reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. I)
WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orlęta Łuków 13 35 43:9
2 Huragan Międzyrzec 13 32 37:15
3 Grom Kąkolewnica 13 27 32:22
4 Lutnia Piszczac 13 26 27:16
5 Unia Żabików 13 23 18:13
6 ŁKS Łazy 13 21 32:29
7 Unia Krzywda 13 18 21:24
8 LKS Milanów 13 17 30:37
9 Olimpia Okrzeja 13 15 21:38
10 Tytan Wisznice 13 12 18:23
11 Kujawiak Stanin 13 13 23:28
12 LZS Dobryń 13 10 20:33
13 Niwa Łomazy 13 7 14:29
14 Bizon Jeleniec 13 6 16:36
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-15 - 2017-08-15)
1 Unia Krzywda 3 : 1 Bizon Jeleniec
2 LKS Milanów 1 : 3 ŁKS Łazy
3 Olimpia Okrzeja 2 : 4 Grom Kąkolewnica
4 Lutnia Piszczac 3 : 2 Kujawiak Stanin
5 Tytan Wisznice 0 : 1 Unia Żabików
6 Niwa Łomazy 1 : 3 Orlęta Łuków
7 Huragan Międzyrzec 3 : 2 LZS Dobryń
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
8 Bizon Jeleniec 0 : 4 LZS Dobryń
9 Orlęta Łuków 2 : 2 Huragan Międzyrzec
10 Unia Żabików 1 : 1 Niwa Łomazy
11 Kujawiak Stanin 2 : 0 Tytan Wisznice
12 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Lutnia Piszczac
13 ŁKS Łazy 8 : 3 Olimpia Okrzeja
14 Unia Krzywda 3 : 3 LKS Milanów
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
15 LKS Milanów 4 : 2 Bizon Jeleniec
16 Olimpia Okrzeja 1 : 2 Unia Krzywda
17 Lutnia Piszczac 2 : 1 ŁKS Łazy
18 Tytan Wisznice 1 : 2 Grom Kąkolewnica
19 Niwa Łomazy 1 : 1 Kujawiak Stanin
20 Huragan Międzyrzec 0 : 1 Unia Żabików
21 LZS Dobryń 0 : 3 Orlęta Łuków
Kolejka 4 (2017-09-02 - 2017-09-03)
22 Bizon Jeleniec 0 : 4 Orlęta Łuków
23 Unia Żabików 0 : 0 LZS Dobryń
24 Kujawiak Stanin 1 : 3 Huragan Międzyrzec
25 Grom Kąkolewnica 4 : 1 Niwa Łomazy
26 ŁKS Łazy 3 : 2 Tytan Wisznice
27 Unia Krzywda 1 : 1 Lutnia Piszczac
28 LKS Milanów 1 : 2 Olimpia Okrzeja
Kolejka 5 (2017-09-09 - 2017-09-10)
29 Olimpia Okrzeja 3 : 2 Bizon Jeleniec
30 Lutnia Piszczac 7 : 1 LKS Milanów
31 Tytan Wisznice 1 : 1 Unia Krzywda
32 Niwa Łomazy 2 : 0 ŁKS Łazy
33 Huragan Międzyrzec 4 : 2 Grom Kąkolewnica
34 LZS Dobryń 3 : 4 Kujawiak Stanin
35 Orlęta Łuków 2 : 0 Unia Żabików
Kolejka 6 (2017-09-16 - 2017-09-17)
36 Bizon Jeleniec 0 : 1 Unia Żabików
37 Kujawiak Stanin 1 : 3 Orlęta Łuków
38 Grom Kąkolewnica 6 : 1 LZS Dobryń
39 ŁKS Łazy 1 : 3 Huragan Międzyrzec
40 Unia Krzywda 4 : 2 Niwa Łomazy
