reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I liga mężczyzn I liga kobiet (seria B)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 AZS Politechnika Warszawska 30 54 2256:2074
2 MKS Dąbrowa Górnicza 30 53 2252:2094
3 Rosa-Sport Radom 30 52 2125:1950
4 Sokół Łańcut 30 51 2163:1947
5 Sportino Inowrocław 30 51 2246:2100
6 ŁKS Sphinx Łódź 30 50 2254:2016
7 Asseco Prokom 2 Gdynia 30 49 2362:2165
8 Spójnia Stargard Szczeciński 30 45 2057:1952
9 Znicz Basket Pruszków 30 44 2127:2101
10 SKK Siedlce 30 42 2006:2125
11 AZS Radex Szczecin 30 41 2299:2373
12 Olimp Start Lublin 30 40 2003:2219
13 Astoria Bydgoszcz 30 37 2029:2293
14 GKS Tychy 30 36 1990:2053
15 Polonia 2011 Warszawa 30 36 2096:2432
16 Victoria Górrnik Wałbrzych 30 34 1749:2110
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-09-25 - 2010-09-25)
1 SKK Siedlce 45 : 69 GKS Tychy
2 Rosa-Sport Radom 98 : 55 Znicz Basket Pruszków
3 Astoria Bydgoszcz 65 : 75 AZS Politechnika Warszawska
4 Olimp Start Lublin 75 : 74 Victoria Górrnik Wałbrzych
5 Asseco Prokom 2 Gdynia 91 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
6 Sokół Łańcut 69 : 64 Sportino Inowrocław
7 Spójnia Stargard Szczeciński 76 : 87 AZS Radex Szczecin
8 Polonia 2011 Warszawa 56 : 87 ŁKS Sphinx Łódź
Kolejka 2 (2010-10-02 - 2010-10-02)
9 Victoria Górrnik Wałbrzych 82 : 73 SKK Siedlce
10 Znicz Basket Pruszków 75 : 65 ŁKS Sphinx Łódź
11 AZS Radex Szczecin 107 : 108 Polonia 2011 Warszawa
12 Sportino Inowrocław 58 : 56 Spójnia Stargard Szczeciński
13 GKS Tychy 77 : 81 Asseco Prokom 2 Gdynia
14 AZS Politechnika Warszawska 76 : 67 Olimp Start Lublin
15 Rosa-Sport Radom 80 : 71 Astoria Bydgoszcz
16 MKS Dąbrowa Górnicza 58 : 76 Sokół Łańcut
Kolejka 3 (2010-10-06 - 2010-10-06)
17 SKK Siedlce 50 : 67 AZS Politechnika Warszawska
18 Astoria Bydgoszcz 62 : 69 Znicz Basket Pruszków
19 Olimp Start Lublin 51 : 59 Rosa-Sport Radom
20 Asseco Prokom 2 Gdynia 105 : 71 Victoria Górrnik Wałbrzych
21 Sokół Łańcut 70 : 59 GKS Tychy
22 Spójnia Stargard Szczeciński 52 : 61 MKS Dąbrowa Górnicza
23 Polonia 2011 Warszawa 60 : 77 Sportino Inowrocław
24 AZS Radex Szczecin 88 : 76 ŁKS Sphinx Łódź
Kolejka 4 (2010-10-09 - 2010-10-09)
25 Rosa-Sport Radom 68 : 60 SKK Siedlce
26 Znicz Basket Pruszków 70 : 62 AZS Radex Szczecin
27 MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 57 Polonia 2011 Warszawa
28 Sportino Inowrocław 60 : 53 ŁKS Sphinx Łódź
29 GKS Tychy 79 : 61 Spójnia Stargard Szczeciński
30 Victoria Górrnik Wałbrzych 68 : 75 Sokół Łańcut
31 AZS Politechnika Warszawska 75 : 69 Asseco Prokom 2 Gdynia
32 Astoria Bydgoszcz 66 : 67 Olimp Start Lublin
Kolejka 5 (2010-10-16 - 2010-10-16)
33 Olimp Start Lublin 79 : 88 Znicz Basket Pruszków
34 Asseco Prokom 2 Gdynia 68 : 70 Rosa-Sport Radom
35 Sokół Łańcut 75 : 78 AZS Politechnika Warszawska
36 Spójnia Stargard Szczeciński 99 : 62 Victoria Górrnik Wałbrzych
37 Polonia 2011 Warszawa 35 : 80 GKS Tychy
