reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Absolwent Domaszewnica 11 25 48:22
2 WKS Wólka Świątkowa 10 21 26:16
3 Tur Turze Rogi 11 19 30:30
4 Wóldom Wólka Domaszewska 11 19 32:18
5 Perła Dwornia 11 17 23:19
6 Unia II Żabików 11 12 32:33
7 Unia II Krzywda 11 9 18:38
8 Orzeł Zalesie 10 4 14:47
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-02 - 2017-09-03)
1 Unia II Żabików 7 : 1 Absolwent Domaszewnica
2 Unia II Krzywda 1 : 5 WKS Wólka Świątkowa
3 Tur Turze Rogi 2 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
4 Perła Dwornia 1 : 1 Orzeł Zalesie
Kolejka 2 (2017-09-09 - 2017-09-09)
5 Absolwent Domaszewnica 10 : 0 Orzeł Zalesie
6 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 1 Perła Dwornia
7 WKS Wólka Świątkowa 3 : 2 Tur Turze Rogi
8 Unia II Żabików 7 : 0 Unia II Krzywda
Kolejka 3 (2017-09-16 - 2017-09-17)
9 Unia II Krzywda 3 : 4 Absolwent Domaszewnica
10 Tur Turze Rogi 5 : 2 Unia II Żabików
11 Perła Dwornia 1 : 2 WKS Wólka Świątkowa
12 Orzeł Zalesie 1 : 6 Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 4 (2017-09-23 - 2017-09-24)
13 Absolwent Domaszewnica 2 : 2 Wóldom Wólka Domaszewska
14 WKS Wólka Świątkowa 5 : 2 Orzeł Zalesie
15 Unia II Żabików 5 : 4 Perła Dwornia
16 Unia II Krzywda 3 : 1 Tur Turze Rogi
Kolejka 5 (2017-10-01 - 2017-10-01)
17 Tur Turze Rogi 0 : 3 Absolwent Domaszewnica
18 Perła Dwornia 2 : 1 Unia II Krzywda
19 Orzeł Zalesie 0 : 3 Unia II Żabików
20 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 1 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 6 (2017-10-08 - 2017-10-08)
21 Absolwent Domaszewnica 2 : 1 WKS Wólka Świątkowa
22 Unia II Żabików 1 : 4 Wóldom Wólka Domaszewska
23 Unia II Krzywda 3 : 1 Orzeł Zalesie
24 Tur Turze Rogi 3 : 3 Perła Dwornia
Kolejka 7 (2017-10-15 - 2017-10-15)
25 Perła Dwornia 0 : 3 Absolwent Domaszewnica
26 Orzeł Zalesie 8 : 2 Tur Turze Rogi
27 Wóldom Wólka Domaszewska 6 : 2 Unia II Krzywda
28 WKS Wólka Świątkowa 4 : 2 Unia II Żabików
Kolejka 8 (2018-04-29 - 2018-04-29)
29 Absolwent Domaszewnica 3 : 0 Unia II Żabików
30 WKS Wólka Świątkowa 1 : 0 Unia II Krzywda
31 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 3 Tur Turze Rogi
32 Orzeł Zalesie 1 : 6 Perła Dwornia
Kolejka 9 (2018-05-05 - 2018-05-06)
33 Orzeł Zalesie 0 : 8 Absolwent Domaszewnica
34 Perła Dwornia 2 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
35 Tur Turze Rogi 4 : 2 WKS Wólka Świątkowa
36 Unia II Krzywda 3 : 0 Unia II Żabików
Kolejka 10 (2018-05-13 - 2018-05-13)
37 Absolwent Domaszewnica 9 : 1 Unia II Krzywda
38 Unia II Żabików 4 : 6 Tur Turze Rogi
39 WKS Wólka Świątkowa 2 : 0 Perła Dwornia
40 Wóldom Wólka Domaszewska 3 : 0 Orzeł Zalesie
Kolejka 11 (2018-05-20 - 2018-05-20)
41 Wóldom Wólka Domaszewska 8 : 3 Absolwent Domaszewnica
42 Orzeł Zalesie : WKS Wólka Świątkowa
43 Perła Dwornia 3 : 1 Unia II Żabików
44 Tur Turze Rogi 2 : 1 Unia II Krzywda
Kolejka 12 (2018-05-27 - 2018-05-27)
45 Absolwent Domaszewnica : Tur Turze Rogi
46 Unia II Krzywda : Perła Dwornia
47 Unia II Żabików : Orzeł Zalesie
48 WKS Wólka Świątkowa : Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 13 (2018-06-03 - 2018-06-03)
49 WKS Wólka Świątkowa : Absolwent Domaszewnica
50 Wóldom Wólka Domaszewska : Unia II Żabików
51 Orzeł Zalesie : Unia II Krzywda
52 Perła Dwornia : Tur Turze Rogi
Kolejka 14 (2018-06-10 - 2018-06-10)
53 Absolwent Domaszewnica : Perła Dwornia
54 Tur Turze Rogi : Orzeł Zalesie
55 Unia II Krzywda : Wóldom Wólka Domaszewska
56 Unia II Żabików : WKS Wólka Świątkowa
reklama

Sonda

Czy czytasz coś poza tym, co można znaleźć w internecie?


Zobacz komentarze (5)
Advertisement