reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
BASKET LIGA KOBIET I MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Stal Ostrów Wlkp. 26 46 2118:1817
2 Sokół Łańcut 26 46 2018:1774
3 Miasto Szkła Krosno 26 46 2117:1770
4 Legia Warszawa 26 41 2034:1770
5 Spójnia Stargard Szcz. 26 41 1840:1762
6 Znicz Basket Pruszków 26 41 1937:1927
7 Rosa Radom 26 40 1979:1963
8 Zagłębie Sosnowiec 26 40 1983:1945
9 GTK Gliwice 26 37 1813:1903
10 GKS Tychy 26 37 1813:1866
11 Pogoń Prudnik 26 34 1795:1943
12 Astoria Bydgoszcz 26 34 1755:2034
13 SKK Siedlce 26 33 1757:2023
14 Politechnika Poznań 26 30 1596:2058
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-09-27 - 2014-09-27)
1 Sokół Łańcut 77 : 52 Rosa Radom
2 Politechnika Poznań 65 : 61 SKK Siedlce
3 GTK Gliwice 83 : 68 Astoria Bydgoszcz
4 Miasto Szkła Krosno 62 : 52 Legia Warszawa
5 Znicz Basket Pruszków 67 : 57 Pogoń Prudnik
6 Stal Ostrów Wlkp. 83 : 50 Zagłębie Sosnowiec
7 GKS Tychy 60 : 66 Spójnia Stargard Szcz.
Kolejka 2 (2014-10-02 - 2014-10-05)
8 Znicz Basket Pruszków 72 : 69 Legia Warszawa
9 Spójnia Stargard Szcz. 67 : 49 Astoria Bydgoszcz
10 SKK Siedlce 69 : 90 Stal Ostrów Wlkp.
11 Rosa Radom 84 : 69 GTK Gliwice
12 GKS Tychy 73 : 60 Politechnika Poznań
13 Zagłębie Sosnowiec 55 : 62 Pogoń Prudnik
14 Miasto Szkła Krosno 74 : 73 Sokół Łańcut
Kolejka 3 (2014-10-11 - 2014-10-12)
15 GTK Gliwice 55 : 77 Miasto Szkła Krosno
16 Legia Warszawa 88 : 57 Zagłębie Sosnowiec
17 Sokół Łańcut 84 : 62 Znicz Basket Pruszków
18 Pogoń Prudnik 72 : 56 SKK Siedlce
19 Stal Ostrów Wlkp. 70 : 51 GKS Tychy
20 Politechnika Poznań 43 : 76 Spójnia Stargard Szcz.
21 Astoria Bydgoszcz 72 : 71 Rosa Radom
Kolejka 4 (2014-10-18 - 2014-10-19)
22 Spójnia Stargard Szcz. 71 : 55 Rosa Radom
23 Miasto Szkła Krosno 90 : 38 Astoria Bydgoszcz
24 GTK Gliwice 65 : 56 Znicz Basket Pruszków
25 Politechnika Poznań 60 : 71 Stal Ostrów Wlkp.
26 SKK Siedlce 58 : 89 Legia Warszawa
27 GKS Tychy 73 : 71 Pogoń Prudnik
28 Zagłębie Sosnowiec 58 : 74 Sokół Łańcut
Kolejka 5 (2014-10-25 - 2014-10-26)
