reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Sandecja Nowy Sącz 34 61 50:29
2 Górnik Zabrze 34 58 53:34
3 Zagłębie Sosnowiec 34 57 53:44
4 Miedź Legnica 34 57 49:27
5 Chojniczanka Chojnice 34 56 54:48
6 Olimpia Grudziądz 34 56 48:35
7 GKS Katowice 34 54 47:32
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 53 40:39
9 Wigry Suwałki 34 52 51:45
10 Stal Mielec 34 45 39:42
11 Pogoń Siedlce 34 44 34:46
12 Chrobry Głogów 34 43 50:50
13 Stomil Olsztyn 34 37 48:50
14 GKS Tychy 34 37 42:52
15 Bytovia Bytów 34 35 38:47
16 Wisła Puławy 34 33 33:49
17 Znicz Pruszków 34 30 35:64
18 MKS Kluczbork 34 25 35:66
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-07-29 - 2016-07-31)
1 Chojniczanka Chojnice 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2 Stomil Olsztyn 3 : 0 Chrobry Głogów
3 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
4 Znicz Pruszków 1 : 2 Bytovia Bytów
5 Wisła Puławy 0 : 0 MKS Kluczbork
6 Miedź Legnica 1 : 0 Górnik Zabrze
7 Stal Mielec 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
8 GKS Tychy 0 : 1 Pogoń Siedlce
9 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2 (2016-08-06 - 2016-08-07)
10 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Pogoń Siedlce
11 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 GKS Tychy
12 Górnik Zabrze 1 : 1 Stal Mielec
13 MKS Kluczbork 2 : 2 Miedź Legnica
14 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Wisła Puławy
15 Bytovia Bytów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
16 Wigry Suwałki 2 : 1 Znicz Pruszków
17 Chrobry Głogów 0 : 2 GKS Katowice
18 Chojniczanka Chojnice 5 : 4 Stomil Olsztyn
Kolejka 3 (2016-08-13 - 2016-08-14)
19 Stomil Olsztyn 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
20 GKS Katowice 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
21 Znicz Pruszków 0 : 0 Chrobry Głogów
22 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 Wigry Suwałki
23 Wisła Puławy 2 : 1 Bytovia Bytów
24 Miedź Legnica 0 : 0 Olimpia Grudziądz
25 Stal Mielec 1 : 1 MKS Kluczbork
26 GKS Tychy 2 : 1 Górnik Zabrze
27 Pogoń Siedlce 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 4 (2016-08-19 - 2016-08-21)
28 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
29 Górnik Zabrze 2 : 0 Pogoń Siedlce
30 MKS Kluczbork 1 : 1 GKS Tychy
31 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Stal Mielec
32 Bytovia Bytów 1 : 0 Miedź Legnica
33 Wigry Suwałki 3 : 2 Wisła Puławy
34 Chrobry Głogów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
35 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Znicz Pruszków
36 Stomil Olsztyn 1 : 1 GKS Katowice
Kolejka 5 (2016-08-24 - 2016-08-24)
37 GKS Katowice 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
38 Znicz Pruszków 0 : 3 Stomil Olsztyn
39 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
40 Wisła Puławy 3 : 4 Chrobry Głogów
41 Miedź Legnica 0 : 1 Wigry Suwałki
42 Stal Mielec 2 : 2 Bytovia Bytów
43 GKS Tychy 1 : 1 Olimpia Grudziądz
44 Pogoń Siedlce 1 : 1 MKS Kluczbork
45 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Górnik Zabrze
Kolejka 6 (2016-08-27 - 2016-08-28)
46 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Górnik Zabrze
47 MKS Kluczbork 1 : 2 Sandecja Nowy Sącz
48 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Pogoń Siedlce
49 Bytovia Bytów 1 : 1 GKS Tychy
50 Wigry Suwałki 6 : 0 Stal Mielec
51 Chrobry Głogów 1 : 1 Miedź Legnica
52 Chojniczanka Chojnice 3 : 3 Wisła Puławy
