reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I MĘŻCZYZN I KOBIET
I KOBIET C
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Śląsk Wrocław 30 57 2494:1954
2 MKS Dąbrowa Górnicza 30 50 2380:2276
3 Polfarmex Kutno 30 50 2259:2090
4 PC SIDEn Toruń 30 46 2146:2101
5 Sokół Łańcut 30 46 2207:2188
6 Spónia Stargard Szczeciński 30 46 2049:2032
7 MOSiR Krosno 30 46 2260:2178
8 Start Lublin 30 46 2207:2298
9 Stal Ostrów Wlk. 30 45 2328:2254
10 AZS Radex Szczecin 30 45 2228:2229
11 Znicz Basket Pruszków 30 44 2082:2098
12 Polonia Przemyśl 30 44 2127:2213
13 Astoria Bydgoszcz 30 43 2364:2471
14 Politechnika Poznań 30 39 2073:2308
15 SKK Siedlce 30 38 1934:2189
16 UMKS Kielce 30 35 2014:2362
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-09-29 - 2012-09-30)
1 Znicz Basket Pruszków 76 : 60 UMKS Kielce
2 MKS Dąbrowa Górnicza 80 : 77 Polfarmex Kutno
3 AZS Radex Szczecin 74 : 85 Start Lublin
4 SKK Siedlce 54 : 65 PC SIDEn Toruń
5 Stal Ostrów Wlk. 80 : 66 MOSiR Krosno
6 Astoria Bydgoszcz 60 : 68 Polonia Przemyśl
7 Śląsk Wrocław 75 : 80 Spónia Stargard Szczeciński
8 Sokół Łańcut 83 : 76 Politechnika Poznań
Kolejka 2 (2012-10-03 - 2012-10-03)
9 Politechnika Poznań 64 : 71 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polonia Przemyśl 64 : 65 UMKS Kielce
11 AZS Radex Szczecin 58 : 67 SKK Siedlce
12 Polfarmex Kutno 80 : 74 Znicz Basket Pruszków
13 MOSiR Krosno 86 : 71 Start Lublin
14 Spónia Stargard Szczeciński 51 : 75 Stal Ostrów Wlk.
15 PC SIDEn Toruń 72 : 64 Sokół Łańcut
16 Astoria Bydgoszcz 61 : 92 Śląsk Wrocław
Kolejka 3 (2012-10-06 - 2012-10-07)
17 SKK Siedlce 67 : 69 MOSiR Krosno
18 Sokół Łańcut 70 : 67 AZS Radex Szczecin
19 UMKS Kielce 65 : 89 Polfarmex Kutno
20 Śląsk Wrocław 75 : 66 Polonia Przemyśl
21 Start Lublin 56 : 79 Spónia Stargard Szczeciński
22 MKS Dąbrowa Górnicza 76 : 66 PC SIDEn Toruń
23 Stal Ostrów Wlk. 76 : 71 Astoria Bydgoszcz
24 Znicz Basket Pruszków 67 : 57 Politechnika Poznań
Kolejka 4 (2012-10-13 - 2012-10-13)
25 Spónia Stargard Szczeciński 57 : 69 SKK Siedlce
26 Polonia Przemyśl 58 : 85 Polfarmex Kutno
27 Politechnika Poznań 65 : 73 UMKS Kielce
28 Astoria Bydgoszcz 83 : 81 Start Lublin
29 MOSiR Krosno 77 : 65 Sokół Łańcut
30 AZS Radex Szczecin 70 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
31 Śląsk Wrocław 88 : 72 Stal Ostrów Wlk.
