reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Miedź Legnica 32 59 47:25
2 Zagłębie Sosnowiec 32 55 45:30
3 Chojniczanka Chojnice 32 53 43:28
4 Stal Mielec 32 51 51:41
5 GKS Katowice 32 50 42:33
6 Raków Częstochowa 32 50 48:37
7 Wigry Suwałki 32 49 34:36
8 GKS Tychy 32 49 36:40
9 Chrobry Głogów 32 45 43:43
10 Odra Opole 32 42 36:40
11 Puszcza Niepołomice 32 42 37:37
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32 40 32:37
13 Bytovia Bytów 32 39 33:38
14 Pogoń Siedlce 32 36 41:49
15 Stomil Olsztyn 32 33 37:50
16 Górnik Łęczna 32 32 27:40
17 Olimpia Grudziądz 32 30 23:35
18 Ruch Chorzów 32 27 35:51
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-07-29 - 2017-07-30)
1 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
2 Raków Częstochowa 0 : 0 Miedź Legnica
3 GKS Katowice 1 : 2 Pogoń Siedlce
4 Odra Opole 3 : 0 Górnik Łęczna
5 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Olimpia Grudziądz
6 Wigry Suwałki 1 : 2 GKS Tychy
7 Stal Mielec 1 : 0 Ruch Chorzów
8 Chrobry Głogów 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
9 Bytovia Bytów 3 : 1 Stomil Olsztyn
Kolejka 2 (2017-08-05 - 2017-08-06)
10 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Stomil Olsztyn
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 2 Bytovia Bytów
12 Ruch Chorzów 0 : 1 Chrobry Głogów
13 GKS Tychy 1 : 0 Stal Mielec
14 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Wigry Suwałki
15 Górnik Łęczna 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
16 Pogoń Siedlce 1 : 2 Odra Opole
17 Miedź Legnica 1 : 1 GKS Katowice
18 Puszcza Niepołomice 2 : 3 Raków Częstochowa
Kolejka 3 (2017-08-12 - 2017-08-13)
19 Raków Częstochowa 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
20 GKS Katowice 1 : 2 Puszcza Niepołomice
21 Odra Opole 2 : 4 Miedź Legnica
22 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Pogoń Siedlce
23 Wigry Suwałki 0 : 0 Górnik Łęczna
24 Stal Mielec 1 : 0 Olimpia Grudziądz
25 Chrobry Głogów 1 : 0 GKS Tychy
26 Bytovia Bytów 2 : 1 Ruch Chorzów
27 Stomil Olsztyn 3 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 4 (2017-08-19 - 2017-08-20)
28 Chojniczanka Chojnice 4 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 Ruch Chorzów 3 : 1 Stomil Olsztyn
30 GKS Tychy 1 : 0 Bytovia Bytów
31 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Chrobry Głogów
32 Górnik Łęczna 3 : 4 Stal Mielec
33 Pogoń Siedlce 0 : 0 Wigry Suwałki
34 Miedź Legnica 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
35 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Odra Opole
36 Raków Częstochowa 1 : 3 GKS Katowice
Kolejka 5 (2017-08-23 - 2017-08-23)
37 GKS Katowice 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
38 Odra Opole 1 : 0 Raków Częstochowa
39 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Puszcza Niepołomice
40 Wigry Suwałki 0 : 2 Miedź Legnica
41 Stal Mielec 2 : 3 Pogoń Siedlce
42 Chrobry Głogów 2 : 0 Górnik Łęczna
43 Bytovia Bytów 0 : 1 Olimpia Grudziądz
44 Stomil Olsztyn 2 : 0 GKS Tychy
45 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Ruch Chorzów
Kolejka 6 (2017-08-26 - 2017-08-28)
46 Chojniczanka Chojnice 4 : 3 Ruch Chorzów
47 GKS Tychy 3 : 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
48 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Stomil Olsztyn
49 Górnik Łęczna 1 : 1 Bytovia Bytów
50 Pogoń Siedlce 1 : 1 Chrobry Głogów
51 Miedź Legnica 0 : 0 Stal Mielec
52 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Wigry Suwałki