29 GTK Gliwice 60 : 96 Zagłębie Sosnowiec
30 Legia Warszawa 75 : 76 GKS Tychy
31 Sokół Łańcut 92 : 69 SKK Siedlce
32 Pogoń Prudnik 82 : 65 Politechnika Poznań
33 Stal Ostrów Wlkp. 79 : 67 Spójnia Stargard Szcz.
34 Astoria Bydgoszcz 83 : 57 Znicz Basket Pruszków
35 Rosa Radom 75 : 90 Miasto Szkła Krosno
Kolejka 6 (2014-11-02 - 2014-11-02)
36 Politechnika Poznań 60 : 76 Legia Warszawa
37 SKK Siedlce 78 : 74 GTK Gliwice
38 GKS Tychy 62 : 81 Sokół Łańcut
39 Znicz Basket Pruszków 82 : 81 Rosa Radom
40 Zagłębie Sosnowiec 106 : 76 Astoria Bydgoszcz
41 Spójnia Stargard Szcz. 53 : 57 Miasto Szkła Krosno
42 Stal Ostrów Wlkp. 96 : 67 Pogoń Prudnik
Kolejka 7 (2014-11-08 - 2014-11-08)
43 Legia Warszawa 69 : 80 Stal Ostrów Wlkp.
44 Znicz Basket Pruszków 66 : 78 Miasto Szkła Krosno
45 GTK Gliwice 78 : 58 GKS Tychy
46 Astoria Bydgoszcz 78 : 88 SKK Siedlce
47 Pogoń Prudnik 66 : 67 Spójnia Stargard Szcz.
48 Sokół Łańcut 89 : 64 Politechnika Poznań
49 Rosa Radom 103 : 85 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 8 (2014-11-15 - 2014-11-16)
50 Politechnika Poznań 68 : 66 GTK Gliwice
51 GKS Tychy 79 : 83 Astoria Bydgoszcz
52 SKK Siedlce 64 : 86 Rosa Radom
53 Zagłębie Sosnowiec 78 : 96 Miasto Szkła Krosno
54 Spójnia Stargard Szcz. 72 : 68 Znicz Basket Pruszków
55 Pogoń Prudnik 70 : 81 Legia Warszawa
56 Stal Ostrów Wlkp. 72 : 67 Sokół Łańcut
Kolejka 9 (2014-11-22 - 2014-11-23)
57 Znicz Basket Pruszków 95 : 79 Zagłębie Sosnowiec
58 Legia Warszawa 79 : 69 Spójnia Stargard Szcz.
59 GTK Gliwice 87 : 82 Stal Ostrów Wlkp.
60 Astoria Bydgoszcz 78 : 75 Politechnika Poznań
61 Rosa Radom 71 : 76 GKS Tychy
62 Sokół Łańcut 83 : 68 Pogoń Prudnik
63 Miasto Szkła Krosno 84 : 72 SKK Siedlce
Kolejka 10 (2014-11-29 - 2014-11-30)
64 Legia Warszawa 82 : 87 Sokół Łańcut
65 Politechnika Poznań 51 : 58 Rosa Radom
66 GKS Tychy 83 : 70 Miasto Szkła Krosno
67 SKK Siedlce 69 : 79 Znicz Basket Pruszków
68 Spójnia Stargard Szcz. 58 : 60 Zagłębie Sosnowiec
69 Pogoń Prudnik 89 : 80 GTK Gliwice
70 Stal Ostrów Wlkp. 78 : 57 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 11 (2014-12-06 - 2014-12-07)
71 Zagłębie Sosnowiec 85 : 69 SKK Siedlce
72 Znicz Basket Pruszków 63 : 48 GKS Tychy
73 Rosa Radom 100 : 96 Stal Ostrów Wlkp.
74 Astoria Bydgoszcz 76 : 64 Pogoń Prudnik
75 GTK Gliwice 58 : 59 Legia Warszawa
76 Sokół Łańcut 72 : 58 Spójnia Stargard Szcz.
77 Miasto Szkła Krosno 99 : 71 Politechnika Poznań
Kolejka 12 (2014-12-13 - 2014-12-13)
78 SKK Siedlce 61 : 70 Spójnia Stargard Szcz.
79 GKS Tychy 76 : 84 Zagłębie Sosnowiec
80 Politechnika Poznań 74 : 100 Znicz Basket Pruszków
81 Legia Warszawa 82 : 74 Astoria Bydgoszcz
82 Pogoń Prudnik 61 : 55 Rosa Radom
83 Sokół Łańcut 82 : 72 GTK Gliwice
84 Stal Ostrów Wlkp. 80 : 65 Miasto Szkła Krosno
Kolejka 13 (2014-12-20 - 2014-12-20)
