reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Artego Bydgoszcz 24 44 1920:1585
2 Wisła Kraków 24 43 1783:1524
3 CCC Polkowice 24 42 2019:1628
4 Energa Toruń 24 42 1794:1656
5 Ślęza Wrocław 24 41 1736:1581
6 AZS UMCS Lublin 24 38 1687:1637
7 AZS AJP Gorzów Wlkp. 24 37 1805:1740
8 Basket 90 Gdynia 24 36 1917:1789
9 Ostrovia Ostrów Wlkp. 24 31 1615:1869
10 Zagłębie Sosnowiec 24 31 1705:1857
11 Enea AZS Poznań 24 29 1572:1958
12 PGE MKK Siedlce 24 27 1624:1950
13 Widzew Łódź 24 27 1547:1950
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-21 - 2017-09-24)
1 CCC Polkowice 70 : 76 AZS UMCS Lublin
2 Widzew Łódź 51 : 87 Artego Bydgoszcz
3 Ostrovia Ostrów Wlkp. 49 : 78 AZS AJP Gorzów Wlkp.
4 Energa Toruń 77 : 58 Zagłębie Sosnowiec
5 Basket 90 Gdynia 82 : 58 Enea AZS Poznań
6 PGE MKK Siedlce 62 : 58 Wisła Kraków
7 pauza : Ślęza Wrocław
Kolejka 2 (2017-09-29 - 2017-10-02)
8 Ślęza Wrocław 91 : 65 PGE MKK Siedlce
9 AZS UMCS Lublin 62 : 79 Basket 90 Gdynia
10 AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 72 CCC Polkowice
11 Zagłębie Sosnowiec 81 : 86 Ostrovia Ostrów Wlkp.
12 Artego Bydgoszcz 94 : 64 Energa Toruń
13 Wisła Kraków 92 : 43 Widzew Łódź
14 pauza : Enea AZS Poznań
Kolejka 3 (2017-10-04 - 2017-10-05)
15 Widzew Łódź 40 : 67 Ślęza Wrocław
16 Ostrovia Ostrów Wlkp. 61 : 103 Artego Bydgoszcz
17 CCC Polkowice 90 : 61 Zagłębie Sosnowiec
18 Basket 90 Gdynia 93 : 75 AZS AJP Gorzów Wlkp.
19 Enea AZS Poznań 54 : 77 AZS UMCS Lublin
20 Energa Toruń 54 : 58 Wisła Kraków
21 pauza : PGE MKK Siedlce
Kolejka 4 (2017-10-07 - 2017-10-08)
22 Basket 90 Gdynia 85 : 68 Zagłębie Sosnowiec
23 AZS AJP Gorzów Wlkp. 106 : 55 Enea AZS Poznań
24 Artego Bydgoszcz 92 : 80 CCC Polkowice
25 Ślęza Wrocław 77 : 70 Energa Toruń
26 PGE MKK Siedlce 66 : 63 Widzew Łódź
27 Wisła Kraków 77 : 56 Ostrovia Ostrów Wlkp.
28 pauza : AZS UMCS Lublin
Kolejka 5 (2017-10-14 - 2017-10-15)
29 Ostrovia Ostrów Wlkp. 65 : 79 Ślęza Wrocław
30 CCC Polkowice 67 : 80 Wisła Kraków
31 Basket 90 Gdynia 73 : 75 Artego Bydgoszcz
32 Zagłębie Sosnowiec 93 : 51 Enea AZS Poznań
33 AZS UMCS Lublin 68 : 58 AZS AJP Gorzów Wlkp.
34 Energa Toruń 86 : 64 PGE MKK Siedlce
35 pauza : Widzew Łódź
Kolejka 6 (2017-10-21 - 2017-10-21)
