kraków
12 WKK Wrocław 91 : 76 Księżak Łowicz
13 Sokół Łańcut 89 : 63 SKK Siedlce
14 Kotwica Kołobrzeg 56 : 76 Polonia Leszno
15 Polfarmex Kutno 61 : 75 GKS Tychy
16 Czarni Słupsk 77 : 66 Górnik Wałbrzych
Kolejka 3 (2018-10-13 - 2018-10-14)
17 Śląsk Wrocław 86 : 82 Polonia Leszno
18 GKS Tychy 86 : 70 ZB Pruszków
19 SKK Siedlce 72 : 86 Polfarmex Kutno
20 Księżak Łowicz 85 : 109 Sokół Łańcut
21 AZS AGH Kraków 93 : 74 WKK Wrocław
22 Górnik Wałbrzych 76 : 66 Astoria Bydgoszcz
23 Biofarm Poznań 76 : 71 Czarni Słupsk
24 Pogoń Prudnik 82 : 79 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 4 (2018-10-17 - 2018-10-17)
25 Astoria Bydgoszcz 93 : 62 Biofarm Poznań
26 WKK Wrocław 75 : 60 Górnik Wałbrzych
27 Sokół Łańcut 75 : 66 AZS AGH Kraków
28 Polfarmex Kutno 76 : 59 Księżak Łowicz
29 ZB Pruszków 75 : 57 SKK Siedlce
30 Śląsk Wrocław 94 : 61 GKS Tychy
31 Czarni Słupsk 84 : 88 Kotwica Kołobrzeg
32 Polonia Leszno 103 : 64 Pogoń Prudnik
Kolejka 5 (2018-10-20 - 2018-10-21)
33 GKS Tychy 80 : 83 Polonia Leszno
34 SKK Siedlce 102 : 104 Śląsk Wrocław
35 Księżak Łowicz 70 : 56 ZB Pruszków
36 AZS AGH Kraków 75 : 86 Polfarmex Kutno
37 Górnik Wałbrzych 62 : 82 Sokół Łańcut
38 Biofarm Poznań 62 : 72 WKK Wrocław
39 Pogoń Prudnik 83 : 93 Czarni Słupsk
40 Kotwica Kołobrzeg 73 : 77 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 6 (2018-10-27 - 2018-10-28)
41 Astoria Bydgoszcz 89 : 78 Pogoń Prudnik
42 WKK Wrocław 92 : 78 Kotwica Kołobrzeg
43 Sokół Łańcut 89 : 88 Biofarm Poznań
44 Polfarmex Kutno 73 : 77 Górnik Wałbrzych
45 ZB Pruszków 73 : 71 AZS AGH Kraków
46 Księżak Łowicz 77 : 100 Śląsk Wrocław
47 GKS Tychy 91 : 74 SKK Siedlce
48 Polonia Leszno 79 : 66 Czarni Słupsk
Kolejka 7 (2018-11-02 - 2018-11-04)
49 Górnik Wałbrzych 62 : 51 ZB Pruszków
50 SKK Siedlce 85 : 78 Polonia Leszno
51 Księżak Łowicz 75 : 82 GKS Tychy
52 AZS AGH Kraków 97 : 88 Śląsk Wrocław
53 Biofarm Poznań 70 : 73 Polfarmex Kutno
54 Kotwica Kołobrzeg 68 : 90 Sokół Łańcut
55 Pogoń Prudnik 87 : 79 WKK Wrocław
56 Czarni Słupsk 90 : 92 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 8 (2018-11-07 - 2018-11-07)
57 WKK Wrocław 100 : 76 Czarni Słupsk
58 Sokół Łańcut 98 : 89 Pogoń Prudnik
59 Polfarmex Kutno 87 : 85 Kotwica Kołobrzeg
60 ZB Pruszków 67 : 61 Biofarm Poznań
61 Śląsk Wrocław 91 : 78 Górnik Wałbrzych
62 GKS Tychy 112 : 102 AZS AGH Kraków
63 SKK Siedlce 104 : 81 Księżak Łowicz