53 Raków Częstochowa 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
54 GKS Katowice 1 : 1 Odra Opole
Kolejka 7 (2017-09-02 - 2017-09-03)
55 Odra Opole 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
56 Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 GKS Katowice
57 Wigry Suwałki 0 : 3 Raków Częstochowa
58 Stal Mielec 1 : 1 Puszcza Niepołomice
59 Chrobry Głogów 1 : 2 Miedź Legnica
60 Bytovia Bytów 4 : 1 Pogoń Siedlce
61 Stomil Olsztyn 2 : 1 Górnik Łęczna
62 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 0 Olimpia Grudziądz
63 Ruch Chorzów 2 : 2 GKS Tychy
Kolejka 8 (2017-09-09 - 2017-09-10)
64 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 GKS Tychy
65 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Ruch Chorzów
66 Górnik Łęczna 1 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
67 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stomil Olsztyn
68 Miedź Legnica 2 : 1 Bytovia Bytów
69 Puszcza Niepołomice 0 : 1 Chrobry Głogów
70 Raków Częstochowa 1 : 2 Stal Mielec
71 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
72 Odra Opole 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 (2017-09-16 - 2017-09-17)
73 Zagłębie Sosnowiec 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
74 Wigry Suwałki 2 : 1 Odra Opole
75 Stal Mielec 3 : 2 GKS Katowice
76 Chrobry Głogów 2 : 3 Raków Częstochowa
77 Bytovia Bytów 1 : 0 Puszcza Niepołomice
78 Stomil Olsztyn 2 : 0 Miedź Legnica
79 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 Pogoń Siedlce
80 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
81 GKS Tychy 2 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2017-09-23 - 2017-09-24)
82 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Olimpia Grudziądz
83 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Tychy
84 Pogoń Siedlce 1 : 3 Ruch Chorzów
85 Miedź Legnica 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86 Puszcza Niepołomice 3 : 1 Stomil Olsztyn
87 Raków Częstochowa 3 : 1 Bytovia Bytów
88 GKS Katowice 2 : 2 Chrobry Głogów
89 Odra Opole 1 : 0 Stal Mielec
90 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 11 (2017-09-30 - 2017-10-01)
91 Wigry Suwałki 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
92 Stal Mielec 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
93 Chrobry Głogów 2 : 0 Odra Opole
94 Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
95 Stomil Olsztyn 1 : 3 Raków Częstochowa
96 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Puszcza Niepołomice
97 Ruch Chorzów 1 : 0 Miedź Legnica
98 GKS Tychy 2 : 3 Pogoń Siedlce
99 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Górnik Łęczna
Kolejka 12 (2017-10-07 - 2017-10-08)
100 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Górnik Łęczna
101 Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Grudziądz
102 Miedź Legnica 2 : 1 GKS Tychy
103 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Ruch Chorzów
104 Raków Częstochowa 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
105 GKS Katowice 3 : 1 Stomil Olsztyn
106 Odra Opole 1 : 0 Bytovia Bytów
107 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Chrobry Głogów
108 Wigry Suwałki 2 : 0 Stal Mielec
Kolejka 13 (2017-10-14 - 2017-10-15)
109 Stal Mielec 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
110 Chrobry Głogów 3 : 3 Wigry Suwałki
111 Bytovia Bytów 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
112 Stomil Olsztyn 2 : 0 Odra Opole
