reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
TAURON BASKET LIGA KOBIET I MĘŻCZYZN
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Artego Bydgoszcz 22 40 1721:1270
2 Wisła Kraków 22 40 1656:1348
3 Ślęza Wrocław 22 39 1681:1427
4 MKS Polkowice 22 39 1455:1337
5 Basket Gdynia 22 36 1562:1563
6 AZS UMCS Lublin 22 34 1485:1400
7 Energa Toruń 22 31 1507:1491
8 Zagłębie Sosnowiec 22 29 1333:1445
9 Widzew Łódź 22 28 1358:1603
10 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 22 28 1290:1491
11 MKK Siedlce 22 27 1446:1748
12 MUKS Poznań 22 25 1266:1637
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-09-19 - 2015-09-20)
1 Wisła Kraków 84 : 49 Basket Gdynia
2 Zagłębie Sosnowiec 57 : 53 Energa Toruń
3 Ślęza Wrocław 67 : 56 MKS Polkowice
4 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 67 : 61 AZS UMCS Lublin
5 Artego Bydgoszcz 96 : 53 MUKS Poznań
6 Widzew Łódź 68 : 62 MKK Siedlce
Kolejka 2 (2015-09-23 - 2015-09-24)
7 Ślęza Wrocław 74 : 61 MKK Siedlce
8 Basket Gdynia 82 : 79 Widzew Łódź
9 Artego Bydgoszcz 72 : 55 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
10 Energa Toruń 67 : 75 MKS Polkowice
11 AZS UMCS Lublin 68 : 48 Zagłębie Sosnowiec
12 Wisła Kraków 66 : 52 MUKS Poznań
Kolejka 3 (2015-09-26 - 2015-10-07)
13 MKK Siedlce 71 : 66 Energa Toruń
14 Widzew Łódź 51 : 70 Ślęza Wrocław
15 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 44 : 64 Wisła Kraków
16 Zagłębie Sosnowiec 44 : 70 Artego Bydgoszcz
17 MKS Polkowice 48 : 62 AZS UMCS Lublin
18 MUKS Poznań 78 : 79 Basket Gdynia
Kolejka 4 (2015-10-10 - 2015-10-11)
19 Basket Gdynia 63 : 76 Ślęza Wrocław
20 AZS UMCS Lublin 82 : 42 MKK Siedlce
21 MUKS Poznań 75 : 69 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
22 Wisła Kraków 87 : 67 Zagłębie Sosnowiec
23 Energa Toruń 80 : 61 Widzew Łódź
24 MKS Polkowice 67 : 62 Artego Bydgoszcz
Kolejka 5 (2015-10-17 - 2015-10-18)
25 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 61 : 68 Basket Gdynia
26 MKK Siedlce 66 : 118 Artego Bydgoszcz
27 Ślęza Wrocław 78 : 80 Energa Toruń
28 Zagłębie Sosnowiec 68 : 55 MUKS Poznań
29 MKS Polkowice 57 : 51 Wisła Kraków
30 Widzew Łódź 75 : 92 AZS UMCS Lublin
Kolejka 6 (2015-10-24 - 2015-10-25)
31 AZS UMCS Lublin 88 : 83 Ślęza Wrocław
32 Artego Bydgoszcz 85 : 53 Widzew Łódź
33 MUKS Poznań 74 : 81 MKS Polkowice
34 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 58 : 55 Zagłębie Sosnowiec
35 Energa Toruń 69 : 78 Basket Gdynia
36 Wisła Kraków 93 : 57 MKK Siedlce
Kolejka 7 (2015-10-31 - 2015-10-31)
37 MKK Siedlce 64 : 70 MUKS Poznań
38 Ślęza Wrocław 89 : 67 Artego Bydgoszcz
39 Zagłębie Sosnowiec 60 : 66 Basket Gdynia
40 MKS Polkowice 75 : 56 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
41 Energa Toruń 49 : 58 AZS UMCS Lublin
42 Widzew Łódź 68 : 69 Wisła Kraków
Kolejka 8 (2015-11-07 - 2015-11-07)
43 Basket Gdynia 69 : 56 AZS UMCS Lublin
44 Artego Bydgoszcz 84 : 49 Energa Toruń
45 MUKS Poznań 49 : 71 Widzew Łódź
46 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 56 : 49 MKK Siedlce
47 Wisła Kraków 87 : 51 Ślęza Wrocław
48 Zagłębie Sosnowiec 45 : 54 MKS Polkowice
Kolejka 9 (2015-11-14 - 2015-11-15)
49 MKK Siedlce 81 : 73 Zagłębie Sosnowiec
50 Ślęza Wrocław 87 : 51 MUKS Poznań
51 Energa Toruń 64 : 87 Wisła Kraków
52 AZS UMCS Lublin 47 : 56 Artego Bydgoszcz
53 MKS Polkowice 59 : 45 Basket Gdynia
54 Widzew Łódź 71 : 62 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
Kolejka 10 (2015-11-29 - 2015-12-16)
55 AZS UMCS Lublin 44 : 50 Wisła Kraków
56 MUKS Poznań 38 : 84 Energa Toruń
57 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 43 : 72 Ślęza Wrocław
58 Zagłębie Sosnowiec 60 : 79 Widzew Łódź
59 MKS Polkowice 95 : 61 MKK Siedlce
60 Basket Gdynia 54 : 87 Artego Bydgoszcz
Kolejka 11 (2015-12-05 - 2015-12-06)
61 MKK Siedlce 77 : 91 Basket Gdynia