36 AZS UMCS Lublin 58 : 64 Zagłębie Sosnowiec
37 Artego Bydgoszcz 79 : 72 Enea AZS Poznań
38 Ślęza Wrocław 67 : 76 CCC Polkowice
39 PGE MKK Siedlce 71 : 72 Ostrovia Ostrów Wlkp.
40 Widzew Łódź 63 : 75 Energa Toruń
41 Wisła Kraków 73 : 63 Basket 90 Gdynia
42 pauza : AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 7 (2017-10-27 - 2017-10-28)
43 Ostrovia Ostrów Wlkp. 93 : 74 Widzew Łódź
44 CCC Polkowice 87 : 66 PGE MKK Siedlce
45 Basket 90 Gdynia 58 : 62 Ślęza Wrocław
46 Enea AZS Poznań 45 : 90 Wisła Kraków
47 AZS UMCS Lublin 58 : 73 Artego Bydgoszcz
48 AZS AJP Gorzów Wlkp. 76 : 74 Zagłębie Sosnowiec
49 pauza : Energa Toruń
Kolejka 8 (2017-11-04 - 2017-11-05)
50 Artego Bydgoszcz 80 : 62 AZS AJP Gorzów Wlkp.
51 Ślęza Wrocław 68 : 57 Enea AZS Poznań
52 PGE MKK Siedlce 77 : 85 Basket 90 Gdynia
53 Widzew Łódź 66 : 99 CCC Polkowice
54 Wisła Kraków 75 : 66 AZS UMCS Lublin
55 Energa Toruń 62 : 56 Ostrovia Ostrów Wlkp.
56 pauza : Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 (2017-11-18 - 2017-11-18)
57 CCC Polkowice 70 : 50 Energa Toruń
58 Basket 90 Gdynia 97 : 62 Widzew Łódź
59 Enea AZS Poznań 85 : 64 PGE MKK Siedlce
60 Ślęza Wrocław 68 : 73 AZS UMCS Lublin
61 AZS AJP Gorzów Wlkp. 56 : 64 Wisła Kraków
62 Zagłębie Sosnowiec 60 : 80 Artego Bydgoszcz
63 pauza : Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 10 (2017-11-25 - 2017-11-25)
64 Ślęza Wrocław 71 : 69 AZS AJP Gorzów Wlkp.
65 PGE MKK Siedlce 68 : 80 AZS UMCS Lublin
66 Widzew Łódź 66 : 72 Enea AZS Poznań
67 Ostrovia Ostrów Wlkp. 63 : 68 CCC Polkowice
68 Wisła Kraków 79 : 44 Zagłębie Sosnowiec
69 Energa Toruń 89 : 79 Basket 90 Gdynia
70 pauza : Artego Bydgoszcz
Kolejka 11 (2017-12-02 - 2017-12-02)
71 Basket 90 Gdynia 69 : 62 Ostrovia Ostrów Wlkp.
72 Enea AZS Poznań 71 : 76 Energa Toruń
73 AZS UMCS Lublin 77 : 61 Widzew Łódź
74 AZS AJP Gorzów Wlkp. 79 : 68 PGE MKK Siedlce
75 Zagłębie Sosnowiec 76 : 81 Ślęza Wrocław
76 Artego Bydgoszcz 67 : 78 Wisła Kraków
77 pauza : CCC Polkowice
Kolejka 12 (2017-12-09 - 2017-12-09)
78 Artego Bydgoszcz 52 : 58 Ślęza Wrocław
79 PGE MKK Siedlce 61 : 71 Zagłębie Sosnowiec
80 AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 44 Widzew Łódź
81 Ostrovia Ostrów Wlkp. 75 : 79 Enea AZS Poznań
82 CCC Polkowice 82 : 64 Basket 90 Gdynia
83 Energa Toruń 63 : 74 AZS UMCS Lublin
84 pauza : Wisła Kraków
Kolejka 13 (2017-12-16 - 2017-12-16)
