reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Stal Kraśnik 28 78 110:26
2 Hetman Zamość 28 58 79:30
3 Tomasovia Tomaszów 28 52 56:40
4 Lewart Lubartów 28 48 62:30
5 Powiślak Końskowola 28 46 56:40
6 Kłos Chełm 28 45 47:43
7 Lublinianka Lublin 28 43 47:32
8 Kryształ Werbkowice 27 41 41:52
9 Górnik II Łęczna 28 41 64:50
10 Łada Biłgoraj 28 38 45:53
11 Eko Różanka 28 35 37:56
12 Victoria Żmudź 28 24 32:76
13 MKS Ryki 28 21 31:93
14 Sokół Adamów 28 19 34:74
15 Roztocze Szczebrzeszyn 28 7 21:68
16 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-08-13)
1 pauza : Kłos Chełm
2 Sokół Adamów 2 : 3 Victoria Żmudź
3 Stal Kraśnik 3 : 1 Eko Różanka
4 Hetman Zamość 3 : 3 Powiślak Końskowola
5 Górnik II Łęczna 0 : 2 Kryształ Werbkowice
6 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 Lublinianka Lublin
7 MKS Ryki 1 : 2 Tomasovia Tomaszów
8 Lewart Lubartów 0 : 1 Łada Biłgoraj
Kolejka 2 (2017-08-15 - 2017-08-15)
9 Kłos Chełm 3 : 2 Łada Biłgoraj
10 MKS Ryki 1 : 4 Lewart Lubartów
11 Lublinianka Lublin 3 : 2 Tomasovia Tomaszów
12 Kryształ Werbkowice 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
13 Powiślak Końskowola 2 : 1 Górnik II Łęczna
14 Eko Różanka 1 : 4 Hetman Zamość
15 Victoria Żmudź 0 : 3 Stal Kraśnik
16 pauza : Sokół Adamów
Kolejka 3 (2017-08-19 - 2017-08-20)
17 Sokół Adamów 3 : 3 Kłos Chełm
18 Stal Kraśnik : pauza
19 Hetman Zamość 2 : 1 Victoria Żmudź
20 Górnik II Łęczna 2 : 0 Eko Różanka
21 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 2 Powiślak Końskowola
22 Tomasovia Tomaszów 2 : 2 Kryształ Werbkowice
23 Lewart Lubartów 1 : 1 Lublinianka Lublin
24 Łada Biłgoraj 4 : 0 MKS Ryki
Kolejka 4 (2017-08-26 - 2017-08-27)
25 Kłos Chełm 5 : 3 MKS Ryki
26 Lublinianka Lublin 7 : 1 Łada Biłgoraj
27 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Lewart Lubartów
28 Powiślak Końskowola 2 : 1 Tomasovia Tomaszów
29 Eko Różanka 3 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
30 Victoria Żmudź 2 : 1 Górnik II Łęczna
31 pauza : Hetman Zamość
32 Sokół Adamów 1 : 5 Stal Kraśnik
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Stal Kraśnik 2 : 1 Kłos Chełm
34 Hetman Zamość 6 : 0 Sokół Adamów
35 Górnik II Łęczna : pauza
36 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 0 Victoria Żmudź
37 Tomasovia Tomaszów 6 : 0 Eko Różanka
38 Lewart Lubartów 1 : 2 Powiślak Końskowola
39 Łada Biłgoraj 1 : 1 Kryształ Werbkowice
40 MKS Ryki 2 : 1 Lublinianka Lublin
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Kłos Chełm 0 : 2 Lublinianka Lublin
42 Kryształ Werbkowice 4 : 1 MKS Ryki
43 Powiślak Końskowola 3 : 1 Łada Biłgoraj
44 Eko Różanka 2 : 1 Lewart Lubartów
45 Victoria Żmudź 1 : 3 Tomasovia Tomaszów
46 pauza : Roztocze Szczebrzeszyn
47 Sokół Adamów 1 : 2 Górnik II Łęczna
48 Stal Kraśnik 3 : 1 Hetman Zamość
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Hetman Zamość 0 : 1 Kłos Chełm
50 Górnik II Łęczna 0 : 5 Stal Kraśnik
51 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 3 Sokół Adamów
52 Tomasovia Tomaszów : pauza
