reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Arka Gdynia 34 69 60:29
2 Wisła Płock 34 63 51:28
3 Zagłębie Sosnowiec 34 52 53:53
4 GKS Katowice 34 52 42:36
5 Zawisza Bydgoszcz 34 52 57:51
6 Chrobry Głogów 34 51 47:33
7 Miedź Legnica 34 51 41:34
8 Bytovia Bytów 34 48 46:44
9 Sandecja Nowy Sącz 34 47 51:43
10 Wigry Suwałki 34 45 41:35
11 Stomil Olsztyn 34 44 34:42
12 Chojniczanka Chojnice 34 43 40:45
13 Olimpia Grudziądz 34 42 39:43
14 Pogoń Siedlce 34 41 31:46
15 MKS Kluczbork 34 41 40:55
16 GKS Bełchatów 34 38 35:40
17 Rozwój Katowice 34 35 35:56
18 Dolcan Ząbki 34 30 37:67
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-01 - 2015-08-02)
1 GKS Katowice 2 : 0 Wigry Suwałki
2 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Wisła Płock
3 Arka Gdynia 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
4 MKS Kluczbork 0 : 2 Chrobry Głogów
5 Pogoń Siedlce 0 : 4 Dolcan Ząbki
6 Miedź Legnica 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
7 GKS Bełchatów 0 : 1 Stomil Olsztyn
8 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Bytovia Bytów
9 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Rozwój Katowice
Kolejka 2 (2015-08-08 - 2015-08-09)
10 Wigry Suwałki 4 : 0 Rozwój Katowice
11 Bytovia Bytów 2 : 2 Olimpia Grudziądz
12 Stomil Olsztyn 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
13 Chrobry Głogów 1 : 1 Pogoń Siedlce
14 Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 MKS Kluczbork
15 Wisła Płock 0 : 2 Arka Gdynia
16 GKS Katowice 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
17 GKS Bełchatów 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
18 Miedź Legnica 1 : 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 3 (2015-08-15 - 2015-08-16)
19 Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 Wigry Suwałki
20 Arka Gdynia 1 : 0 GKS Katowice
21 MKS Kluczbork 1 : 2 Wisła Płock
22 Pogoń Siedlce 0 : 3 Zawisza Bydgoszcz
23 Miedź Legnica 0 : 2 Chrobry Głogów
24 GKS Bełchatów 1 : 1 Dolcan Ząbki
25 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Chojniczanka Chojnice
26 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Stomil Olsztyn
27 Rozwój Katowice 1 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 4 (2015-08-22 - 2015-08-23)
28 Wigry Suwałki 2 : 2 Bytovia Bytów
29 Stomil Olsztyn 2 : 1 Rozwój Katowice
30 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Olimpia Grudziądz
31 Chrobry Głogów 1 : 2 GKS Bełchatów
32 Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 Miedź Legnica
33 Wisła Płock 0 : 2 Pogoń Siedlce
34 GKS Katowice 5 : 1 MKS Kluczbork
35 Zagłębie Sosnowiec 4 : 2 Arka Gdynia
36 Sandecja Nowy Sącz 3 : 2 Dolcan Ząbki
Kolejka 5 (2015-08-26 - 2015-08-27)
37 Arka Gdynia 0 : 2 Wigry Suwałki
38 MKS Kluczbork 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
39 Pogoń Siedlce 2 : 0 GKS Katowice
40 Miedź Legnica 1 : 0 Wisła Płock
41 GKS Bełchatów 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
42 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Chrobry Głogów
43 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Dolcan Ząbki
44 Rozwój Katowice 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
45 Bytovia Bytów 1 : 1 Stomil Olsztyn
Kolejka 6 (2015-08-29 - 2015-08-30)
46 Wigry Suwałki 1 : 2 Stomil Olsztyn
47 Chojniczanka Chojnice 1 : 6 Bytovia Bytów
48 Dolcan Ząbki 1 : 0 Rozwój Katowice
49 Chrobry Głogów 2 : 1 Olimpia Grudziądz
50 Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