32 PC SIDEn Toruń 58 : 54 Znicz Basket Pruszków
Kolejka 5 (2012-10-20 - 2012-10-21)
33 SKK Siedlce 88 : 78 Astoria Bydgoszcz
34 Sokół Łańcut 62 : 59 Spónia Stargard Szczeciński
35 MKS Dąbrowa Górnicza 86 : 77 MOSiR Krosno
36 UMKS Kielce 55 : 69 PC SIDEn Toruń
37 Start Lublin 52 : 85 Śląsk Wrocław
38 Stal Ostrów Wlk. 80 : 92 Polonia Przemyśl
39 Polfarmex Kutno 81 : 67 Politechnika Poznań
40 Znicz Basket Pruszków 74 : 63 AZS Radex Szczecin
Kolejka 6 (2012-10-27 - 2012-10-28)
41 Śląsk Wrocław 84 : 35 SKK Siedlce
42 Stal Ostrów Wlk. 88 : 65 Start Lublin
43 PC SIDEn Toruń 68 : 67 Polfarmex Kutno
44 Astoria Bydgoszcz 79 : 95 Sokół Łańcut
45 Polonia Przemyśl 92 : 76 Politechnika Poznań
46 Spónia Stargard Szczeciński 57 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
47 AZS Radex Szczecin 82 : 74 UMKS Kielce
48 MOSiR Krosno 78 : 56 Znicz Basket Pruszków
Kolejka 7 (2012-11-03 - 2012-11-03)
49 MKS Dąbrowa Górnicza 87 : 71 Astoria Bydgoszcz
50 Sokół Łańcut 65 : 75 Śląsk Wrocław
51 SKK Siedlce 64 : 97 Stal Ostrów Wlk.
52 Start Lublin 92 : 61 Polonia Przemyśl
53 UMKS Kielce 71 : 76 MOSiR Krosno
54 Politechnika Poznań 73 : 60 PC SIDEn Toruń
55 Spónia Stargard Szczeciński 55 : 44 Znicz Basket Pruszków
56 Polfarmex Kutno 67 : 36 AZS Radex Szczecin
Kolejka 8 (2012-11-10 - 2012-11-11)
57 Start Lublin 85 : 74 SKK Siedlce
58 Śląsk Wrocław 94 : 62 MKS Dąbrowa Górnicza
59 Stal Ostrów Wlk. 72 : 63 Sokół Łańcut
60 UMKS Kielce 71 : 68 Spónia Stargard Szczeciński
61 Astoria Bydgoszcz 82 : 80 Znicz Basket Pruszków
62 MOSiR Krosno 78 : 87 Polfarmex Kutno
63 Polonia Przemyśl 80 : 74 PC SIDEn Toruń
64 AZS Radex Szczecin 70 : 63 Politechnika Poznań
Kolejka 9 (2012-11-17 - 2012-11-18)
65 SKK Siedlce 50 : 59 Polonia Przemyśl
66 Politechnika Poznań 67 : 85 MOSiR Krosno
67 PC SIDEn Toruń 72 : 79 AZS Radex Szczecin
68 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 83 Stal Ostrów Wlk.
69 Sokół Łańcut 76 : 72 Start Lublin
70 UMKS Kielce 66 : 92 Astoria Bydgoszcz
71 Polfarmex Kutno 58 : 54 Spónia Stargard Szczeciński
72 Znicz Basket Pruszków 58 : 75 Śląsk Wrocław
Kolejka 10 (2012-11-24 - 2012-11-24)
73 SKK Siedlce 54 : 88 Sokół Łańcut
74 MOSiR Krosno 74 : 82 PC SIDEn Toruń
75 Polonia Przemyśl 75 : 93 AZS Radex Szczecin
76 Start Lublin 85 : 74 MKS Dąbrowa Górnicza
77 Stal Ostrów Wlk. 70 : 81 Znicz Basket Pruszków
78 Śląsk Wrocław 78 : 62 UMKS Kielce
79 Astoria Bydgoszcz 81 : 85 Polfarmex Kutno
80 Spónia Stargard Szczeciński 97 : 79 Politechnika Poznań
Kolejka 11 (2012-12-01 - 2012-12-02)