38 ŁKS Sphinx Łódź 69 : 73 MKS Dąbrowa Górnicza
39 AZS Radex Szczecin 82 : 83 Sportino Inowrocław
40 SKK Siedlce 60 : 59 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 6 (2010-10-23 - 2010-10-24)
41 Znicz Basket Pruszków 69 : 76 Sportino Inowrocław
42 MKS Dąbrowa Górnicza 77 : 71 AZS Radex Szczecin
43 GKS Tychy 64 : 75 ŁKS Sphinx Łódź
44 Victoria Górrnik Wałbrzych 78 : 70 Polonia 2011 Warszawa
45 AZS Politechnika Warszawska 77 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
46 Rosa-Sport Radom 62 : 74 Sokół Łańcut
47 Astoria Bydgoszcz 48 : 68 Asseco Prokom 2 Gdynia
48 Olimp Start Lublin 61 : 63 SKK Siedlce
Kolejka 7 (2010-10-27 - 2010-10-27)
49 SKK Siedlce 69 : 52 Znicz Basket Pruszków
50 Asseco Prokom 2 Gdynia 107 : 53 Olimp Start Lublin
51 Sokół Łańcut 94 : 65 Astoria Bydgoszcz
52 Spójnia Stargard Szczeciński 57 : 71 Rosa-Sport Radom
53 Polonia 2011 Warszawa 79 : 85 AZS Politechnika Warszawska
54 ŁKS Sphinx Łódź 70 : 61 Victoria Górrnik Wałbrzych
55 AZS Radex Szczecin 83 : 75 GKS Tychy
56 Sportino Inowrocław 65 : 57 MKS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8 (2010-11-06 - 2010-11-07)
57 Znicz Basket Pruszków 73 : 83 MKS Dąbrowa Górnicza
58 GKS Tychy 60 : 73 Sportino Inowrocław
59 Victoria Górrnik Wałbrzych 69 : 76 AZS Radex Szczecin
60 AZS Politechnika Warszawska 67 : 63 ŁKS Sphinx Łódź
61 Rosa-Sport Radom 85 : 65 Polonia 2011 Warszawa
62 Olimp Start Lublin 70 : 67 Sokół Łańcut
63 SKK Siedlce 64 : 84 Asseco Prokom 2 Gdynia
64 Astoria Bydgoszcz 59 : 67 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 9 (2010-11-12 - 2010-11-14)
65 Asseco Prokom 2 Gdynia 84 : 77 Znicz Basket Pruszków
66 Sokół Łańcut 80 : 71 SKK Siedlce
67 Spójnia Stargard Szczeciński 66 : 56 Olimp Start Lublin
68 Polonia 2011 Warszawa 82 : 76 Astoria Bydgoszcz
69 ŁKS Sphinx Łódź 79 : 72 Rosa-Sport Radom
70 AZS Radex Szczecin 79 : 80 AZS Politechnika Warszawska
71 Sportino Inowrocław 61 : 46 Victoria Górrnik Wałbrzych
72 MKS Dąbrowa Górnicza 62 : 60 GKS Tychy
Kolejka 10 (2010-11-20 - 2010-11-22)
73 GKS Tychy 0 : 20 Znicz Basket Pruszków
74 Victoria Górrnik Wałbrzych 99 : 90 MKS Dąbrowa Górnicza
75 AZS Politechnika Warszawska 71 : 69 Sportino Inowrocław
76 Rosa-Sport Radom 87 : 77 AZS Radex Szczecin
77 Astoria Bydgoszcz 80 : 79 ŁKS Sphinx Łódź
78 Polonia 2011 Warszawa 90 : 82 Olimp Start Lublin
79 SKK Siedlce 62 : 55 Spójnia Stargard Szczeciński
80 Asseco Prokom 2 Gdynia 66 : 70 Sokół Łańcut
Kolejka 11 (2010-11-27 - 2010-11-28)
81 Znicz Basket Pruszków 51 : 61 Sokół Łańcut
82 Spójnia Stargard Szczeciński 72 : 63 Asseco Prokom 2 Gdynia
83 Polonia 2011 Warszawa 73 : 82 SKK Siedlce
84 ŁKS Sphinx Łódź 75 : 59 Olimp Start Lublin
85 AZS Radex Szczecin 88 : 101 Astoria Bydgoszcz
86 Sportino Inowrocław 82 : 79 Rosa-Sport Radom
87 MKS Dąbrowa Górnicza 83 : 69 AZS Politechnika Warszawska
88 GKS Tychy 0 : 20 Victoria Górrnik Wałbrzych
Kolejka 12 (2010-12-04 - 2010-12-05)