51 Wisła Płock 2 : 0 GKS Bełchatów
52 GKS Katowice 0 : 1 Miedź Legnica
53 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Pogoń Siedlce
54 Arka Gdynia 1 : 1 MKS Kluczbork
Kolejka 7 (2015-09-05 - 2015-09-06)
55 MKS Kluczbork 1 : 1 Wigry Suwałki
56 Pogoń Siedlce 2 : 2 Arka Gdynia
57 Miedź Legnica 1 : 4 Zagłębie Sosnowiec
58 GKS Bełchatów 1 : 2 GKS Katowice
59 Sandecja Nowy Sącz 1 : 3 Wisła Płock
60 Olimpia Grudziądz 2 : 3 Zawisza Bydgoszcz
61 Rozwój Katowice 0 : 1 Chrobry Głogów
62 Bytovia Bytów 1 : 4 Dolcan Ząbki
63 Stomil Olsztyn 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8 (2015-09-12 - 2015-09-13)
64 Wigry Suwałki 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
65 Dolcan Ząbki 1 : 0 Stomil Olsztyn
66 Chrobry Głogów 0 : 1 Bytovia Bytów
67 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Rozwój Katowice
68 Wisła Płock 3 : 0 Olimpia Grudziądz
69 GKS Katowice 2 : 4 Sandecja Nowy Sącz
70 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 GKS Bełchatów
71 Arka Gdynia 2 : 0 Miedź Legnica
72 MKS Kluczbork 3 : 2 Pogoń Siedlce
Kolejka 9 (2015-09-19 - 2015-09-20)
73 Pogoń Siedlce 1 : 0 Wigry Suwałki
74 Miedź Legnica 4 : 1 MKS Kluczbork
75 GKS Bełchatów 1 : 1 Arka Gdynia
76 Sandecja Nowy Sącz 3 : 3 Zagłębie Sosnowiec
77 Olimpia Grudziądz 1 : 0 GKS Katowice
78 Rozwój Katowice 2 : 1 Wisła Płock
79 Bytovia Bytów 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
80 Stomil Olsztyn 2 : 1 Chrobry Głogów
81 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 10 (2015-09-25 - 2015-09-27)
82 Wigry Suwałki 0 : 1 Dolcan Ząbki
83 Chrobry Głogów 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
84 Zawisza Bydgoszcz 3 : 0 Stomil Olsztyn
85 Wisła Płock 2 : 1 Bytovia Bytów
86 GKS Katowice 2 : 2 Rozwój Katowice
87 Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 Olimpia Grudziądz
88 Arka Gdynia 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
89 MKS Kluczbork 0 : 0 GKS Bełchatów
90 Miedź Legnica 1 : 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 11 (2015-10-03 - 2015-10-04)
91 Miedź Legnica 0 : 0 Wigry Suwałki
92 GKS Bełchatów 0 : 0 Pogoń Siedlce
93 Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 MKS Kluczbork
94 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Arka Gdynia
95 Rozwój Katowice 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
96 Bytovia Bytów 0 : 3 GKS Katowice
97 Stomil Olsztyn 1 : 1 Wisła Płock
98 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Zawisza Bydgoszcz
99 Dolcan Ząbki 1 : 1 Chrobry Głogów
Kolejka 12 (2015-10-10 - 2015-10-11)
100 Wigry Suwałki 1 : 2 Chrobry Głogów
101 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Dolcan Ząbki
102 Wisła Płock 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
103 GKS Katowice 2 : 2 Stomil Olsztyn
104 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Bytovia Bytów
105 Arka Gdynia 4 : 0 Rozwój Katowice
106 MKS Kluczbork 1 : 0 Olimpia Grudziądz
107 Pogoń Siedlce 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
108 Miedź Legnica 1 : 1 GKS Bełchatów
Kolejka 13 (2015-10-17 - 2015-10-18)
109 GKS Bełchatów 0 : 2 Wigry Suwałki
110 Sandecja Nowy Sącz 3 : 2 Miedź Legnica
111 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Pogoń Siedlce
112 Rozwój Katowice 0 : 1 MKS Kluczbork
113 Bytovia Bytów 1 : 1 Arka Gdynia
114 Stomil Olsztyn 2 : 4 Zagłębie Sosnowiec
115 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 GKS Katowice
116 Dolcan Ząbki 0 : 1 Wisła Płock
