reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Polonez Mordy 24 62 87:27
2 Jutrzenka Cegłów 24 59 84:20
3 Iskra Kotuń 24 54 111:51
4 Liwia Łochów 24 52 87:31
5 Fenix II Siennica 23 34 48:51
6 Legion Grębków 24 31 58:63
7 Tajfun II Jartypory 23 31 37:57
8 Zryw II Sobolew 24 29 69:72
9 Niwa Tęczki 24 23 47:62
10 Olimpia Latowicz 24 21 60:85
11 LUKS Ruda Wolińska 24 21 42:88
12 Hutnik II Huta Czechy 24 17 38:95
13 pauza 0 0 0:0
14 LZS Starawieś 24 14 21:87
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-20 - 2016-08-21)
1 Fenix II Siennica 0 : 3 Polonez Mordy
2 Jutrzenka Cegłów 6 : 2 Iskra Kotuń
3 LUKS Ruda Wolińska 0 : 0 Legion Grębków
4 pauza : Hutnik II Huta Czechy
5 Tajfun II Jartypory 1 : 0 LZS Starawieś
6 Zryw II Sobolew 2 : 7 Liwia Łochów
7 Niwa Tęczki 3 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 Polonez Mordy 3 : 1 Olimpia Latowicz
9 Liwia Łochów 3 : 2 Niwa Tęczki
10 LZS Starawieś 3 : 3 Zryw II Sobolew
11 Tajfun II Jartypory 4 : 1 Hutnik II Huta Czechy
12 Legion Grębków : pauza
13 Iskra Kotuń 3 : 3 LUKS Ruda Wolińska
14 Fenix II Siennica 1 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Jutrzenka Cegłów 2 : 2 Polonez Mordy
16 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 Fenix II Siennica
17 pauza : Iskra Kotuń
18 Tajfun II Jartypory 3 : 3 Legion Grębków
19 Zryw II Sobolew 2 : 2 Hutnik II Huta Czechy
20 Niwa Tęczki 0 : 1 LZS Starawieś
21 Olimpia Latowicz 0 : 6 Liwia Łochów
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 Polonez Mordy 2 : 0 Liwia Łochów
23 LZS Starawieś 1 : 0 Olimpia Latowicz
24 Hutnik II Huta Czechy 1 : 3 Niwa Tęczki
25 Legion Grębków 5 : 2 Zryw II Sobolew
26 Iskra Kotuń 7 : 0 Tajfun II Jartypory
27 Fenix II Siennica : pauza
28 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 LUKS Ruda Wolińska
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 LUKS Ruda Wolińska 2 : 5 Polonez Mordy
30 pauza : Jutrzenka Cegłów
31 Tajfun II Jartypory 0 : 3 Fenix II Siennica
32 Zryw II Sobolew 2 : 3 Iskra Kotuń
33 Niwa Tęczki 0 : 3 Legion Grębków
34 Olimpia Latowicz 6 : 0 Hutnik II Huta Czechy
35 Liwia Łochów 9 : 0 LZS Starawieś
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 Polonez Mordy 3 : 0 LZS Starawieś
37 Hutnik II Huta Czechy 0 : 7 Liwia Łochów
38 Iskra Kotuń 5 : 2 Niwa Tęczki
39 Fenix II Siennica 1 : 0 Zryw II Sobolew
40 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 Tajfun II Jartypory
41 Olimpia Latowicz 5 : 2 Legion Grębków
42 LUKS Ruda Wolińska : pauza
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 Tajfun II Jartypory 2 : 2 LUKS Ruda Wolińska
44 Zryw II Sobolew 1 : 4 Jutrzenka Cegłów
45 Niwa Tęczki 6 : 0 Fenix II Siennica
46 Olimpia Latowicz 2 : 5 Iskra Kotuń
47 Liwia Łochów 3 : 0 Legion Grębków
48 LZS Starawieś 2 : 0 Hutnik II Huta Czechy
49 pauza : Polonez Mordy
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 Polonez Mordy 9 : 2 Hutnik II Huta Czechy
51 Legion Grębków 4 : 0 LZS Starawieś
52 Iskra Kotuń 4 : 3 Liwia Łochów
53 Fenix II Siennica 2 : 2 Olimpia Latowicz
54 Jutrzenka Cegłów 6 : 1 Niwa Tęczki
55 LUKS Ruda Wolińska 3 : 7 Zryw II Sobolew
56 pauza : Tajfun II Jartypory
