reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
BASKET LIGA KOBIET I MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wisła Kraków 22 44 1813:1262
2 Artego Bydgoszcz 22 40 1729:1446
3 Energa Toruń 22 39 1724:1490
4 CCC Polkowice 22 37 1535:1338
5 AZS PWSZ Gorzów 22 37 1638:1491
6 Glucose ROW Rybnik 22 31 1467:1628
7 MKK Siedlce 22 30 1514:1592
8 Ślęza Wrocław 22 30 1446:1588
9 AZS UMCS Lublin 22 29 1410:1588
10 Basket Konin 22 27 1460:1748
11 Basket Gdynia 22 26 1473:1709
12 Widzew Łódź 22 26 1390:1719
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-10-03 - 2014-10-05)
1 AZS UMCS Lublin 71 : 72 Energa Toruń
2 Wisła Kraków 96 : 37 Basket Gdynia
3 Widzew Łódź 56 : 75 MKK Siedlce
4 Glucose ROW Rybnik 62 : 75 Artego Bydgoszcz
5 AZS PWSZ Gorzów 74 : 71 Basket Konin
6 Ślęza Wrocław 54 : 63 CCC Polkowice
Kolejka 2 (2014-10-11 - 2014-10-11)
7 MKK Siedlce 88 : 65 Basket Konin
8 Energa Toruń 82 : 58 AZS PWSZ Gorzów
9 Artego Bydgoszcz 91 : 41 AZS UMCS Lublin
10 Basket Gdynia 72 : 77 Ślęza Wrocław
11 CCC Polkowice 76 : 47 Glucose ROW Rybnik
12 Widzew Łódź 41 : 81 Wisła Kraków
Kolejka 3 (2014-10-16 - 2014-10-19)
13 Glucose ROW Rybnik 62 : 59 Basket Gdynia
14 Wisła Kraków 60 : 55 MKK Siedlce
15 AZS UMCS Lublin 63 : 59 CCC Polkowice
16 Ślęza Wrocław 75 : 81 Widzew Łódź
17 AZS PWSZ Gorzów 93 : 76 Artego Bydgoszcz
18 Basket Konin 70 : 80 Energa Toruń
Kolejka 4 (2014-10-25 - 2014-10-26)
19 MKK Siedlce 65 : 86 Energa Toruń
20 Artego Bydgoszcz 103 : 62 Basket Konin
21 Glucose ROW Rybnik 75 : 53 Widzew Łódź
22 CCC Polkowice 69 : 67 AZS PWSZ Gorzów
23 Basket Gdynia 71 : 75 AZS UMCS Lublin
24 Wisła Kraków 83 : 64 Ślęza Wrocław
Kolejka 5 (2014-11-02 - 2014-11-02)
25 Ślęza Wrocław 72 : 65 MKK Siedlce
26 Basket Konin 62 : 65 CCC Polkowice
27 Energa Toruń 92 : 71 Artego Bydgoszcz
28 Glucose ROW Rybnik 61 : 84 Wisła Kraków
29 AZS UMCS Lublin 70 : 53 Widzew Łódź
30 AZS PWSZ Gorzów 95 : 60 Basket Gdynia
Kolejka 6 (2014-11-08 - 2014-11-09)
31 MKK Siedlce 65 : 82 Artego Bydgoszcz
32 AZS PWSZ Gorzów 76 : 65 Widzew Łódź
33 Ślęza Wrocław 80 : 82 Glucose ROW Rybnik
34 Wisła Kraków 81 : 56 AZS UMCS Lublin
35 Basket Konin 54 : 77 Basket Gdynia
36 CCC Polkowice 73 : 62 Energa Toruń
Kolejka 7 (2014-11-15 - 2014-11-16)
37 AZS PWSZ Gorzów 66 : 71 Wisła Kraków
38 Basket Konin 63 : 79 Widzew Łódź
39 Artego Bydgoszcz 66 : 64 CCC Polkowice
40 Glucose ROW Rybnik 68 : 63 MKK Siedlce
41 AZS UMCS Lublin 54 : 73 Ślęza Wrocław
42 Energa Toruń 102 : 73 Basket Gdynia
Kolejka 8 (2014-11-21 - 2014-11-23)
43 Basket Gdynia 60 : 98 Artego Bydgoszcz
44 MKK Siedlce 62 : 79 CCC Polkowice
45 Wisła Kraków 88 : 49 Basket Konin
46 Energa Toruń 86 : 63 Widzew Łódź
47 Glucose ROW Rybnik 86 : 68 AZS UMCS Lublin
48 Ślęza Wrocław 72 : 76 AZS PWSZ Gorzów
Kolejka 9 (2014-11-29 - 2014-11-30)
49 Basket Gdynia 48 : 67 CCC Polkowice
50 AZS UMCS Lublin 90 : 70 MKK Siedlce
51 Artego Bydgoszcz 95 : 64 Widzew Łódź
52 AZS PWSZ Gorzów 84 : 70 Glucose ROW Rybnik
53 Ślęza Wrocław 88 : 62 Basket Konin
54 Energa Toruń 74 : 89 Wisła Kraków
Kolejka 10 (2014-12-06 - 2014-12-07)
55 MKK Siedlce 79 : 73 Basket Gdynia
56 Wisła Kraków 88 : 62 Artego Bydgoszcz
57 AZS UMCS Lublin 58 : 68 AZS PWSZ Gorzów
58 Ślęza Wrocław 57 : 75 Energa Toruń
59 Basket Konin 72 : 83 Glucose ROW Rybnik
60 Widzew Łódź 99 : 98 CCC Polkowice
Kolejka 11 (2014-12-13 - 2014-12-14)
