reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazovia Mińsk 24 47 42:29
2 Korona Ostrołęka 24 47 43:21
3 Wisła II Płock 24 45 49:25
4 Dolcan Ząbki 24 45 53:27
5 Pogoń II Siedlce 24 42 46:26
6 Mławianka Mława 24 39 50:49
7 MKS Przasnysz 24 36 42:33
8 Ożarowianka Ożarów 24 35 45:39
9 Huragan Wołomin 24 35 34:31
10 Drukarz Warszawa 24 34 42:40
11 KS Łomianki 24 30 40:40
12 MKS Ciechanów 24 30 34:41
13 Mazur Gostynin 25 21 20:46
14 Bug Wyszków 24 12 21:67
15 Błękitni Raciąż 25 7 9:56
16 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-07-13)
1 Mazur Gostynin 2 : 0 Błękitni Raciąż
2 Huragan Wołomin : pauza
3 Drukarz Warszawa 4 : 0 Mławianka Mława
4 MKS Przasnysz 3 : 4 KS Łomianki
5 Korona Ostrołęka 3 : 0 Ożarowianka Ożarów
6 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Wisła II Płock
7 Mazovia Mińsk 1 : 1 Bug Wyszków
8 Dolcan Ząbki 6 : 1 MKS Ciechanów
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Błękitni Raciąż 0 : 3 MKS Ciechanów
10 Bug Wyszków 2 : 0 Dolcan Ząbki
11 Wisła II Płock 3 : 2 Mazovia Mińsk
12 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Pogoń II Siedlce
13 KS Łomianki 2 : 0 Korona Ostrołęka
14 Mławianka Mława 3 : 2 MKS Przasnysz
15 pauza : Drukarz Warszawa
16 Mazur Gostynin 0 : 0 Huragan Wołomin
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 Huragan Wołomin 2 : 1 Błękitni Raciąż
18 Drukarz Warszawa 0 : 1 Mazur Gostynin
19 MKS Przasnysz : pauza
20 Korona Ostrołęka 3 : 0 Mławianka Mława
21 Pogoń II Siedlce 4 : 1 KS Łomianki
22 Mazovia Mińsk 2 : 1 Ożarowianka Ożarów
23 Dolcan Ząbki 0 : 3 Wisła II Płock
24 MKS Ciechanów 2 : 2 Bug Wyszków
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Błękitni Raciąż 1 : 0 Bug Wyszków
26 Wisła II Płock 0 : 2 MKS Ciechanów
27 Ożarowianka Ożarów 1 : 1 Dolcan Ząbki
28 KS Łomianki 0 : 1 Mazovia Mińsk
29 Mławianka Mława 0 : 3 Pogoń II Siedlce
30 pauza : Korona Ostrołęka
31 Mazur Gostynin 2 : 3 MKS Przasnysz
32 Huragan Wołomin 2 : 2 Drukarz Warszawa
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Drukarz Warszawa 2 : 1 Błękitni Raciąż
34 MKS Przasnysz 3 : 1 Huragan Wołomin
35 Korona Ostrołęka 2 : 0 Mazur Gostynin
36 Pogoń II Siedlce : pauza
37 Mazovia Mińsk 2 : 4 Mławianka Mława
38 Dolcan Ząbki 0 : 1 KS Łomianki
39 MKS Ciechanów 4 : 4 Ożarowianka Ożarów
40 Bug Wyszków 1 : 2 Wisła II Płock
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Błękitni Raciąż 0 : 2 Wisła II Płock
42 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Bug Wyszków
43 KS Łomianki 1 : 2 MKS Ciechanów
44 Mławianka Mława 0 : 3 Dolcan Ząbki
45 pauza : Mazovia Mińsk
46 Mazur Gostynin 0 : 3 Pogoń II Siedlce
