reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I liga mężczyzn I liga kobiet
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Start Gdynia 28 49 2311:1958
2 SKK Siedlce 28 46 1961:1845
3 Rosa Radom 28 46 2025:1905
4 Znicz Baket Pruszków 28 45 2033:2011
5 Spójnia Stargard Szczeciński 28 45 1956:1860
6 Sokół Łańcut 28 45 1976:1864
7 MKS Dąbrowa Górnicza 28 44 2219:2024
8 WSGK Kutno 28 43 1979:1938
9 SIDEn Toruń 28 42 2102:2137
10 AZS Szczecin 28 42 2035:2069
11 Polonia Przemyśl 28 42 2081:2089
12 Start Lublin 28 39 1916:2055
13 MOSiR Krosno 28 37 1879:2062
14 Sportino Inowrocław 28 34 1864:2106
15 Sudety Jelenia Góra 28 31 1726:2140
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-10-01 - 2011-10-02)
1 Sudety Jelenia Góra 52 : 64 SKK Siedlce
2 AZS Szczecin 93 : 69 Start Lublin
3 SIDEn Toruń 97 : 85 MKS Dąbrowa Górnicza
4 Polonia Przemyśl 66 : 82 Sokół Łańcut
5 WSGK Kutno 65 : 73 Start Gdynia
6 Rosa Radom 67 : 52 Sportino Inowrocław
7 MOSiR Krosno 55 : 80 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 2 (2011-10-08 - 2011-10-09)
8 Znicz Baket Pruszków 71 : 67 SIDEn Toruń
9 Sportino Inowrocław 46 : 62 Sudety Jelenia Góra
10 Spójnia Stargard Szczeciński 61 : 49 Rosa Radom
11 Start Lublin 64 : 57 WSGK Kutno
12 MKS Dąbrowa Górnicza 71 : 51 AZS Szczecin
13 Sokół Łańcut 74 : 61 MOSiR Krosno
14 Start Gdynia 86 : 78 Polonia Przemyśl
Kolejka 3 (2011-10-15 - 2011-10-16)
15 SKK Siedlce 72 : 64 Sportino Inowrocław
16 Sudety Jelenia Góra 54 : 71 Spójnia Stargard Szczeciński
17 Rosa Radom 68 : 66 Sokół Łańcut
18 MOSiR Krosno 78 : 74 Start Gdynia
19 Polonia Przemyśl 77 : 65 Start Lublin
20 WSGK Kutno 66 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
21 AZS Szczecin 86 : 78 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 4 (2011-10-19 - 2011-10-19)
22 Sokół Łańcut 98 : 40 Sudety Jelenia Góra
23 Spójnia Stargard Szczeciński 77 : 71 SKK Siedlce
24 SIDEn Toruń 80 : 78 AZS Szczecin
25 Start Gdynia 90 : 76 Rosa Radom
26 Start Lublin 68 : 53 MOSiR Krosno
27 MKS Dąbrowa Górnicza 81 : 67 Polonia Przemyśl
28 Znicz Baket Pruszków 64 : 56 WSGK Kutno
Kolejka 5 (2011-10-22 - 2011-10-23)
29 SKK Siedlce 64 : 81 Sokół Łańcut
30 Sudety Jelenia Góra 39 : 67 Start Gdynia
31 Spójnia Stargard Szczeciński 74 : 65 Sportino Inowrocław
32 MOSiR Krosno 67 : 84 MKS Dąbrowa Górnicza
33 Rosa Radom 82 : 44 Start Lublin
34 WSGK Kutno 88 : 93 SIDEn Toruń
35 Polonia Przemyśl 74 : 67 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 6 (2011-10-29 - 2011-10-29)
36 AZS Szczecin 79 : 66 WSGK Kutno
37 Start Gdynia 87 : 64 SKK Siedlce
38 Sokół Łańcut 65 : 46 Sportino Inowrocław
39 MKS Dąbrowa Górnicza 66 : 67 Rosa Radom
40 Start Lublin 43 : 62 Sudety Jelenia Góra
41 SIDEn Toruń 94 : 74 Polonia Przemyśl
42 Znicz Baket Pruszków 65 : 56 MOSiR Krosno
Kolejka 7 (2011-11-05 - 2011-11-05)
43 SKK Siedlce 85 : 64 Start Lublin