85 Enea AZS Poznań 53 : 103 CCC Polkowice
86 AZS UMCS Lublin 66 : 55 Ostrovia Ostrów Wlkp.
87 AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 82 Energa Toruń
88 Zagłębie Sosnowiec 74 : 81 Widzew Łódź
89 Artego Bydgoszcz 86 : 64 PGE MKK Siedlce
90 Wisła Kraków 74 : 65 Ślęza Wrocław
91 pauza : Basket 90 Gdynia
Kolejka 14 (2018-01-06 - 2018-01-06)
92 Artego Bydgoszcz 75 : 59 Widzew Łódź
93 Zagłębie Sosnowiec 71 : 82 Energa Toruń
94 AZS AJP Gorzów Wlkp. 85 : 81 Ostrovia Ostrów Wlkp.
95 Wisła Kraków 74 : 66 PGE MKK Siedlce
96 AZS UMCS Lublin 63 : 81 CCC Polkowice
97 Enea AZS Poznań 70 : 68 Basket 90 Gdynia
98 pauza : Ślęza Wrocław
Kolejka 15 (2018-01-13 - 2018-01-13)
99 Basket 90 Gdynia 74 : 64 AZS UMCS Lublin
100 CCC Polkowice 83 : 91 AZS AJP Gorzów Wlkp.
101 Ostrovia Ostrów Wlkp. 72 : 69 Zagłębie Sosnowiec
102 Widzew Łódź 61 : 85 Wisła Kraków
103 PGE MKK Siedlce 60 : 91 Ślęza Wrocław
104 Energa Toruń 76 : 85 Artego Bydgoszcz
105 pauza : Enea AZS Poznań
Kolejka 16 (2018-01-27 - 2018-01-27)
106 Ślęza Wrocław 68 : 57 Widzew Łódź
107 Artego Bydgoszcz 85 : 66 Ostrovia Ostrów Wlkp.
108 Zagłębie Sosnowiec 65 : 94 CCC Polkowice
109 AZS AJP Gorzów Wlkp. 77 : 75 Basket 90 Gdynia
110 AZS UMCS Lublin 80 : 67 Enea AZS Poznań
111 Wisła Kraków 72 : 77 Energa Toruń
112 pauza : PGE MKK Siedlce
Kolejka 17 (2018-02-03 - 2018-02-04)
113 Enea AZS Poznań 80 : 97 AZS AJP Gorzów Wlkp.
114 Zagłębie Sosnowiec 70 : 98 Basket 90 Gdynia
115 CCC Polkowice 81 : 71 Artego Bydgoszcz
116 Ostrovia Ostrów Wlkp. 65 : 77 Wisła Kraków
117 Widzew Łódź 76 : 73 PGE MKK Siedlce
118 Energa Toruń 72 : 49 Ślęza Wrocław
119 pauza : AZS UMCS Lublin
Kolejka 18 (2018-02-17 - 2018-02-17)
120 PGE MKK Siedlce 59 : 61 Energa Toruń
121 Ślęza Wrocław 82 : 63 Ostrovia Ostrów Wlkp.
122 Artego Bydgoszcz 92 : 85 Basket 90 Gdynia
123 Enea AZS Poznań 66 : 80 Zagłębie Sosnowiec
124 AZS AJP Gorzów Wlkp. 66 : 77 AZS UMCS Lublin
125 Wisła Kraków 64 : 69 CCC Polkowice
126 pauza : Widzew Łódź
Kolejka 19 (2018-02-21 - 2018-03-07)
127 Zagłębie Sosnowiec 73 : 75 AZS UMCS Lublin
128 Enea AZS Poznań 48 : 69 Artego Bydgoszcz
129 Basket 90 Gdynia 76 : 81 Wisła Kraków
130 CCC Polkowice 71 : 62 Ślęza Wrocław
131 Ostrovia Ostrów Wlkp. 77 : 74 PGE MKK Siedlce
132 Energa Toruń 92 : 66 Widzew Łódź
133 pauza : AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 20 (2018-02-24 - 2018-02-25)
