reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazur II Karczew 21 56 59:14
2 Wisła Maciejowice 21 42 54:22
3 PKS Radość 21 38 45:28
4 Advit Wiązowna 20 35 40:35
5 KS Puznówka 20 31 42:42
6 Wisła Dziecinów 20 30 49:65
7 Bór Regut 20 29 40:34
8 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 20 27 43:30
9 Snajper Sośninka 20 25 37:50
10 Victoria Zerzeń 20 22 26:34
11 Józefovia II Józefów 20 22 29:42
12 KS Sobienie Jeziory 21 7 22:56
13 Wilga II Garwolin 20 13 19:53
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-20 - 2016-08-22)
1 Bór Regut 3 : 4 Wilga II Garwolin
2 Advit Wiązowna 0 : 2 KS Sobienie Jeziory
3 PKS Radość 2 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
4 Mazur II Karczew 3 : 0 KS Puznówka
5 Wisła Maciejowice 5 : 1 Victoria Zerzeń
6 Wisła Dziecinów : pauza
7 Snajper Sośninka 1 : 1 Józefovia II Józefów
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 Wilga II Garwolin 2 : 2 Józefovia II Józefów
9 pauza : Snajper Sośninka
10 Victoria Zerzeń 2 : 2 Wisła Dziecinów
11 KS Puznówka 2 : 3 Wisła Maciejowice
12 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 1 Mazur II Karczew
13 Advit Wiązowna 0 : 6 PKS Radość
14 Bór Regut 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Wilga II Garwolin 2 : 1 KS Sobienie Jeziory
16 PKS Radość 1 : 1 Bór Regut
17 Mazur II Karczew 3 : 0 Advit Wiązowna
18 Wisła Maciejowice 3 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
19 Wisła Dziecinów 4 : 5 KS Puznówka
20 Snajper Sośninka 2 : 1 Victoria Zerzeń
21 Józefovia II Józefów : pauza
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 Wilga II Garwolin : pauza
23 Victoria Zerzeń 5 : 1 Józefovia II Józefów
24 KS Puznówka 3 : 3 Snajper Sośninka
25 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 3 Wisła Dziecinów
26 Advit Wiązowna 1 : 2 Wisła Maciejowice
27 Bór Regut 0 : 1 Mazur II Karczew
28 KS Sobienie Jeziory 1 : 4 PKS Radość
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 PKS Radość 1 : 0 Wilga II Garwolin
30 Mazur II Karczew 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
31 Wisła Maciejowice 3 : 1 Bór Regut
32 Wisła Dziecinów 2 : 5 Advit Wiązowna
33 Snajper Sośninka 1 : 3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
34 Józefovia II Józefów 1 : 1 KS Puznówka
35 pauza : Victoria Zerzeń
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 Wilga II Garwolin 3 : 0 Victoria Zerzeń
37 KS Puznówka : pauza
38 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5 : 0 Józefovia II Józefów
39 Advit Wiązowna 4 : 1 Snajper Sośninka
40 Bór Regut 1 : 3 Wisła Dziecinów
41 KS Sobienie Jeziory 0 : 4 Wisła Maciejowice
42 PKS Radość 0 : 0 Mazur II Karczew
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 Mazur II Karczew 3 : 1 Wilga II Garwolin
44 Wisła Maciejowice 2 : 0 PKS Radość
45 Wisła Dziecinów 3 : 2 KS Sobienie Jeziory
46 Snajper Sośninka 3 : 2 Bór Regut
47 Józefovia II Józefów 4 : 0 Advit Wiązowna
48 pauza : Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
49 Victoria Zerzeń 2 : 1 KS Puznówka
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 Wilga II Garwolin 4 : 3 KS Puznówka
51 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 1 Victoria Zerzeń
52 Advit Wiązowna : pauza
53 Bór Regut 2 : 0 Józefovia II Józefów
54 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 Snajper Sośninka
55 PKS Radość 2 : 3 Wisła Dziecinów
56 Mazur II Karczew 3 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Wisła Maciejowice 2 : 0 Wilga II Garwolin
58 Wisła Dziecinów 0 : 6 Mazur II Karczew
59 Snajper Sośninka 2 : 1 PKS Radość
60 Józefovia II Józefów 4 : 0 KS Sobienie Jeziory
61 pauza : Bór Regut
62 Victoria Zerzeń 0 : 1 Advit Wiązowna
63 KS Puznówka 0 : 4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 Wilga II Garwolin 1 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
65 Advit Wiązowna 5 : 3 KS Puznówka
66 Bór Regut 2 : 1 Victoria Zerzeń
67 KS Sobienie Jeziory : pauza
68 PKS Radość 1 : 0 Józefovia II Józefów
69 Mazur II Karczew 1 : 1 Snajper Sośninka
70 Wisła Maciejowice 6 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Wisła Dziecinów 4 : 1 Wilga II Garwolin
72 Snajper Sośninka 3 : 3 Wisła Maciejowice
73 Józefovia II Józefów 0 : 4 Mazur II Karczew
74 pauza : PKS Radość
75 Victoria Zerzeń 2 : 1 KS Sobienie Jeziory
76 KS Puznówka 2 : 1 Bór Regut
77 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 Wilga II Garwolin 0 : 3 Advit Wiązowna
79 Bór Regut 1 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
80 KS Puznówka 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
81 PKS Radość 1 : 0 Victoria Zerzeń
82 Mazur II Karczew : pauza
83 Wisła Maciejowice 7 : 0 Józefovia II Józefów
