reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. I)
WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Amur Wilga 13 37 50:19
2 Burza Pilawa 13 32 39:21
3 PKS Radość 13 24 35:21
4 Victoria Zerzeń 13 23 20:18
5 Advit Wiązowna 13 18 33:32
6 Wisła Dziecinów 13 16 39:36
7 Bór Regut 13 16 23:30
8 Józefovia II Józefów 13 15 31:33
9 Start Otwock 13 15 17:24
10 Vulcan Wólka Mlądzka 13 14 29:38
11 KS Puznówka 13 13 20:29
12 Sokół Celestynów 13 13 21:27
13 Polonia II Warszawa 13 12 24:44
14 Snajper Sośninka 13 12 31:40
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Amur Wilga 3 : 0 Sokół Celestynów
2 Burza Pilawa 3 : 1 Advit Wiązowna
3 Polonia II Warszawa 0 : 2 KS Puznówka
4 Wisła Dziecinów 8 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
5 PKS Radość 4 : 2 Bór Regut
6 Start Otwock 0 : 7 Snajper Sośninka
7 Józefovia II Józefów 1 : 3 Victoria Zerzeń
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 Sokół Celestynów 3 : 1 Victoria Zerzeń
9 Snajper Sośninka 4 : 2 Józefovia II Józefów
10 Bór Regut 2 : 0 Start Otwock
11 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 4 PKS Radość
12 KS Puznówka 0 : 2 Wisła Dziecinów
13 Advit Wiązowna 7 : 2 Polonia II Warszawa
14 Amur Wilga 6 : 3 Burza Pilawa
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Burza Pilawa 4 : 2 Sokół Celestynów
16 Polonia II Warszawa 3 : 4 Amur Wilga
17 Wisła Dziecinów 4 : 2 Advit Wiązowna
18 PKS Radość 1 : 3 KS Puznówka
19 Start Otwock 0 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
20 Józefovia II Józefów 3 : 3 Bór Regut
21 Victoria Zerzeń 3 : 0 Snajper Sośninka
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 Sokół Celestynów 1 : 0 Snajper Sośninka
23 Bór Regut 1 : 2 Victoria Zerzeń
24 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Józefovia II Józefów
25 KS Puznówka 3 : 2 Start Otwock
26 Advit Wiązowna 3 : 3 PKS Radość
27 Amur Wilga 5 : 4 Wisła Dziecinów
28 Burza Pilawa 2 : 1 Polonia II Warszawa
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 Polonia II Warszawa 1 : 0 Sokół Celestynów
30 Wisła Dziecinów 3 : 4 Burza Pilawa
31 PKS Radość 0 : 1 Amur Wilga
32 Start Otwock 3 : 1 Advit Wiązowna
33 Józefovia II Józefów 4 : 0 KS Puznówka
34 Victoria Zerzeń 2 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
35 Snajper Sośninka 1 : 2 Bór Regut
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 Sokół Celestynów 1 : 2 Bór Regut
37 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 4 Snajper Sośninka
38 KS Puznówka 0 : 1 Victoria Zerzeń
39 Advit Wiązowna 0 : 3 Józefovia II Józefów
40 Amur Wilga 7 : 1 Start Otwock
41 Burza Pilawa 2 : 2 PKS Radość
42 Polonia II Warszawa 3 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Wisła Dziecinów 1 : 7 Sokół Celestynów
44 PKS Radość 4 : 0 Polonia II Warszawa
45 Start Otwock 0 : 0 Burza Pilawa
46 Józefovia II Józefów 1 : 3 Amur Wilga
47 Victoria Zerzeń 2 : 2 Advit Wiązowna
48 Snajper Sośninka 4 : 1 KS Puznówka
49 Bór Regut 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 Sokół Celestynów 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
51 KS Puznówka 1 : 4 Bór Regut
52 Advit Wiązowna 5 : 2 Snajper Sośninka
53 Amur Wilga 1 : 1 Victoria Zerzeń
54 Burza Pilawa 5 : 1 Józefovia II Józefów
55 Polonia II Warszawa 0 : 3 Start Otwock
56 Wisła Dziecinów 1 : 2 PKS Radość
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 PKS Radość 4 : 0 Sokół Celestynów
58 Start Otwock 6 : 0 Wisła Dziecinów
59 Józefovia II Józefów 8 : 0 Polonia II Warszawa
60 Victoria Zerzeń 0 : 4 Burza Pilawa
61 Snajper Sośninka 2 : 6 Amur Wilga
62 Bór Regut 1 : 1 Advit Wiązowna
63 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 KS Puznówka
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 Sokół Celestynów 0 : 4 KS Puznówka
65 Advit Wiązowna 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
66 Amur Wilga 3 : 0 Bór Regut
67 Burza Pilawa 4 : 2 Snajper Sośninka
68 Polonia II Warszawa 0 : 3 Victoria Zerzeń
69 Wisła Dziecinów 6 : 1 Józefovia II Józefów
70 PKS Radość 0 : 0 Start Otwock
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 Start Otwock 0 : 3 Sokół Celestynów
72 Józefovia II Józefów 5 : 4 PKS Radość
73 Victoria Zerzeń 2 : 1 Wisła Dziecinów
74 Snajper Sośninka 2 : 6 Polonia II Warszawa
75 Bór Regut 0 : 3 Burza Pilawa
76 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 5 Amur Wilga
77 KS Puznówka 2 : 4 Advit Wiązowna
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 Sokół Celestynów 1 : 2 Advit Wiązowna
79 Amur Wilga 2 : 0 KS Puznówka
80 Burza Pilawa 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
81 Polonia II Warszawa 6 : 1 Bór Regut
82 Wisła Dziecinów 5 : 1 Snajper Sośninka
83 PKS Radość 3 : 0 Victoria Zerzeń
84 Start Otwock 0 : 0 Józefovia II Józefów
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 Józefovia II Józefów 2 : 2 Sokół Celestynów
86 Victoria Zerzeń 0 : 2 Start Otwock
87 Snajper Sośninka 2 : 4 PKS Radość
88 Bór Regut 2 : 2 Wisła Dziecinów
89 Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 2 Polonia II Warszawa
90 KS Puznówka 1 : 2 Burza Pilawa
91 Advit Wiązowna 2 : 4 Amur Wilga
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)