64 Polonia Leszno 72 : 58 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 9 (2018-11-10 - 2018-11-11)
65 Księżak Łowicz 97 : 80 Polonia Leszno
66 AZS AGH Kraków 94 : 72 SKK Siedlce
67 Górnik Wałbrzych 73 : 65 GKS Tychy
68 Biofarm Poznań 70 : 79 Śląsk Wrocław
69 ZB Pruszków 80 : 74 Kotwica Kołobrzeg
70 Pogoń Prudnik 89 : 66 Polfarmex Kutno
71 Astoria Bydgoszcz 62 : 76 WKK Wrocław
72 Czarni Słupsk 86 : 94 Sokół Łańcut
Kolejka 10 (2018-11-17 - 2018-11-17)
73 Sokół Łańcut 73 : 95 Astoria Bydgoszcz
74 Polfarmex Kutno 79 : 81 Czarni Słupsk
75 ZB Pruszków 75 : 88 Pogoń Prudnik
76 Śląsk Wrocław 101 : 80 Kotwica Kołobrzeg
77 GKS Tychy 94 : 83 Biofarm Poznań
78 SKK Siedlce 81 : 95 Górnik Wałbrzych
79 Księżak Łowicz 94 : 89 AZS AGH Kraków
80 Polonia Leszno 72 : 64 WKK Wrocław
Kolejka 11 (2018-11-24 - 2018-11-24)
81 AZS AGH Kraków 95 : 75 Polonia Leszno
82 Górnik Wałbrzych 68 : 72 Księżak Łowicz
83 Biofarm Poznań 96 : 57 SKK Siedlce
84 Kotwica Kołobrzeg 99 : 84 GKS Tychy
85 Pogoń Prudnik 87 : 80 Śląsk Wrocław
86 Astoria Bydgoszcz 88 : 69 Polfarmex Kutno
87 WKK Wrocław 93 : 90 Sokół Łańcut
88 Czarni Słupsk 80 : 60 ZB Pruszków
Kolejka 12 (2018-12-01 - 2018-12-02)
89 Polfarmex Kutno 82 : 69 WKK Wrocław
90 ZB Pruszków 87 : 88 Astoria Bydgoszcz
91 Śląsk Wrocław 96 : 83 Czarni Słupsk
92 Kotwica Kołobrzeg 98 : 93 SKK Siedlce
93 GKS Tychy 91 : 68 Pogoń Prudnik
94 Księżak Łowicz 85 : 82 Biofarm Poznań
95 AZS AGH Kraków 68 : 73 Górnik Wałbrzych
96 Polonia Leszno 85 : 74 Sokół Łańcut
Kolejka 13 (2018-12-08 - 2018-12-09)
97 Górnik Wałbrzych 62 : 78 Polonia Leszno
98 Biofarm Poznań 77 : 67 AZS AGH Kraków
99 Kotwica Kołobrzeg 98 : 66 Księżak Łowicz
100 Pogoń Prudnik 98 : 85 SKK Siedlce
101 Astoria Bydgoszcz 86 : 91 Śląsk Wrocław
102 WKK Wrocław 71 : 68 ZB Pruszków
103 Sokół Łańcut 84 : 77 Polfarmex Kutno
104 Czarni Słupsk 72 : 76 GKS Tychy
Kolejka 14 (2018-12-15 - 2018-12-16)
105 ZB Pruszków 69 : 52 Sokół Łańcut
106 Śląsk Wrocław 91 : 72 WKK Wrocław
107 GKS Tychy 76 : 78 Astoria Bydgoszcz
108 SKK Siedlce 94 : 88 Czarni Słupsk
109 Księżak Łowicz 89 : 80 Pogoń Prudnik
110 AZS AGH Kraków 79 : 70 Kotwica Kołobrzeg
111 Górnik Wałbrzych 70 : 72 Biofarm Poznań
112 Polonia Leszno 86 : 84 Polfarmex Kutno
Kolejka 15 (2018-12-22 - 2018-12-23)
113 Biofarm Poznań 78 : 65 Polonia Leszno
114 Kotwica Kołobrzeg 95 : 80 Górnik Wałbrzych
115 Pogoń Prudnik 102 : 81 AZS AGH Kraków