113 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 2 GKS Katowice
114 Ruch Chorzów 1 : 0 Raków Częstochowa
115 GKS Tychy 1 : 1 Puszcza Niepołomice
116 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Miedź Legnica
117 Górnik Łęczna 1 : 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 14 (2017-10-21 - 2017-10-22)
118 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Pogoń Siedlce
119 Miedź Legnica 0 : 0 Górnik Łęczna
120 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Olimpia Grudziądz
121 Raków Częstochowa 2 : 2 GKS Tychy
122 GKS Katowice 1 : 2 Ruch Chorzów
123 Odra Opole 2 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
124 Zagłębie Sosnowiec 5 : 1 Stomil Olsztyn
125 Wigry Suwałki 2 : 2 Bytovia Bytów
126 Stal Mielec 3 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 15 (2017-10-28 - 2017-10-29)
127 Chrobry Głogów 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
128 Bytovia Bytów 0 : 0 Stal Mielec
129 Stomil Olsztyn 1 : 2 Wigry Suwałki
130 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
131 Ruch Chorzów 3 : 1 Odra Opole
132 GKS Tychy 1 : 0 GKS Katowice
133 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Raków Częstochowa
134 Górnik Łęczna 0 : 1 Puszcza Niepołomice
135 Pogoń Siedlce 2 : 3 Miedź Legnica
Kolejka 16 (2017-11-04 - 2017-11-05)
136 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Miedź Legnica
137 Puszcza Niepołomice 2 : 3 Pogoń Siedlce
138 Raków Częstochowa 3 : 1 Górnik Łęczna
139 GKS Katowice 2 : 0 Olimpia Grudziądz
140 Odra Opole 1 : 0 GKS Tychy
141 Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 Ruch Chorzów
142 Wigry Suwałki 3 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
143 Stal Mielec 1 : 3 Stomil Olsztyn
144 Chrobry Głogów 0 : 0 Bytovia Bytów
Kolejka 17 (2017-11-11 - 2017-11-12)
145 Bytovia Bytów 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
146 Stomil Olsztyn 1 : 2 Chrobry Głogów
147 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 3 Stal Mielec
148 Ruch Chorzów 2 : 2 Wigry Suwałki
149 GKS Tychy 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
150 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Odra Opole
151 Górnik Łęczna 1 : 3 GKS Katowice
152 Pogoń Siedlce 0 : 3 Raków Częstochowa
153 Miedź Legnica 2 : 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 18 (2017-11-18 - 2017-11-19)
154 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Puszcza Niepołomice
155 Miedź Legnica 1 : 1 Raków Częstochowa
156 Pogoń Siedlce 1 : 1 GKS Katowice
157 Górnik Łęczna 0 : 3 Odra Opole
158 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
159 GKS Tychy 0 : 3 Wigry Suwałki
160 Ruch Chorzów 1 : 2 Stal Mielec
161 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Chrobry Głogów
162 Stomil Olsztyn 0 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 19 (2017-11-25 - 2017-11-26)
163 Stomil Olsztyn 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
164 Bytovia Bytów 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
165 Chrobry Głogów 1 : 0 Ruch Chorzów
166 Stal Mielec 3 : 0 GKS Tychy
167 Wigry Suwałki 1 : 0 Olimpia Grudziądz
168 Zagłębie Sosnowiec 2 : 2 Górnik Łęczna
169 Odra Opole 1 : 1 Pogoń Siedlce
170 GKS Katowice 1 : 0 Miedź Legnica
171 Raków Częstochowa 3 : 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 20 (2018-03-03 - 2018-03-04)
172 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Raków Częstochowa
173 Puszcza Niepołomice 1 : 0 GKS Katowice
174 Miedź Legnica 3 : 1 Odra Opole
