reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Radomiak Radom 21 41 48:15
2 Widzew Łódź 20 39 34:16
3 Elana Toruń 21 36 32:19
4 GKS Bełchatów 21 34 24:13
5 Górnik Łęczna 21 34 36:33
6 Stal Stalowa Wola 21 31 31:26
7 Olimpia Grudziądz 21 31 39:33
8 Resovia Rzeszów 20 29 28:30
9 Skra Częstochowa 21 28 16:25
10 Znicz Pruszków 21 27 30:37
11 Gryf Wejherowo 21 26 29:35
12 Ruch Chorzów 21 25 27:27
13 Błękitni Stargard 21 24 23:36
14 Pogoń Siedlce 21 23 28:31
15 Siarka Tarnobrzeg 20 21 17:30
16 Rozwój Katowice 21 21 22:35
17 ROW 1964 Rybnik 20 18 17:27
18 Olimpia Elbląg 19 17 14:27
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-07-21 - 2018-07-22)
1 Gryf Wejherowo 2 : 2 Górnik Łęczna
2 ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Stal Stalowa Wola
3 Resovia Rzeszów 1 : 3 Znicz Pruszków
4 Elana Toruń 2 : 2 Rozwój Katowice
5 Widzew Łódź 1 : 0 Olimpia Elbląg
6 Błękitni Stargard 1 : 2 Olimpia Grudziądz
7 Pogoń Siedlce 0 : 0 GKS Bełchatów
8 Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Ruch Chorzów
9 Radomiak Radom 1 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 2 (2018-07-28 - 2018-07-29)
10 Górnik Łęczna 2 : 1 Skra Częstochowa
11 Ruch Chorzów 0 : 2 Radomiak Radom
12 GKS Bełchatów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
13 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Pogoń Siedlce
14 Olimpia Elbląg 0 : 1 Błękitni Stargard
15 Rozwój Katowice 0 : 4 Widzew Łódź
16 Znicz Pruszków 0 : 2 Elana Toruń
17 Stal Stalowa Wola 2 : 1 Resovia Rzeszów
18 Gryf Wejherowo 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 3 (2018-08-04 - 2018-08-05)
19 ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Górnik Łęczna
20 Resovia Rzeszów 1 : 1 Gryf Wejherowo
21 Elana Toruń 2 : 1 Stal Stalowa Wola
22 Widzew Łódź 1 : 1 Znicz Pruszków
23 Błękitni Stargard 1 : 1 Rozwój Katowice
24 Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg
25 Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Olimpia Grudziądz
26 Radomiak Radom 1 : 1 GKS Bełchatów
27 Ruch Chorzów 4 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 4 (2018-08-11 - 2018-08-12)
28 Górnik Łęczna 5 : 1 Ruch Chorzów
29 GKS Bełchatów 3 : 0 Skra Częstochowa
30 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Radomiak Radom
31 Olimpia Elbląg 0 : 2 Siarka Tarnobrzeg
32 Rozwój Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce
33 Znicz Pruszków 1 : 2 Błękitni Stargard
34 Stal Stalowa Wola 3 : 0 Widzew Łódź
35 Gryf Wejherowo 3 : 1 Elana Toruń
36 ROW 1964 Rybnik 2 : 1 Resovia Rzeszów
Kolejka 5 (2018-08-18 - 2018-08-19)
37 Resovia Rzeszów 2 : 2 Górnik Łęczna
38 Elana Toruń 3 : 0 ROW 1964 Rybnik
39 Widzew Łódź 3 : 1 Gryf Wejherowo
40 Błękitni Stargard 1 : 0 Stal Stalowa Wola
41 Pogoń Siedlce 0 : 3 Znicz Pruszków
42 Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Rozwój Katowice
43 Radomiak Radom 5 : 0 Olimpia Elbląg
44 Ruch Chorzów 2 : 2 GKS Bełchatów
45 Olimpia Grudziądz 4 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 6 (2018-08-22 - 2018-08-22)
46 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
47 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Ruch Chorzów
48 Olimpia Elbląg 1 : 0 Skra Częstochowa
49 Rozwój Katowice 1 : 0 Radomiak Radom
50 Znicz Pruszków 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
51 Stal Stalowa Wola 0 : 2 Pogoń Siedlce
52 Gryf Wejherowo 2 : 0 Błękitni Stargard
53 ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Widzew Łódź
54 Resovia Rzeszów 0 : 0 Elana Toruń
Kolejka 7 (2018-08-25 - 2018-08-26)
55 Elana Toruń 2 : 0 Górnik Łęczna
56 Widzew Łódź 2 : 1 Resovia Rzeszów
57 Błękitni Stargard 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