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Tajfun II Jartypory 2 : 4 Polonez Mordy
58 Niwa Tęczki 0 : 1 LUKS Ruda Wolińska
59 Olimpia Latowicz 1 : 3 Jutrzenka Cegłów
60 Liwia Łochów 9 : 0 Fenix II Siennica
61 LZS Starawieś 1 : 7 Iskra Kotuń
62 Hutnik II Huta Czechy 3 : 2 Legion Grębków
63 pauza : Zryw II Sobolew
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 Polonez Mordy 5 : 0 Legion Grębków
65 Iskra Kotuń 13 : 1 Hutnik II Huta Czechy
66 Fenix II Siennica 9 : 1 LZS Starawieś
67 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 Liwia Łochów
68 LUKS Ruda Wolińska 4 : 12 Olimpia Latowicz
69 Tajfun II Jartypory 3 : 0 Zryw II Sobolew
70 pauza : Niwa Tęczki
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Zryw II Sobolew 0 : 3 Polonez Mordy
72 Niwa Tęczki 3 : 0 Tajfun II Jartypory
73 Liwia Łochów 3 : 1 LUKS Ruda Wolińska
74 LZS Starawieś 0 : 9 Jutrzenka Cegłów
75 Hutnik II Huta Czechy 7 : 2 Fenix II Siennica
76 Legion Grębków 3 : 8 Iskra Kotuń
77 pauza : Olimpia Latowicz
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 Polonez Mordy 5 : 4 Iskra Kotuń
79 Fenix II Siennica 3 : 0 Legion Grębków
80 Jutrzenka Cegłów 8 : 0 Hutnik II Huta Czechy
81 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 LZS Starawieś
82 Tajfun II Jartypory 3 : 3 Olimpia Latowicz
83 Zryw II Sobolew 4 : 3 Niwa Tęczki
84 pauza : Liwia Łochów
Kolejka 13 (2016-11-12 - 2016-11-13)
85 Niwa Tęczki 2 : 3 Polonez Mordy
86 Olimpia Latowicz 2 : 6 Zryw II Sobolew
87 Liwia Łochów 3 : 0 Tajfun II Jartypory
88 Hutnik II Huta Czechy 1 : 3 LUKS Ruda Wolińska
89 Legion Grębków 3 : 3 Jutrzenka Cegłów
90 Iskra Kotuń 2 : 5 Fenix II Siennica
91 pauza : LZS Starawieś
Kolejka 14 (2017-04-01 - 2017-04-02)
92 Polonez Mordy 4 : 1 Fenix II Siennica
93 Iskra Kotuń 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
94 Legion Grębków 6 : 1 LUKS Ruda Wolińska
95 LZS Starawieś 1 : 3 Tajfun II Jartypory
96 Liwia Łochów 3 : 1 Zryw II Sobolew
97 Olimpia Latowicz 5 : 1 Niwa Tęczki
98 pauza : Hutnik II Huta Czechy
Kolejka 15 (2017-04-08 - 2017-04-09)
99 Hutnik II Huta Czechy 1 : 2 Tajfun II Jartypory
100 Olimpia Latowicz 0 : 9 Polonez Mordy
101 Niwa Tęczki 3 : 3 Liwia Łochów
102 Zryw II Sobolew 5 : 2 LZS Starawieś
103 LUKS Ruda Wolińska 1 : 4 Iskra Kotuń
104 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Fenix II Siennica
105 pauza : Legion Grębków
Kolejka 16 (2017-04-14 - 2017-04-15)
106 Polonez Mordy 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
107 Fenix II Siennica 3 : 0 LUKS Ruda Wolińska
108 Legion Grębków 6 : 1 Tajfun II Jartypory
109 Hutnik II Huta Czechy 3 : 2 Zryw II Sobolew
110 LZS Starawieś 0 : 1 Niwa Tęczki
111 Liwia Łochów 5 : 2 Olimpia Latowicz
112 pauza : Iskra Kotuń
Kolejka 17 (2017-04-22 - 2017-04-23)
113 Liwia Łochów 1 : 1 Polonez Mordy
114 Olimpia Latowicz 4 : 3 LZS Starawieś
115 Niwa Tęczki 1 : 3 Hutnik II Huta Czechy
116 Zryw II Sobolew 4 : 2 Legion Grębków
117 Tajfun II Jartypory 1 : 1 Iskra Kotuń
118 LUKS Ruda Wolińska 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
119 pauza : Fenix II Siennica
Kolejka 18 (2017-04-29 - 2017-04-30)
120 Polonez Mordy 4 : 0 LUKS Ruda Wolińska
