reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hutnik Warszawa 30 78 103:23
2 Unia Warszawa 30 70 94:34
3 Victoria II Sulejówek 30 64 98:45
4 Dąb Wieliszew 30 54 72:52
5 Marcovia Marki 30 49 57:43
6 Escola Varsovia 30 49 86:64
7 Olimpia Warszawa 29 46 54:49
8 Mazur II Karczew 30 42 53:62
9 Sokół Serock 30 41 79:66
10 Bóbr Tłuszcz 30 39 69:81
11 Agape Białołęka 30 37 61:59
12 Promnik Łaskarzew 30 36 50:53
13 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 23 44:89
14 Błyskawica Warszawa 30 21 45:110
15 Bug II Wyszków 30 15 48:101
16 Wisła Maciejowice 29 14 24:106
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-08-13)
1 Wisła Maciejowice 2 : 2 Agape Białołęka
2 Błyskawica Warszawa 1 : 3 Marcovia Marki
3 Mazur II Karczew 1 : 4 Sokół Serock
4 Bug II Wyszków 0 : 2 Dąb Wieliszew
5 Escola Varsovia 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
6 Unia Warszawa 1 : 0 Promnik Łaskarzew
7 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Olimpia Warszawa
8 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 4 Hutnik Warszawa
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Agape Białołęka 2 : 6 Hutnik Warszawa
10 Olimpia Warszawa 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
11 Promnik Łaskarzew 2 : 3 Victoria II Sulejówek
12 Bóbr Tłuszcz 1 : 0 Unia Warszawa
13 Dąb Wieliszew 6 : 0 Escola Varsovia
14 Sokół Serock 4 : 3 Bug II Wyszków
15 Marcovia Marki 2 : 1 Mazur II Karczew
16 Wisła Maciejowice 1 : 3 Błyskawica Warszawa
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Agape Białołęka
18 Mazur II Karczew 5 : 0 Wisła Maciejowice
19 Bug II Wyszków 2 : 3 Marcovia Marki
20 Escola Varsovia 1 : 1 Sokół Serock
21 Unia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
22 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Bóbr Tłuszcz
23 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Promnik Łaskarzew
24 Hutnik Warszawa 8 : 0 Olimpia Warszawa
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Agape Białołęka 2 : 2 Olimpia Warszawa
26 Promnik Łaskarzew 0 : 3 Hutnik Warszawa
27 Bóbr Tłuszcz 7 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
28 Dąb Wieliszew 1 : 1 Victoria II Sulejówek
29 Sokół Serock 2 : 3 Unia Warszawa
30 Marcovia Marki 3 : 3 Escola Varsovia
31 Wisła Maciejowice 5 : 2 Bug II Wyszków
32 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Mazur II Karczew
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Mazur II Karczew 2 : 2 Agape Białołęka
34 Bug II Wyszków 2 : 5 Błyskawica Warszawa
35 Escola Varsovia 14 : 0 Wisła Maciejowice
36 Unia Warszawa 4 : 1 Marcovia Marki
37 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Sokół Serock
38 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Dąb Wieliszew
39 Hutnik Warszawa 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
40 Olimpia Warszawa 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Agape Białołęka 1 : 5 Promnik Łaskarzew
42 Bóbr Tłuszcz 3 : 0 Olimpia Warszawa
43 Dąb Wieliszew 1 : 4 Hutnik Warszawa
44 Sokół Serock 7 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
45 Marcovia Marki 2 : 1 Victoria II Sulejówek
46 Wisła Maciejowice 0 : 3 Unia Warszawa
47 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Escola Varsovia
48 Mazur II Karczew 6 : 2 Bug II Wyszków
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Bug II Wyszków 0 : 4 Agape Białołęka
50 Escola Varsovia 4 : 0 Mazur II Karczew
51 Unia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
52 Victoria II Sulejówek 7 : 0 Wisła Maciejowice