85 Astoria Bydgoszcz 75 : 60 Sokół Łańcut
86 GTK Gliwice 70 : 68 Spójnia Stargard Szcz.
87 Rosa Radom 87 : 72 Legia Warszawa
88 Zagłębie Sosnowiec 95 : 67 Politechnika Poznań
89 Znicz Basket Pruszków 78 : 64 Stal Ostrów Wlkp.
90 SKK Siedlce 72 : 69 GKS Tychy
91 Miasto Szkła Krosno 79 : 65 Pogoń Prudnik
Kolejka 14 (2015-01-03 - 2015-01-03)
92 Zagłębie Sosnowiec 79 : 67 Stal Ostrów Wlkp.
93 SKK Siedlce 74 : 67 Politechnika Poznań
94 Legia Warszawa 72 : 64 Miasto Szkła Krosno
95 Rosa Radom 92 : 73 Sokół Łańcut
96 Astoria Bydgoszcz 62 : 73 GTK Gliwice
97 Spójnia Stargard Szcz. 79 : 74 GKS Tychy
98 Pogoń Prudnik 89 : 71 Znicz Basket Pruszków
Kolejka 15 (2015-01-10 - 2015-01-10)
99 Politechnika Poznań 75 : 73 GKS Tychy
100 Astoria Bydgoszcz 53 : 71 Spójnia Stargard Szcz.
101 GTK Gliwice 71 : 72 Rosa Radom
102 Legia Warszawa 97 : 68 Znicz Basket Pruszków
103 Pogoń Prudnik 72 : 84 Zagłębie Sosnowiec
104 Sokół Łańcut 67 : 64 Miasto Szkła Krosno
105 Stal Ostrów Wlkp. 83 : 69 SKK Siedlce
Kolejka 16 (2015-01-17 - 2015-01-17)
106 SKK Siedlce 73 : 72 Pogoń Prudnik
107 GKS Tychy 61 : 79 Stal Ostrów Wlkp.
108 Rosa Radom 92 : 75 Astoria Bydgoszcz
109 Znicz Basket Pruszków 79 : 71 Sokół Łańcut
110 Zagłębie Sosnowiec 78 : 75 Legia Warszawa
111 Spójnia Stargard Szcz. 78 : 59 Politechnika Poznań
112 Miasto Szkła Krosno 74 : 77 GTK Gliwice
Kolejka 17 (2015-01-24 - 2015-01-24)
113 Astoria Bydgoszcz 71 : 73 Miasto Szkła Krosno
114 Rosa Radom 96 : 75 Spójnia Stargard Szcz.
115 Legia Warszawa 69 : 39 SKK Siedlce
116 Znicz Basket Pruszków 80 : 58 GTK Gliwice
117 Pogoń Prudnik 60 : 76 GKS Tychy
118 Sokół Łańcut 87 : 81 Zagłębie Sosnowiec
119 Stal Ostrów Wlkp. 107 : 66 Politechnika Poznań
Kolejka 18 (2015-01-31 - 2015-01-31)
120 SKK Siedlce 71 : 77 Sokół Łańcut
121 Zagłębie Sosnowiec 75 : 70 GTK Gliwice
122 Politechnika Poznań 61 : 55 Pogoń Prudnik
123 GKS Tychy 56 : 81 Legia Warszawa
124 Znicz Basket Pruszków 92 : 68 Astoria Bydgoszcz
125 Spójnia Stargard Szcz. 64 : 77 Stal Ostrów Wlkp.
126 Miasto Szkła Krosno 101 : 73 Rosa Radom
Kolejka 19 (2015-02-07 - 2015-02-07)