121 Fenix II Siennica : Tajfun II Jartypory
122 Iskra Kotuń 5 : 2 Zryw II Sobolew
123 Legion Grębków 5 : 1 Niwa Tęczki
124 Hutnik II Huta Czechy 0 : 3 Olimpia Latowicz
125 LZS Starawieś 1 : 3 Liwia Łochów
126 pauza : Jutrzenka Cegłów
Kolejka 19 (2017-05-06 - 2017-05-07)
127 Legion Grębków 5 : 3 Olimpia Latowicz
128 LZS Starawieś 0 : 5 Polonez Mordy
129 Liwia Łochów 3 : 3 Hutnik II Huta Czechy
130 Niwa Tęczki 0 : 3 Iskra Kotuń
131 Zryw II Sobolew 4 : 3 Fenix II Siennica
132 Tajfun II Jartypory 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
133 pauza : LUKS Ruda Wolińska
Kolejka 20 (2017-05-13 - 2017-05-14)
134 LUKS Ruda Wolińska 3 : 4 Tajfun II Jartypory
135 Jutrzenka Cegłów 3 : 0 Zryw II Sobolew
136 Fenix II Siennica 1 : 0 Niwa Tęczki
137 Iskra Kotuń 9 : 3 Olimpia Latowicz
138 Legion Grębków 1 : 2 Liwia Łochów
139 Hutnik II Huta Czechy 4 : 0 LZS Starawieś
140 pauza : Polonez Mordy
Kolejka 21 (2017-05-20 - 2017-05-21)
141 Hutnik II Huta Czechy 2 : 4 Polonez Mordy
142 LZS Starawieś 1 : 1 Legion Grębków
143 Liwia Łochów 4 : 4 Iskra Kotuń
144 Olimpia Latowicz 1 : 2 Fenix II Siennica
145 Niwa Tęczki 0 : 4 Jutrzenka Cegłów
146 Zryw II Sobolew 12 : 3 LUKS Ruda Wolińska
147 pauza : Tajfun II Jartypory
Kolejka 22 (2017-05-27 - 2017-05-28)
148 Polonez Mordy 4 : 0 Tajfun II Jartypory
149 LUKS Ruda Wolińska 1 : 4 Niwa Tęczki
150 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Olimpia Latowicz
151 Fenix II Siennica 0 : 1 Liwia Łochów
152 Iskra Kotuń 4 : 0 LZS Starawieś
153 Legion Grębków 3 : 2 Hutnik II Huta Czechy
154 pauza : Zryw II Sobolew
Kolejka 23 (2017-06-03 - 2017-06-04)
155 Legion Grębków 0 : 2 Polonez Mordy
156 Hutnik II Huta Czechy 2 : 7 Iskra Kotuń
157 LZS Starawieś 1 : 3 Fenix II Siennica
158 Liwia Łochów 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
159 Olimpia Latowicz 1 : 5 LUKS Ruda Wolińska
160 Zryw II Sobolew 3 : 0 Tajfun II Jartypory
161 pauza : Niwa Tęczki
Kolejka 24 (2017-06-10 - 2017-06-11)
162 Polonez Mordy 3 : 1 Zryw II Sobolew
163 Tajfun II Jartypory 3 : 2 Niwa Tęczki
164 LUKS Ruda Wolińska 0 : 6 Liwia Łochów
165 Jutrzenka Cegłów 6 : 0 LZS Starawieś
166 Fenix II Siennica 3 : 0 Hutnik II Huta Czechy
167 Iskra Kotuń 5 : 1 Legion Grębków
168 pauza : Olimpia Latowicz
Kolejka 25 (2017-06-17 - 2017-06-18)
169 Iskra Kotuń 3 : 1 Polonez Mordy
170 Legion Grębków 0 : 5 Fenix II Siennica
171 Hutnik II Huta Czechy 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
172 LZS Starawieś 3 : 0 LUKS Ruda Wolińska
173 Olimpia Latowicz 0 : 3 Tajfun II Jartypory
174 Niwa Tęczki 6 : 3 Zryw II Sobolew
175 pauza : Liwia Łochów
Kolejka 26 (2017-06-24 - 2017-06-25)
176 Polonez Mordy 1 : 3 Niwa Tęczki
177 Zryw II Sobolew 3 : 0 Olimpia Latowicz
178 Tajfun II Jartypory 2 : 1 Liwia Łochów
179 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 Hutnik II Huta Czechy
180 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Legion Grębków
181 Fenix II Siennica 0 : 3 Iskra Kotuń
182 pauza : LZS Starawieś
reklama
Kup e-wydanie

Najnowszy numer 25/2017 w sprzedaży od 2017-06-21.

reklama

Sonda

Kto powinien podejmować decyzje w polityce imigracyjnej?


Zobacz komentarze (2)