53 Stomil Olsztyn 1 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
54 GKS Katowice 2 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 7 (2016-09-03 - 2016-09-06)
55 Znicz Pruszków 1 : 4 Zagłębie Sosnowiec
56 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 2 GKS Katowice
57 Wisła Puławy 1 : 1 Stomil Olsztyn
58 Miedź Legnica 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
59 Stal Mielec 1 : 4 Chrobry Głogów
60 GKS Tychy 2 : 1 Wigry Suwałki
61 Pogoń Siedlce 1 : 0 Bytovia Bytów
62 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Olimpia Grudziądz
63 Górnik Zabrze 4 : 2 MKS Kluczbork
Kolejka 8 (2016-09-10 - 2016-09-11)
64 Zagłębie Sosnowiec 4 : 0 MKS Kluczbork
65 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Górnik Zabrze
66 Bytovia Bytów 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
67 Wigry Suwałki 1 : 4 Pogoń Siedlce
68 Chrobry Głogów 2 : 2 GKS Tychy
69 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Stal Mielec
70 Stomil Olsztyn 0 : 1 Miedź Legnica
71 GKS Katowice 2 : 1 Wisła Puławy
72 Znicz Pruszków 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 9 (2016-09-17 - 2016-09-18)
73 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 5 Zagłębie Sosnowiec
74 Wisła Puławy 1 : 2 Znicz Pruszków
75 Miedź Legnica 2 : 2 GKS Katowice
76 Stal Mielec 0 : 0 Stomil Olsztyn
77 GKS Tychy 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
78 Pogoń Siedlce 2 : 0 Chrobry Głogów
79 Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Wigry Suwałki
80 Górnik Zabrze 0 : 0 Bytovia Bytów
81 MKS Kluczbork 3 : 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2016-09-24 - 2016-09-25)
82 Zagłębie Sosnowiec 3 : 5 Olimpia Grudziądz
83 Bytovia Bytów 2 : 0 MKS Kluczbork
84 Wigry Suwałki 0 : 0 Górnik Zabrze
85 Chrobry Głogów 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
86 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Pogoń Siedlce
87 Stomil Olsztyn 4 : 0 GKS Tychy
88 GKS Katowice 1 : 0 Stal Mielec
89 Znicz Pruszków 0 : 0 Miedź Legnica
90 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Wisła Puławy
Kolejka 11 (2016-10-01 - 2016-10-02)
91 Wisła Puławy 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
92 Miedź Legnica 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
93 Stal Mielec 3 : 1 Znicz Pruszków
94 GKS Tychy 1 : 0 GKS Katowice
95 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stomil Olsztyn
96 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
97 Górnik Zabrze 2 : 1 Chrobry Głogów
98 MKS Kluczbork 0 : 0 Wigry Suwałki
99 Olimpia Grudziądz 2 : 3 Bytovia Bytów
Kolejka 12 (2016-10-08 - 2016-10-09)
100 Zagłębie Sosnowiec 3 : 3 Bytovia Bytów
101 Wigry Suwałki 0 : 2 Olimpia Grudziądz
102 Chrobry Głogów 3 : 0 MKS Kluczbork
103 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Górnik Zabrze
104 Stomil Olsztyn 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
105 GKS Katowice 1 : 0 Pogoń Siedlce
106 Znicz Pruszków 2 : 0 GKS Tychy
107 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1 Stal Mielec
108 Wisła Puławy 1 : 5 Miedź Legnica
Kolejka 13 (2016-10-15 - 2016-10-16)
109 Miedź Legnica 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
110 Stal Mielec 0 : 1 Wisła Puławy
111 GKS Tychy 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
112 Pogoń Siedlce 1 : 0 Znicz Pruszków
113 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 GKS Katowice
114 Górnik Zabrze 2 : 0 Stomil Olsztyn
115 MKS Kluczbork 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