47 Huragan Wołomin 2 : 2 Korona Ostrołęka
48 Drukarz Warszawa 3 : 0 MKS Przasnysz
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 MKS Przasnysz 3 : 1 Błękitni Raciąż
50 Korona Ostrołęka 2 : 2 Drukarz Warszawa
51 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Huragan Wołomin
52 Mazovia Mińsk 2 : 0 Mazur Gostynin
53 Dolcan Ząbki : pauza
54 MKS Ciechanów 3 : 1 Mławianka Mława
55 Bug Wyszków 1 : 2 KS Łomianki
56 Wisła II Płock 4 : 2 Ożarowianka Ożarów
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Błękitni Raciąż 1 : 1 Ożarowianka Ożarów
58 KS Łomianki 0 : 0 Wisła II Płock
59 Mławianka Mława 5 : 0 Bug Wyszków
60 pauza : MKS Ciechanów
61 Mazur Gostynin 3 : 2 Dolcan Ząbki
62 Huragan Wołomin 3 : 3 Mazovia Mińsk
63 Drukarz Warszawa 2 : 1 Pogoń II Siedlce
64 MKS Przasnysz 0 : 1 Korona Ostrołęka
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Korona Ostrołęka 2 : 0 Błękitni Raciąż
66 Pogoń II Siedlce 2 : 2 MKS Przasnysz
67 Mazovia Mińsk 2 : 1 Drukarz Warszawa
68 Dolcan Ząbki 3 : 0 Huragan Wołomin
69 MKS Ciechanów 3 : 1 Mazur Gostynin
70 Bug Wyszków : pauza
71 Wisła II Płock 1 : 2 Mławianka Mława
72 Ożarowianka Ożarów 2 : 1 KS Łomianki
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Błękitni Raciąż 2 : 2 KS Łomianki
74 Mławianka Mława 2 : 1 Ożarowianka Ożarów
75 pauza : Wisła II Płock
76 Mazur Gostynin 3 : 1 Bug Wyszków
77 Huragan Wołomin 1 : 1 MKS Ciechanów
78 Drukarz Warszawa 0 : 3 Dolcan Ząbki
79 MKS Przasnysz 1 : 2 Mazovia Mińsk
80 Korona Ostrołęka 0 : 3 Pogoń II Siedlce
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Pogoń II Siedlce 1 : 0 Błękitni Raciąż
82 Mazovia Mińsk 3 : 2 Korona Ostrołęka
83 Dolcan Ząbki 1 : 1 MKS Przasnysz
84 MKS Ciechanów 1 : 2 Drukarz Warszawa
85 Bug Wyszków 0 : 3 Huragan Wołomin
86 Wisła II Płock 1 : 0 Mazur Gostynin
87 Ożarowianka Ożarów : pauza
88 KS Łomianki 2 : 4 Mławianka Mława
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Błękitni Raciąż 1 : 1 Mławianka Mława
90 pauza : KS Łomianki
91 Mazur Gostynin 0 : 2 Ożarowianka Ożarów
92 Huragan Wołomin 0 : 3 Wisła II Płock
93 Drukarz Warszawa 3 : 1 Bug Wyszków
94 MKS Przasnysz 2 : 0 MKS Ciechanów
95 Korona Ostrołęka 2 : 0 Dolcan Ząbki
96 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Mazovia Mińsk
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Mazovia Mińsk 1 : 0 Błękitni Raciąż
98 Dolcan Ząbki 4 : 2 Pogoń II Siedlce
99 MKS Ciechanów 1 : 2 Korona Ostrołęka
100 Bug Wyszków 1 : 2 MKS Przasnysz
101 Wisła II Płock 6 : 3 Drukarz Warszawa
102 Ożarowianka Ożarów 0 : 0 Huragan Wołomin
103 KS Łomianki 3 : 0 Mazur Gostynin
104 Mławianka Mława : pauza
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Błękitni Raciąż : pauza