89 Znicz Basket Pruszków 69 : 47 Victoria Górrnik Wałbrzych
90 AZS Politechnika Warszawska 79 : 70 GKS Tychy
91 Rosa-Sport Radom 81 : 64 MKS Dąbrowa Górnicza
92 Astoria Bydgoszcz 76 : 96 Sportino Inowrocław
93 Olimp Start Lublin 69 : 67 AZS Radex Szczecin
94 SKK Siedlce 66 : 69 ŁKS Sphinx Łódź
95 Asseco Prokom 2 Gdynia 78 : 71 Polonia 2011 Warszawa
96 Sokół Łańcut 49 : 51 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 13 (2010-12-11 - 2010-12-12)
97 Spójnia Stargard Szczeciński 63 : 57 Znicz Basket Pruszków
98 Polonia 2011 Warszawa 54 : 68 Sokół Łańcut
99 ŁKS Sphinx Łódź 75 : 69 Asseco Prokom 2 Gdynia
100 AZS Radex Szczecin 79 : 76 SKK Siedlce
101 Sportino Inowrocław 82 : 68 Olimp Start Lublin
102 MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 72 Astoria Bydgoszcz
103 GKS Tychy 56 : 64 Rosa-Sport Radom
104 Victoria Górrnik Wałbrzych 99 : 108 AZS Politechnika Warszawska
Kolejka 14 (2010-12-15 - 2010-12-15)
105 Znicz Basket Pruszków 91 : 88 AZS Politechnika Warszawska
106 Rosa-Sport Radom 66 : 60 Victoria Górrnik Wałbrzych
107 Astoria Bydgoszcz 76 : 66 GKS Tychy
108 Olimp Start Lublin 62 : 69 MKS Dąbrowa Górnicza
109 SKK Siedlce 81 : 65 Sportino Inowrocław
110 Asseco Prokom 2 Gdynia 69 : 90 AZS Radex Szczecin
111 Sokół Łańcut 70 : 76 ŁKS Sphinx Łódź
112 Spójnia Stargard Szczeciński 90 : 59 Polonia 2011 Warszawa
Kolejka 15 (2010-12-18 - 2010-12-18)
113 Polonia 2011 Warszawa 86 : 94 Znicz Basket Pruszków
114 ŁKS Sphinx Łódź 81 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
115 AZS Radex Szczecin 71 : 77 Sokół Łańcut
116 Sportino Inowrocław 78 : 80 Asseco Prokom 2 Gdynia
117 MKS Dąbrowa Górnicza 73 : 50 SKK Siedlce
118 GKS Tychy 80 : 71 Olimp Start Lublin
119 Victoria Górrnik Wałbrzych 75 : 80 Astoria Bydgoszcz
120 AZS Politechnika Warszawska 72 : 62 Rosa-Sport Radom
Kolejka 16 (2011-01-15 - 2011-01-16)
121 ŁKS Sphinx Łódź 84 : 65 Znicz Basket Pruszków
122 Polonia 2011 Warszawa 84 : 76 AZS Radex Szczecin
123 Spójnia Stargard Szczeciński 80 : 76 Sportino Inowrocław
124 Sokół Łańcut 75 : 52 MKS Dąbrowa Górnicza
125 Asseco Prokom 2 Gdynia 80 : 75 GKS Tychy
126 Olimp Start Lublin 63 : 92 AZS Politechnika Warszawska
127 Astoria Bydgoszcz 69 : 81 Rosa-Sport Radom
128 SKK Siedlce 58 : 59 Victoria Górrnik Wałbrzych
Kolejka 17 (2011-01-19 - 2011-01-19)
129 Znicz Basket Pruszków 80 : 79 Astoria Bydgoszcz
130 Rosa-Sport Radom 73 : 66 Olimp Start Lublin
131 AZS Politechnika Warszawska 81 : 78 SKK Siedlce
132 Victoria Górrnik Wałbrzych 53 : 83 Asseco Prokom 2 Gdynia
133 GKS Tychy 68 : 76 Sokół Łańcut
134 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 61 Spójnia Stargard Szczeciński
135 Sportino Inowrocław 97 : 75 Polonia 2011 Warszawa
136 ŁKS Sphinx Łódź 97 : 60 AZS Radex Szczecin
Kolejka 18 (2011-01-22 - 2011-01-23)
137 SKK Siedlce 66 : 70 Rosa-Sport Radom
138 AZS Radex Szczecin 87 : 86 Znicz Basket Pruszków