116 Astoria Bydgoszcz 106 : 92 SKK Siedlce
117 WKK Wrocław 74 : 67 GKS Tychy
118 Sokół Łańcut 82 : 79 Śląsk Wrocław
119 Polfarmex Kutno 82 : 87 ZB Pruszków
120 Czarni Słupsk 96 : 73 Księżak Łowicz
Kolejka 16 (2019-01-05 - 2019-01-06)
121 ZB Pruszków 65 : 73 Polonia Leszno
122 Polfarmex Kutno 63 : 90 Śląsk Wrocław
123 Sokół Łańcut 89 : 97 GKS Tychy
124 SKK Siedlce 98 : 84 WKK Wrocław
125 Astoria Bydgoszcz 100 : 73 Księżak Łowicz
126 Pogoń Prudnik 87 : 88 Górnik Wałbrzych
127 Kotwica Kołobrzeg 71 : 0 Biofarm Poznań
128 Czarni Słupsk 85 : 73 AZS AGH Kraków
Kolejka 17 (2019-01-12 - 2019-01-13)
129 Biofarm Poznań : Pogoń Prudnik
130 AZS AGH Kraków : Astoria Bydgoszcz
131 Księżak Łowicz : WKK Wrocław
132 SKK Siedlce : Sokół Łańcut
133 GKS Tychy : Polfarmex Kutno
134 Śląsk Wrocław : ZB Pruszków
135 Polonia Leszno : Kotwica Kołobrzeg
136 Górnik Wałbrzych : Czarni Słupsk
Kolejka 18 (2019-01-17 - 2019-01-18)
137 ZB Pruszków : GKS Tychy
138 Polfarmex Kutno : SKK Siedlce
139 Sokół Łańcut : Księżak Łowicz
140 WKK Wrocław : AZS AGH Kraków
141 Astoria Bydgoszcz : Górnik Wałbrzych
142 Kotwica Kołobrzeg : Pogoń Prudnik
143 Polonia Leszno : Śląsk Wrocław
144 Czarni Słupsk : Biofarm Poznań
Kolejka 19 (2019-01-23 - 2019-01-23)
145 Pogoń Prudnik 78 : 72 Polonia Leszno
146 Kotwica Kołobrzeg 64 : 84 Czarni Słupsk
147 Biofarm Poznań 91 : 84 Astoria Bydgoszcz
148 Górnik Wałbrzych 82 : 51 WKK Wrocław
149 AZS AGH Kraków 78 : 82 Sokół Łańcut
150 Księżak Łowicz 91 : 79 Polfarmex Kutno
151 SKK Siedlce 80 : 87 ZB Pruszków
152 GKS Tychy 97 : 84 Śląsk Wrocław
Kolejka 20 (2019-01-26 - 2019-01-30)
153 Śląsk Wrocław 121 : 79 SKK Siedlce
154 ZB Pruszków 64 : 58 Księżak Łowicz
155 Polfarmex Kutno : AZS AGH Kraków
156 Sokół Łańcut 68 : 74 Górnik Wałbrzych
157 WKK Wrocław 93 : 85 Biofarm Poznań
158 Astoria Bydgoszcz 95 : 66 Kotwica Kołobrzeg
159 Polonia Leszno 101 : 97 GKS Tychy
160 Czarni Słupsk 67 : 59 Pogoń Prudnik
Kolejka 21 (2019-02-02 - 2019-02-03)
161 Pogoń Prudnik : Astoria Bydgoszcz
162 Kotwica Kołobrzeg : WKK Wrocław
163 Biofarm Poznań : Sokół Łańcut
164 Górnik Wałbrzych : Polfarmex Kutno
165 AZS AGH Kraków : ZB Pruszków
166 Księżak Łowicz : Śląsk Wrocław
167 SKK Siedlce : GKS Tychy
168 Czarni Słupsk : Polonia Leszno
reklama

Sonda

Czy ugrupowanie Wiosna Roberta Biedronia dostanie się w najbliższych wyborach do Sejmu?


Zobacz komentarze (12)

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.