81 UMKS Kielce 68 : 77 Stal Ostrów Wlk.
82 Politechnika Poznań 81 : 98 Astoria Bydgoszcz
83 PC SIDEn Toruń 75 : 84 Spónia Stargard Szczeciński
84 Sokół Łańcut 65 : 60 Polonia Przemyśl
85 MKS Dąbrowa Górnicza 96 : 66 SKK Siedlce
86 Polfarmex Kutno 55 : 96 Śląsk Wrocław
87 Znicz Basket Pruszków 73 : 65 Start Lublin
88 AZS Radex Szczecin 76 : 78 MOSiR Krosno
Kolejka 12 (2012-12-05 - 2012-12-05)
89 SKK Siedlce 83 : 65 Znicz Basket Pruszków
90 Start Lublin 79 : 77 UMKS Kielce
91 Sokół Łańcut 82 : 89 MKS Dąbrowa Górnicza
92 Polonia Przemyśl 95 : 79 MOSiR Krosno
93 Astoria Bydgoszcz 101 : 90 PC SIDEn Toruń
94 Śląsk Wrocław 107 : 61 Politechnika Poznań
95 Stal Ostrów Wlk. 70 : 77 Polfarmex Kutno
96 Spónia Stargard Szczeciński 74 : 61 AZS Radex Szczecin
Kolejka 13 (2012-12-08 - 2012-12-09)
97 UMKS Kielce 47 : 83 SKK Siedlce
98 Polonia Przemyśl 69 : 82 MKS Dąbrowa Górnicza
99 Politechnika Poznań 72 : 104 Stal Ostrów Wlk.
100 PC SIDEn Toruń 62 : 72 Śląsk Wrocław
101 MOSiR Krosno 85 : 64 Spónia Stargard Szczeciński
102 AZS Radex Szczecin 93 : 88 Astoria Bydgoszcz
103 Polfarmex Kutno 89 : 59 Start Lublin
104 Znicz Basket Pruszków 93 : 89 Sokół Łańcut
Kolejka 14 (2012-12-15 - 2012-12-16)
105 SKK Siedlce 58 : 70 Polfarmex Kutno
106 Stal Ostrów Wlk. 76 : 69 PC SIDEn Toruń
107 Start Lublin 95 : 62 Politechnika Poznań
108 Astoria Bydgoszcz 62 : 80 MOSiR Krosno
109 Śląsk Wrocław 77 : 57 AZS Radex Szczecin
110 Znicz Basket Pruszków 59 : 66 MKS Dąbrowa Górnicza
111 Sokół Łańcut 75 : 64 UMKS Kielce
112 Polonia Przemyśl 74 : 56 Spónia Stargard Szczeciński
Kolejka 15 (2012-12-19 - 2012-12-19)
113 UMKS Kielce 81 : 86 MKS Dąbrowa Górnicza
114 Polfarmex Kutno 80 : 85 Sokół Łańcut
115 MOSiR Krosno 62 : 68 Śląsk Wrocław
116 PC SIDEn Toruń 81 : 64 Start Lublin
117 Politechnika Poznań 77 : 74 SKK Siedlce
118 AZS Radex Szczecin 75 : 95 Stal Ostrów Wlk.
119 Spónia Stargard Szczeciński 63 : 72 Astoria Bydgoszcz
120 Znicz Basket Pruszków 75 : 61 Polonia Przemyśl
Kolejka 16 (2013-01-05 - 2013-01-05)
121 Politechnika Poznań 51 : 66 Sokół Łańcut
122 UMKS Kielce 68 : 73 Znicz Basket Pruszków
123 PC SIDEn Toruń 67 : 53 SKK Siedlce
124 Start Lublin 84 : 82 AZS Radex Szczecin
125 MOSiR Krosno 78 : 69 Stal Ostrów Wlk.
126 Polonia Przemyśl 94 : 75 Astoria Bydgoszcz
127 Spónia Stargard Szczeciński 71 : 75 Śląsk Wrocław
128 Polfarmex Kutno 75 : 73 MKS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 17 (2013-01-09 - 2013-01-09)
129 MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 66 Politechnika Poznań
130 Sokół Łańcut 57 : 61 PC SIDEn Toruń
131 SKK Siedlce 68 : 77 AZS Radex Szczecin
132 UMKS Kielce 73 : 77 Polonia Przemyśl
133 Start Lublin 75 : 70 MOSiR Krosno
134 Stal Ostrów Wlk. 72 : 74 Spónia Stargard Szczeciński
135 Śląsk Wrocław 104 : 53 Astoria Bydgoszcz
136 Znicz Basket Pruszków 73 : 75 Polfarmex Kutno
Kolejka 18 (2013-01-12 - 2013-01-13)