117 Chrobry Głogów 3 : 1 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 14 (2015-10-24 - 2015-10-25)
118 Wigry Suwałki 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
119 Wisła Płock 0 : 1 Chrobry Głogów
120 GKS Katowice 2 : 0 Dolcan Ząbki
121 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
122 Arka Gdynia 0 : 1 Stomil Olsztyn
123 MKS Kluczbork 1 : 1 Bytovia Bytów
124 Pogoń Siedlce 3 : 2 Rozwój Katowice
125 Miedź Legnica 4 : 0 Olimpia Grudziądz
126 GKS Bełchatów 1 : 0 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 15 (2015-10-31 - 2015-10-31)
127 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Wigry Suwałki
128 Olimpia Grudziądz 1 : 3 GKS Bełchatów
129 Rozwój Katowice 2 : 1 Miedź Legnica
130 Bytovia Bytów 3 : 1 Pogoń Siedlce
131 Stomil Olsztyn 1 : 0 MKS Kluczbork
132 Chojniczanka Chojnice 2 : 3 Arka Gdynia
133 Dolcan Ząbki 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
134 Chrobry Głogów 0 : 0 GKS Katowice
135 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Wisła Płock
Kolejka 16 (2015-11-07 - 2015-11-08)
136 Wigry Suwałki 1 : 2 Wisła Płock
137 GKS Katowice 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
138 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Chrobry Głogów
139 Arka Gdynia 3 : 2 Dolcan Ząbki
140 MKS Kluczbork 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
141 Pogoń Siedlce 0 : 1 Stomil Olsztyn
142 Miedź Legnica 2 : 0 Bytovia Bytów
143 GKS Bełchatów 0 : 2 Rozwój Katowice
144 Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 17 (2015-11-14 - 2015-11-15)
145 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Wigry Suwałki
146 Rozwój Katowice 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
147 Bytovia Bytów 2 : 2 GKS Bełchatów
148 Stomil Olsztyn 0 : 1 Miedź Legnica
149 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Pogoń Siedlce
150 Dolcan Ząbki 1 : 1 MKS Kluczbork
151 Chrobry Głogów 0 : 1 Arka Gdynia
152 Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 Zagłębie Sosnowiec
153 Wisła Płock 2 : 0 GKS Katowice
Kolejka 18 (2015-11-21 - 2015-11-22)
154 Wigry Suwałki 0 : 1 GKS Katowice
155 Wisła Płock 3 : 1 Zagłębie Sosnowiec
156 Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 Arka Gdynia
157 Chrobry Głogów 5 : 1 MKS Kluczbork
158 Dolcan Ząbki 6 : 1 Pogoń Siedlce
159 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Miedź Legnica
160 Stomil Olsztyn 0 : 2 GKS Bełchatów
161 Bytovia Bytów 1 : 0 Sandecja Nowy Sącz
162 Rozwój Katowice 0 : 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 19 (2015-11-28 - 2015-11-29)
163 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 GKS Bełchatów
164 Dolcan Ząbki 3 : 4 Miedź Legnica
165 Rozwój Katowice 1 : 3 Wigry Suwałki
166 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Bytovia Bytów
167 Sandecja Nowy Sącz 0 : 2 Stomil Olsztyn
168 Pogoń Siedlce 1 : 0 Chrobry Głogów
169 MKS Kluczbork 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
170 Arka Gdynia 4 : 2 Wisła Płock
171 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 GKS Katowice
Kolejka 20 (2016-03-04 - 2016-03-06)
172 Wigry Suwałki 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
173 GKS Katowice 0 : 2 Arka Gdynia
174 Wisła Płock 3 : 0 MKS Kluczbork
175 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Pogoń Siedlce
176 Chrobry Głogów 2 : 1 Miedź Legnica
177 Dolcan Ząbki 0 : 3 GKS Bełchatów
178 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz
179 Stomil Olsztyn 1 : 1 Olimpia Grudziądz
180 Bytovia Bytów 2 : 1 Rozwój Katowice
Kolejka 21 (2016-03-12 - 2016-03-13)
181 Dolcan Ząbki 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
182 Bytovia Bytów 0 : 0 Wigry Suwałki
183 Rozwój Katowice 2 : 1 Stomil Olsztyn
184 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
185 GKS Bełchatów 1 : 1 Chrobry Głogów
186 Miedź Legnica 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
187 Pogoń Siedlce 0 : 0 Wisła Płock
188 MKS Kluczbork 1 : 2 GKS Katowice
189 Arka Gdynia 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 (2016-03-19 - 2016-03-20)
190 Wigry Suwałki 0 : 1 Arka Gdynia
191 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 MKS Kluczbork
192 GKS Katowice 1 : 0 Pogoń Siedlce
193 Wisła Płock 2 : 0 Miedź Legnica
194 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 GKS Bełchatów
195 Chrobry Głogów 1 : 1 Sandecja Nowy Sącz
196 Dolcan Ząbki 0 : 3 Olimpia Grudziądz
197 Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Rozwój Katowice
198 Stomil Olsztyn 0 : 0 Bytovia Bytów
Kolejka 23 (2016-03-26 - 2016-03-26)
199 Stomil Olsztyn 2 : 2 Wigry Suwałki
200 Bytovia Bytów 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
201 Rozwój Katowice 3 : 0 Dolcan Ząbki
202 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Chrobry Głogów
203 Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 Zawisza Bydgoszcz
204 GKS Bełchatów 0 : 2 Wisła Płock
205 Miedź Legnica 1 : 1 GKS Katowice
206 Pogoń Siedlce 3 : 2 Zagłębie Sosnowiec
207 MKS Kluczbork 0 : 2 Arka Gdynia
Kolejka 24 (2016-04-02 - 2016-04-03)
208 Wigry Suwałki 2 : 2 MKS Kluczbork
209 Arka Gdynia 3 : 0 Pogoń Siedlce
210 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Miedź Legnica
211 GKS Katowice 1 : 0 GKS Bełchatów
212 Wisła Płock 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
213 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Olimpia Grudziądz
214 Chrobry Głogów 1 : 2 Rozwój Katowice
215 Dolcan Ząbki 0 : 3 Bytovia Bytów
216 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Stomil Olsztyn
Kolejka 25 (2016-04-09 - 2016-04-10)
217 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Wigry Suwałki
218 Stomil Olsztyn 3 : 0 Dolcan Ząbki
219 Bytovia Bytów 0 : 3 Chrobry Głogów
220 Rozwój Katowice 1 : 3 Zawisza Bydgoszcz
221 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Wisła Płock
222 Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 GKS Katowice
223 GKS Bełchatów 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
224 Miedź Legnica 0 : 0 Arka Gdynia
225 Pogoń Siedlce 3 : 0 MKS Kluczbork
Kolejka 26 (2016-04-16 - 2016-04-17)
226 Wigry Suwałki 3 : 1 Pogoń Siedlce
227 MKS Kluczbork 0 : 0 Miedź Legnica
228 Arka Gdynia 2 : 1 GKS Bełchatów
229 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
230 GKS Katowice 0 : 2 Olimpia Grudziądz
231 Wisła Płock 1 : 0 Rozwój Katowice
232 Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 Bytovia Bytów
233 Chrobry Głogów 3 : 0 Stomil Olsztyn
234 Dolcan Ząbki 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 27 (2016-04-23 - 2016-04-24)
235 Pogoń Siedlce 0 : 0 Miedź Legnica
236 Dolcan Ząbki 0 : 3 Wigry Suwałki
237 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Chrobry Głogów
238 Stomil Olsztyn 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
239 Bytovia Bytów 1 : 2 Wisła Płock
240 Rozwój Katowice 1 : 2 GKS Katowice
241 Olimpia Grudziądz 4 : 2 Zagłębie Sosnowiec
242 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Arka Gdynia
