reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orzeł Unin 30 64 82:24
2 Hutnik Huta Czechy 30 60 90:40
3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 59 77:33
4 Podlasie Sokołów Podlaski 30 57 67:48
5 Płomień Dębe Wielkie 30 55 83:51
6 Fenix Siennica 30 54 51:34
7 Czarni Węgrów 30 48 67:57
8 Zryw Sobolew 30 42 60:61
9 Victoria Kałuszyn 30 42 56:63
10 Tajfun Jartypory 30 37 48:71
11 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 36 42:53
12 Wilga Miastków Kościelny 30 30 44:65
13 Kolektyw Oleśnica 30 31 38:82
14 Wektra Zbuczyn 30 28 27:67
15 Watra Mrozy 30 26 34:58
16 Sęp Żelechów 30 16 32:91
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-08-13)
1 Watra Mrozy 2 : 3 Kolektyw Oleśnica
2 Sęp Żelechów 1 : 3 Fenix Siennica
3 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
4 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
5 Orzeł Unin 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
6 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 4 Tajfun Jartypory
7 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Wektra Zbuczyn
8 Czarni Węgrów 4 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Kolektyw Oleśnica 3 : 4 Zryw Sobolew
10 Wektra Zbuczyn 0 : 5 Czarni Węgrów
11 Tajfun Jartypory 2 : 8 Płomień Dębe Wielkie
12 Hutnik Huta Czechy 7 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
13 Wilga Miastków Kościelny 2 : 1 Orzeł Unin
14 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
15 Sęp Żelechów 0 : 0 Victoria Kałuszyn
16 Watra Mrozy 0 : 2 Fenix Siennica
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 Fenix Siennica 4 : 2 Kolektyw Oleśnica
18 Victoria Kałuszyn 4 : 0 Watra Mrozy
19 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Sęp Żelechów
20 Orzeł Unin 0 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
21 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Wilga Miastków Kościelny
22 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
23 Czarni Węgrów 2 : 1 Tajfun Jartypory
24 Zryw Sobolew 3 : 1 Wektra Zbuczyn
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Kolektyw Oleśnica 1 : 1 Wektra Zbuczyn
26 Tajfun Jartypory 2 : 1 Zryw Sobolew
27 Hutnik Huta Czechy 1 : 4 Czarni Węgrów
28 Wilga Miastków Kościelny 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
29 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
30 Sęp Żelechów 1 : 1 Orzeł Unin
31 Watra Mrozy 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
32 Fenix Siennica 2 : 3 Victoria Kałuszyn
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Victoria Kałuszyn 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
34 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Fenix Siennica
35 Orzeł Unin 1 : 0 Watra Mrozy
36 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Sęp Żelechów
37 Płomień Dębe Wielkie 0 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
38 Czarni Węgrów 2 : 0 Wilga Miastków Kościelny
39 Zryw Sobolew 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
40 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Tajfun Jartypory
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Kolektyw Oleśnica 1 : 4 Tajfun Jartypory
42 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Wektra Zbuczyn
43 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Zryw Sobolew
44 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8 : 1 Czarni Węgrów
45 Sęp Żelechów 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
46 Watra Mrozy 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
47 Fenix Siennica 0 : 4 Orzeł Unin
48 Victoria Kałuszyn 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Kolektyw Oleśnica
50 Orzeł Unin 4 : 0 Victoria Kałuszyn
51 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Fenix Siennica
52 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 Watra Mrozy
53 Czarni Węgrów 4 : 3 Sęp Żelechów
54 Zryw Sobolew 1 : 4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
55 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Wilga Miastków Kościelny
56 Tajfun Jartypory 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Kolektyw Oleśnica 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
58 Wilga Miastków Kościelny 2 : 1 Tajfun Jartypory
59 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0 : 1 Wektra Zbuczyn
60 Sęp Żelechów 1 : 4 Zryw Sobolew
61 Watra Mrozy 3 : 2 Czarni Węgrów
62 Fenix Siennica 2 : 0 Płomień Dębe Wielkie
63 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
64 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-11-01)
65 Orzeł Unin 3 : 1 Kolektyw Oleśnica
66 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
67 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Victoria Kałuszyn
68 Czarni Węgrów 3 : 1 Fenix Siennica
69 Zryw Sobolew 3 : 1 Watra Mrozy
70 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Sęp Żelechów
71 Tajfun Jartypory 1 : 4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
72 Hutnik Huta Czechy 10 : 0 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Kolektyw Oleśnica 1 : 0 Wilga Miastków Kościelny