44 Sportino Inowrocław 58 : 82 Start Gdynia
45 Rosa Radom 91 : 103 Znicz Baket Pruszków
46 Sudety Jelenia Góra 72 : 79 MKS Dąbrowa Górnicza
47 Polonia Przemyśl 76 : 67 AZS Szczecin
48 SIDEn Toruń 83 : 70 MOSiR Krosno
49 Sokół Łańcut 69 : 56 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 8 (2011-11-12 - 2011-11-12)
50 Start Gdynia 76 : 66 Spójnia Stargard Szczeciński
51 Start Lublin 80 : 61 Sportino Inowrocław
52 MKS Dąbrowa Górnicza 71 : 51 SKK Siedlce
53 Znicz Baket Pruszków 79 : 74 Sudety Jelenia Góra
54 SIDEn Toruń 76 : 63 Rosa Radom
55 AZS Szczecin 75 : 72 MOSiR Krosno
56 WSGK Kutno 75 : 62 Polonia Przemyśl
Kolejka 9 (2011-11-16 - 2011-11-16)
57 Spójnia Stargard Szczeciński 71 : 66 Start Lublin
58 Sportino Inowrocław 51 : 82 MKS Dąbrowa Górnicza
59 SKK Siedlce 94 : 75 Znicz Baket Pruszków
60 Sudety Jelenia Góra 76 : 85 SIDEn Toruń
61 Sokół Łańcut 78 : 69 Start Gdynia
62 MOSiR Krosno 62 : 69 WSGK Kutno
63 Rosa Radom 77 : 57 AZS Szczecin
Kolejka 10 (2011-11-19 - 2011-11-19)
64 MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 62 Spójnia Stargard Szczeciński
65 Start Lublin 59 : 49 Sokół Łańcut
66 SIDEn Toruń 70 : 81 SKK Siedlce
67 Znicz Baket Pruszków 74 : 69 Sportino Inowrocław
68 Polonia Przemyśl 84 : 77 MOSiR Krosno
69 AZS Szczecin 89 : 77 Sudety Jelenia Góra
70 WSGK Kutno 76 : 58 Rosa Radom
Kolejka 11 (2011-11-26 - 2011-11-26)
71 Start Gdynia 91 : 74 Start Lublin
72 Spójnia Stargard Szczeciński 79 : 73 Znicz Baket Pruszków
73 Sokół Łańcut 79 : 72 MKS Dąbrowa Górnicza
74 SKK Siedlce 60 : 59 AZS Szczecin
75 Sportino Inowrocław 60 : 73 SIDEn Toruń
76 Rosa Radom 61 : 57 Polonia Przemyśl
77 Sudety Jelenia Góra 62 : 81 WSGK Kutno
Kolejka 12 (2011-12-03 - 2011-12-03)
78 MOSiR Krosno 65 : 76 Rosa Radom
79 Znicz Baket Pruszków 71 : 57 Sokół Łańcut
80 MKS Dąbrowa Górnicza 107 : 100 Start Gdynia
81 Sportino Inowrocław 76 : 74 AZS Szczecin
82 SIDEn Toruń 75 : 61 Spójnia Stargard Szczeciński
83 Polonia Przemyśl 85 : 54 Sudety Jelenia Góra
84 WSGK Kutno 70 : 68 SKK Siedlce
Kolejka 13 (2011-12-10 - 2011-12-10)
85 Sokół Łańcut 79 : 71 SIDEn Toruń
86 Start Gdynia 107 : 56 Znicz Baket Pruszków
87 Start Lublin 83 : 91 MKS Dąbrowa Górnicza
88 Sudety Jelenia Góra 50 : 60 MOSiR Krosno
89 SKK Siedlce 59 : 70 Polonia Przemyśl
90 Sportino Inowrocław 64 : 76 WSGK Kutno
91 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 58 AZS Szczecin
Kolejka 14 (2011-12-14 - 2011-12-14)
92 Start Lublin 70 : 57 Znicz Baket Pruszków
93 SIDEn Toruń 73 : 83 Start Gdynia
94 Rosa Radom 79 : 44 Sudety Jelenia Góra
95 MOSiR Krosno 62 : 69 SKK Siedlce
96 Polonia Przemyśl 85 : 65 Sportino Inowrocław
97 WSGK Kutno 64 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
98 Sokół Łańcut 74 : 54 AZS Szczecin
Kolejka 15 (2011-12-17 - 2011-12-17)
99 Sokół Łańcut 61 : 69 WSGK Kutno