127 GTK Gliwice 72 : 51 SKK Siedlce
128 Legia Warszawa 99 : 41 Politechnika Poznań
129 Rosa Radom 65 : 85 Znicz Basket Pruszków
130 Miasto Szkła Krosno 85 : 76 Spójnia Stargard Szcz.
131 Pogoń Prudnik 66 : 60 Stal Ostrów Wlkp.
132 Sokół Łańcut 77 : 76 GKS Tychy
133 Astoria Bydgoszcz 63 : 73 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 20 (2015-02-14 - 2015-02-15)
134 Zagłębie Sosnowiec 77 : 68 Rosa Radom
135 Politechnika Poznań 45 : 64 Sokół Łańcut
136 GKS Tychy 75 : 73 GTK Gliwice
137 SKK Siedlce 76 : 64 Astoria Bydgoszcz
138 Spójnia Stargard Szcz. 93 : 71 Pogoń Prudnik
139 Miasto Szkła Krosno 96 : 78 Znicz Basket Pruszków
140 Stal Ostrów Wlkp. 86 : 79 Legia Warszawa
Kolejka 21 (2015-02-21 - 2015-02-21)
141 Legia Warszawa 101 : 61 Pogoń Prudnik
142 GTK Gliwice 65 : 60 Politechnika Poznań
143 Znicz Basket Pruszków 87 : 81 Spójnia Stargard Szcz.
144 Rosa Radom 87 : 79 SKK Siedlce
145 Astoria Bydgoszcz 74 : 71 GKS Tychy
146 Sokół Łańcut 93 : 80 Stal Ostrów Wlkp.
147 Miasto Szkła Krosno 83 : 75 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 (2015-02-28 - 2015-02-28)
148 Zagłębie Sosnowiec 71 : 60 Znicz Basket Pruszków
149 SKK Siedlce 59 : 89 Miasto Szkła Krosno
150 GKS Tychy 78 : 56 Rosa Radom
151 Politechnika Poznań 62 : 73 Astoria Bydgoszcz
152 Spójnia Stargard Szcz. 73 : 66 Legia Warszawa
153 Pogoń Prudnik 63 : 82 Sokół Łańcut
154 Stal Ostrów Wlkp. 88 : 61 GTK Gliwice
Kolejka 23 (2015-03-07 - 2015-03-08)
155 Znicz Basket Pruszków 82 : 80 SKK Siedlce
156 Sokół Łańcut 76 : 78 Legia Warszawa
157 Miasto Szkła Krosno 78 : 50 GKS Tychy
158 GTK Gliwice 67 : 62 Pogoń Prudnik
159 Rosa Radom 78 : 66 Politechnika Poznań
160 Zagłębie Sosnowiec 72 : 73 Spójnia Stargard Szcz.
161 Astoria Bydgoszcz 73 : 89 Stal Ostrów Wlkp.
Kolejka 24 (2015-03-14 - 2015-03-15)
162 Politechnika Poznań 58 : 110 Miasto Szkła Krosno
163 SKK Siedlce 83 : 78 Zagłębie Sosnowiec
164 GKS Tychy 80 : 64 Znicz Basket Pruszków
165 Legia Warszawa 80 : 86 GTK Gliwice
166 Spójnia Stargard Szcz. 67 : 79 Sokół Łańcut
167 Pogoń Prudnik 90 : 62 Astoria Bydgoszcz
168 Stal Ostrów Wlkp. 80 : 62 Rosa Radom
Kolejka 25 (2015-03-21 - 2015-03-22)
169 GTK Gliwice 59 : 80 Sokół Łańcut
170 Zagłębie Sosnowiec 69 : 78 GKS Tychy
171 Znicz Basket Pruszków 75 : 54 Politechnika Poznań
172 Astoria Bydgoszcz 59 : 101 Legia Warszawa
173 Rosa Radom 87 : 74 Pogoń Prudnik
174 Spójnia Stargard Szcz. 69 : 60 SKK Siedlce
175 Miasto Szkła Krosno 86 : 87 Stal Ostrów Wlkp.
Kolejka 26 (2015-03-28 - 2015-03-29)
176 Legia Warszawa 63 : 73 Rosa Radom
177 Politechnika Poznań 59 : 83 Zagłębie Sosnowiec
178 GKS Tychy 81 : 57 SKK Siedlce
179 Spójnia Stargard Szcz. 79 : 64 GTK Gliwice
180 Sokół Łańcut 71 : 51 Astoria Bydgoszcz
181 Pogoń Prudnik 66 : 93 Miasto Szkła Krosno
182 Stal Ostrów Wlkp. 94 : 71 Znicz Basket Pruszków
reklama

Sonda

Czy jesteś za konstytucyjnym zagwarantowaniem członkostwa Polski w Unii Europejskiej?


Zobacz komentarze (4)
Advertisement