reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. I)
WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Stal Kraśnik 14 39 44:16
2 Powiślak Końskowola 14 31 33:18
3 Hetman Zamość 14 28 36:15
4 Tomasovia Tomaszów 14 28 33:19
5 Lublinianka Lublin 14 25 29:14
6 Kłos Chełm 14 23 26:25
7 Kryształ Werbkowice 13 23 21:18
8 Lewart Lubartów 14 22 24:17
9 Eko Różanka 14 16 17:30
10 Górnik II Łęczna 14 14 17:25
11 Łada Biłgoraj 14 13 23:34
12 Victoria Żmudź 14 13 17:28
13 Sokół Adamów 14 9 16:35
14 MKS Ryki 14 8 17:42
15 Roztocze Szczebrzeszyn 14 5 11:29
16 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-08-13)
1 pauza : Kłos Chełm
2 Sokół Adamów 2 : 3 Victoria Żmudź
3 Stal Kraśnik 3 : 1 Eko Różanka
4 Hetman Zamość 3 : 3 Powiślak Końskowola
5 Górnik II Łęczna 0 : 2 Kryształ Werbkowice
6 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 Lublinianka Lublin
7 MKS Ryki 1 : 2 Tomasovia Tomaszów
8 Lewart Lubartów 0 : 1 Łada Biłgoraj
Kolejka 2 (2017-08-15 - 2017-08-15)
9 Kłos Chełm 3 : 2 Łada Biłgoraj
10 MKS Ryki 1 : 4 Lewart Lubartów
11 Lublinianka Lublin 3 : 2 Tomasovia Tomaszów
12 Kryształ Werbkowice 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
13 Powiślak Końskowola 2 : 1 Górnik II Łęczna
14 Eko Różanka 1 : 4 Hetman Zamość
15 Victoria Żmudź 0 : 3 Stal Kraśnik
16 pauza : Sokół Adamów
Kolejka 3 (2017-08-19 - 2017-08-20)
17 Sokół Adamów 3 : 3 Kłos Chełm
18 Stal Kraśnik : pauza
19 Hetman Zamość 2 : 1 Victoria Żmudź
20 Górnik II Łęczna 2 : 0 Eko Różanka
21 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 2 Powiślak Końskowola
22 Tomasovia Tomaszów 2 : 2 Kryształ Werbkowice
23 Lewart Lubartów 1 : 1 Lublinianka Lublin
24 Łada Biłgoraj 4 : 0 MKS Ryki
Kolejka 4 (2017-08-26 - 2017-08-27)
25 Kłos Chełm 5 : 3 MKS Ryki
26 Lublinianka Lublin 7 : 1 Łada Biłgoraj
27 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Lewart Lubartów
28 Powiślak Końskowola 2 : 1 Tomasovia Tomaszów
29 Eko Różanka 3 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
30 Victoria Żmudź 2 : 1 Górnik II Łęczna
31 pauza : Hetman Zamość
32 Sokół Adamów 1 : 5 Stal Kraśnik
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Stal Kraśnik 2 : 1 Kłos Chełm
34 Hetman Zamość 6 : 0 Sokół Adamów
35 Górnik II Łęczna : pauza
36 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 0 Victoria Żmudź
37 Tomasovia Tomaszów 6 : 0 Eko Różanka
38 Lewart Lubartów 1 : 2 Powiślak Końskowola
39 Łada Biłgoraj 1 : 1 Kryształ Werbkowice
40 MKS Ryki 2 : 1 Lublinianka Lublin
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Kłos Chełm 0 : 2 Lublinianka Lublin
42 Kryształ Werbkowice 4 : 1 MKS Ryki
43 Powiślak Końskowola 3 : 1 Łada Biłgoraj
44 Eko Różanka 2 : 1 Lewart Lubartów
45 Victoria Żmudź 1 : 3 Tomasovia Tomaszów
46 pauza : Roztocze Szczebrzeszyn
47 Sokół Adamów 1 : 2 Górnik II Łęczna
48 Stal Kraśnik 3 : 1 Hetman Zamość
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Hetman Zamość 0 : 1 Kłos Chełm
50 Górnik II Łęczna 0 : 5 Stal Kraśnik
51 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 3 Sokół Adamów
52 Tomasovia Tomaszów : pauza
53 Lewart Lubartów 5 : 1 Victoria Żmudź
54 Łada Biłgoraj 1 : 1 Eko Różanka