100 Spójnia Stargard Szczeciński 64 : 71 Polonia Przemyśl
101 Sportino Inowrocław 95 : 91 MOSiR Krosno
102 SKK Siedlce 69 : 55 Rosa Radom
103 Start Gdynia 67 : 74 AZS Szczecin
104 Start Lublin 82 : 63 SIDEn Toruń
105 MKS Dąbrowa Górnicza 86 : 62 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 16 (2011-12-21 - 2011-12-21)
106 Spójnia Stargard Szczeciński 84 : 60 MOSiR Krosno
107 Sportino Inowrocław 59 : 75 Rosa Radom
108 Start Gdynia 92 : 74 WSGK Kutno
109 Sokół Łańcut 71 : 67 Polonia Przemyśl
110 MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 61 SIDEn Toruń
111 Start Lublin 70 : 60 AZS Szczecin
112 SKK Siedlce 85 : 63 Sudety Jelenia Góra
Kolejka 17 (2011-01-07 - 2011-01-07)
113 Polonia Przemyśl 79 : 76 Start Gdynia
114 MOSiR Krosno 53 : 75 Sokół Łańcut
115 AZS Szczecin 75 : 68 MKS Dąbrowa Górnicza
116 WSGK Kutno 88 : 76 Start Lublin
117 Rosa Radom 70 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
118 Sudety Jelenia Góra 73 : 84 Sportino Inowrocław
119 SIDEn Toruń 72 : 73 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 18 (2011-01-14 - 2011-01-14)
120 Znicz Baket Pruszków 77 : 70 AZS Szczecin
121 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 78 WSGK Kutno
122 Start Lublin 73 : 68 Polonia Przemyśl
123 Start Gdynia 99 : 46 MOSiR Krosno
124 Sokół Łańcut 72 : 68 Rosa Radom
125 Spójnia Stargard Szczeciński 69 : 57 Sudety Jelenia Góra
126 Sportino Inowrocław 61 : 66 SKK Siedlce
Kolejka 19 (2011-01-18 - 2011-01-21)
127 SKK Siedlce 72 : 62 Spójnia Stargard Szczeciński
128 Sudety Jelenia Góra 78 : 87 Sokół Łańcut
129 WSGK Kutno 72 : 65 Znicz Baket Pruszków
130 Polonia Przemyśl 99 : 93 MKS Dąbrowa Górnicza
131 MOSiR Krosno 76 : 69 Start Lublin
132 Rosa Radom 72 : 80 Start Gdynia
133 AZS Szczecin 71 : 69 SIDEn Toruń
Kolejka 20 (2011-01-28 - 2011-01-28)
134 Start Gdynia 82 : 59 Sudety Jelenia Góra
135 Sokół Łańcut 67 : 63 SKK Siedlce
136 SIDEn Toruń 80 : 85 WSGK Kutno
137 Sportino Inowrocław 67 : 78 Spójnia Stargard Szczeciński
138 Start Lublin 66 : 79 Rosa Radom
139 Znicz Baket Pruszków 79 : 58 Polonia Przemyśl
140 MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 60 MOSiR Krosno
Kolejka 21 (2012-02-04 - 2012-02-05)
141 WSGK Kutno 76 : 69 AZS Szczecin
142 Rosa Radom 77 : 73 MKS Dąbrowa Górnicza
143 SKK Siedlce 76 : 71 Start Gdynia
144 Sportino Inowrocław 57 : 80 Sokół Łańcut
145 Sudety Jelenia Góra 86 : 79 Start Lublin
146 Polonia Przemyśl 85 : 84 SIDEn Toruń
147 MOSiR Krosno 62 : 72 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 22 (2012-02-11 - 2012-02-11)
148 Spójnia Stargard Szczeciński 65 : 62 Sokół Łańcut
149 AZS Szczecin 89 : 76 Polonia Przemyśl
150 MOSiR Krosno 69 : 82 SIDEn Toruń
151 Znicz Baket Pruszków 73 : 69 Rosa Radom
152 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 53 Sudety Jelenia Góra
153 Start Lublin 65 : 70 SKK Siedlce
154 Start Gdynia 84 : 69 Sportino Inowrocław