74 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
75 Sęp Żelechów 1 : 3 Tajfun Jartypory
76 Watra Mrozy 0 : 1 Wektra Zbuczyn
77 Fenix Siennica 4 : 1 Zryw Sobolew
78 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Czarni Węgrów
79 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
80 Orzeł Unin 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 : 1 Kolektyw Oleśnica
82 Płomień Dębe Wielkie 4 : 3 Orzeł Unin
83 Czarni Węgrów 3 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
84 Zryw Sobolew 6 : 2 Victoria Kałuszyn
85 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Fenix Siennica
86 Tajfun Jartypory 4 : 0 Watra Mrozy
87 Hutnik Huta Czechy 5 : 1 Sęp Żelechów
88 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
90 Sęp Żelechów 0 : 1 Wilga Miastków Kościelny
91 Watra Mrozy 2 : 5 Hutnik Huta Czechy
92 Fenix Siennica 1 : 1 Tajfun Jartypory
93 Victoria Kałuszyn 1 : 3 Wektra Zbuczyn
94 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Zryw Sobolew
95 Orzeł Unin 4 : 0 Czarni Węgrów
96 Jabłonianka Jabłonna Lacka 7 : 2 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Płomień Dębe Wielkie 7 : 2 Kolektyw Oleśnica
98 Czarni Węgrów 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
99 Zryw Sobolew 2 : 2 Orzeł Unin
100 Wektra Zbuczyn 1 : 5 Podlasie Sokołów Podlaski
101 Tajfun Jartypory 3 : 2 Victoria Kałuszyn
102 Hutnik Huta Czechy 2 : 3 Fenix Siennica
103 Wilga Miastków Kościelny 3 : 3 Watra Mrozy
104 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5 : 1 Sęp Żelechów
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Kolektyw Oleśnica 2 : 3 Sęp Żelechów
106 Watra Mrozy 0 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
107 Fenix Siennica 2 : 0 Wilga Miastków Kościelny
108 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
109 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Tajfun Jartypory
110 Orzeł Unin 6 : 0 Wektra Zbuczyn
111 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Zryw Sobolew
112 Płomień Dębe Wielkie 3 : 3 Czarni Węgrów
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Czarni Węgrów 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
114 Zryw Sobolew 2 : 5 Płomień Dębe Wielkie
115 Wektra Zbuczyn 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
116 Tajfun Jartypory 0 : 3 Orzeł Unin
117 Hutnik Huta Czechy 6 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
118 Wilga Miastków Kościelny 4 : 1 Victoria Kałuszyn
119 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Fenix Siennica
120 Sęp Żelechów 0 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 16 (2018-03-24 - 2018-03-25)
121 Fenix Siennica 0 : 0 Sęp Żelechów
122 Podlasie Sokołów Podlaski 4 : 1 Wilga Miastków Kościelny
123 Kolektyw Oleśnica 0 : 2 Watra Mrozy
124 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 2 Victoria Kałuszyn
125 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Orzeł Unin
126 Tajfun Jartypory 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
127 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
128 Zryw Sobolew 0 : 0 Czarni Węgrów
Kolejka 17 (2018-03-30 - 2018-03-31)
129 Zryw Sobolew 0 : 2 Kolektyw Oleśnica
130 Czarni Węgrów 0 : 0 Wektra Zbuczyn
131 Płomień Dębe Wielkie 8 : 1 Tajfun Jartypory
132 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
133 Orzeł Unin 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
134 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
135 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Sęp Żelechów
136 Fenix Siennica 0 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 18 (2018-04-07 - 2018-04-08)
137 Zryw Sobolew 4 : 0 Wektra Zbuczyn
138 Kolektyw Oleśnica 1 : 7 Fenix Siennica
139 Watra Mrozy 1 : 2 Victoria Kałuszyn
140 Sęp Żelechów 4 : 5 Podlasie Sokołów Podlaski
141 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 0 Orzeł Unin
142 Wilga Miastków Kościelny 3 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
143 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
144 Tajfun Jartypory 3 : 6 Czarni Węgrów
Kolejka 19 (2018-04-14 - 2018-04-15)
145 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Kolektyw Oleśnica
146 Zryw Sobolew 3 : 0 Tajfun Jartypory
147 Czarni Węgrów 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
148 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Wilga Miastków Kościelny
149 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
150 Orzeł Unin 6 : 0 Sęp Żelechów
151 Podlasie Sokołów Podlaski 4 : 0 Watra Mrozy
152 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 20 (2018-04-21 - 2018-04-22)
153 Zryw Sobolew 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
154 Kolektyw Oleśnica 0 : 0 Victoria Kałuszyn
155 Fenix Siennica 0 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
156 Watra Mrozy 0 : 3 Orzeł Unin
157 Sęp Żelechów 5 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
158 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
159 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Czarni Węgrów
