reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. I)
WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wicher Sadowne 10 28 39:9
2 Liwia Łochów 10 23 29:13
3 Olimpia Latowicz 10 19 27:19
4 Iskra Kotuń 10 18 36:26
5 ULKS Gołabek 10 15 23:18
6 Płomień II Dębe Wielkie 10 14 21:17
7 Tajfun II Jartypory 8 10 12:16
8 Niwa Tęczki 10 10 17:24
9 Rywal Ruchna 10 7 11:38
10 Zryw II Sobolew 9 4 10:29
11 Fenix II Siennica 9 3 7:23
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 ULKS Gołabek 2 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
2 Wicher Sadowne 5 : 0 Rywal Ruchna
3 Iskra Kotuń 8 : 3 Zryw II Sobolew
4 pauza : Olimpia Latowicz
5 Fenix II Siennica : Tajfun II Jartypory
6 Liwia Łochów 4 : 0 Niwa Tęczki
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
7 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 1 Niwa Tęczki
8 Tajfun II Jartypory 1 : 3 Liwia Łochów
9 Olimpia Latowicz 4 : 1 Fenix II Siennica
10 Zryw II Sobolew : pauza
11 Rywal Ruchna 2 : 7 Iskra Kotuń
12 ULKS Gołabek 0 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
13 Wicher Sadowne 4 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
14 Iskra Kotuń 4 : 4 ULKS Gołabek
15 pauza : Rywal Ruchna
16 Fenix II Siennica 2 : 0 Zryw II Sobolew
17 Liwia Łochów 6 : 3 Olimpia Latowicz
18 Niwa Tęczki 1 : 1 Tajfun II Jartypory
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
19 Płomień II Dębe Wielkie 0 : 1 Tajfun II Jartypory
20 Olimpia Latowicz 4 : 0 Niwa Tęczki
21 Zryw II Sobolew 2 : 2 Liwia Łochów
22 Rywal Ruchna 2 : 1 Fenix II Siennica
23 ULKS Gołabek : pauza
24 Wicher Sadowne 7 : 3 Iskra Kotuń
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
25 Iskra Kotuń 3 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
26 pauza : Wicher Sadowne
27 Fenix II Siennica 0 : 2 ULKS Gołabek
28 Liwia Łochów 4 : 0 Rywal Ruchna
29 Niwa Tęczki 2 : 3 Zryw II Sobolew
30 Tajfun II Jartypory 4 : 2 Olimpia Latowicz
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
31 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 3 Olimpia Latowicz
32 Zryw II Sobolew : Tajfun II Jartypory
33 Rywal Ruchna 0 : 3 Niwa Tęczki
34 ULKS Gołabek 4 : 2 Liwia Łochów
35 Wicher Sadowne 6 : 1 Fenix II Siennica
36 pauza : Iskra Kotuń
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
37 pauza : Płomień II Dębe Wielkie
38 Fenix II Siennica 1 : 2 Iskra Kotuń
39 Liwia Łochów 1 : 1 Wicher Sadowne
40 Niwa Tęczki 4 : 2 ULKS Gołabek
41 Tajfun II Jartypory 3 : 1 Rywal Ruchna
42 Olimpia Latowicz 2 : 0 Zryw II Sobolew
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
43 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 0 Zryw II Sobolew
44 Rywal Ruchna 1 : 4 Olimpia Latowicz
45 ULKS Gołabek 3 : 1 Tajfun II Jartypory
46 Wicher Sadowne 5 : 2 Niwa Tęczki
47 Iskra Kotuń 1 : 3 Liwia Łochów
48 pauza : Fenix II Siennica
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
49 Fenix II Siennica 1 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
50 Liwia Łochów : pauza
51 Niwa Tęczki 1 : 3 Iskra Kotuń
52 Tajfun II Jartypory 1 : 3 Wicher Sadowne
53 Olimpia Latowicz 2 : 1 ULKS Gołabek
54 Zryw II Sobolew 2 : 3 Rywal Ruchna
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
55 Płomień II Dębe Wielkie 7 : 0 Rywal Ruchna
56 ULKS Gołabek 3 : 0 Zryw II Sobolew
57 Wicher Sadowne 3 : 1 Olimpia Latowicz
58 Iskra Kotuń 3 : 0 Tajfun II Jartypory
59 pauza : Niwa Tęczki
60 Fenix II Siennica 0 : 2 Liwia Łochów
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
61 Liwia Łochów 2 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
62 Niwa Tęczki 3 : 0 Fenix II Siennica
63 Tajfun II Jartypory : pauza
64 Olimpia Latowicz 2 : 2 Iskra Kotuń
65 Zryw II Sobolew 0 : 4 Wicher Sadowne
66 Rywal Ruchna 2 : 2 ULKS Gołabek
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)