53 Lewart Lubartów 5 : 1 Victoria Żmudź
54 Łada Biłgoraj 1 : 1 Eko Różanka
55 MKS Ryki 1 : 1 Powiślak Końskowola
56 Lublinianka Lublin 3 : 1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Kłos Chełm 2 : 1 Kryształ Werbkowice
58 Powiślak Końskowola 1 : 1 Lublinianka Lublin
59 Eko Różanka 2 : 1 MKS Ryki
60 Victoria Żmudź 4 : 4 Łada Biłgoraj
61 pauza : Lewart Lubartów
62 Sokół Adamów 1 : 4 Tomasovia Tomaszów
63 Stal Kraśnik 4 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
64 Hetman Zamość 2 : 0 Górnik II Łęczna
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Górnik II Łęczna 1 : 1 Kłos Chełm
66 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 2 Hetman Zamość
67 Tomasovia Tomaszów 2 : 1 Stal Kraśnik
68 Lewart Lubartów 1 : 0 Sokół Adamów
69 Łada Biłgoraj : pauza
70 MKS Ryki 1 : 1 Victoria Żmudź
71 Lublinianka Lublin 4 : 0 Eko Różanka
72 Kryształ Werbkowice 0 : 3 Powiślak Końskowola
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Kłos Chełm 2 : 3 Powiślak Końskowola
74 Eko Różanka 0 : 1 Kryształ Werbkowice
75 Victoria Żmudź 1 : 0 Lublinianka Lublin
76 pauza : MKS Ryki
77 Sokół Adamów 0 : 0 Łada Biłgoraj
78 Stal Kraśnik 3 : 1 Lewart Lubartów
79 Hetman Zamość 3 : 1 Tomasovia Tomaszów
80 Górnik II Łęczna 2 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 3 Kłos Chełm
82 Tomasovia Tomaszów 2 : 1 Górnik II Łęczna
83 Lewart Lubartów 3 : 1 Hetman Zamość
84 Łada Biłgoraj 2 : 3 Stal Kraśnik
85 MKS Ryki 0 : 3 Sokół Adamów
86 Lublinianka Lublin : pauza
87 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Victoria Żmudź
88 Powiślak Końskowola 2 : 2 Eko Różanka
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Kłos Chełm 1 : 3 Eko Różanka
90 Victoria Żmudź 1 : 3 Powiślak Końskowola
91 pauza : Kryształ Werbkowice
92 Sokół Adamów 1 : 3 Lublinianka Lublin
93 Stal Kraśnik 3 : 2 MKS Ryki
94 Hetman Zamość 3 : 1 Łada Biłgoraj
95 Górnik II Łęczna 0 : 2 Lewart Lubartów
96 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1 Tomasovia Tomaszów
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Tomasovia Tomaszów 2 : 1 Kłos Chełm
98 Lewart Lubartów 2 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
99 Łada Biłgoraj 4 : 2 Górnik II Łęczna
100 MKS Ryki 0 : 7 Hetman Zamość
101 Lublinianka Lublin 1 : 2 Stal Kraśnik
102 Kryształ Werbkowice 3 : 0 Sokół Adamów
103 Powiślak Końskowola : pauza
104 Eko Różanka 1 : 1 Victoria Żmudź
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Kłos Chełm 2 : 1 Victoria Żmudź
106 pauza : Eko Różanka
107 Sokół Adamów 0 : 3 Powiślak Końskowola
108 Stal Kraśnik 3 : 1 Kryształ Werbkowice
109 Hetman Zamość 0 : 1 Lublinianka Lublin
110 Górnik II Łęczna 4 : 0 MKS Ryki
111 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 Łada Biłgoraj
112 Tomasovia Tomaszów 1 : 2 Lewart Lubartów
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Lewart Lubartów 0 : 1 Kłos Chełm
114 Łada Biłgoraj 1 : 4 Tomasovia Tomaszów
115 MKS Ryki 4 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
116 Lublinianka Lublin 1 : 1 Górnik II Łęczna
