reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. I)
WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Chojniczanka Chojnice 19 35 28:13
2 Odra Opole 19 34 26:20
3 Raków Częstochowa 19 32 34:23
4 Miedź Legnica 19 31 24:18
5 Stal Mielec 19 31 28:23
6 Chrobry Głogów 19 30 22:19
7 GKS Katowice 19 28 27:24
8 Zagłębie Sosnowiec 19 27 26:23
9 Puszcza Niepołomice 19 26 26:25
10 Wigry Suwałki 18 26 22:21
11 Bytovia Bytów 19 24 22:22
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 24 23:27
13 Pogoń Siedlce 19 24 24:30
14 GKS Tychy 19 20 19:30
15 Stomil Olsztyn 18 19 22:32
16 Olimpia Grudziądz 19 18 11:20
17 Górnik Łęczna 19 18 16:28
18 Ruch Chorzów 19 15 25:27
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-07-29 - 2017-07-30)
1 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
2 Raków Częstochowa 0 : 0 Miedź Legnica
3 GKS Katowice 1 : 2 Pogoń Siedlce
4 Odra Opole 3 : 0 Górnik Łęczna
5 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Olimpia Grudziądz
6 Wigry Suwałki 1 : 2 GKS Tychy
7 Stal Mielec 1 : 0 Ruch Chorzów
8 Chrobry Głogów 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
9 Bytovia Bytów 3 : 1 Stomil Olsztyn
Kolejka 2 (2017-08-05 - 2017-08-06)
10 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Stomil Olsztyn
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 2 Bytovia Bytów
12 Ruch Chorzów 0 : 1 Chrobry Głogów
13 GKS Tychy 1 : 0 Stal Mielec
14 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Wigry Suwałki
15 Górnik Łęczna 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
16 Pogoń Siedlce 1 : 2 Odra Opole
17 Miedź Legnica 1 : 1 GKS Katowice
18 Puszcza Niepołomice 2 : 3 Raków Częstochowa
Kolejka 3 (2017-08-12 - 2017-08-13)
19 Raków Częstochowa 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
20 GKS Katowice 1 : 2 Puszcza Niepołomice
21 Odra Opole 2 : 4 Miedź Legnica
22 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Pogoń Siedlce
23 Wigry Suwałki 0 : 0 Górnik Łęczna
24 Stal Mielec 1 : 0 Olimpia Grudziądz
25 Chrobry Głogów 1 : 0 GKS Tychy
26 Bytovia Bytów 2 : 1 Ruch Chorzów
27 Stomil Olsztyn 3 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 4 (2017-08-19 - 2017-08-20)
28 Chojniczanka Chojnice 4 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 Ruch Chorzów 3 : 1 Stomil Olsztyn
30 GKS Tychy 1 : 0 Bytovia Bytów
31 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Chrobry Głogów
32 Górnik Łęczna 3 : 4 Stal Mielec
33 Pogoń Siedlce 0 : 0 Wigry Suwałki
34 Miedź Legnica 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
35 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Odra Opole
36 Raków Częstochowa 1 : 3 GKS Katowice
Kolejka 5 (2017-08-23 - 2017-08-23)
37 GKS Katowice 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
38 Odra Opole 1 : 0 Raków Częstochowa
39 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Puszcza Niepołomice
40 Wigry Suwałki 0 : 2 Miedź Legnica
41 Stal Mielec 2 : 3 Pogoń Siedlce
42 Chrobry Głogów 2 : 0 Górnik Łęczna
43 Bytovia Bytów 0 : 1 Olimpia Grudziądz
44 Stomil Olsztyn 2 : 0 GKS Tychy
45 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Ruch Chorzów
Kolejka 6 (2017-08-26 - 2017-08-28)
46 Chojniczanka Chojnice 4 : 3 Ruch Chorzów
47 GKS Tychy 3 : 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
48 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Stomil Olsztyn
49 Górnik Łęczna 1 : 1 Bytovia Bytów
50 Pogoń Siedlce 1 : 1 Chrobry Głogów
51 Miedź Legnica 0 : 0 Stal Mielec
52 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Wigry Suwałki
53 Raków Częstochowa 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
54 GKS Katowice 1 : 1 Odra Opole
Kolejka 7 (2017-09-02 - 2017-09-03)
55 Odra Opole 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