175 Pogoń Siedlce 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
176 Górnik Łęczna 0 : 1 Wigry Suwałki
177 Olimpia Grudziądz 2 : 2 Stal Mielec
178 GKS Tychy 2 : 1 Chrobry Głogów
179 Ruch Chorzów 2 : 0 Bytovia Bytów
180 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Stomil Olsztyn
Kolejka 21 (2018-03-10 - 2018-03-11)
181 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
182 Stomil Olsztyn 2 : 2 Ruch Chorzów
183 Bytovia Bytów 1 : 0 GKS Tychy
184 Chrobry Głogów 3 : 2 Olimpia Grudziądz
185 Stal Mielec 1 : 0 Górnik Łęczna
186 Wigry Suwałki 2 : 0 Pogoń Siedlce
187 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 Miedź Legnica
188 Odra Opole 0 : 0 Puszcza Niepołomice
189 GKS Katowice 2 : 1 Raków Częstochowa
Kolejka 22 (2018-03-17 - 2018-03-18)
190 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 GKS Katowice
191 Raków Częstochowa 0 : 0 Odra Opole
192 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
193 Miedź Legnica 2 : 0 Wigry Suwałki
194 Pogoń Siedlce 1 : 2 Stal Mielec
195 Górnik Łęczna 2 : 1 Chrobry Głogów
196 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Bytovia Bytów
197 GKS Tychy 1 : 0 Stomil Olsztyn
198 Ruch Chorzów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 23 (2018-03-24 - 2018-03-25)
199 Ruch Chorzów 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
200 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 GKS Tychy
201 Stomil Olsztyn 1 : 1 Olimpia Grudziądz
202 Bytovia Bytów 2 : 1 Górnik Łęczna
203 Chrobry Głogów 3 : 1 Pogoń Siedlce
204 Stal Mielec 1 : 1 Miedź Legnica
205 Wigry Suwałki 1 : 0 Puszcza Niepołomice
206 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Raków Częstochowa
207 Odra Opole 1 : 2 GKS Katowice
Kolejka 24 (2018-03-31 - 2018-03-31)
208 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Odra Opole
209 GKS Katowice 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
210 Raków Częstochowa 0 : 1 Wigry Suwałki
211 Puszcza Niepołomice 0 : 0 Stal Mielec
212 Miedź Legnica 1 : 1 Chrobry Głogów
213 Pogoń Siedlce 1 : 1 Bytovia Bytów
214 Górnik Łęczna 1 : 1 Stomil Olsztyn
215 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
216 GKS Tychy 2 : 0 Ruch Chorzów
Kolejka 25 (2018-04-07 - 2018-04-08)
217 GKS Tychy 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
218 Ruch Chorzów 0 : 0 Olimpia Grudziądz
219 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Górnik Łęczna
220 Stomil Olsztyn 0 : 2 Pogoń Siedlce
221 Bytovia Bytów 0 : 2 Miedź Legnica
222 Chrobry Głogów 3 : 1 Puszcza Niepołomice
223 Stal Mielec 2 : 3 Raków Częstochowa
224 Wigry Suwałki 0 : 2 GKS Katowice
225 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Odra Opole
Kolejka 26 (2018-04-14 - 2018-04-15)
226 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
227 Odra Opole 0 : 0 Wigry Suwałki
228 GKS Katowice 0 : 2 Stal Mielec
229 Raków Częstochowa 1 : 3 Chrobry Głogów
230 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Bytovia Bytów
231 Miedź Legnica 1 : 0 Stomil Olsztyn
232 Pogoń Siedlce 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
233 Górnik Łęczna 0 : 0 Ruch Chorzów
234 Olimpia Grudziądz 0 : 1 GKS Tychy
Kolejka 27 (2018-04-21 - 2018-04-22)
235 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
236 GKS Tychy 2 : 0 Górnik Łęczna
237 Ruch Chorzów 0 : 6 Pogoń Siedlce
238 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Miedź Legnica
239 Stomil Olsztyn 2 : 0 Puszcza Niepołomice
240 Bytovia Bytów 1 : 0 Raków Częstochowa