116 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Chrobry Głogów
117 Bytovia Bytów 1 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 14 (2016-10-22 - 2016-10-23)
118 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Wigry Suwałki
119 Chrobry Głogów 3 : 3 Bytovia Bytów
120 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Olimpia Grudziądz
121 Stomil Olsztyn 1 : 0 MKS Kluczbork
122 GKS Katowice 1 : 1 Górnik Zabrze
123 Znicz Pruszków 1 : 3 Sandecja Nowy Sącz
124 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Pogoń Siedlce
125 Wisła Puławy 2 : 1 GKS Tychy
126 Miedź Legnica 0 : 1 Stal Mielec
Kolejka 15 (2016-10-29 - 2016-10-30)
127 Stal Mielec 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
128 GKS Tychy 0 : 2 Miedź Legnica
129 Pogoń Siedlce 2 : 1 Wisła Puławy
130 Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
131 Górnik Zabrze 0 : 1 Znicz Pruszków
132 MKS Kluczbork 0 : 2 GKS Katowice
133 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Stomil Olsztyn
134 Bytovia Bytów 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
135 Wigry Suwałki 2 : 2 Chrobry Głogów
Kolejka 16 (2016-11-05 - 2016-11-06)
136 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 Chrobry Głogów
137 Chojniczanka Chojnice 3 : 2 Wigry Suwałki
138 Stomil Olsztyn 3 : 1 Bytovia Bytów
139 GKS Katowice 1 : 0 Olimpia Grudziądz
140 Znicz Pruszków 1 : 0 MKS Kluczbork
141 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 3 Górnik Zabrze
142 Wisła Puławy 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
143 Pogoń Siedlce 0 : 4 Miedź Legnica
144 Stal Mielec 3 : 2 GKS Tychy
Kolejka 17 (2016-11-12 - 2016-11-13)
145 GKS Tychy 3 : 0 Zagłębie Sosnowiec
146 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stal Mielec
147 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Miedź Legnica
148 Górnik Zabrze 4 : 0 Wisła Puławy
149 MKS Kluczbork 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
150 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Znicz Pruszków
151 Bytovia Bytów 1 : 0 GKS Katowice
152 Wigry Suwałki 2 : 1 Stomil Olsztyn
153 Chrobry Głogów 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18 (2016-11-19 - 2016-11-20)
154 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 3 Olimpia Grudziądz
155 Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
156 Chrobry Głogów 3 : 0 Stomil Olsztyn
157 Wigry Suwałki 3 : 2 GKS Katowice
158 Bytovia Bytów 0 : 1 Znicz Pruszków
159 MKS Kluczbork 2 : 2 Wisła Puławy
160 Górnik Zabrze 0 : 2 Miedź Legnica
161 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Stal Mielec
162 Pogoń Siedlce 1 : 0 GKS Tychy
Kolejka 19 (2016-11-26 - 2016-11-27)
163 Pogoń Siedlce 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
164 GKS Tychy 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
165 Stal Mielec 1 : 2 Górnik Zabrze
166 Miedź Legnica 2 : 0 MKS Kluczbork
167 Wisła Puławy 0 : 1 Olimpia Grudziądz
168 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Bytovia Bytów
169 Znicz Pruszków 4 : 5 Wigry Suwałki
170 GKS Katowice 2 : 1 Chrobry Głogów
171 Stomil Olsztyn 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 20 (2017-03-04 - 2017-03-05)
172 Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Stomil Olsztyn
173 Chojniczanka Chojnice 2 : 2 GKS Katowice
174 Chrobry Głogów 1 : 1 Znicz Pruszków
175 Wigry Suwałki 2 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
176 Bytovia Bytów 0 : 1 Wisła Puławy