56 Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 GKS Katowice
57 Wigry Suwałki 0 : 3 Raków Częstochowa
58 Stal Mielec 1 : 1 Puszcza Niepołomice
59 Chrobry Głogów 1 : 2 Miedź Legnica
60 Bytovia Bytów 4 : 1 Pogoń Siedlce
61 Stomil Olsztyn 2 : 1 Górnik Łęczna
62 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 0 Olimpia Grudziądz
63 Ruch Chorzów 2 : 2 GKS Tychy
Kolejka 8 (2017-09-09 - 2017-09-10)
64 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 GKS Tychy
65 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Ruch Chorzów
66 Górnik Łęczna 1 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
67 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stomil Olsztyn
68 Miedź Legnica 2 : 1 Bytovia Bytów
69 Puszcza Niepołomice 0 : 1 Chrobry Głogów
70 Raków Częstochowa 1 : 2 Stal Mielec
71 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
72 Odra Opole 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 (2017-09-16 - 2017-09-17)
73 Zagłębie Sosnowiec 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
74 Wigry Suwałki 2 : 1 Odra Opole
75 Stal Mielec 3 : 2 GKS Katowice
76 Chrobry Głogów 2 : 3 Raków Częstochowa
77 Bytovia Bytów 1 : 0 Puszcza Niepołomice
78 Stomil Olsztyn 2 : 0 Miedź Legnica
79 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 Pogoń Siedlce
80 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
81 GKS Tychy 2 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2017-09-23 - 2017-09-24)
82 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Olimpia Grudziądz
83 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Tychy
84 Pogoń Siedlce 1 : 3 Ruch Chorzów
85 Miedź Legnica 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86 Puszcza Niepołomice 3 : 1 Stomil Olsztyn
87 Raków Częstochowa 3 : 1 Bytovia Bytów
88 GKS Katowice 2 : 2 Chrobry Głogów
89 Odra Opole 1 : 0 Stal Mielec
90 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 11 (2017-09-30 - 2017-10-01)
91 Wigry Suwałki 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
92 Stal Mielec 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
93 Chrobry Głogów 2 : 0 Odra Opole
94 Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
95 Stomil Olsztyn 1 : 3 Raków Częstochowa
96 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Puszcza Niepołomice
97 Ruch Chorzów 1 : 0 Miedź Legnica
98 GKS Tychy 2 : 3 Pogoń Siedlce
99 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Górnik Łęczna
Kolejka 12 (2017-10-07 - 2017-10-08)
100 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Górnik Łęczna
101 Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Grudziądz
102 Miedź Legnica 2 : 1 GKS Tychy
103 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Ruch Chorzów
104 Raków Częstochowa 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
105 GKS Katowice 3 : 1 Stomil Olsztyn
106 Odra Opole 1 : 0 Bytovia Bytów
107 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Chrobry Głogów
108 Wigry Suwałki 2 : 0 Stal Mielec
Kolejka 13 (2017-10-14 - 2017-10-15)
109 Stal Mielec 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
110 Chrobry Głogów 3 : 3 Wigry Suwałki
111 Bytovia Bytów 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
112 Stomil Olsztyn 2 : 0 Odra Opole
113 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 2 GKS Katowice
114 Ruch Chorzów 1 : 0 Raków Częstochowa
115 GKS Tychy 1 : 1 Puszcza Niepołomice
116 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Miedź Legnica
117 Górnik Łęczna 1 : 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 14 (2017-10-21 - 2017-10-22)
118 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Pogoń Siedlce
119 Miedź Legnica 0 : 0 Górnik Łęczna