243 GKS Bełchatów 0 : 2 MKS Kluczbork
Kolejka 28 (2016-04-30 - 2016-05-01)
244 Wigry Suwałki 0 : 0 Miedź Legnica
245 Pogoń Siedlce 1 : 0 GKS Bełchatów
246 MKS Kluczbork 2 : 4 Sandecja Nowy Sącz
247 Arka Gdynia 0 : 0 Olimpia Grudziądz
248 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Rozwój Katowice
249 GKS Katowice 0 : 2 Bytovia Bytów
250 Wisła Płock 0 : 0 Stomil Olsztyn
251 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
252 Chrobry Głogów 3 : 0 Dolcan Ząbki
Kolejka 29 (2016-05-07 - 2016-05-08)
253 Chrobry Głogów 3 : 0 Wigry Suwałki
254 Dolcan Ząbki 0 : 3 Zawisza Bydgoszcz
255 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Wisła Płock
256 Stomil Olsztyn 0 : 0 GKS Katowice
257 Bytovia Bytów 3 : 0 Zagłębie Sosnowiec
258 Rozwój Katowice 1 : 4 Arka Gdynia
259 Olimpia Grudziądz 1 : 2 MKS Kluczbork
260 Sandecja Nowy Sącz 3 : 0 Pogoń Siedlce
261 GKS Bełchatów 0 : 1 Miedź Legnica
Kolejka 30 (2016-05-11 - 2016-05-11)
262 Wigry Suwałki 2 : 2 GKS Bełchatów
263 Miedź Legnica 3 : 1 Sandecja Nowy Sącz
264 Pogoń Siedlce 1 : 2 Olimpia Grudziądz
265 MKS Kluczbork 1 : 0 Rozwój Katowice
266 Arka Gdynia 1 : 1 Bytovia Bytów
267 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Stomil Olsztyn
268 GKS Katowice 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
269 Wisła Płock 3 : 0 Dolcan Ząbki
270 Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 Chrobry Głogów
Kolejka 31 (2016-05-14 - 2016-05-15)
271 Pogoń Siedlce 2 : 0 Rozwój Katowice
272 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Wigry Suwałki
273 Chrobry Głogów 2 : 0 Wisła Płock
274 Dolcan Ząbki 0 : 3 GKS Katowice
275 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
276 Stomil Olsztyn 0 : 4 Arka Gdynia
277 Bytovia Bytów 2 : 1 MKS Kluczbork
278 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Miedź Legnica
279 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 GKS Bełchatów
Kolejka 32 (2016-05-21 - 2016-05-22)
280 Wigry Suwałki 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
281 GKS Bełchatów 1 : 2 Olimpia Grudziądz
282 Miedź Legnica 4 : 0 Rozwój Katowice
283 Pogoń Siedlce 0 : 0 Bytovia Bytów
284 MKS Kluczbork 3 : 0 Stomil Olsztyn
285 Arka Gdynia 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
286 Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 Dolcan Ząbki
287 GKS Katowice 0 : 0 Chrobry Głogów
288 Wisła Płock 5 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 33 (2016-05-29 - 2016-05-29)
289 Wisła Płock 0 : 0 Wigry Suwałki
290 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 GKS Katowice
291 Chrobry Głogów 1 : 3 Zagłębie Sosnowiec
292 Dolcan Ząbki 0 : 3 Arka Gdynia
293 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 MKS Kluczbork
294 Stomil Olsztyn 2 : 0 Pogoń Siedlce
295 Bytovia Bytów 0 : 0 Miedź Legnica
296 Rozwój Katowice 2 : 1 GKS Bełchatów
297 Olimpia Grudziądz 3 : 2 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 34 (2016-06-05 - 2016-06-05)
298 Wigry Suwałki 2 : 1 Olimpia Grudziądz
299 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Rozwój Katowice
300 GKS Bełchatów 5 : 1 Bytovia Bytów
301 Miedź Legnica 1 : 0 Stomil Olsztyn
302 Pogoń Siedlce 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
303 MKS Kluczbork 3 : 0 Dolcan Ząbki
304 Arka Gdynia 1 : 1 Chrobry Głogów
305 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
306 GKS Katowice 2 : 1 Wisła Płock
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)