84 Wisła Dziecinów 3 : 3 Snajper Sośninka
Kolejka 13 (2016-11-12 - 2016-11-13)
85 Snajper Sośninka 5 : 1 Wilga II Garwolin
86 Józefovia II Józefów 1 : 5 Wisła Dziecinów
87 pauza : Wisła Maciejowice
88 Victoria Zerzeń 1 : 3 Mazur II Karczew
89 KS Puznówka 4 : 2 PKS Radość
90 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7 : 3 KS Sobienie Jeziory
91 Advit Wiązowna 3 : 1 Bór Regut
Kolejka 14 (2017-03-25 - 2017-04-26)
92 KS Sobienie Jeziory 1 : 2 Advit Wiązowna
93 Wilga II Garwolin 0 : 3 Bór Regut
94 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 1 PKS Radość
95 KS Puznówka 2 : 1 Mazur II Karczew
96 Victoria Zerzeń 1 : 1 Wisła Maciejowice
97 Józefovia II Józefów 5 : 0 Snajper Sośninka
98 pauza : Wisła Dziecinów
Kolejka 15 (2017-04-01 - 2017-04-02)
99 Józefovia II Józefów 3 : 0 Wilga II Garwolin
100 Wisła Dziecinów 0 : 0 Victoria Zerzeń
101 Wisła Maciejowice 1 : 2 KS Puznówka
102 Mazur II Karczew 3 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
103 PKS Radość 1 : 3 Advit Wiązowna
104 KS Sobienie Jeziory 1 : 3 Bór Regut
105 pauza : Snajper Sośninka
Kolejka 16 (2017-04-08 - 2017-04-09)
106 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Wilga II Garwolin
107 Bór Regut 2 : 3 PKS Radość
108 Advit Wiązowna 2 : 4 Mazur II Karczew
109 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 1 Wisła Maciejowice
110 KS Puznówka 1 : 3 Wisła Dziecinów
111 Victoria Zerzeń 3 : 0 Snajper Sośninka
112 pauza : Józefovia II Józefów
Kolejka 17 (2017-04-14 - 2017-04-14)
113 KS Sobienie Jeziory 1 : 4 PKS Radość
114 Józefovia II Józefów 2 : 0 Victoria Zerzeń
115 Snajper Sośninka 1 : 1 KS Puznówka
116 Wisła Dziecinów 2 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
117 Wisła Maciejowice 3 : 0 Advit Wiązowna
118 Mazur II Karczew 1 : 0 Bór Regut
119 pauza : Wilga II Garwolin
Kolejka 18 (2017-04-22 - 2017-04-23)
120 Wilga II Garwolin 0 : 3 PKS Radość
121 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 Mazur II Karczew
122 Bór Regut 2 : 1 Wisła Maciejowice
123 Advit Wiązowna 4 : 0 Wisła Dziecinów
124 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 3 Snajper Sośninka
125 KS Puznówka 1 : 1 Józefovia II Józefów
126 pauza : Victoria Zerzeń
Kolejka 19 (2017-04-29 - 2017-04-30)
127 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 Wisła Maciejowice
128 Victoria Zerzeń 3 : 0 Wilga II Garwolin
129 Józefovia II Józefów 1 : 3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
130 Snajper Sośninka 0 : 4 Advit Wiązowna
131 Wisła Dziecinów 2 : 5 Bór Regut
132 Mazur II Karczew 2 : 0 PKS Radość
133 pauza : KS Puznówka
Kolejka 20 (2017-05-06 - 2017-05-07)
134 Wilga II Garwolin 0 : 3 Mazur II Karczew
135 PKS Radość 1 : 0 Wisła Maciejowice
136 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Wisła Dziecinów
137 Bór Regut 4 : 3 Snajper Sośninka
138 Advit Wiązowna 1 : 0 Józefovia II Józefów
139 KS Puznówka 4 : 2 Victoria Zerzeń
140 pauza : Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 21 (2017-05-13 - 2017-05-14)
141 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Snajper Sośninka
142 KS Puznówka 3 : 0 Wilga II Garwolin
143 Victoria Zerzeń 0 : 4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
144 Józefovia II Józefów 1 : 3 Bór Regut
145 Wisła Dziecinów 2 : 6 PKS Radość
146 Wisła Maciejowice 1 : 2 Mazur II Karczew
147 pauza : Advit Wiązowna
Kolejka 22 (2017-05-20 - 2017-05-20)
148 Wilga II Garwolin 0 : 3 Wisła Maciejowice
149 Mazur II Karczew 10 : 3 Wisła Dziecinów
150 PKS Radość 5 : 1 Snajper Sośninka
151 KS Sobienie Jeziory 1 : 2 Józefovia II Józefów
152 Advit Wiązowna 1 : 1 Victoria Zerzeń
153 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 2 KS Puznówka
154 pauza : Bór Regut
Kolejka 23 (2017-05-27 - 2017-05-28)
155 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : Wilga II Garwolin
156 KS Puznówka : Advit Wiązowna
157 Victoria Zerzeń : Bór Regut
158 Józefovia II Józefów : PKS Radość
159 Snajper Sośninka : Mazur II Karczew
160 Wisła Dziecinów : Wisła Maciejowice
161 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 24 (2017-06-03 - 2017-06-04)
162 Wilga II Garwolin : Wisła Dziecinów
163 Wisła Maciejowice : Snajper Sośninka
164 Mazur II Karczew : Józefovia II Józefów
165 KS Sobienie Jeziory : Victoria Zerzeń
166 Bór Regut : KS Puznówka
167 Advit Wiązowna : Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
168 pauza : PKS Radość
reklama
Kup e-wydanie

Najnowszy numer 21/2017 w sprzedaży od 2017-05-24.

reklama

Sonda

PSL proponuje, by rodzice dzieci do lat 10 pracowali o godzinę krócej, zachowując wynagrodzenie jak za pełny etat. Czy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)