139 ŁKS Sphinx Łódź 78 : 83 Sportino Inowrocław
140 Polonia 2011 Warszawa 73 : 75 MKS Dąbrowa Górnicza
141 Spójnia Stargard Szczeciński 78 : 65 GKS Tychy
142 Sokół Łańcut 87 : 55 Victoria Górrnik Wałbrzych
143 Asseco Prokom 2 Gdynia 70 : 64 AZS Politechnika Warszawska
144 Olimp Start Lublin 72 : 63 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 19 (2011-01-29 - 2011-01-30)
145 Znicz Basket Pruszków 52 : 69 Olimp Start Lublin
146 Astoria Bydgoszcz 85 : 76 SKK Siedlce
147 Rosa-Sport Radom 83 : 94 Asseco Prokom 2 Gdynia
148 AZS Politechnika Warszawska 80 : 76 Sokół Łańcut
149 Victoria Górrnik Wałbrzych 65 : 54 Spójnia Stargard Szczeciński
150 GKS Tychy 75 : 66 Polonia 2011 Warszawa
151 MKS Dąbrowa Górnicza 79 : 77 ŁKS Sphinx Łódź
152 Sportino Inowrocław 82 : 75 AZS Radex Szczecin
Kolejka 20 (2011-02-05 - 2011-02-06)
153 Sportino Inowrocław 73 : 71 Znicz Basket Pruszków
154 AZS Radex Szczecin 74 : 72 MKS Dąbrowa Górnicza
155 ŁKS Sphinx Łódź 73 : 69 GKS Tychy
156 Polonia 2011 Warszawa 90 : 65 Victoria Górrnik Wałbrzych
157 Spójnia Stargard Szczeciński 57 : 58 AZS Politechnika Warszawska
158 Sokół Łańcut 66 : 54 Rosa-Sport Radom
159 Asseco Prokom 2 Gdynia 90 : 71 Astoria Bydgoszcz
160 SKK Siedlce 82 : 58 Olimp Start Lublin
Kolejka 21 (2011-02-09 - 2011-02-09)
161 Olimp Start Lublin 77 : 66 Asseco Prokom 2 Gdynia
162 Astoria Bydgoszcz 52 : 71 Sokół Łańcut
163 Rosa-Sport Radom 52 : 51 Spójnia Stargard Szczeciński
164 AZS Politechnika Warszawska 86 : 66 Polonia 2011 Warszawa
165 Victoria Górrnik Wałbrzych 72 : 84 ŁKS Sphinx Łódź
166 GKS Tychy 87 : 70 AZS Radex Szczecin
167 MKS Dąbrowa Górnicza 76 : 75 Sportino Inowrocław
168 Znicz Basket Pruszków 81 : 62 SKK Siedlce
Kolejka 22 (2011-02-12 - 2011-02-12)
169 MKS Dąbrowa Górnicza 78 : 64 Znicz Basket Pruszków
170 Sportino Inowrocław 73 : 67 GKS Tychy
171 AZS Radex Szczecin 61 : 57 Victoria Górrnik Wałbrzych
172 ŁKS Sphinx Łódź 81 : 74 AZS Politechnika Warszawska
173 Polonia 2011 Warszawa 51 : 69 Rosa-Sport Radom
174 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 60 Astoria Bydgoszcz
175 Sokół Łańcut 71 : 72 Olimp Start Lublin
176 Asseco Prokom 2 Gdynia 82 : 70 SKK Siedlce
Kolejka 23 (2011-02-19 - 2011-02-20)
177 Znicz Basket Pruszków 75 : 46 Asseco Prokom 2 Gdynia
178 Olimp Start Lublin 43 : 66 Spójnia Stargard Szczeciński
179 Astoria Bydgoszcz 88 : 84 Polonia 2011 Warszawa
180 Rosa-Sport Radom 69 : 62 ŁKS Sphinx Łódź
181 AZS Politechnika Warszawska 85 : 70 AZS Radex Szczecin
182 Victoria Górrnik Wałbrzych 71 : 98 Sportino Inowrocław
183 GKS Tychy 67 : 83 MKS Dąbrowa Górnicza
184 SKK Siedlce 63 : 62 Sokół Łańcut
Kolejka 24 (2011-02-23 - 2011-02-23)
185 Znicz Basket Pruszków 83 : 60 GKS Tychy
186 MKS Dąbrowa Górnicza 65 : 57 Victoria Górrnik Wałbrzych
187 Sportino Inowrocław 60 : 65 AZS Politechnika Warszawska
188 AZS Radex Szczecin 61 : 68 Rosa-Sport Radom
189 ŁKS Sphinx Łódź 91 : 55 Astoria Bydgoszcz