55 MKS Ryki 1 : 1 Powiślak Końskowola
56 Lublinianka Lublin 3 : 1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Kłos Chełm 2 : 1 Kryształ Werbkowice
58 Powiślak Końskowola 1 : 1 Lublinianka Lublin
59 Eko Różanka 2 : 1 MKS Ryki
60 Victoria Żmudź 4 : 4 Łada Biłgoraj
61 pauza : Lewart Lubartów
62 Sokół Adamów 1 : 4 Tomasovia Tomaszów
63 Stal Kraśnik 4 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
64 Hetman Zamość 2 : 0 Górnik II Łęczna
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Górnik II Łęczna 1 : 1 Kłos Chełm
66 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 2 Hetman Zamość
67 Tomasovia Tomaszów 2 : 1 Stal Kraśnik
68 Lewart Lubartów 1 : 0 Sokół Adamów
69 Łada Biłgoraj : pauza
70 MKS Ryki 1 : 1 Victoria Żmudź
71 Lublinianka Lublin 4 : 0 Eko Różanka
72 Kryształ Werbkowice 0 : 3 Powiślak Końskowola
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Kłos Chełm 2 : 3 Powiślak Końskowola
74 Eko Różanka 0 : 1 Kryształ Werbkowice
75 Victoria Żmudź 1 : 0 Lublinianka Lublin
76 pauza : MKS Ryki
77 Sokół Adamów 0 : 0 Łada Biłgoraj
78 Stal Kraśnik 3 : 1 Lewart Lubartów
79 Hetman Zamość 3 : 1 Tomasovia Tomaszów
80 Górnik II Łęczna 2 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 3 Kłos Chełm
82 Tomasovia Tomaszów 2 : 1 Górnik II Łęczna
83 Lewart Lubartów 3 : 1 Hetman Zamość
84 Łada Biłgoraj 2 : 3 Stal Kraśnik
85 MKS Ryki 0 : 3 Sokół Adamów
86 Lublinianka Lublin : pauza
87 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Victoria Żmudź
88 Powiślak Końskowola 2 : 2 Eko Różanka
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Kłos Chełm 1 : 3 Eko Różanka
90 Victoria Żmudź 1 : 3 Powiślak Końskowola
91 pauza : Kryształ Werbkowice
92 Sokół Adamów 1 : 3 Lublinianka Lublin
93 Stal Kraśnik 3 : 2 MKS Ryki
94 Hetman Zamość 3 : 1 Łada Biłgoraj
95 Górnik II Łęczna 0 : 2 Lewart Lubartów
96 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1 Tomasovia Tomaszów
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Tomasovia Tomaszów 2 : 1 Kłos Chełm
98 Lewart Lubartów 2 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
99 Łada Biłgoraj 4 : 2 Górnik II Łęczna
100 MKS Ryki 0 : 7 Hetman Zamość
101 Lublinianka Lublin 1 : 2 Stal Kraśnik
102 Kryształ Werbkowice 3 : 0 Sokół Adamów
103 Powiślak Końskowola : pauza
104 Eko Różanka 1 : 1 Victoria Żmudź
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Kłos Chełm 2 : 1 Victoria Żmudź
106 pauza : Eko Różanka
107 Sokół Adamów 0 : 3 Powiślak Końskowola
108 Stal Kraśnik 3 : 1 Kryształ Werbkowice
109 Hetman Zamość 0 : 1 Lublinianka Lublin
110 Górnik II Łęczna 4 : 0 MKS Ryki
111 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 Łada Biłgoraj
112 Tomasovia Tomaszów 1 : 2 Lewart Lubartów
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Lewart Lubartów 0 : 1 Kłos Chełm
114 Łada Biłgoraj 1 : 4 Tomasovia Tomaszów
115 MKS Ryki 4 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
116 Lublinianka Lublin 1 : 1 Górnik II Łęczna
117 Kryształ Werbkowice 0 : 2 Hetman Zamość
118 Powiślak Końskowola 3 : 4 Stal Kraśnik
119 Eko Różanka 1 : 1 Sokół Adamów
120 Victoria Żmudź : pauza
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (1)