177 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Miedź Legnica
178 MKS Kluczbork 0 : 1 Stal Mielec
179 Górnik Zabrze 1 : 0 GKS Tychy
180 Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 21 (2017-03-11 - 2017-03-12)
181 Sandecja Nowy Sącz 5 : 0 Zagłębie Sosnowiec
182 Pogoń Siedlce 2 : 1 Górnik Zabrze
183 GKS Tychy 4 : 2 MKS Kluczbork
184 Stal Mielec 1 : 0 Olimpia Grudziądz
185 Miedź Legnica 2 : 1 Bytovia Bytów
186 Wisła Puławy 0 : 1 Wigry Suwałki
187 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Chrobry Głogów
188 Znicz Pruszków 3 : 3 Chojniczanka Chojnice
189 GKS Katowice 2 : 2 Stomil Olsztyn
Kolejka 22 (2017-03-18 - 2017-03-19)
190 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 GKS Katowice
191 Stomil Olsztyn 5 : 1 Znicz Pruszków
192 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
193 Chrobry Głogów 1 : 2 Wisła Puławy
194 Wigry Suwałki 0 : 1 Miedź Legnica
195 Bytovia Bytów 2 : 2 Stal Mielec
196 Olimpia Grudziądz 1 : 0 GKS Tychy
197 MKS Kluczbork 2 : 2 Pogoń Siedlce
198 Górnik Zabrze 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 23 (2017-03-25 - 2017-03-26)
199 Górnik Zabrze 1 : 2 Zagłębie Sosnowiec
200 Sandecja Nowy Sącz 4 : 1 MKS Kluczbork
201 Pogoń Siedlce 1 : 4 Olimpia Grudziądz
202 GKS Tychy 1 : 0 Bytovia Bytów
203 Stal Mielec 2 : 1 Wigry Suwałki
204 Miedź Legnica 1 : 2 Chrobry Głogów
205 Wisła Puławy 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
206 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 2 Stomil Olsztyn
207 Znicz Pruszków 1 : 4 GKS Katowice
Kolejka 24 (2017-04-01 - 2017-04-02)
208 Zagłębie Sosnowiec 0 : 3 Znicz Pruszków
209 GKS Katowice 1 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
210 Stomil Olsztyn 3 : 2 Wisła Puławy
211 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Miedź Legnica
212 Chrobry Głogów 0 : 1 Stal Mielec
213 Wigry Suwałki 1 : 0 GKS Tychy
214 Bytovia Bytów 1 : 3 Pogoń Siedlce
215 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
216 MKS Kluczbork 2 : 1 Górnik Zabrze
Kolejka 25 (2017-04-08 - 2017-04-09)
217 MKS Kluczbork 0 : 4 Zagłębie Sosnowiec
218 Górnik Zabrze 2 : 1 Olimpia Grudziądz
219 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Bytovia Bytów
220 Pogoń Siedlce 1 : 2 Wigry Suwałki
221 GKS Tychy 0 : 2 Chrobry Głogów
222 Stal Mielec 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
223 Miedź Legnica 2 : 2 Stomil Olsztyn
224 Wisła Puławy 0 : 3 GKS Katowice
225 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 26 (2017-04-15 - 2017-04-15)
226 Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
227 Znicz Pruszków 0 : 3 Wisła Puławy
228 GKS Katowice 0 : 2 Miedź Legnica
229 Stomil Olsztyn 0 : 4 Stal Mielec
230 Chojniczanka Chojnice 1 : 4 GKS Tychy
231 Chrobry Głogów 2 : 0 Pogoń Siedlce
232 Wigry Suwałki 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz
233 Bytovia Bytów 0 : 1 Górnik Zabrze
234 Olimpia Grudziądz 2 : 0 MKS Kluczbork
Kolejka 27 (2017-04-22 - 2017-04-23)
235 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Zagłębie Sosnowiec
236 MKS Kluczbork 2 : 2 Bytovia Bytów
237 Górnik Zabrze 0 : 0 Wigry Suwałki
238 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Chrobry Głogów
239 Pogoń Siedlce 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
240 GKS Tychy 2 : 2 Stomil Olsztyn
241 Stal Mielec 3 : 3 GKS Katowice
242 Miedź Legnica 2 : 0 Znicz Pruszków
243 Wisła Puławy 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 28 (2017-04-28 - 2017-04-30)
