reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Tygrys Huta Mińska 26 61 84:21
2 Miedzanka Miedzna 26 57 66:31
3 Kosovia Kosów Lacki 26 56 72:34
4 LKS Ostrówek 26 54 79:41
5 Tęcza Korczew 26 52 83:58
6 MKS Małkinia 26 46 72:50
7 Jastrząb Zeliszew 26 34 64:67
8 Grodzisk Krzymosze 26 31 40:53
9 Tęcza Stanisławów 26 28 53:59
10 Jutrzenka Cegłów 26 25 41:60
11 Polonez Mordy 26 23 49:84
12 Świt Barcząca 26 22 46:80
13 Błękitni Stoczek 26 23 47:103
14 Nojszewianka Dobre 26 9 44:99
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-19)
1 Nojszewianka Dobre 1 : 3 Miedzanka Miedzna
2 Błękitni Stoczek 3 : 4 Polonez Mordy
3 MKS Małkinia 3 : 2 Jastrząb Zeliszew
4 Tęcza Korczew 6 : 4 Tęcza Stanisławów
5 Tygrys Huta Mińska 4 : 3 Świt Barcząca
6 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
7 LKS Ostrówek 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
9 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 LKS Ostrówek
10 Świt Barcząca 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
11 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
12 Jastrząb Zeliszew 4 : 3 Tęcza Korczew
13 Polonez Mordy 1 : 2 MKS Małkinia
14 Nojszewianka Dobre 7 : 2 Błękitni Stoczek
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Błękitni Stoczek 1 : 5 Miedzanka Miedzna
16 MKS Małkinia 7 : 2 Nojszewianka Dobre
17 Tęcza Korczew 5 : 4 Polonez Mordy
18 Tygrys Huta Mińska 6 : 0 Jastrząb Zeliszew
19 Grodzisk Krzymosze 2 : 3 Tęcza Stanisławów
20 LKS Ostrówek 4 : 0 Świt Barcząca
21 Kosovia Kosów Lacki 7 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 Miedzanka Miedzna 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
23 Świt Barcząca 2 : 1 Kosovia Kosów Lacki
24 Tęcza Stanisławów 3 : 1 LKS Ostrówek
25 Jastrząb Zeliszew 1 : 2 Grodzisk Krzymosze
26 Polonez Mordy 3 : 3 Tygrys Huta Mińska
27 Nojszewianka Dobre 2 : 5 Tęcza Korczew
28 Błękitni Stoczek 0 : 9 MKS Małkinia
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 MKS Małkinia 0 : 3 Miedzanka Miedzna
30 Tęcza Korczew 7 : 2 Błękitni Stoczek
31 Tygrys Huta Mińska 6 : 1 Nojszewianka Dobre
32 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 Polonez Mordy
33 LKS Ostrówek 5 : 3 Jastrząb Zeliszew
34 Kosovia Kosów Lacki 5 : 2 Tęcza Stanisławów
35 Jutrzenka Cegłów 2 : 3 Świt Barcząca
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 Miedzanka Miedzna 4 : 2 Świt Barcząca
37 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Jutrzenka Cegłów
38 Jastrząb Zeliszew 5 : 6 Kosovia Kosów Lacki
39 Polonez Mordy 3 : 1 LKS Ostrówek
40 Nojszewianka Dobre 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
41 Błękitni Stoczek 0 : 1 Tygrys Huta Mińska
42 MKS Małkinia 3 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Tęcza Korczew 1 : 0 Miedzanka Miedzna
44 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 MKS Małkinia
45 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Błękitni Stoczek
46 LKS Ostrówek 6 : 3 Nojszewianka Dobre
47 Kosovia Kosów Lacki 0 : 0 Polonez Mordy
48 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 Jastrząb Zeliszew
49 Świt Barcząca 2 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 Miedzanka Miedzna 3 : 1 Tęcza Stanisławów
51 Jastrząb Zeliszew 0 : 0 Świt Barcząca
52 Polonez Mordy 2 : 2 Jutrzenka Cegłów
53 Nojszewianka Dobre 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
54 Błękitni Stoczek 3 : 8 LKS Ostrówek
55 MKS Małkinia 0 : 0 Grodzisk Krzymosze
56 Tęcza Korczew 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 Tygrys Huta Mińska 0 : 0 Miedzanka Miedzna
58 Grodzisk Krzymosze 2 : 4 Tęcza Korczew
59 LKS Ostrówek 5 : 0 MKS Małkinia
60 Kosovia Kosów Lacki 4 : 0 Błękitni Stoczek
61 Jutrzenka Cegłów 4 : 0 Nojszewianka Dobre
62 Świt Barcząca 5 : 2 Polonez Mordy
63 Tęcza Stanisławów 3 : 3 Jastrząb Zeliszew
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Jastrząb Zeliszew
65 Polonez Mordy 1 : 1 Tęcza Stanisławów
66 Nojszewianka Dobre 5 : 5 Świt Barcząca
67 Błękitni Stoczek 3 : 2 Jutrzenka Cegłów
68 MKS Małkinia 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
69 Tęcza Korczew 5 : 1 LKS Ostrówek
70 Tygrys Huta Mińska 7 : 3 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Miedzanka Miedzna
72 LKS Ostrówek 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
73 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Tęcza Korczew
74 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 MKS Małkinia
75 Świt Barcząca 1 : 3 Błękitni Stoczek
76 Tęcza Stanisławów 8 : 2 Nojszewianka Dobre
77 Jastrząb Zeliszew 2 : 4 Polonez Mordy
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Polonez Mordy
79 Nojszewianka Dobre 2 : 6 Jastrząb Zeliszew
80 Błękitni Stoczek 4 : 3 Tęcza Stanisławów
81 MKS Małkinia 4 : 1 Świt Barcząca
82 Tęcza Korczew 6 : 2 Jutrzenka Cegłów
83 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
84 Grodzisk Krzymosze 2 : 4 LKS Ostrówek
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 LKS Ostrówek 5 : 1 Miedzanka Miedzna
86 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
87 Jutrzenka Cegłów 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
88 Świt Barcząca 3 : 5 Tęcza Korczew
89 Tęcza Stanisławów 1 : 3 MKS Małkinia
90 Jastrząb Zeliszew 8 : 3 Błękitni Stoczek
91 Polonez Mordy 8 : 3 Nojszewianka Dobre
Kolejka 14 (2018-03-30 - 2018-03-31)
92 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Nojszewianka Dobre
93 Polonez Mordy 1 : 1 Błękitni Stoczek
94 Jastrząb Zeliszew 3 : 0 MKS Małkinia
95 Tęcza Stanisławów 2 : 4 Tęcza Korczew
96 Świt Barcząca 0 : 5 Tygrys Huta Mińska
97 Jutrzenka Cegłów 0 : 0 Grodzisk Krzymosze
98 Kosovia Kosów Lacki 1 : 1 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2018-04-07 - 2018-04-08)
99 Kosovia Kosów Lacki 0 : 3 Miedzanka Miedzna
100 LKS Ostrówek 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
101 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Świt Barcząca
102 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 Tęcza Stanisławów
103 Tęcza Korczew 1 : 1 Jastrząb Zeliszew
104 MKS Małkinia 3 : 1 Polonez Mordy
105 Błękitni Stoczek 5 : 2 Nojszewianka Dobre
Kolejka 16 (2018-04-14 - 2018-04-15)
106 Miedzanka Miedzna 5 : 0 Błękitni Stoczek
107 Nojszewianka Dobre 3 : 2 MKS Małkinia
108 Polonez Mordy 1 : 2 Tęcza Korczew
109 Jastrząb Zeliszew 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
110 Tęcza Stanisławów 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
111 Świt Barcząca 1 : 5 LKS Ostrówek
112 Jutrzenka Cegłów 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 17 (2018-04-21 - 2018-04-22)
113 Jutrzenka Cegłów 3 : 3 Miedzanka Miedzna
114 Kosovia Kosów Lacki 8 : 0 Świt Barcząca
115 LKS Ostrówek 2 : 0 Tęcza Stanisławów
116 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Jastrząb Zeliszew
117 Tygrys Huta Mińska 9 : 0 Polonez Mordy
118 Tęcza Korczew 6 : 2 Nojszewianka Dobre
119 MKS Małkinia 8 : 3 Błękitni Stoczek
Kolejka 18 (2018-04-28 - 2018-04-29)
120 Miedzanka Miedzna 3 : 2 MKS Małkinia
121 Błękitni Stoczek 0 : 4 Tęcza Korczew
122 Nojszewianka Dobre 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
123 Polonez Mordy 1 : 5 Grodzisk Krzymosze
124 Jastrząb Zeliszew 0 : 2 LKS Ostrówek
125 Tęcza Stanisławów 5 : 2 Kosovia Kosów Lacki
126 Świt Barcząca 1 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 19 (2018-05-05 - 2018-05-06)
127 Świt Barcząca 2 : 3 Miedzanka Miedzna
128 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Tęcza Stanisławów
129 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 Jastrząb Zeliszew
130 LKS Ostrówek 7 : 3 Polonez Mordy
131 Grodzisk Krzymosze 0 : 0 Nojszewianka Dobre
132 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Błękitni Stoczek
133 Tęcza Korczew 6 : 3 MKS Małkinia
Kolejka 20 (2018-05-12 - 2018-05-13)
134 Miedzanka Miedzna 3 : 1 Tęcza Korczew
135 MKS Małkinia 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
136 Błękitni Stoczek 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
137 Nojszewianka Dobre 1 : 2 LKS Ostrówek
138 Polonez Mordy 1 : 4 Kosovia Kosów Lacki
139 Jastrząb Zeliszew 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
140 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Świt Barcząca
Kolejka 21 (2018-05-19 - 2018-05-20)
141 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Miedzanka Miedzna
142 Świt Barcząca 2 : 6 Jastrząb Zeliszew
143 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 Polonez Mordy
144 Kosovia Kosów Lacki 5 : 2 Nojszewianka Dobre
145 LKS Ostrówek 6 : 1 Błękitni Stoczek
146 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 MKS Małkinia
147 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 22 (2018-05-26 - 2018-05-27)
148 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
149 Tęcza Korczew 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
150 MKS Małkinia 2 : 2 LKS Ostrówek
151 Błękitni Stoczek 1 : 4 Kosovia Kosów Lacki
152 Nojszewianka Dobre 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
153 Polonez Mordy 3 : 1 Świt Barcząca
154 Jastrząb Zeliszew 2 : 1 Tęcza Stanisławów
Kolejka 23 (2018-06-02 - 2018-06-03)
155 Jastrząb Zeliszew 0 : 2 Miedzanka Miedzna
156 Tęcza Stanisławów 5 : 0 Polonez Mordy
157 Świt Barcząca 2 : 1 Nojszewianka Dobre
158 Jutrzenka Cegłów 2 : 4 Błękitni Stoczek
159 Kosovia Kosów Lacki 3 : 3 MKS Małkinia
160 LKS Ostrówek 4 : 0 Tęcza Korczew
161 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 24 (2018-06-09 - 2018-06-10)
162 Miedzanka Miedzna 7 : 1 Grodzisk Krzymosze
163 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 LKS Ostrówek
164 Tęcza Korczew 1 : 3 Kosovia Kosów Lacki
165 MKS Małkinia 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
166 Błękitni Stoczek 1 : 0 Świt Barcząca
167 Nojszewianka Dobre 1 : 2 Tęcza Stanisławów
168 Polonez Mordy 0 : 2 Jastrząb Zeliszew
Kolejka 25 (2018-06-16 - 2018-06-17)
169 Miedzanka Miedzna 4 : 3 Polonez Mordy
170 Jastrząb Zeliszew 3 : 2 Nojszewianka Dobre
171 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Błękitni Stoczek
172 Świt Barcząca 1 : 4 MKS Małkinia
173 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Tęcza Korczew
174 Kosovia Kosów Lacki 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
175 LKS Ostrówek 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 26 (2018-06-24 - 2018-06-24)
176 Miedzanka Miedzna 2 : 1 LKS Ostrówek
177 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
178 Tygrys Huta Mińska 6 : 1 Jutrzenka Cegłów
179 Tęcza Korczew 2 : 5 Świt Barcząca
180 MKS Małkinia 3 : 0 Tęcza Stanisławów
181 Błękitni Stoczek 3 : 5 Jastrząb Zeliszew
182 Nojszewianka Dobre 1 : 2 Polonez Mordy
reklama

Najnowszy numer 47/2018 w sprzedaży od 2018-11-21.

Sonda

Czy Donald Tusk powinien wrócić do polskiej polityki?


Zobacz komentarze (2)
Advertisement