241 Chrobry Głogów 0 : 2 GKS Katowice
242 Stal Mielec 2 : 2 Odra Opole
243 Wigry Suwałki 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 28 (2018-04-28 - 2018-04-29)
244 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Wigry Suwałki
245 Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 Stal Mielec
246 Odra Opole 1 : 1 Chrobry Głogów
247 GKS Katowice 0 : 0 Bytovia Bytów
248 Raków Częstochowa 2 : 1 Stomil Olsztyn
249 Puszcza Niepołomice 1 : 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
250 Miedź Legnica 6 : 1 Ruch Chorzów
251 Pogoń Siedlce 0 : 1 GKS Tychy
252 Górnik Łęczna 2 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 (2018-05-05 - 2018-05-06)
253 Górnik Łęczna 3 : 0 Chojniczanka Chojnice
254 Olimpia Grudziądz 4 : 2 Pogoń Siedlce
255 GKS Tychy 1 : 0 Miedź Legnica
256 Ruch Chorzów 0 : 2 Puszcza Niepołomice
257 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 Raków Częstochowa
258 Stomil Olsztyn 1 : 0 GKS Katowice
259 Bytovia Bytów 1 : 0 Odra Opole
260 Chrobry Głogów 1 : 2 Zagłębie Sosnowiec
261 Stal Mielec 3 : 0 Wigry Suwałki
Kolejka 30 (2018-05-09 - 2018-05-09)
262 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Stal Mielec
263 Wigry Suwałki 1 : 1 Chrobry Głogów
264 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Bytovia Bytów
265 Odra Opole 2 : 4 Stomil Olsztyn
266 GKS Katowice 3 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
267 Raków Częstochowa 2 : 1 Ruch Chorzów
268 Puszcza Niepołomice 1 : 2 GKS Tychy
269 Miedź Legnica 2 : 1 Olimpia Grudziądz
270 Pogoń Siedlce 1 : 1 Górnik Łęczna
Kolejka 31 (2018-05-12 - 2018-05-13)
271 Pogoń Siedlce 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
272 Górnik Łęczna 1 : 1 Miedź Legnica
273 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Puszcza Niepołomice
274 GKS Tychy 0 : 3 Raków Częstochowa
275 Ruch Chorzów 1 : 0 GKS Katowice
276 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 2 Odra Opole
277 Stomil Olsztyn 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
278 Bytovia Bytów 1 : 2 Wigry Suwałki
279 Chrobry Głogów 3 : 5 Stal Mielec
Kolejka 32 (2018-05-19 - 2018-05-20)
280 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Chrobry Głogów
281 Stal Mielec 2 : 2 Bytovia Bytów
282 Wigry Suwałki 1 : 2 Stomil Olsztyn
283 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
284 Odra Opole 0 : 3 Ruch Chorzów
285 GKS Katowice 1 : 2 GKS Tychy
286 Raków Częstochowa 0 : 0 Olimpia Grudziądz
287 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Górnik Łęczna
288 Miedź Legnica 2 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 33 (2018-05-26 - 2018-05-27)
289 Miedź Legnica : Chojniczanka Chojnice
290 Pogoń Siedlce : Puszcza Niepołomice
291 Górnik Łęczna : Raków Częstochowa
292 Olimpia Grudziądz : GKS Katowice
293 GKS Tychy : Odra Opole
294 Ruch Chorzów : Zagłębie Sosnowiec
295 Podbeskidzie Bielsko-Biała : Wigry Suwałki
296 Stomil Olsztyn : Stal Mielec
297 Bytovia Bytów : Chrobry Głogów
Kolejka 34 (2018-06-01 - 2018-06-03)
298 Chojniczanka Chojnice : Bytovia Bytów
299 Chrobry Głogów : Stomil Olsztyn
300 Stal Mielec : Podbeskidzie Bielsko-Biała
301 Wigry Suwałki : Ruch Chorzów
302 Zagłębie Sosnowiec : GKS Tychy
303 Odra Opole : Olimpia Grudziądz
304 GKS Katowice : Górnik Łęczna
305 Raków Częstochowa : Pogoń Siedlce
306 Puszcza Niepołomice : Miedź Legnica
reklama

Sonda

Czy czytasz coś poza tym, co można znaleźć w internecie?


Zobacz komentarze (5)
Advertisement