53 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Marcovia Marki
54 Hutnik Warszawa 6 : 2 Sokół Serock
55 Olimpia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
56 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Bóbr Tłuszcz
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Agape Białołęka 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
58 Dąb Wieliszew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
59 Sokół Serock 1 : 2 Olimpia Warszawa
60 Marcovia Marki 0 : 1 Hutnik Warszawa
61 Wisła Maciejowice 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
62 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Victoria II Sulejówek
63 Mazur II Karczew 0 : 3 Unia Warszawa
64 Bug II Wyszków 2 : 4 Escola Varsovia
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Escola Varsovia 3 : 2 Agape Białołęka
66 Unia Warszawa 4 : 0 Bug II Wyszków
67 Victoria II Sulejówek 4 : 2 Mazur II Karczew
68 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 3 Błyskawica Warszawa
69 Hutnik Warszawa 3 : 0 Wisła Maciejowice
70 Olimpia Warszawa 0 : 0 Marcovia Marki
71 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Sokół Serock
72 Bóbr Tłuszcz 1 : 3 Dąb Wieliszew
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Agape Białołęka 2 : 3 Dąb Wieliszew
74 Sokół Serock 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
75 Marcovia Marki 2 : 0 Promnik Łaskarzew
76 Wisła Maciejowice 2 : 4 Olimpia Warszawa
77 Błyskawica Warszawa 0 : 7 Hutnik Warszawa
78 Mazur II Karczew 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
79 Bug II Wyszków 2 : 9 Victoria II Sulejówek
80 Escola Varsovia 2 : 2 Unia Warszawa
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Unia Warszawa 1 : 2 Agape Białołęka
82 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Escola Varsovia
83 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6 : 2 Bug II Wyszków
84 Hutnik Warszawa 1 : 0 Mazur II Karczew
85 Olimpia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
86 Promnik Łaskarzew 5 : 0 Wisła Maciejowice
87 Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Marcovia Marki
88 Dąb Wieliszew 0 : 7 Sokół Serock
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Agape Białołęka 8 : 0 Sokół Serock
90 Marcovia Marki 2 : 2 Dąb Wieliszew
91 Wisła Maciejowice 1 : 0 Bóbr Tłuszcz
92 Błyskawica Warszawa 0 : 4 Promnik Łaskarzew
93 Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
94 Bug II Wyszków 1 : 3 Hutnik Warszawa
95 Escola Varsovia 5 : 3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
96 Unia Warszawa 1 : 1 Victoria II Sulejówek
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Victoria II Sulejówek 3 : 3 Agape Białołęka
98 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Unia Warszawa
99 Hutnik Warszawa 3 : 1 Escola Varsovia
100 Olimpia Warszawa 6 : 0 Bug II Wyszków
101 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Mazur II Karczew
102 Bóbr Tłuszcz 6 : 2 Błyskawica Warszawa
103 Dąb Wieliszew 4 : 1 Wisła Maciejowice
104 Sokół Serock 2 : 2 Marcovia Marki
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Agape Białołęka 1 : 4 Marcovia Marki
106 Wisła Maciejowice 2 : 5 Sokół Serock
107 Błyskawica Warszawa 3 : 6 Dąb Wieliszew
108 Mazur II Karczew 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
109 Bug II Wyszków 2 : 2 Promnik Łaskarzew
110 Escola Varsovia 1 : 2 Olimpia Warszawa
111 Unia Warszawa 0 : 1 Hutnik Warszawa
112 Victoria II Sulejówek 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 1 Agape Białołęka