58 Pogoń Siedlce 7 : 2 Gryf Wejherowo
59 Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Stal Stalowa Wola
60 Radomiak Radom 4 : 0 Znicz Pruszków
61 Skra Częstochowa 2 : 0 Rozwój Katowice
62 Ruch Chorzów 1 : 0 Olimpia Elbląg
63 GKS Bełchatów 2 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 8 (2018-09-01 - 2018-09-02)
64 Górnik Łęczna 1 : 3 Olimpia Grudziądz
65 Olimpia Elbląg 0 : 1 GKS Bełchatów
66 Rozwój Katowice 0 : 3 Ruch Chorzów
67 Znicz Pruszków 2 : 1 Skra Częstochowa
68 Stal Stalowa Wola 0 : 0 Radomiak Radom
69 Gryf Wejherowo 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg
70 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Pogoń Siedlce
71 Resovia Rzeszów 1 : 0 Błękitni Stargard
72 Elana Toruń 0 : 0 Widzew Łódź
Kolejka 9 (2018-09-08 - 2018-09-09)
73 Widzew Łódź 3 : 0 Górnik Łęczna
74 Błękitni Stargard 1 : 2 Elana Toruń
75 Pogoń Siedlce 1 : 3 Resovia Rzeszów
76 Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 ROW 1964 Rybnik
77 Radomiak Radom 3 : 0 Gryf Wejherowo
78 Skra Częstochowa 3 : 2 Stal Stalowa Wola
79 Ruch Chorzów 1 : 1 Znicz Pruszków
80 GKS Bełchatów 2 : 1 Rozwój Katowice
81 Olimpia Grudziądz 3 : 0 Olimpia Elbląg
Kolejka 10 (2018-09-15 - 2018-09-16)
82 Górnik Łęczna 2 : 1 Olimpia Elbląg
83 Rozwój Katowice 1 : 2 Olimpia Grudziądz
84 Znicz Pruszków 1 : 0 GKS Bełchatów
85 Stal Stalowa Wola 2 : 2 Ruch Chorzów
86 Gryf Wejherowo 0 : 1 Skra Częstochowa
87 ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Radomiak Radom
88 Resovia Rzeszów 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
89 Elana Toruń 3 : 0 Pogoń Siedlce
90 Widzew Łódź 4 : 2 Błękitni Stargard
Kolejka 11 (2018-09-22 - 2018-09-23)
91 Błękitni Stargard 0 : 2 Górnik Łęczna
92 Pogoń Siedlce 0 : 1 Widzew Łódź
93 Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Elana Toruń
94 Radomiak Radom 5 : 0 Resovia Rzeszów
95 Skra Częstochowa 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
96 Ruch Chorzów 1 : 1 Gryf Wejherowo
97 GKS Bełchatów 1 : 2 Stal Stalowa Wola
98 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków
99 Olimpia Elbląg 1 : 2 Rozwój Katowice
Kolejka 12 (2018-09-29 - 2018-09-30)
100 Górnik Łęczna 2 : 2 Rozwój Katowice
101 Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
102 Stal Stalowa Wola 4 : 2 Olimpia Grudziądz
103 Gryf Wejherowo 0 : 1 GKS Bełchatów
104 ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Ruch Chorzów
105 Resovia Rzeszów 2 : 2 Skra Częstochowa
106 Elana Toruń 2 : 1 Radomiak Radom
107 Widzew Łódź 4 : 0 Siarka Tarnobrzeg
108 Błękitni Stargard 3 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 13 (2018-10-06 - 2018-10-07)
109 Pogoń Siedlce 4 : 0 Górnik Łęczna
110 Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Błękitni Stargard
111 Radomiak Radom 0 : 1 Widzew Łódź
112 Skra Częstochowa 1 : 2 Elana Toruń
113 Ruch Chorzów 5 : 1 Resovia Rzeszów
114 GKS Bełchatów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
115 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Gryf Wejherowo
116 Olimpia Elbląg 3 : 2 Stal Stalowa Wola
117 Rozwój Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków
Kolejka 14 (2018-10-13 - 2018-10-14)
118 Górnik Łęczna 2 : 2 Znicz Pruszków
119 Stal Stalowa Wola 4 : 0 Rozwój Katowice
120 Gryf Wejherowo 0 : 2 Olimpia Elbląg
121 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Olimpia Grudziądz
122 Resovia Rzeszów 0 : 0 GKS Bełchatów
123 Elana Toruń 0 : 0 Ruch Chorzów
124 Widzew Łódź 2 : 0 Skra Częstochowa
125 Błękitni Stargard 0 : 6 Radomiak Radom
126 Pogoń Siedlce 2 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 15 (2018-10-20 - 2018-10-21)
127 Siarka Tarnobrzeg 0 : 3 Górnik Łęczna