134 Widzew Łódź 74 : 73 Ostrovia Ostrów Wlkp.
135 PGE MKK Siedlce 65 : 102 CCC Polkowice
136 Ślęza Wrocław 87 : 83 Basket 90 Gdynia
137 Artego Bydgoszcz 86 : 55 AZS UMCS Lublin
138 Zagłębie Sosnowiec 69 : 79 AZS AJP Gorzów Wlkp.
139 Wisła Kraków 85 : 69 Enea AZS Poznań
140 pauza : Energa Toruń
Kolejka 21 (2018-03-03 - 2018-03-04)
141 AZS AJP Gorzów Wlkp. 60 : 72 Artego Bydgoszcz
142 AZS UMCS Lublin 81 : 56 Wisła Kraków
143 Enea AZS Poznań 68 : 81 Ślęza Wrocław
144 Basket 90 Gdynia 104 : 88 PGE MKK Siedlce
145 CCC Polkowice 93 : 74 Widzew Łódź
146 Ostrovia Ostrów Wlkp. 72 : 75 Energa Toruń
147 pauza : Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 (2018-03-10 - 2018-03-11)
148 Widzew Łódź 75 : 89 Basket 90 Gdynia
149 PGE MKK Siedlce 85 : 83 Enea AZS Poznań
150 AZS UMCS Lublin 52 : 65 Ślęza Wrocław
151 Artego Bydgoszcz 91 : 77 Zagłębie Sosnowiec
152 Wisła Kraków 75 : 63 AZS AJP Gorzów Wlkp.
153 Energa Toruń 83 : 73 CCC Polkowice
154 pauza : Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 23 (2018-03-17 - 2018-03-17)
155 Zagłębie Sosnowiec 78 : 59 Wisła Kraków
156 AZS AJP Gorzów Wlkp. 72 : 86 Ślęza Wrocław
157 AZS UMCS Lublin 87 : 66 PGE MKK Siedlce
158 Basket 90 Gdynia 83 : 89 Energa Toruń
159 Enea AZS Poznań 80 : 71 Widzew Łódź
160 CCC Polkowice 116 : 39 Ostrovia Ostrów Wlkp.
161 pauza : Artego Bydgoszcz
Kolejka 24 (2018-02-28 - 2018-03-21)
162 Ślęza Wrocław 88 : 71 Zagłębie Sosnowiec
163 Ostrovia Ostrów Wlkp. 55 : 88 Basket 90 Gdynia
164 Widzew Łódź 61 : 77 AZS UMCS Lublin
165 PGE MKK Siedlce 69 : 79 AZS AJP Gorzów Wlkp.
166 Wisła Kraków 86 : 61 Artego Bydgoszcz
167 Energa Toruń 96 : 64 Enea AZS Poznań
168 pauza : CCC Polkowice
Kolejka 25 (2018-03-24 - 2018-03-24)
169 Ślęza Wrocław 53 : 66 Artego Bydgoszcz
170 Zagłębie Sosnowiec 74 : 65 PGE MKK Siedlce
171 Widzew Łódź 76 : 89 AZS AJP Gorzów Wlkp.
172 AZS UMCS Lublin 63 : 66 Energa Toruń
173 Enea AZS Poznań 59 : 71 Ostrovia Ostrów Wlkp.
174 Basket 90 Gdynia 67 : 96 CCC Polkowice
175 pauza : Wisła Kraków
Kolejka 26 (2018-03-28 - 2018-03-28)
176 CCC Polkowice 96 : 66 Enea AZS Poznań
177 Ostrovia Ostrów Wlkp. 88 : 78 AZS UMCS Lublin
178 Energa Toruń 77 : 67 AZS AJP Gorzów Wlkp.
179 Widzew Łódź 83 : 84 Zagłębie Sosnowiec
180 PGE MKK Siedlce 58 : 99 Artego Bydgoszcz
181 Ślęza Wrocław 70 : 71 Wisła Kraków
182 pauza : Basket 90 Gdynia
reklama

Sonda

Czy czytasz coś poza tym, co można znaleźć w internecie?


Zobacz komentarze (0)
Advertisement