137 MOSiR Krosno 67 : 61 SKK Siedlce
138 Politechnika Poznań 61 : 55 Znicz Basket Pruszków
139 PC SIDEn Toruń 75 : 68 MKS Dąbrowa Górnicza
140 Polonia Przemyśl 72 : 86 Śląsk Wrocław
141 Astoria Bydgoszcz 82 : 75 Stal Ostrów Wlk.
142 AZS Radex Szczecin 82 : 61 Sokół Łańcut
143 Spónia Stargard Szczeciński 70 : 56 Start Lublin
144 Polfarmex Kutno 77 : 51 UMKS Kielce
Kolejka 19 (2013-01-19 - 2013-01-19)
145 Stal Ostrów Wlk. 64 : 87 Śląsk Wrocław
146 SKK Siedlce 47 : 78 Spónia Stargard Szczeciński
147 Start Lublin 71 : 70 Astoria Bydgoszcz
148 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 77 AZS Radex Szczecin
149 Sokół Łańcut 72 : 68 MOSiR Krosno
150 UMKS Kielce 82 : 76 Politechnika Poznań
151 Polfarmex Kutno 79 : 58 Polonia Przemyśl
152 Znicz Basket Pruszków 61 : 43 PC SIDEn Toruń
Kolejka 20 (2013-01-26 - 2013-01-27)
153 Śląsk Wrocław 97 : 67 Start Lublin
154 Astoria Bydgoszcz 78 : 71 SKK Siedlce
155 Politechnika Poznań 68 : 61 Polfarmex Kutno
156 PC SIDEn Toruń 82 : 64 UMKS Kielce
157 MOSiR Krosno 97 : 75 MKS Dąbrowa Górnicza
158 Polonia Przemyśl 79 : 70 Stal Ostrów Wlk.
159 Spónia Stargard Szczeciński 64 : 80 Sokół Łańcut
160 AZS Radex Szczecin 81 : 92 Znicz Basket Pruszków
Kolejka 21 (2013-01-30 - 2013-01-30)
161 Politechnika Poznań 56 : 58 Polonia Przemyśl
162 SKK Siedlce 58 : 83 Śląsk Wrocław
163 Sokół Łańcut 97 : 71 Astoria Bydgoszcz
164 Polfarmex Kutno 74 : 67 PC SIDEn Toruń
165 Start Lublin 79 : 56 Stal Ostrów Wlk.
166 MKS Dąbrowa Górnicza 70 : 72 Spónia Stargard Szczeciński
167 Znicz Basket Pruszków 65 : 54 MOSiR Krosno
168 UMKS Kielce 66 : 84 AZS Radex Szczecin
Kolejka 22 (2013-02-03 - 2013-02-03)
169 Stal Ostrów Wlk. 80 : 74 SKK Siedlce
170 Polonia Przemyśl 85 : 98 Start Lublin
171 Astoria Bydgoszcz 104 : 110 MKS Dąbrowa Górnicza
172 Znicz Basket Pruszków 55 : 72 Spónia Stargard Szczeciński
173 MOSiR Krosno 85 : 61 UMKS Kielce
174 AZS Radex Szczecin 65 : 68 Polfarmex Kutno
175 Śląsk Wrocław 96 : 67 Sokół Łańcut
176 PC SIDEn Toruń 77 : 68 Politechnika Poznań
Kolejka 23 (2013-02-09 - 2013-02-13)
177 Sokół Łańcut 88 : 85 Stal Ostrów Wlk.
178 MKS Dąbrowa Górnicza 78 : 87 Śląsk Wrocław
179 PC SIDEn Toruń 77 : 79 Polonia Przemyśl
180 Politechnika Poznań 58 : 62 AZS Radex Szczecin
181 SKK Siedlce 64 : 75 Start Lublin
182 Spónia Stargard Szczeciński 67 : 62 UMKS Kielce
183 Polfarmex Kutno 72 : 76 MOSiR Krosno
184 Znicz Basket Pruszków 58 : 74 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 24 (2013-02-16 - 2013-02-17)
185 MOSiR Krosno 75 : 78 Politechnika Poznań
186 Śląsk Wrocław 75 : 69 Znicz Basket Pruszków
187 Astoria Bydgoszcz 86 : 75 UMKS Kielce
188 Start Lublin 84 : 63 Sokół Łańcut
189 Stal Ostrów Wlk. 95 : 91 MKS Dąbrowa Górnicza
190 Polonia Przemyśl 60 : 72 SKK Siedlce
191 Spónia Stargard Szczeciński 79 : 76 Polfarmex Kutno
192 AZS Radex Szczecin 81 : 76 PC SIDEn Toruń
Kolejka 25 (2013-02-23 - 2013-02-24)