106 Mazur Gostynin 0 : 2 Mławianka Mława
107 Huragan Wołomin 2 : 2 KS Łomianki
108 Drukarz Warszawa 4 : 1 Ożarowianka Ożarów
109 MKS Przasnysz 2 : 1 Wisła II Płock
110 Korona Ostrołęka 3 : 0 Bug Wyszków
111 Pogoń II Siedlce 2 : 1 MKS Ciechanów
112 Mazovia Mińsk 0 : 3 Dolcan Ząbki
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Dolcan Ząbki 1 : 1 Błękitni Raciąż
114 MKS Ciechanów 0 : 4 Mazovia Mińsk
115 Bug Wyszków 0 : 3 Pogoń II Siedlce
116 Wisła II Płock 2 : 3 Korona Ostrołęka
117 Ożarowianka Ożarów 1 : 4 MKS Przasnysz
118 KS Łomianki 3 : 1 Drukarz Warszawa
119 Mławianka Mława 4 : 1 Huragan Wołomin
120 pauza : Mazur Gostynin
Kolejka 16 (2018-03-17 - 2018-03-18)
121 Błękitni Raciąż 0 : 3 Mazur Gostynin
122 Mławianka Mława 4 : 2 Drukarz Warszawa
123 KS Łomianki 2 : 0 MKS Przasnysz
124 Ożarowianka Ożarów 0 : 2 Korona Ostrołęka
125 Wisła II Płock 1 : 1 Pogoń II Siedlce
126 Bug Wyszków 2 : 1 Mazovia Mińsk
127 MKS Ciechanów 0 : 3 Dolcan Ząbki
128 pauza : Huragan Wołomin
Kolejka 17 (2018-03-24 - 2018-03-25)
129 MKS Ciechanów 3 : 0 Błękitni Raciąż
130 Dolcan Ząbki 4 : 1 Bug Wyszków
131 Mazovia Mińsk 1 : 2 Wisła II Płock
132 Pogoń II Siedlce 2 : 2 Ożarowianka Ożarów
133 Korona Ostrołęka 5 : 1 KS Łomianki
134 MKS Przasnysz 2 : 1 Mławianka Mława
135 Huragan Wołomin 0 : 0 Mazur Gostynin
136 pauza : Drukarz Warszawa
Kolejka 18 (2018-03-31 - 2018-03-31)
137 Błękitni Raciąż 0 : 3 Huragan Wołomin
138 Mazur Gostynin 1 : 3 Drukarz Warszawa
139 Mławianka Mława 2 : 1 Korona Ostrołęka
140 KS Łomianki 1 : 2 Pogoń II Siedlce
141 Ożarowianka Ożarów 1 : 0 Mazovia Mińsk
142 Wisła II Płock 0 : 1 Dolcan Ząbki
143 Bug Wyszków 0 : 1 MKS Ciechanów
144 pauza : MKS Przasnysz
Kolejka 19 (2018-04-07 - 2018-04-08)
145 Bug Wyszków 3 : 0 Błękitni Raciąż
146 MKS Ciechanów 1 : 1 Wisła II Płock
147 Dolcan Ząbki 3 : 2 Ożarowianka Ożarów
148 Mazovia Mińsk 2 : 1 KS Łomianki
149 Pogoń II Siedlce 4 : 0 Mławianka Mława
150 MKS Przasnysz 4 : 0 Mazur Gostynin
151 Drukarz Warszawa 1 : 2 Huragan Wołomin
152 pauza : Korona Ostrołęka
Kolejka 20 (2018-04-14 - 2018-04-15)
153 Błękitni Raciąż 0 : 3 Drukarz Warszawa
154 Huragan Wołomin 1 : 0 MKS Przasnysz
155 Mazur Gostynin 0 : 0 Korona Ostrołęka
156 Mławianka Mława 1 : 2 Mazovia Mińsk
157 KS Łomianki 0 : 1 Dolcan Ząbki
158 Ożarowianka Ożarów 2 : 0 MKS Ciechanów
159 Wisła II Płock 7 : 0 Bug Wyszków
160 pauza : Pogoń II Siedlce
Kolejka 21 (2018-04-21 - 2018-04-22)
161 Wisła II Płock 3 : 0 Błękitni Raciąż
162 Bug Wyszków 1 : 4 Ożarowianka Ożarów
163 MKS Ciechanów 1 : 0 KS Łomianki
164 Dolcan Ząbki 2 : 2 Mławianka Mława
165 Pogoń II Siedlce 4 : 1 Mazur Gostynin