244 Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 Wisła Puławy
245 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Miedź Legnica
246 Znicz Pruszków 1 : 0 Stal Mielec
247 GKS Katowice 3 : 0 GKS Tychy
248 Stomil Olsztyn 1 : 1 Pogoń Siedlce
249 Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Sandecja Nowy Sącz
250 Chrobry Głogów 2 : 0 Górnik Zabrze
251 Wigry Suwałki 2 : 0 MKS Kluczbork
252 Bytovia Bytów 0 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 (2017-05-06 - 2017-05-07)
253 Bytovia Bytów 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
254 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Wigry Suwałki
255 MKS Kluczbork 3 : 2 Chrobry Głogów
256 Górnik Zabrze 6 : 1 Chojniczanka Chojnice
257 Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Stomil Olsztyn
258 Pogoń Siedlce 0 : 1 GKS Katowice
259 GKS Tychy 4 : 1 Znicz Pruszków
260 Stal Mielec 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
261 Miedź Legnica 1 : 1 Wisła Puławy
Kolejka 30 (2017-05-12 - 2017-05-14)
262 Miedź Legnica 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
263 Wisła Puławy 0 : 0 Stal Mielec
264 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 2 GKS Tychy
265 Znicz Pruszków 2 : 1 Pogoń Siedlce
266 GKS Katowice 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz
267 Stomil Olsztyn 2 : 4 Górnik Zabrze
268 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 MKS Kluczbork
269 Chrobry Głogów 1 : 3 Olimpia Grudziądz
270 Wigry Suwałki 3 : 2 Bytovia Bytów
Kolejka 31 (2017-05-17 - 2017-05-17)
271 Miedź Legnica 1 : 2 Stal Mielec
272 Wigry Suwałki 0 : 3 Zagłębie Sosnowiec
273 Bytovia Bytów 2 : 1 Chrobry Głogów
274 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
275 MKS Kluczbork 1 : 2 Stomil Olsztyn
276 Górnik Zabrze 1 : 0 GKS Katowice
277 Sandecja Nowy Sącz 5 : 2 Znicz Pruszków
278 Pogoń Siedlce 3 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
279 GKS Tychy 2 : 0 Wisła Puławy
Kolejka 32 (2017-05-20 - 2017-05-22)
280 Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Stal Mielec
281 Miedź Legnica 3 : 2 GKS Tychy
282 Wisła Puławy 1 : 1 Pogoń Siedlce
283 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
284 Znicz Pruszków 1 : 2 Górnik Zabrze
285 GKS Katowice 2 : 3 MKS Kluczbork
286 Stomil Olsztyn 1 : 3 Olimpia Grudziądz
287 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Bytovia Bytów
288 Chrobry Głogów 2 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 33 (2017-05-27 - 2017-05-28)
289 Miedź Legnica 3 : 0 Pogoń Siedlce
290 Chrobry Głogów 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
291 Wigry Suwałki 2 : 3 Chojniczanka Chojnice
292 Bytovia Bytów 1 : 0 Stomil Olsztyn
293 Olimpia Grudziądz 0 : 2 GKS Katowice
294 MKS Kluczbork 2 : 2 Znicz Pruszków
295 Górnik Zabrze 4 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
296 Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 Wisła Puławy
297 GKS Tychy 1 : 4 Stal Mielec
Kolejka 34 (2017-06-04 - 2017-06-04)
298 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 GKS Tychy
299 Stal Mielec 1 : 2 Pogoń Siedlce
300 Miedź Legnica 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
301 Wisła Puławy 0 : 1 Górnik Zabrze
302 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 1 MKS Kluczbork
303 Znicz Pruszków 0 : 1 Olimpia Grudziądz
304 GKS Katowice 1 : 1 Bytovia Bytów
305 Stomil Olsztyn 1 : 4 Wigry Suwałki
306 Chojniczanka Chojnice 2 : 2 Chrobry Głogów
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)