reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bad Boys Zastawie 20 55 89:20
2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 20 44 88:32
3 Bór Dąbie 20 39 68:39
4 Polesie Serokomla 20 39 65:32
5 Start Gózd 20 31 49:40
6 Dwernicki Stoczek Łukowski 20 31 53:39
7 Orlęta Gołaszyn 20 26 41:56
8 ULKS Dębowica 20 23 56:44
9 Sokół Krynka 20 13 31:84
10 Wenus Oszczepalin 20 11 28:112
11 Orkan Wojcieszków 20 9 26:96
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Wenus Oszczepalin : pauza
2 ULKS Dębowica 2 : 6 Bad Boys Zastawie
3 Sokół Krynka 2 : 4 Bór Dąbie
4 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Start Gózd
5 Orlęta Gołaszyn 1 : 6 Polesie Serokomla
6 Dwernicki Stoczek Łukowski 5 : 1 Orkan Wojcieszków
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
7 pauza : Orkan Wojcieszków
8 Polesie Serokomla 4 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
9 Start Gózd 3 : 1 Orlęta Gołaszyn
10 Bór Dąbie 1 : 7 Ar-Tig Huta Dąbrowa
11 Bad Boys Zastawie 5 : 4 Sokół Krynka
12 Wenus Oszczepalin 1 : 11 ULKS Dębowica
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
13 ULKS Dębowica : pauza
14 Sokół Krynka 5 : 1 Wenus Oszczepalin
15 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Bad Boys Zastawie
16 Orlęta Gołaszyn 4 : 3 Bór Dąbie
17 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 5 Start Gózd
18 Orkan Wojcieszków 0 : 5 Polesie Serokomla
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
19 pauza : Polesie Serokomla
20 Start Gózd 2 : 0 Orkan Wojcieszków
21 Bór Dąbie 3 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
22 Bad Boys Zastawie 10 : 0 Orlęta Gołaszyn
23 Wenus Oszczepalin 1 : 9 Ar-Tig Huta Dąbrowa
24 ULKS Dębowica 3 : 3 Sokół Krynka
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
25 Sokół Krynka : pauza
26 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 2 ULKS Dębowica
27 Orlęta Gołaszyn 3 : 3 Wenus Oszczepalin
28 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 3 Bad Boys Zastawie
29 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Bór Dąbie
30 Polesie Serokomla 4 : 0 Start Gózd
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
31 pauza : Start Gózd
32 Bór Dąbie 4 : 2 Polesie Serokomla
33 Bad Boys Zastawie 11 : 1 Orkan Wojcieszków
34 Wenus Oszczepalin 1 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
35 ULKS Dębowica 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
36 Sokół Krynka 2 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
37 Ar-Tig Huta Dąbrowa : pauza
38 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 Sokół Krynka
39 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 0 ULKS Dębowica
40 Orkan Wojcieszków 3 : 1 Wenus Oszczepalin
41 Polesie Serokomla 1 : 2 Bad Boys Zastawie
42 Start Gózd 2 : 3 Bór Dąbie
Kolejka 8 (2017-10-08 - 2017-10-08)
43 pauza : Bór Dąbie
44 Bad Boys Zastawie 1 : 0 Start Gózd
45 Wenus Oszczepalin 0 : 5 Polesie Serokomla
46 ULKS Dębowica 8 : 0 Orkan Wojcieszków
47 Sokół Krynka 0 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
48 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 0 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 9 (2017-10-15 - 2017-10-15)
49 Orlęta Gołaszyn : pauza
50 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
51 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Sokół Krynka
52 Polesie Serokomla 3 : 2 ULKS Dębowica
53 Start Gózd 8 : 1 Wenus Oszczepalin
54 Bór Dąbie 1 : 1 Bad Boys Zastawie
Kolejka 10 (2017-10-22 - 2017-10-22)
55 pauza : Bad Boys Zastawie
56 Wenus Oszczepalin 1 : 8 Bór Dąbie
57 ULKS Dębowica 2 : 1 Start Gózd
58 Sokół Krynka 1 : 0 Polesie Serokomla
59 Ar-Tig Huta Dąbrowa 11 : 0 Orkan Wojcieszków
60 Orlęta Gołaszyn 1 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 11 (2017-10-29 - 2017-10-29)
61 Dwernicki Stoczek Łukowski : pauza
62 Orkan Wojcieszków 2 : 6 Orlęta Gołaszyn