117 Kryształ Werbkowice 0 : 2 Hetman Zamość
118 Powiślak Końskowola 3 : 4 Stal Kraśnik
119 Eko Różanka 1 : 1 Sokół Adamów
120 Victoria Żmudź : pauza
Kolejka 16 (2018-04-18 - 2018-04-18)
121 Tomasovia Tomaszów 3 : 1 MKS Ryki
122 Victoria Żmudź 1 : 4 Sokół Adamów
123 Eko Różanka 2 : 7 Stal Kraśnik
124 Powiślak Końskowola 0 : 0 Hetman Zamość
125 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Górnik II Łęczna
126 Lublinianka Lublin 1 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
127 Łada Biłgoraj 0 : 3 Lewart Lubartów
128 Kłos Chełm : pauza
Kolejka 17 (2018-03-24 - 2018-03-24)
129 Łada Biłgoraj 1 : 1 Kłos Chełm
130 Lewart Lubartów 10 : 0 MKS Ryki
131 Tomasovia Tomaszów 1 : 1 Lublinianka Lublin
132 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 3 Kryształ Werbkowice
133 Górnik II Łęczna 5 : 3 Powiślak Końskowola
134 Hetman Zamość 5 : 2 Eko Różanka
135 Stal Kraśnik 5 : 0 Victoria Żmudź
136 Sokół Adamów : pauza
Kolejka 18 (2018-03-30 - 2018-03-31)
137 Kłos Chełm 1 : 2 Sokół Adamów
138 Victoria Żmudź 0 : 6 Hetman Zamość
139 Eko Różanka 0 : 1 Górnik II Łęczna
140 Powiślak Końskowola 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
141 Kryształ Werbkowice 1 : 3 Tomasovia Tomaszów
142 Lublinianka Lublin 1 : 1 Lewart Lubartów
143 MKS Ryki 1 : 0 Łada Biłgoraj
144 Stal Kraśnik : pauza
Kolejka 19 (2018-04-07 - 2018-04-08)
145 MKS Ryki 0 : 0 Kłos Chełm
146 Łada Biłgoraj 1 : 0 Lublinianka Lublin
147 Lewart Lubartów 5 : 0 Kryształ Werbkowice
148 Tomasovia Tomaszów 1 : 1 Powiślak Końskowola
149 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 2 Eko Różanka
150 Górnik II Łęczna 11 : 1 Victoria Żmudź
151 Stal Kraśnik 8 : 0 Sokół Adamów
152 Hetman Zamość : pauza
Kolejka 20 (2018-04-14 - 2018-04-15)
153 Kłos Chełm 0 : 1 Stal Kraśnik
154 Sokół Adamów 0 : 5 Hetman Zamość
155 Victoria Żmudź 5 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
156 Eko Różanka 3 : 0 Tomasovia Tomaszów
157 Powiślak Końskowola 1 : 1 Lewart Lubartów
158 Kryształ Werbkowice 0 : 4 Łada Biłgoraj
159 Lublinianka Lublin 2 : 0 MKS Ryki
160 Górnik II Łęczna : pauza
Kolejka 21 (2018-04-21 - 2018-04-22)
161 Lublinianka Lublin 1 : 2 Kłos Chełm
162 MKS Ryki 0 : 3 Kryształ Werbkowice
163 Łada Biłgoraj 1 : 0 Powiślak Końskowola
164 Lewart Lubartów 1 : 0 Eko Różanka
165 Tomasovia Tomaszów 4 : 1 Victoria Żmudź
166 Górnik II Łęczna 7 : 1 Sokół Adamów
167 Hetman Zamość 3 : 0 Stal Kraśnik
168 Roztocze Szczebrzeszyn : pauza
Kolejka 22 (2018-04-28 - 2018-04-29)
169 Kłos Chełm 1 : 3 Hetman Zamość
170 Stal Kraśnik 4 : 1 Górnik II Łęczna
171 Sokół Adamów 1 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
172 Victoria Żmudź 1 : 3 Lewart Lubartów
173 Eko Różanka 1 : 2 Łada Biłgoraj
174 Powiślak Końskowola 4 : 1 MKS Ryki
175 Kryształ Werbkowice 3 : 1 Lublinianka Lublin
176 pauza : Tomasovia Tomaszów
Kolejka 23 (2018-05-01 - 2018-05-01)
177 Kryształ Werbkowice 2 : 3 Kłos Chełm
178 Lublinianka Lublin 1 : 0 Powiślak Końskowola
179 MKS Ryki 1 : 2 Eko Różanka