41 LKS Milanów 3 : 1 Tytan Wisznice
42 Olimpia Okrzeja 2 : 3 Lutnia Piszczac
Kolejka 7 (2017-09-23 - 2017-09-24)
43 Lutnia Piszczac 2 : 1 Bizon Jeleniec
44 Tytan Wisznice 3 : 1 Olimpia Okrzeja
45 Niwa Łomazy 1 : 2 LKS Milanów
46 Huragan Międzyrzec 3 : 0 Unia Krzywda
47 LZS Dobryń 1 : 4 ŁKS Łazy
48 Orlęta Łuków 3 : 0 Grom Kąkolewnica
49 Unia Żabików 3 : 1 Kujawiak Stanin
Kolejka 8 (2017-09-30 - 2017-10-01)
50 Bizon Jeleniec 0 : 4 Kujawiak Stanin
51 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Unia Żabików
52 ŁKS Łazy 1 : 5 Orlęta Łuków
53 Unia Krzywda 1 : 0 LZS Dobryń
54 LKS Milanów 2 : 2 Huragan Międzyrzec
55 Olimpia Okrzeja 2 : 0 Niwa Łomazy
56 Lutnia Piszczac 2 : 0 Tytan Wisznice
Kolejka 9 (2017-10-08 - 2017-10-08)
57 Tytan Wisznice 3 : 2 Bizon Jeleniec
58 Niwa Łomazy 0 : 0 Lutnia Piszczac
59 Huragan Międzyrzec 5 : 0 Olimpia Okrzeja
60 LZS Dobryń 4 : 3 LKS Milanów
61 Orlęta Łuków 4 : 0 Unia Krzywda
62 Unia Żabików 5 : 2 ŁKS Łazy
63 Kujawiak Stanin 2 : 3 Grom Kąkolewnica
Kolejka 10 (2017-10-14 - 2017-10-15)
64 Bizon Jeleniec 2 : 1 Grom Kąkolewnica
65 ŁKS Łazy 3 : 1 Kujawiak Stanin
66 Unia Krzywda 0 : 2 Unia Żabików
67 LKS Milanów 2 : 6 Orlęta Łuków
68 Olimpia Okrzeja 2 : 1 LZS Dobryń
69 Lutnia Piszczac 2 : 4 Huragan Międzyrzec
70 Tytan Wisznice 1 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 11 (2017-10-21 - 2017-10-22)
71 Niwa Łomazy 2 : 6 Bizon Jeleniec
72 Huragan Międzyrzec 1 : 0 Tytan Wisznice
73 LZS Dobryń 0 : 3 Lutnia Piszczac
74 Orlęta Łuków 5 : 0 Olimpia Okrzeja
75 Unia Żabików 3 : 2 LKS Milanów
76 Kujawiak Stanin 0 : 3 Unia Krzywda
77 Grom Kąkolewnica 2 : 1 ŁKS Łazy
Kolejka 12 (2017-10-29 - 2017-10-29)
78 Bizon Jeleniec 0 : 1 ŁKS Łazy
79 Unia Krzywda 1 : 2 Grom Kąkolewnica
80 LKS Milanów 2 : 0 Kujawiak Stanin
81 Olimpia Okrzeja 2 : 0 Unia Żabików
82 Lutnia Piszczac 0 : 1 Orlęta Łuków
83 Tytan Wisznice 4 : 2 LZS Dobryń
84 Niwa Łomazy 2 : 3 Huragan Międzyrzec
Kolejka 13 (2017-11-04 - 2017-11-05)
85 Huragan Międzyrzec 4 : 0 Bizon Jeleniec
86 LZS Dobryń 2 : 0 Niwa Łomazy
87 Orlęta Łuków 2 : 2 Tytan Wisznice
88 Unia Żabików 1 : 2 Lutnia Piszczac
89 Kujawiak Stanin 4 : 1 Olimpia Okrzeja
90 Grom Kąkolewnica 3 : 4 LKS Milanów
91 ŁKS Łazy 4 : 2 Unia Krzywda
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)