120 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Olimpia Grudziądz
121 Raków Częstochowa 2 : 2 GKS Tychy
122 GKS Katowice 1 : 2 Ruch Chorzów
123 Odra Opole 2 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
124 Zagłębie Sosnowiec 5 : 1 Stomil Olsztyn
125 Wigry Suwałki 2 : 2 Bytovia Bytów
126 Stal Mielec 3 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 15 (2017-10-28 - 2017-10-29)
127 Chrobry Głogów 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
128 Bytovia Bytów 0 : 0 Stal Mielec
129 Stomil Olsztyn : Wigry Suwałki
130 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
131 Ruch Chorzów 3 : 1 Odra Opole
132 GKS Tychy 1 : 0 GKS Katowice
133 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Raków Częstochowa
134 Górnik Łęczna 0 : 1 Puszcza Niepołomice
135 Pogoń Siedlce 2 : 3 Miedź Legnica
Kolejka 16 (2017-11-04 - 2017-11-05)
136 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Miedź Legnica
137 Puszcza Niepołomice 2 : 3 Pogoń Siedlce
138 Raków Częstochowa 3 : 1 Górnik Łęczna
139 GKS Katowice 2 : 0 Olimpia Grudziądz
140 Odra Opole 1 : 0 GKS Tychy
141 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Ruch Chorzów
142 Wigry Suwałki 3 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
143 Stal Mielec 1 : 3 Stomil Olsztyn
144 Chrobry Głogów 0 : 0 Bytovia Bytów
Kolejka 17 (2017-11-11 - 2017-11-12)
145 Bytovia Bytów 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
146 Stomil Olsztyn 1 : 2 Chrobry Głogów
147 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 3 Stal Mielec
148 Ruch Chorzów 2 : 2 Wigry Suwałki
149 GKS Tychy 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
150 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Odra Opole
151 Górnik Łęczna 1 : 3 GKS Katowice
152 Pogoń Siedlce 0 : 3 Raków Częstochowa
153 Miedź Legnica 2 : 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 18 (2017-11-18 - 2017-11-19)
154 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Puszcza Niepołomice
155 Miedź Legnica 1 : 1 Raków Częstochowa
156 Pogoń Siedlce 1 : 1 GKS Katowice
157 Górnik Łęczna 0 : 3 Odra Opole
158 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
159 GKS Tychy 0 : 3 Wigry Suwałki
160 Ruch Chorzów 1 : 2 Stal Mielec
161 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Chrobry Głogów
162 Stomil Olsztyn 0 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 19 (2017-11-25 - 2017-11-26)
163 Stomil Olsztyn 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
164 Bytovia Bytów 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
165 Chrobry Głogów 1 : 0 Ruch Chorzów
166 Stal Mielec 3 : 0 GKS Tychy
167 Wigry Suwałki 1 : 0 Olimpia Grudziądz
168 Zagłębie Sosnowiec 2 : 2 Górnik Łęczna
169 Odra Opole 1 : 1 Pogoń Siedlce
170 GKS Katowice 1 : 0 Miedź Legnica
171 Raków Częstochowa 3 : 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 20 (2018-03-03 - 2018-03-04)
172 Chojniczanka Chojnice : Raków Częstochowa
173 Puszcza Niepołomice : GKS Katowice
174 Miedź Legnica : Odra Opole
175 Pogoń Siedlce : Zagłębie Sosnowiec
176 Górnik Łęczna : Wigry Suwałki
177 Olimpia Grudziądz : Stal Mielec
178 GKS Tychy : Chrobry Głogów
179 Ruch Chorzów : Bytovia Bytów
180 Podbeskidzie Bielsko-Biała : Stomil Olsztyn
Kolejka 21 (2018-03-10 - 2018-03-11)
181 Podbeskidzie Bielsko-Biała : Chojniczanka Chojnice
182 Stomil Olsztyn : Ruch Chorzów
183 Bytovia Bytów : GKS Tychy
184 Chrobry Głogów : Olimpia Grudziądz
185 Stal Mielec : Górnik Łęczna
186 Wigry Suwałki : Pogoń Siedlce
187 Zagłębie Sosnowiec : Miedź Legnica
188 Odra Opole : Puszcza Niepołomice
189 GKS Katowice : Raków Częstochowa
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy Mateusz Morawiecki będzie lepszym premierem od Beaty Szydło?


Zobacz komentarze (7)
Advertisement