61 AZS PWSZ Gorzów 89 : 69 MKK Siedlce
62 Artego Bydgoszcz 65 : 58 Ślęza Wrocław
63 AZS UMCS Lublin 63 : 73 Basket Konin
64 Basket Gdynia 80 : 65 Widzew Łódź
65 Energa Toruń 79 : 66 Glucose ROW Rybnik
66 CCC Polkowice 51 : 59 Wisła Kraków
Kolejka 12 (2014-12-19 - 2014-12-21)
67 MKK Siedlce 76 : 63 Widzew Łódź
68 Artego Bydgoszcz 88 : 53 Glucose ROW Rybnik
69 CCC Polkowice 92 : 38 Ślęza Wrocław
70 Energa Toruń 69 : 66 AZS UMCS Lublin
71 Basket Gdynia 82 : 90 Wisła Kraków
72 Basket Konin 62 : 83 AZS PWSZ Gorzów
Kolejka 13 (2015-01-03 - 2015-01-07)
73 Glucose ROW Rybnik 66 : 78 CCC Polkowice
74 Basket Konin 69 : 71 MKK Siedlce
75 AZS PWSZ Gorzów 78 : 79 Energa Toruń
76 Wisła Kraków 92 : 40 Widzew Łódź
77 Ślęza Wrocław 92 : 79 Basket Gdynia
78 AZS UMCS Lublin 63 : 73 Artego Bydgoszcz
Kolejka 14 (2015-01-10 - 2015-01-11)
79 MKK Siedlce 59 : 73 Wisła Kraków
80 Artego Bydgoszcz 62 : 53 AZS PWSZ Gorzów
81 CCC Polkowice 80 : 67 AZS UMCS Lublin
82 Widzew Łódź 74 : 76 Ślęza Wrocław
83 Basket Gdynia 64 : 75 Glucose ROW Rybnik
84 Energa Toruń 88 : 65 Basket Konin
Kolejka 15 (2015-01-17 - 2015-01-18)
85 Basket Konin 74 : 88 Artego Bydgoszcz
86 AZS PWSZ Gorzów 81 : 79 CCC Polkowice
87 AZS UMCS Lublin 74 : 73 Basket Gdynia
88 Widzew Łódź 64 : 66 Glucose ROW Rybnik
89 Ślęza Wrocław 51 : 83 Wisła Kraków
90 Energa Toruń 91 : 71 MKK Siedlce
Kolejka 16 (2015-01-31 - 2015-02-01)
91 MKK Siedlce 70 : 59 Ślęza Wrocław
92 Wisła Kraków 106 : 45 Glucose ROW Rybnik
93 Artego Bydgoszcz 72 : 66 Energa Toruń
94 Widzew Łódź 51 : 72 AZS UMCS Lublin
95 CCC Polkowice 72 : 46 Basket Konin
96 Basket Gdynia 74 : 66 AZS PWSZ Gorzów
Kolejka 17 (2015-02-07 - 2015-02-08)
97 Basket Gdynia 95 : 62 Basket Konin
98 Artego Bydgoszcz 75 : 70 MKK Siedlce
99 Glucose ROW Rybnik 64 : 72 Ślęza Wrocław
100 Widzew Łódź 59 : 69 AZS PWSZ Gorzów
101 AZS UMCS Lublin 61 : 103 Wisła Kraków
102 Energa Toruń 64 : 67 CCC Polkowice
Kolejka 18 (2015-02-14 - 2015-02-15)
103 MKK Siedlce 72 : 85 Glucose ROW Rybnik
104 Wisła Kraków 68 : 64 AZS PWSZ Gorzów
105 Ślęza Wrocław 67 : 63 AZS UMCS Lublin
106 Widzew Łódź 78 : 89 Basket Konin
107 CCC Polkowice 57 : 66 Artego Bydgoszcz
108 Basket Gdynia 67 : 83 Energa Toruń
Kolejka 19 (2015-02-21 - 2015-02-21)
109 Widzew Łódź 72 : 82 Energa Toruń
110 AZS UMCS Lublin 68 : 62 Glucose ROW Rybnik
111 Basket Konin 63 : 84 Wisła Kraków
112 CCC Polkowice 63 : 51 MKK Siedlce
113 Artego Bydgoszcz 94 : 60 Basket Gdynia
114 AZS PWSZ Gorzów 64 : 52 Ślęza Wrocław
Kolejka 20 (2015-02-25 - 2015-02-26)
115 MKK Siedlce 68 : 52 AZS UMCS Lublin
116 Basket Konin 82 : 66 Ślęza Wrocław
117 Wisła Kraków 70 : 66 Energa Toruń
118 Glucose ROW Rybnik 66 : 77 AZS PWSZ Gorzów
119 Widzew Łódź 59 : 94 Artego Bydgoszcz
120 CCC Polkowice 66 : 51 Basket Gdynia
Kolejka 21 (2015-03-04 - 2015-03-04)
121 AZS PWSZ Gorzów 74 : 48 AZS UMCS Lublin
122 Artego Bydgoszcz 68 : 90 Wisła Kraków
123 Basket Gdynia 59 : 71 MKK Siedlce
124 CCC Polkowice 70 : 45 Widzew Łódź
125 Glucose ROW Rybnik 68 : 74 Basket Konin
126 Energa Toruń 74 : 51 Ślęza Wrocław
Kolejka 22 (2015-03-07 - 2015-03-08)
127 MKK Siedlce 79 : 83 AZS PWSZ Gorzów
128 Wisła Kraków 74 : 47 CCC Polkowice
129 Glucose ROW Rybnik 55 : 72 Energa Toruń
130 Ślęza Wrocław 52 : 65 Artego Bydgoszcz
131 Widzew Łódź 66 : 59 Basket Gdynia
132 Basket Konin 71 : 67 AZS UMCS Lublin
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)