114 Hutnik Warszawa 0 : 2 Victoria II Sulejówek
115 Olimpia Warszawa 1 : 2 Unia Warszawa
116 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Escola Varsovia
117 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Bug II Wyszków
118 Dąb Wieliszew 5 : 1 Mazur II Karczew
119 Sokół Serock 4 : 0 Błyskawica Warszawa
120 Marcovia Marki 5 : 0 Wisła Maciejowice
Kolejka 16 (2018-03-17 - 2018-03-18)
121 Unia Warszawa 0 : 3 Promnik Łaskarzew
122 Agape Białołęka 0 : 0 Wisła Maciejowice
123 Marcovia Marki 1 : 0 Błyskawica Warszawa
124 Sokół Serock 1 : 2 Mazur II Karczew
125 Bóbr Tłuszcz 5 : 3 Escola Varsovia
126 Olimpia Warszawa 1 : 2 Victoria II Sulejówek
127 Hutnik Warszawa 9 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
128 Dąb Wieliszew 3 : 0 Bug II Wyszków
Kolejka 17 (2018-03-24 - 2018-03-25)
129 Hutnik Warszawa 2 : 1 Agape Białołęka
130 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 5 Olimpia Warszawa
131 Victoria II Sulejówek 2 : 0 Promnik Łaskarzew
132 Unia Warszawa 6 : 2 Bóbr Tłuszcz
133 Escola Varsovia 4 : 0 Dąb Wieliszew
134 Bug II Wyszków 1 : 1 Sokół Serock
135 Mazur II Karczew 2 : 1 Marcovia Marki
136 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 18 (2018-03-30 - 2018-03-31)
137 Agape Białołęka 3 : 1 Błyskawica Warszawa
138 Wisła Maciejowice 1 : 2 Mazur II Karczew
139 Marcovia Marki 1 : 1 Bug II Wyszków
140 Sokół Serock 0 : 2 Escola Varsovia
141 Dąb Wieliszew 3 : 3 Unia Warszawa
142 Bóbr Tłuszcz 1 : 6 Victoria II Sulejówek
143 Promnik Łaskarzew 4 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
144 Olimpia Warszawa 2 : 1 Hutnik Warszawa
Kolejka 19 (2018-04-07 - 2018-04-08)
145 Olimpia Warszawa 1 : 1 Agape Białołęka
146 Hutnik Warszawa 2 : 1 Promnik Łaskarzew
147 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
148 Victoria II Sulejówek 2 : 2 Dąb Wieliszew
149 Unia Warszawa 4 : 3 Sokół Serock
150 Escola Varsovia 0 : 2 Marcovia Marki
151 Bug II Wyszków 4 : 0 Wisła Maciejowice
152 Mazur II Karczew 3 : 0 Błyskawica Warszawa
Kolejka 20 (2018-04-14 - 2018-04-15)
153 Agape Białołęka 0 : 1 Mazur II Karczew
154 Błyskawica Warszawa 0 : 4 Bug II Wyszków
155 Wisła Maciejowice 1 : 2 Escola Varsovia
156 Marcovia Marki 1 : 2 Unia Warszawa
157 Sokół Serock 2 : 0 Victoria II Sulejówek
158 Dąb Wieliszew 1 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
159 Bóbr Tłuszcz 0 : 4 Hutnik Warszawa
160 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Olimpia Warszawa
Kolejka 21 (2018-04-21 - 2018-04-22)
161 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Agape Białołęka
162 Olimpia Warszawa 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
163 Hutnik Warszawa 2 : 1 Dąb Wieliszew
164 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Sokół Serock
165 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Marcovia Marki
166 Unia Warszawa 8 : 0 Wisła Maciejowice
167 Escola Varsovia 7 : 2 Błyskawica Warszawa
168 Bug II Wyszków 0 : 1 Mazur II Karczew
Kolejka 22 (2018-04-28 - 2018-04-29)
169 Agape Białołęka 3 : 1 Bug II Wyszków
170 Mazur II Karczew 1 : 4 Escola Varsovia
171 Błyskawica Warszawa 0 : 9 Unia Warszawa
172 Wisła Maciejowice 0 : 1 Victoria II Sulejówek
173 Marcovia Marki 1 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
174 Sokół Serock 1 : 3 Hutnik Warszawa
175 Dąb Wieliszew 2 : 0 Olimpia Warszawa
176 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Promnik Łaskarzew
Kolejka 23 (2018-05-05 - 2018-05-06)
177 Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Agape Białołęka
178 Promnik Łaskarzew 0 : 0 Dąb Wieliszew
179 Olimpia Warszawa 1 : 3 Sokół Serock
180 Hutnik Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
181 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Wisła Maciejowice
182 Victoria II Sulejówek 6 : 1 Błyskawica Warszawa
183 Unia Warszawa 6 : 1 Mazur II Karczew
184 Escola Varsovia 2 : 1 Bug II Wyszków
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Agape Białołęka 0 : 1 Escola Varsovia
186 Bug II Wyszków 1 : 2 Unia Warszawa
187 Mazur II Karczew 4 : 2 Victoria II Sulejówek
188 Błyskawica Warszawa 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
189 Wisła Maciejowice 0 : 6 Hutnik Warszawa
190 Marcovia Marki 1 : 1 Olimpia Warszawa
191 Sokół Serock 2 : 2 Promnik Łaskarzew
192 Dąb Wieliszew 2 : 1 Bóbr Tłuszcz
Kolejka 25 (2018-05-19 - 2018-05-20)
193 Dąb Wieliszew 3 : 3 Agape Białołęka
194 Bóbr Tłuszcz 0 : 2 Sokół Serock
195 Promnik Łaskarzew 1 : 5 Marcovia Marki
196 Olimpia Warszawa : Wisła Maciejowice
197 Hutnik Warszawa 7 : 0 Błyskawica Warszawa
198 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Mazur II Karczew
199 Victoria II Sulejówek 8 : 1 Bug II Wyszków
200 Unia Warszawa 6 : 2 Escola Varsovia
Kolejka 26 (2018-05-23 - 2018-05-23)
201 Agape Białołęka 1 : 1 Unia Warszawa
202 Escola Varsovia 7 : 5 Victoria II Sulejówek
203 Bug II Wyszków 4 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
204 Mazur II Karczew 0 : 1 Hutnik Warszawa
205 Błyskawica Warszawa 4 : 2 Olimpia Warszawa
206 Wisła Maciejowice 0 : 2 Promnik Łaskarzew
207 Marcovia Marki 6 : 1 Bóbr Tłuszcz
208 Sokół Serock 1 : 3 Dąb Wieliszew
Kolejka 27 (2018-05-26 - 2018-05-27)
209 Sokół Serock 2 : 2 Agape Białołęka
210 Dąb Wieliszew 1 : 0 Marcovia Marki
211 Bóbr Tłuszcz 5 : 1 Wisła Maciejowice
212 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Błyskawica Warszawa
213 Olimpia Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
214 Hutnik Warszawa 3 : 0 Bug II Wyszków
215 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Escola Varsovia
216 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Unia Warszawa
Kolejka 28 (2018-06-02 - 2018-06-03)
217 Agape Białołęka 0 : 3 Victoria II Sulejówek
218 Unia Warszawa 4 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
219 Escola Varsovia 1 : 5 Hutnik Warszawa
220 Bug II Wyszków 1 : 3 Olimpia Warszawa
221 Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
222 Błyskawica Warszawa 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
223 Wisła Maciejowice 1 : 3 Dąb Wieliszew
224 Marcovia Marki 1 : 5 Sokół Serock
Kolejka 29 (2018-06-09 - 2018-06-09)
225 Bug II Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
226 Marcovia Marki 3 : 0 Agape Białołęka
227 Sokół Serock 7 : 0 Wisła Maciejowice
228 Dąb Wieliszew 5 : 0 Błyskawica Warszawa
229 Bóbr Tłuszcz 6 : 1 Mazur II Karczew
230 Olimpia Warszawa 2 : 1 Escola Varsovia
231 Hutnik Warszawa 1 : 3 Unia Warszawa
232 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 6 Victoria II Sulejówek
Kolejka 30 (2018-06-16 - 2018-06-16)
233 Agape Białołęka 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
234 Victoria II Sulejówek 0 : 2 Hutnik Warszawa
235 Unia Warszawa 4 : 1 Olimpia Warszawa
236 Escola Varsovia 7 : 1 Promnik Łaskarzew
237 Bug II Wyszków 2 : 5 Bóbr Tłuszcz
238 Mazur II Karczew 2 : 2 Dąb Wieliszew
239 Błyskawica Warszawa 7 : 6 Sokół Serock
240 Wisła Maciejowice 1 : 1 Marcovia Marki
reklama

Najnowszy numer 47/2018 w sprzedaży od 2018-11-21.

Sonda

Czy Donald Tusk powinien wrócić do polskiej polityki?


Zobacz komentarze (2)
Advertisement