166 Korona Ostrołęka 0 : 0 Huragan Wołomin
167 MKS Przasnysz 0 : 0 Drukarz Warszawa
168 pauza : Mazovia Mińsk
Kolejka 22 (2018-04-28 - 2018-04-29)
169 Błękitni Raciąż 0 : 3 MKS Przasnysz
170 Drukarz Warszawa 0 : 2 Korona Ostrołęka
171 Huragan Wołomin 1 : 0 Pogoń II Siedlce
172 Mazur Gostynin 0 : 3 Mazovia Mińsk
173 Mławianka Mława 3 : 1 MKS Ciechanów
174 KS Łomianki 6 : 2 Bug Wyszków
175 Ożarowianka Ożarów 0 : 1 Wisła II Płock
176 pauza : Dolcan Ząbki
Kolejka 23 (2018-05-05 - 2018-05-06)
177 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Błękitni Raciąż
178 Wisła II Płock 2 : 0 KS Łomianki
179 Bug Wyszków 0 : 4 Mławianka Mława
180 Dolcan Ząbki 6 : 1 Mazur Gostynin
181 Mazovia Mińsk 2 : 0 Huragan Wołomin
182 Pogoń II Siedlce 0 : 2 Drukarz Warszawa
183 Korona Ostrołęka 1 : 1 MKS Przasnysz
184 pauza : MKS Ciechanów
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Błękitni Raciąż 0 : 3 Korona Ostrołęka
186 MKS Przasnysz 2 : 2 Pogoń II Siedlce
187 Drukarz Warszawa 0 : 3 Mazovia Mińsk
188 Huragan Wołomin 1 : 1 Dolcan Ząbki
189 Mazur Gostynin 1 : 1 MKS Ciechanów
190 Mławianka Mława 3 : 3 Wisła II Płock
191 KS Łomianki 2 : 3 Ożarowianka Ożarów
192 pauza : Bug Wyszków
Kolejka 25 (2018-05-16 - 2018-05-16)
193 KS Łomianki 3 : 0 Błękitni Raciąż
194 Ożarowianka Ożarów 6 : 2 Mławianka Mława
195 Bug Wyszków 1 : 1 Mazur Gostynin
196 MKS Ciechanów 1 : 2 Huragan Wołomin
197 Dolcan Ząbki 3 : 1 Drukarz Warszawa
198 Mazovia Mińsk 1 : 0 MKS Przasnysz
199 Pogoń II Siedlce 0 : 1 Korona Ostrołęka
200 pauza : Wisła II Płock
Kolejka 26 (2018-05-19 - 2018-05-20)
201 Błękitni Raciąż 0 : 3 Pogoń II Siedlce
202 Korona Ostrołęka 1 : 2 Mazovia Mińsk
203 MKS Przasnysz 2 : 2 Dolcan Ząbki
204 Drukarz Warszawa 1 : 1 MKS Ciechanów
205 Huragan Wołomin 6 : 1 Bug Wyszków
206 Mazur Gostynin 0 : 0 Wisła II Płock
207 Mławianka Mława : KS Łomianki
208 pauza : Ożarowianka Ożarów
Kolejka 27 (2018-05-26 - 2018-05-27)
209 Mławianka Mława : Błękitni Raciąż
210 Ożarowianka Ożarów : Mazur Gostynin
211 Wisła II Płock : Huragan Wołomin
212 Bug Wyszków : Drukarz Warszawa
213 MKS Ciechanów : MKS Przasnysz
214 Dolcan Ząbki : Korona Ostrołęka
215 Mazovia Mińsk : Pogoń II Siedlce
216 pauza : KS Łomianki
Kolejka 28 (2018-06-02 - 2018-06-03)
217 Błękitni Raciąż : Mazovia Mińsk
218 Pogoń II Siedlce : Dolcan Ząbki
219 Korona Ostrołęka : MKS Ciechanów
220 MKS Przasnysz : Bug Wyszków
221 Drukarz Warszawa : Wisła II Płock
222 Huragan Wołomin : Ożarowianka Ożarów
223 Mazur Gostynin : KS Łomianki
224 pauza : Mławianka Mława
reklama

Sonda

Czy czytasz coś poza tym, co można znaleźć w internecie?


Zobacz komentarze (5)
Advertisement