190 Olimp Start Lublin 90 : 82 Polonia 2011 Warszawa
191 Sokół Łańcut 73 : 59 Asseco Prokom 2 Gdynia
192 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 58 SKK Siedlce
Kolejka 25 (2011-02-26 - 2011-02-26)
193 AZS Politechnika Warszawska 85 : 69 Astoria Bydgoszcz
194 Victoria Górrnik Wałbrzych 61 : 57 Olimp Start Lublin
195 MKS Dąbrowa Górnicza 79 : 69 Asseco Prokom 2 Gdynia
196 Sportino Inowrocław 66 : 82 Sokół Łańcut
197 AZS Radex Szczecin 73 : 81 Spójnia Stargard Szczeciński
198 ŁKS Sphinx Łódź 78 : 56 Polonia 2011 Warszawa
199 Znicz Basket Pruszków 71 : 76 Rosa-Sport Radom
200 GKS Tychy 73 : 75 SKK Siedlce
Kolejka 26 (2011-03-05 - 2011-03-06)
201 Sokół Łańcut 72 : 88 Znicz Basket Pruszków
202 Asseco Prokom 2 Gdynia 80 : 76 Spójnia Stargard Szczeciński
203 SKK Siedlce 73 : 64 Polonia 2011 Warszawa
204 Olimp Start Lublin 55 : 69 ŁKS Sphinx Łódź
205 Astoria Bydgoszcz 53 : 74 AZS Radex Szczecin
206 Rosa-Sport Radom 64 : 84 Sportino Inowrocław
207 AZS Politechnika Warszawska 66 : 70 MKS Dąbrowa Górnicza
208 Victoria Górrnik Wałbrzych 52 : 79 GKS Tychy
Kolejka 27 (2011-03-12 - 2011-03-13)
209 Victoria Górrnik Wałbrzych 71 : 117 Znicz Basket Pruszków
210 GKS Tychy 76 : 88 AZS Politechnika Warszawska
211 MKS Dąbrowa Górnicza 81 : 76 Rosa-Sport Radom
212 Sportino Inowrocław 78 : 72 Astoria Bydgoszcz
213 AZS Radex Szczecin 83 : 62 Olimp Start Lublin
214 ŁKS Sphinx Łódź 60 : 66 SKK Siedlce
215 Polonia 2011 Warszawa 83 : 88 Asseco Prokom 2 Gdynia
216 Spójnia Stargard Szczeciński 68 : 74 Sokół Łańcut
Kolejka 28 (2011-03-19 - 2011-03-20)
217 Znicz Basket Pruszków 52 : 76 Spójnia Stargard Szczeciński
218 Sokół Łańcut 70 : 57 Polonia 2011 Warszawa
219 Asseco Prokom 2 Gdynia 74 : 77 ŁKS Sphinx Łódź
220 Olimp Start Lublin 61 : 69 Sportino Inowrocław
221 Astoria Bydgoszcz 69 : 80 MKS Dąbrowa Górnicza
222 Rosa-Sport Radom 86 : 72 GKS Tychy
223 AZS Politechnika Warszawska 20 : 0 Victoria Górrnik Wałbrzych
224 SKK Siedlce 82 : 72 AZS Radex Szczecin
Kolejka 29 (2011-03-23 - 2011-03-23)
225 AZS Politechnika Warszawska 80 : 69 Znicz Basket Pruszków
226 GKS Tychy 90 : 68 Astoria Bydgoszcz
227 MKS Dąbrowa Górnicza 88 : 81 Olimp Start Lublin
228 AZS Radex Szczecin 82 : 105 Asseco Prokom 2 Gdynia
229 ŁKS Sphinx Łódź 75 : 54 Sokół Łańcut
230 Polonia 2011 Warszawa 55 : 79 Spójnia Stargard Szczeciński
231 Sportino Inowrocław 75 : 62 SKK Siedlce
232 Victoria Górrnik Wałbrzych 0 : 20 Rosa-Sport Radom
Kolejka 30 (2011-03-26 - 2011-03-27)
233 Znicz Basket Pruszków 63 : 65 Polonia 2011 Warszawa
234 Spójnia Stargard Szczeciński 67 : 76 ŁKS Sphinx Łódź
235 Sokół Łańcut 79 : 74 AZS Radex Szczecin
236 Asseco Prokom 2 Gdynia 94 : 68 Sportino Inowrocław
237 SKK Siedlce 63 : 87 MKS Dąbrowa Górnicza
238 Olimp Start Lublin 87 : 73 GKS Tychy
239 Astoria Bydgoszcz 20 : 0 Victoria Górrnik Wałbrzych
240 Rosa-Sport Radom 80 : 65 AZS Politechnika Warszawska
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)