160 Tajfun Jartypory 0 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 21 (2018-04-28 - 2018-04-29)
161 Tajfun Jartypory 4 : 0 Kolektyw Oleśnica
162 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
163 Zryw Sobolew 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
164 Czarni Węgrów 3 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
165 Płomień Dębe Wielkie 5 : 0 Sęp Żelechów
166 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Watra Mrozy
167 Orzeł Unin 0 : 0 Fenix Siennica
168 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 3 Victoria Kałuszyn
Kolejka 22 (2018-05-03 - 2018-05-03)
169 Płomień Dębe Wielkie 0 : 0 Watra Mrozy
170 Zryw Sobolew 0 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
171 Kolektyw Oleśnica 0 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
172 Victoria Kałuszyn 2 : 5 Orzeł Unin
173 Fenix Siennica 3 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
174 Sęp Żelechów 1 : 4 Czarni Węgrów
175 Wilga Miastków Kościelny 3 : 3 Wektra Zbuczyn
176 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Tajfun Jartypory
Kolejka 23 (2018-05-06 - 2018-05-06)
177 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Kolektyw Oleśnica
178 Tajfun Jartypory 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
179 Wektra Zbuczyn 3 : 2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
180 Zryw Sobolew 0 : 0 Sęp Żelechów
181 Czarni Węgrów 1 : 2 Watra Mrozy
182 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Fenix Siennica
183 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Victoria Kałuszyn
184 Orzeł Unin 7 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Kolektyw Oleśnica 0 : 6 Orzeł Unin
186 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
187 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
188 Fenix Siennica 2 : 0 Czarni Węgrów
189 Watra Mrozy 3 : 3 Zryw Sobolew
190 Sęp Żelechów 1 : 2 Wektra Zbuczyn
191 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7 : 0 Tajfun Jartypory
192 Wilga Miastków Kościelny 3 : 6 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 25 (2018-05-19 - 2018-05-20)
193 Watra Mrozy 3 : 0 Wektra Zbuczyn
194 Wilga Miastków Kościelny 5 : 0 Kolektyw Oleśnica
195 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
196 Tajfun Jartypory 3 : 0 Sęp Żelechów
197 Zryw Sobolew 0 : 0 Fenix Siennica
198 Czarni Węgrów 4 : 1 Victoria Kałuszyn
199 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
200 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 2 Orzeł Unin
Kolejka 26 (2018-05-26 - 2018-05-27)
201 Kolektyw Oleśnica 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
202 Orzeł Unin 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
203 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Czarni Węgrów
204 Victoria Kałuszyn 4 : 7 Zryw Sobolew
205 Fenix Siennica 4 : 1 Wektra Zbuczyn
206 Watra Mrozy 1 : 3 Tajfun Jartypory
207 Sęp Żelechów 2 : 8 Hutnik Huta Czechy
208 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 27 (2018-06-02 - 2018-06-03)
209 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7 : 1 Kolektyw Oleśnica
210 Wilga Miastków Kościelny 3 : 0 Sęp Żelechów
211 Hutnik Huta Czechy 4 : 0 Watra Mrozy
212 Tajfun Jartypory 0 : 1 Fenix Siennica
213 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Victoria Kałuszyn
214 Zryw Sobolew 0 : 6 Podlasie Sokołów Podlaski
215 Czarni Węgrów 0 : 4 Orzeł Unin
216 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 28 (2018-06-09 - 2018-06-10)
217 Zryw Sobolew 2 : 0 Orzeł Unin
218 Kolektyw Oleśnica 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
219 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Czarni Węgrów
220 Podlasie Sokołów Podlaski 5 : 1 Wektra Zbuczyn
221 Victoria Kałuszyn 1 : 3 Tajfun Jartypory
222 Fenix Siennica 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
223 Watra Mrozy 0 : 2 Wilga Miastków Kościelny
224 Sęp Żelechów 1 : 7 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 29 (2018-06-16 - 2018-06-16)
225 Victoria Kałuszyn 1 : 5 Hutnik Huta Czechy
226 Płomień Dębe Wielkie 4 : 3 Czarni Węgrów
227 Sęp Żelechów 1 : 3 Kolektyw Oleśnica
228 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 : 1 Watra Mrozy
229 Wilga Miastków Kościelny 0 : 0 Fenix Siennica
230 Tajfun Jartypory 0 : 6 Podlasie Sokołów Podlaski
231 Wektra Zbuczyn 0 : 4 Orzeł Unin
232 Zryw Sobolew 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 30 (2018-06-24 - 2018-06-24)
233 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 Czarni Węgrów
234 Płomień Dębe Wielkie 5 : 2 Zryw Sobolew
235 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 4 Wektra Zbuczyn
236 Orzeł Unin 3 : 0 Tajfun Jartypory
237 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
238 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
239 Fenix Siennica 0 : 2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
240 Watra Mrozy 7 : 0 Sęp Żelechów

Sonda

Czy Twoim zdaniem prof. Małgorzata Gersdorf jest prezesem Sądu Najwyższego?


Zobacz komentarze (19)
Advertisement