128 Radomiak Radom 3 : 2 Pogoń Siedlce
129 Skra Częstochowa 1 : 0 Błękitni Stargard
130 Ruch Chorzów 1 : 3 Widzew Łódź
131 GKS Bełchatów 0 : 0 Elana Toruń
132 Olimpia Grudziądz 3 : 4 Resovia Rzeszów
133 Olimpia Elbląg 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
134 Rozwój Katowice 2 : 1 Gryf Wejherowo
135 Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Stalowa Wola
Kolejka 16 (2018-10-27 - 2018-10-28)
136 Górnik Łęczna 2 : 0 Stal Stalowa Wola
137 Gryf Wejherowo 5 : 2 Znicz Pruszków
138 ROW 1964 Rybnik 0 : 2 Rozwój Katowice
139 Resovia Rzeszów 2 : 0 Olimpia Elbląg
140 Elana Toruń 2 : 2 Olimpia Grudziądz
141 Widzew Łódź 0 : 0 GKS Bełchatów
142 Błękitni Stargard 3 : 1 Ruch Chorzów
143 Pogoń Siedlce 0 : 1 Skra Częstochowa
144 Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 Radomiak Radom
Kolejka 17 (2018-11-03 - 2018-11-04)
145 Radomiak Radom 5 : 1 Górnik Łęczna
146 Skra Częstochowa 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
147 Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Siedlce
148 GKS Bełchatów 3 : 0 Błękitni Stargard
149 Olimpia Grudziądz 3 : 2 Widzew Łódź
150 Olimpia Elbląg 2 : 2 Elana Toruń
151 Rozwój Katowice 1 : 2 Resovia Rzeszów
152 Znicz Pruszków 3 : 1 ROW 1964 Rybnik
153 Stal Stalowa Wola 4 : 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 18 (2018-11-10 - 2018-11-11)
154 Górnik Łęczna 2 : 1 Gryf Wejherowo
155 Stal Stalowa Wola 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
156 Znicz Pruszków 0 : 2 Resovia Rzeszów
157 Rozwój Katowice 0 : 0 Elana Toruń
158 Olimpia Elbląg : Widzew Łódź
159 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Błękitni Stargard
160 GKS Bełchatów 1 : 1 Pogoń Siedlce
161 Ruch Chorzów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
162 Skra Częstochowa 0 : 0 Radomiak Radom
Kolejka 19 (2018-11-17 - 2018-11-18)
163 Skra Częstochowa 0 : 0 Górnik Łęczna
164 Radomiak Radom 2 : 0 Ruch Chorzów
165 Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 GKS Bełchatów
166 Pogoń Siedlce 3 : 1 Olimpia Grudziądz
167 Błękitni Stargard 1 : 1 Olimpia Elbląg
168 Widzew Łódź 1 : 1 Rozwój Katowice
169 Elana Toruń 5 : 1 Znicz Pruszków
170 Resovia Rzeszów 1 : 0 Stal Stalowa Wola
171 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 20 (2018-11-24 - 2018-11-25)
172 Skra Częstochowa 1 : 0 Ruch Chorzów
173 Górnik Łęczna 4 : 1 ROW 1964 Rybnik
174 Gryf Wejherowo 1 : 0 Resovia Rzeszów
175 Stal Stalowa Wola 1 : 0 Elana Toruń
176 Znicz Pruszków 1 : 0 Widzew Łódź
177 Rozwój Katowice 3 : 1 Błękitni Stargard
178 Olimpia Elbląg 1 : 1 Pogoń Siedlce
179 Olimpia Grudziądz 2 : 3 Siarka Tarnobrzeg
180 GKS Bełchatów 2 : 2 Radomiak Radom
Kolejka 21 (2018-12-01 - 2018-12-02)
181 Ruch Chorzów 1 : 1 Górnik Łęczna
182 Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Bełchatów
183 Radomiak Radom 4 : 2 Olimpia Grudziądz
184 Siarka Tarnobrzeg : Olimpia Elbląg
185 Pogoń Siedlce 1 : 0 Rozwój Katowice
186 Błękitni Stargard 3 : 2 Znicz Pruszków
187 Widzew Łódź 0 : 0 Stal Stalowa Wola
188 Elana Toruń 0 : 2 Gryf Wejherowo
189 Resovia Rzeszów : ROW 1964 Rybnik
Kolejka 22 (2019-03-02 - 2019-03-03)
190 Górnik Łęczna : Resovia Rzeszów
191 ROW 1964 Rybnik : Elana Toruń
192 Gryf Wejherowo : Widzew Łódź
193 Stal Stalowa Wola : Błękitni Stargard
194 Znicz Pruszków : Pogoń Siedlce
195 Rozwój Katowice : Siarka Tarnobrzeg
196 Olimpia Elbląg : Radomiak Radom
197 Olimpia Grudziądz : Skra Częstochowa
198 GKS Bełchatów : Ruch Chorzów
reklama

Sonda

Czy ugrupowanie Wiosna Roberta Biedronia dostanie się w najbliższych wyborach do Sejmu?


Zobacz komentarze (12)

Klauzula informacyjna

Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.