180 Łada Biłgoraj 5 : 1 Victoria Żmudź
181 Tomasovia Tomaszów 1 : 0 Sokół Adamów
182 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 5 Stal Kraśnik
183 Górnik II Łęczna 3 : 3 Hetman Zamość
184 pauza : Lewart Lubartów
Kolejka 24 (2018-05-05 - 2018-05-06)
185 Kłos Chełm 1 : 1 Górnik II Łęczna
186 Hetman Zamość 3 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
187 Stal Kraśnik 6 : 0 Tomasovia Tomaszów
188 Sokół Adamów 0 : 2 Lewart Lubartów
189 Victoria Żmudź 0 : 2 MKS Ryki
190 Eko Różanka 0 : 0 Lublinianka Lublin
191 Powiślak Końskowola 0 : 1 Kryształ Werbkowice
192 pauza : Łada Biłgoraj
Kolejka 25 (2018-05-12 - 2018-05-13)
193 Powiślak Końskowola 1 : 3 Kłos Chełm
194 Kryształ Werbkowice 0 : 3 Eko Różanka
195 Lublinianka Lublin 1 : 1 Victoria Żmudź
196 Łada Biłgoraj 1 : 0 Sokół Adamów
197 Lewart Lubartów 1 : 2 Stal Kraśnik
198 Tomasovia Tomaszów 1 : 1 Hetman Zamość
199 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1 Górnik II Łęczna
200 pauza : MKS Ryki
Kolejka 26 (2018-05-19 - 2018-05-20)
201 Kłos Chełm 1 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
202 Górnik II Łęczna 3 : 2 Tomasovia Tomaszów
203 Hetman Zamość 2 : 1 Lewart Lubartów
204 Stal Kraśnik 4 : 0 Łada Biłgoraj
205 Sokół Adamów 1 : 2 MKS Ryki
206 Victoria Żmudź 2 : 1 Kryształ Werbkowice
207 Eko Różanka 2 : 1 Powiślak Końskowola
208 pauza : Lublinianka Lublin
Kolejka 27 (2018-05-26 - 2018-05-27)
209 Eko Różanka 3 : 1 Kłos Chełm
210 Powiślak Końskowola 5 : 0 Victoria Żmudź
211 Lublinianka Lublin 3 : 1 Sokół Adamów
212 MKS Ryki 0 : 9 Stal Kraśnik
213 Łada Biłgoraj 2 : 1 Hetman Zamość
214 Lewart Lubartów 3 : 0 Górnik II Łęczna
215 Tomasovia Tomaszów 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
216 pauza : Kryształ Werbkowice
Kolejka 28 (2018-05-30 - 2018-05-30)
217 Eko Różanka 0 : 1 Victoria Żmudź
218 Kłos Chełm 2 : 0 Tomasovia Tomaszów
219 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 5 Lewart Lubartów
220 Górnik II Łęczna 4 : 2 Łada Biłgoraj
221 Hetman Zamość 7 : 0 MKS Ryki
222 Stal Kraśnik 4 : 1 Lublinianka Lublin
223 Sokół Adamów 2 : 3 Kryształ Werbkowice
224 pauza : Powiślak Końskowola
Kolejka 29 (2018-06-02 - 2018-06-02)
225 Victoria Żmudź 1 : 1 Kłos Chełm
226 Powiślak Końskowola 4 : 1 Sokół Adamów
227 Kryształ Werbkowice 1 : 6 Stal Kraśnik
228 Lublinianka Lublin 2 : 0 Hetman Zamość
229 MKS Ryki 1 : 7 Górnik II Łęczna
230 Łada Biłgoraj 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
231 Lewart Lubartów 0 : 1 Tomasovia Tomaszów
232 pauza : Eko Różanka
Kolejka 30 (2018-06-09 - 2018-06-09)
233 Kłos Chełm 4 : 2 Lewart Lubartów
234 Tomasovia Tomaszów 3 : 1 Łada Biłgoraj
235 Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 5 MKS Ryki
236 Górnik II Łęczna 3 : 3 Lublinianka Lublin
237 Hetman Zamość 4 : 1 Kryształ Werbkowice
238 Stal Kraśnik 5 : 1 Powiślak Końskowola
239 Sokół Adamów 5 : 0 Eko Różanka
240 pauza : Victoria Żmudź

Sonda

Jakie, twoim zdaniem, będą skutki brexitu dla Polski?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement