reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. I)
WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Kosovia Kosów Lacki 13 31 36:15
2 Miedzanka Miedzna 13 28 31:14
3 Tęcza Korczew 12 27 44:25
4 Tygrys Huta Mińska 13 27 36:14
5 LKS Ostrówek 13 25 42:25
6 MKS Małkinia 12 25 34:19
7 Grodzisk Krzymosze 13 17 23:29
8 Polonez Mordy 13 16 33:35
9 Świt Barcząca 12 13 26:33
10 Jastrząb Zeliszew 13 11 35:43
11 Jutrzenka Cegłów 12 10 21:31
12 Błękitni Stoczek 13 9 25:61
13 Tęcza Stanisławów 12 9 23:35
14 Nojszewianka Dobre 12 4 26:56
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-19)
1 Nojszewianka Dobre 1 : 3 Miedzanka Miedzna
2 Błękitni Stoczek 3 : 4 Polonez Mordy
3 MKS Małkinia 3 : 2 Jastrząb Zeliszew
4 Tęcza Korczew 6 : 4 Tęcza Stanisławów
5 Tygrys Huta Mińska 4 : 3 Świt Barcząca
6 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
7 LKS Ostrówek 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
9 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 LKS Ostrówek
10 Świt Barcząca 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
11 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
12 Jastrząb Zeliszew 4 : 3 Tęcza Korczew
13 Polonez Mordy 1 : 2 MKS Małkinia
14 Nojszewianka Dobre 7 : 2 Błękitni Stoczek
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Błękitni Stoczek 1 : 5 Miedzanka Miedzna
16 MKS Małkinia 7 : 2 Nojszewianka Dobre
17 Tęcza Korczew 5 : 4 Polonez Mordy
18 Tygrys Huta Mińska 6 : 0 Jastrząb Zeliszew
19 Grodzisk Krzymosze 2 : 3 Tęcza Stanisławów
20 LKS Ostrówek 4 : 0 Świt Barcząca
21 Kosovia Kosów Lacki 7 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 Miedzanka Miedzna 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
23 Świt Barcząca 2 : 1 Kosovia Kosów Lacki
24 Tęcza Stanisławów 3 : 1 LKS Ostrówek
25 Jastrząb Zeliszew 1 : 2 Grodzisk Krzymosze
26 Polonez Mordy 3 : 3 Tygrys Huta Mińska
27 Nojszewianka Dobre 2 : 5 Tęcza Korczew
28 Błękitni Stoczek 0 : 9 MKS Małkinia
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 MKS Małkinia 0 : 3 Miedzanka Miedzna
30 Tęcza Korczew 7 : 2 Błękitni Stoczek
31 Tygrys Huta Mińska 6 : 1 Nojszewianka Dobre
32 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 Polonez Mordy
33 LKS Ostrówek 5 : 3 Jastrząb Zeliszew
34 Kosovia Kosów Lacki 5 : 2 Tęcza Stanisławów
35 Jutrzenka Cegłów 2 : 3 Świt Barcząca
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 Miedzanka Miedzna 4 : 2 Świt Barcząca
37 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Jutrzenka Cegłów
38 Jastrząb Zeliszew 5 : 6 Kosovia Kosów Lacki
39 Polonez Mordy 3 : 1 LKS Ostrówek
40 Nojszewianka Dobre 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
41 Błękitni Stoczek 0 : 1 Tygrys Huta Mińska
42 MKS Małkinia 3 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Tęcza Korczew 1 : 0 Miedzanka Miedzna
44 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 MKS Małkinia
45 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Błękitni Stoczek
46 LKS Ostrówek 6 : 3 Nojszewianka Dobre
47 Kosovia Kosów Lacki 0 : 0 Polonez Mordy
48 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 Jastrząb Zeliszew
49 Świt Barcząca 2 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 Miedzanka Miedzna 3 : 1 Tęcza Stanisławów
51 Jastrząb Zeliszew 0 : 0 Świt Barcząca
52 Polonez Mordy 2 : 2 Jutrzenka Cegłów
53 Nojszewianka Dobre 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
54 Błękitni Stoczek 3 : 8 LKS Ostrówek
55 MKS Małkinia 0 : 0 Grodzisk Krzymosze
56 Tęcza Korczew 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 Tygrys Huta Mińska 0 : 0 Miedzanka Miedzna
58 Grodzisk Krzymosze 2 : 4 Tęcza Korczew
59 LKS Ostrówek 5 : 0 MKS Małkinia
60 Kosovia Kosów Lacki 4 : 0 Błękitni Stoczek
61 Jutrzenka Cegłów 4 : 0 Nojszewianka Dobre
62 Świt Barcząca 5 : 2 Polonez Mordy
63 Tęcza Stanisławów 3 : 3 Jastrząb Zeliszew
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Jastrząb Zeliszew
65 Polonez Mordy 1 : 1 Tęcza Stanisławów
66 Nojszewianka Dobre 5 : 5 Świt Barcząca
67 Błękitni Stoczek 3 : 2 Jutrzenka Cegłów
68 MKS Małkinia 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
69 Tęcza Korczew 5 : 1 LKS Ostrówek
70 Tygrys Huta Mińska 7 : 3 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Miedzanka Miedzna
72 LKS Ostrówek 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
73 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Tęcza Korczew
74 Jutrzenka Cegłów : MKS Małkinia
75 Świt Barcząca 1 : 3 Błękitni Stoczek
76 Tęcza Stanisławów : Nojszewianka Dobre
77 Jastrząb Zeliszew 2 : 4 Polonez Mordy
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Polonez Mordy
79 Nojszewianka Dobre 2 : 6 Jastrząb Zeliszew
80 Błękitni Stoczek 4 : 3 Tęcza Stanisławów
81 MKS Małkinia 4 : 1 Świt Barcząca
82 Tęcza Korczew 6 : 2 Jutrzenka Cegłów
83 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
84 Grodzisk Krzymosze 2 : 4 LKS Ostrówek
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 LKS Ostrówek 5 : 1 Miedzanka Miedzna
86 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
87 Jutrzenka Cegłów 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
88 Świt Barcząca : Tęcza Korczew
89 Tęcza Stanisławów 1 : 3 MKS Małkinia
90 Jastrząb Zeliszew 8 : 3 Błękitni Stoczek
91 Polonez Mordy 8 : 3 Nojszewianka Dobre
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)