63 Polesie Serokomla 2 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
64 Start Gózd 3 : 2 Sokół Krynka
65 Bór Dąbie 1 : 2 ULKS Dębowica
66 Bad Boys Zastawie 8 : 2 Wenus Oszczepalin
Kolejka 12 (2018-04-08 - 2018-04-08)
67 pauza : Wenus Oszczepalin
68 Bór Dąbie 4 : 2 Sokół Krynka
69 Bad Boys Zastawie 3 : 1 ULKS Dębowica
70 Start Gózd 1 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
71 Polesie Serokomla 3 : 0 Orlęta Gołaszyn
72 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 13 (2018-04-14 - 2018-04-15)
73 pauza : Orkan Wojcieszków
74 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 0 Polesie Serokomla
75 Orlęta Gołaszyn 2 : 2 Start Gózd
76 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Bór Dąbie
77 Sokół Krynka 0 : 4 Bad Boys Zastawie
78 ULKS Dębowica 2 : 3 Wenus Oszczepalin
Kolejka 14 (2018-04-21 - 2018-04-22)
79 pauza : ULKS Dębowica
80 Wenus Oszczepalin 4 : 2 Sokół Krynka
81 Bad Boys Zastawie 4 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
82 Bór Dąbie 4 : 1 Orlęta Gołaszyn
83 Start Gózd 1 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
84 Polesie Serokomla 6 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 15 (2018-04-29 - 2018-04-29)
85 Orkan Wojcieszków 0 : 1 Start Gózd
86 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 1 Bór Dąbie
87 Orlęta Gołaszyn 0 : 3 Bad Boys Zastawie
88 Ar-Tig Huta Dąbrowa 5 : 1 Wenus Oszczepalin
89 Sokół Krynka 0 : 5 ULKS Dębowica
90 pauza : Polesie Serokomla
Kolejka 16 (2018-05-03 - 2018-05-03)
91 ULKS Dębowica 2 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
92 Wenus Oszczepalin 0 : 2 Orlęta Gołaszyn
93 Bad Boys Zastawie 4 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
94 Bór Dąbie 3 : 1 Orkan Wojcieszków
95 Start Gózd 1 : 5 Polesie Serokomla
96 pauza : Sokół Krynka
Kolejka 17 (2018-05-06 - 2018-05-06)
97 Polesie Serokomla 0 : 2 Bór Dąbie
98 Orkan Wojcieszków 0 : 6 Bad Boys Zastawie
99 Dwernicki Stoczek Łukowski 11 : 2 Wenus Oszczepalin
100 Orlęta Gołaszyn 2 : 1 ULKS Dębowica
101 Ar-Tig Huta Dąbrowa 9 : 0 Sokół Krynka
102 pauza : Start Gózd
Kolejka 18 (2018-05-12 - 2018-05-13)
103 Sokół Krynka 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
104 ULKS Dębowica 3 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
105 Wenus Oszczepalin 3 : 1 Orkan Wojcieszków
106 Bad Boys Zastawie 4 : 1 Polesie Serokomla
107 Bór Dąbie 6 : 1 Start Gózd
108 pauza : Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 19 (2018-05-20 - 2018-05-20)
109 Start Gózd 1 : 3 Bad Boys Zastawie
110 Polesie Serokomla 5 : 1 Wenus Oszczepalin
111 Orkan Wojcieszków 1 : 6 ULKS Dębowica
112 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 : 0 Sokół Krynka
113 Orlęta Gołaszyn 3 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
114 pauza : Bór Dąbie
Kolejka 20 (2018-05-27 - 2018-05-27)
115 Ar-Tig Huta Dąbrowa 6 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
116 Sokół Krynka 2 : 6 Orkan Wojcieszków
117 ULKS Dębowica 1 : 2 Polesie Serokomla
118 Wenus Oszczepalin 1 : 4 Start Gózd
119 Bad Boys Zastawie 3 : 1 Bór Dąbie
120 pauza : Orlęta Gołaszyn
Kolejka 21 (2018-06-03 - 2018-06-03)
121 Bór Dąbie 12 : 1 Wenus Oszczepalin
122 Start Gózd 4 : 1 ULKS Dębowica
123 Polesie Serokomla 8 : 1 Sokół Krynka
124 Orkan Wojcieszków 5 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
125 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
126 pauza : Bad Boys Zastawie
Kolejka 22 (2018-06-10 - 2018-06-10)
127 Orlęta Gołaszyn 5 : 2 Orkan Wojcieszków
128 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 3 Polesie Serokomla
129 Sokół Krynka 0 : 8 Start Gózd
130 ULKS Dębowica 2 : 3 Bór Dąbie
131 Wenus Oszczepalin 0 : 7 Bad Boys Zastawie
132 pauza : Dwernicki Stoczek Łukowski

Sonda

Czy Twoim zdaniem prof. Małgorzata Gersdorf jest prezesem Sądu Najwyższego?


Zobacz komentarze (19)
Advertisement