193 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 83 Start Lublin
194 UMKS Kielce 79 : 90 Śląsk Wrocław
195 Sokół Łańcut 64 : 68 SKK Siedlce
196 PC SIDEn Toruń 74 : 66 MOSiR Krosno
197 Politechnika Poznań 68 : 59 Spónia Stargard Szczeciński
198 AZS Radex Szczecin 80 : 69 Polonia Przemyśl
199 Polfarmex Kutno 93 : 84 Astoria Bydgoszcz
200 Znicz Basket Pruszków 82 : 74 Stal Ostrów Wlk.
Kolejka 26 (2013-03-02 - 2013-03-02)
201 Start Lublin 105 : 87 Znicz Basket Pruszków
202 SKK Siedlce 65 : 69 MKS Dąbrowa Górnicza
203 Polonia Przemyśl 77 : 68 Sokół Łańcut
204 Śląsk Wrocław 91 : 67 Polfarmex Kutno
205 Stal Ostrów Wlk. 88 : 54 UMKS Kielce
206 Astoria Bydgoszcz 88 : 69 Politechnika Poznań
207 MOSiR Krosno 67 : 61 AZS Radex Szczecin
208 Spónia Stargard Szczeciński 57 : 64 PC SIDEn Toruń
Kolejka 27 (2013-03-06 - 2013-03-06)
209 UMKS Kielce 89 : 87 Start Lublin
210 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 64 Sokół Łańcut
211 PC SIDEn Toruń 92 : 77 Astoria Bydgoszcz
212 Politechnika Poznań 72 : 51 Śląsk Wrocław
213 Polfarmex Kutno 74 : 68 Stal Ostrów Wlk.
214 MOSiR Krosno 85 : 73 Polonia Przemyśl
215 AZS Radex Szczecin 98 : 73 Spónia Stargard Szczeciński
216 Znicz Basket Pruszków 81 : 61 SKK Siedlce
Kolejka 28 (2013-03-09 - 2013-03-09)
217 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 64 Polonia Przemyśl
218 SKK Siedlce 66 : 58 UMKS Kielce
219 Sokół Łańcut 68 : 74 Znicz Basket Pruszków
220 Stal Ostrów Wlk. 69 : 77 Politechnika Poznań
221 Start Lublin 63 : 73 Polfarmex Kutno
222 Astoria Bydgoszcz 83 : 80 AZS Radex Szczecin
223 Śląsk Wrocław 75 : 67 PC SIDEn Toruń
224 Spónia Stargard Szczeciński 80 : 62 MOSiR Krosno
Kolejka 29 (2013-03-16 - 2013-03-16)
225 Spónia Stargard Szczeciński 64 : 56 Polonia Przemyśl
226 PC SIDEn Toruń 86 : 70 Stal Ostrów Wlk.
227 Politechnika Poznań 71 : 86 Start Lublin
228 MOSiR Krosno 86 : 90 Astoria Bydgoszcz
229 MKS Dąbrowa Górnicza 93 : 77 Znicz Basket Pruszków
230 UMKS Kielce 59 : 75 Sokół Łańcut
231 Polfarmex Kutno 64 : 52 SKK Siedlce
232 AZS Radex Szczecin 86 : 81 Śląsk Wrocław
Kolejka 30 (2013-03-23 - 2013-03-23)
233 Astoria Bydgoszcz 70 : 71 Spónia Stargard Szczeciński
234 Śląsk Wrocław 75 : 74 MOSiR Krosno
235 Stal Ostrów Wlk. 78 : 75 AZS Radex Szczecin
236 Start Lublin 78 : 75 PC SIDEn Toruń
237 SKK Siedlce 68 : 94 Politechnika Poznań
238 MKS Dąbrowa Górnicza 90 : 74 UMKS Kielce
239 Sokół Łańcut 90 : 87 Polfarmex Kutno
240 Polonia Przemyśl 52 : 51 Znicz Basket Pruszków
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)