62 Ślęza Wrocław 87 : 64 Zagłębie Sosnowiec
63 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 45 : 67 Energa Toruń
64 AZS UMCS Lublin 53 : 70 MUKS Poznań
65 Widzew Łódź 42 : 51 MKS Polkowice
66 Artego Bydgoszcz 63 : 66 Wisła Kraków
Kolejka 12 (2015-12-12 - 2015-12-13)
67 Basket Gdynia 87 : 78 Wisła Kraków
68 MUKS Poznań 52 : 84 Artego Bydgoszcz
69 AZS UMCS Lublin 69 : 66 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
70 Energa Toruń 54 : 46 Zagłębie Sosnowiec
71 MKK Siedlce 78 : 80 Widzew Łódź
72 MKS Polkowice 65 : 62 Ślęza Wrocław
Kolejka 13 (2015-12-19 - 2015-12-20)
73 MKK Siedlce 65 : 93 Ślęza Wrocław
74 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 65 : 71 Artego Bydgoszcz
75 MUKS Poznań 50 : 77 Wisła Kraków
76 Zagłębie Sosnowiec 65 : 61 AZS UMCS Lublin
77 MKS Polkowice 54 : 47 Energa Toruń
78 Widzew Łódź 59 : 99 Basket Gdynia
Kolejka 14 (2016-01-09 - 2016-01-13)
79 AZS UMCS Lublin 66 : 67 MKS Polkowice
80 Energa Toruń 95 : 68 MKK Siedlce
81 Ślęza Wrocław 101 : 48 Widzew Łódź
82 Wisła Kraków 79 : 65 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
83 Artego Bydgoszcz 72 : 63 Zagłębie Sosnowiec
84 Basket Gdynia 62 : 47 MUKS Poznań
Kolejka 15 (2016-01-16 - 2016-01-17)
85 Ślęza Wrocław 71 : 65 Basket Gdynia
86 MKK Siedlce 63 : 80 AZS UMCS Lublin
87 Artego Bydgoszcz 80 : 44 MKS Polkowice
88 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 58 : 47 MUKS Poznań
89 Widzew Łódź 63 : 66 Energa Toruń
90 Zagłębie Sosnowiec 67 : 75 Wisła Kraków
Kolejka 16 (2016-01-23 - 2016-01-24)
91 Basket Gdynia 69 : 59 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
92 MUKS Poznań 57 : 65 Zagłębie Sosnowiec
93 AZS UMCS Lublin 79 : 56 Widzew Łódź
94 Energa Toruń 72 : 75 Ślęza Wrocław
95 Wisła Kraków 79 : 53 MKS Polkowice
96 Artego Bydgoszcz 80 : 42 MKK Siedlce
Kolejka 17 (2016-02-04 - 2016-02-07)
97 Basket Gdynia 76 : 74 Energa Toruń
98 Zagłębie Sosnowiec 79 : 60 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
99 Ślęza Wrocław 80 : 79 AZS UMCS Lublin
100 Widzew Łódź 54 : 74 Artego Bydgoszcz
101 MKS Polkowice 81 : 48 MUKS Poznań
102 MKK Siedlce 68 : 80 Wisła Kraków
Kolejka 18 (2016-02-13 - 2016-03-12)
103 Basket Gdynia 71 : 62 Zagłębie Sosnowiec
104 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 62 : 67 MKS Polkowice
105 MUKS Poznań 67 : 74 MKK Siedlce
106 Artego Bydgoszcz 84 : 49 Ślęza Wrocław
107 AZS UMCS Lublin 75 : 74 Energa Toruń
108 Wisła Kraków 81 : 57 Widzew Łódź
Kolejka 19 (2016-02-28 - 2016-02-28)
109 AZS UMCS Lublin 72 : 54 Basket Gdynia
110 Energa Toruń 83 : 81 Artego Bydgoszcz
111 Ślęza Wrocław 87 : 81 Wisła Kraków
112 MKK Siedlce 80 : 59 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
113 MKS Polkowice 70 : 41 Zagłębie Sosnowiec
114 Widzew Łódź 62 : 61 MUKS Poznań
Kolejka 20 (2016-03-04 - 2016-03-04)
115 Basket Gdynia 80 : 90 MKS Polkowice
116 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 54 : 52 Widzew Łódź
117 MUKS Poznań 48 : 87 Ślęza Wrocław
118 Artego Bydgoszcz 76 : 46 AZS UMCS Lublin
119 Zagłębie Sosnowiec 63 : 56 MKK Siedlce
120 Wisła Kraków 86 : 64 Energa Toruń
Kolejka 21 (2016-03-15 - 2016-03-15)
121 Artego Bydgoszcz 82 : 67 Basket Gdynia
122 Energa Toruń 79 : 56 MUKS Poznań
123 Ślęza Wrocław 78 : 47 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
124 MKK Siedlce 78 : 77 MKS Polkowice
125 Wisła Kraków 74 : 57 AZS UMCS Lublin
126 Widzew Łódź 47 : 79 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 (2016-03-19 - 2016-03-19)
127 Basket Gdynia 88 : 83 MKK Siedlce
128 Energa Toruń 71 : 79 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
129 MUKS Poznań 68 : 90 AZS UMCS Lublin
130 Zagłębie Sosnowiec 62 : 64 Ślęza Wrocław
131 Wisła Kraków 62 : 77 Artego Bydgoszcz
132 MKS Polkowice 69 : 62 Widzew Łódź
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)