Kolejka 23 (2012-02-25 - 2012-02-25)
155 Sportino Inowrocław 84 : 61 Start Lublin
156 Spójnia Stargard Szczeciński 59 : 76 Start Gdynia
157 Sudety Jelenia Góra 49 : 83 Znicz Baket Pruszków
158 SKK Siedlce 66 : 58 MKS Dąbrowa Górnicza
159 MOSiR Krosno 84 : 65 AZS Szczecin
160 Rosa Radom 77 : 50 SIDEn Toruń
161 Polonia Przemyśl 77 : 68 WSGK Kutno
Kolejka 24 (2012-02-18 - 2012-02-29)
162 Start Gdynia 93 : 54 Sokół Łańcut
163 MKS Dąbrowa Górnicza 69 : 87 Sportino Inowrocław
164 Start Lublin 69 : 64 Spójnia Stargard Szczeciński
165 SIDEn Toruń 67 : 57 Sudety Jelenia Góra
166 Znicz Baket Pruszków 42 : 62 SKK Siedlce
167 AZS Szczecin 76 : 80 Rosa Radom
168 WSGK Kutno 62 : 63 MOSiR Krosno
Kolejka 25 (2012-03-03 - 2012-03-03)
169 MOSiR Krosno 75 : 65 Polonia Przemyśl
170 Rosa Radom 72 : 71 WSGK Kutno
171 Sudety Jelenia Góra 76 : 85 AZS Szczecin
172 Sokół Łańcut 56 : 69 Start Lublin
173 Spójnia Stargard Szczeciński 77 : 51 MKS Dąbrowa Górnicza
174 Sportino Inowrocław 71 : 73 Znicz Baket Pruszków
175 SKK Siedlce 80 : 56 SIDEn Toruń
Kolejka 26 (2012-03-10 - 2012-03-10)
176 SIDEn Toruń 83 : 74 Sportino Inowrocław
177 AZS Szczecin 78 : 76 SKK Siedlce
178 WSGK Kutno 66 : 54 Sudety Jelenia Góra
179 Polonia Przemyśl 87 : 88 Rosa Radom
180 Start Lublin 63 : 72 Start Gdynia
181 MKS Dąbrowa Górnicza 92 : 75 Sokół Łańcut
182 Znicz Baket Pruszków 73 : 54 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 27 (2012-03-17 - 2012-03-17)
183 Spójnia Stargard Szczeciński 94 : 62 SIDEn Toruń
184 AZS Szczecin 82 : 72 Sportino Inowrocław
185 SKK Siedlce 78 : 54 WSGK Kutno
186 Sudety Jelenia Góra 72 : 82 Polonia Przemyśl
187 Start Gdynia 93 : 92 MKS Dąbrowa Górnicza
188 Sokół Łańcut 51 : 75 Znicz Baket Pruszków
189 Rosa Radom 75 : 64 MOSiR Krosno
Kolejka 28 (2012-03-24 - 2012-03-24)
190 Znicz Baket Pruszków 68 : 76 Start Gdynia
191 SIDEn Toruń 75 : 73 Sokół Łańcut
192 MKS Dąbrowa Górnicza 89 : 58 Start Lublin
193 Polonia Przemyśl 77 : 71 SKK Siedlce
194 MOSiR Krosno 85 : 67 Sudety Jelenia Góra
195 AZS Szczecin 75 : 69 Spójnia Stargard Szczeciński
196 WSGK Kutno 68 : 54 Sportino Inowrocław
Kolejka 29 (2012-03-28 - 2012-03-28)
197 Sportino Inowrocław 83 : 72 Polonia Przemyśl
198 SKK Siedlce 49 : 68 MOSiR Krosno
199 AZS Szczecin 70 : 82 Sokół Łańcut
200 Spójnia Stargard Szczeciński 72 : 66 WSGK Kutno
201 Start Gdynia 95 : 85 SIDEn Toruń
202 Znicz Baket Pruszków 95 : 96 Start Lublin
203 Sudety Jelenia Góra 64 : 88 Rosa Radom
Kolejka 30 (2012-03-31 - 2012-03-31)
204 Znicz Baket Pruszków 90 : 83 MKS Dąbrowa Górnicza
205 SIDEn Toruń 76 : 71 Start Lublin
206 AZS Szczecin 76 : 70 Start Gdynia
207 Rosa Radom 66 : 76 SKK Siedlce
208 MOSiR Krosno 85 : 70 Sportino Inowrocław
209 Polonia Przemyśl 63 : 70 Spójnia Stargard Szczeciński
210 WSGK Kutno 73 : 59 Sokół Łańcut
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)