reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orzeł Baniocha 21 51 75:27
2 Walka Kosów 21 48 63:33
3 Perła II Złotokłos 20 44 53:26
4 SF Wilanów 20 44 54:27
5 UKS Tarczyn 20 33 52:37
6 Korona Góra Kalwaria 20 32 50:39
7 KS Glinianka 20 32 37:23
8 Orzeł Parysów 20 28 47:30
9 Grom Prace Małe 21 21 47:62
10 KS Sobienie Jeziory 20 16 30:38
11 Jeziorka Prażmów 20 14 29:49
12 PKS II Radość 19 7 11:88
13 SRS Zamienie 20 3 14:83
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Grom Prace Małe 2 : 4 KS Glinianka
2 Walka Kosów 2 : 1 Jeziorka Prażmów
3 UKS Tarczyn 0 : 3 Orzeł Parysów
4 Orzeł Baniocha 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
5 SRS Zamienie : pauza
6 SF Wilanów 0 : 6 Perła II Złotokłos
7 PKS II Radość 3 : 6 Korona Góra Kalwaria
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 KS Glinianka 0 : 1 Korona Góra Kalwaria
9 Perła II Złotokłos 6 : 1 PKS II Radość
10 pauza : SF Wilanów
11 KS Sobienie Jeziory 6 : 0 SRS Zamienie
12 Orzeł Parysów 4 : 2 Orzeł Baniocha
13 Jeziorka Prażmów 2 : 2 UKS Tarczyn
14 Grom Prace Małe 1 : 1 Walka Kosów
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Walka Kosów 3 : 1 KS Glinianka
16 UKS Tarczyn 3 : 1 Grom Prace Małe
17 Orzeł Baniocha 8 : 1 Jeziorka Prażmów
18 SRS Zamienie 0 : 5 Orzeł Parysów
19 SF Wilanów 2 : 2 KS Sobienie Jeziory
20 PKS II Radość : pauza
21 Korona Góra Kalwaria 1 : 4 Perła II Złotokłos
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 KS Glinianka 3 : 1 Perła II Złotokłos
23 pauza : Korona Góra Kalwaria
24 KS Sobienie Jeziory 5 : 1 PKS II Radość
25 Orzeł Parysów 2 : 3 SF Wilanów
26 Jeziorka Prażmów 5 : 1 SRS Zamienie
27 Grom Prace Małe 1 : 2 Orzeł Baniocha
28 Walka Kosów 1 : 2 UKS Tarczyn
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 UKS Tarczyn 3 : 2 KS Glinianka
30 Orzeł Baniocha 4 : 0 Walka Kosów
31 SRS Zamienie 1 : 6 Grom Prace Małe
32 SF Wilanów 2 : 0 Jeziorka Prażmów
33 PKS II Radość 0 : 5 Orzeł Parysów
34 Korona Góra Kalwaria 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
35 Perła II Złotokłos : pauza
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Perła II Złotokłos
37 Orzeł Parysów 6 : 2 Korona Góra Kalwaria
38 Grom Prace Małe 2 : 3 SF Wilanów
39 Walka Kosów 7 : 2 SRS Zamienie
40 UKS Tarczyn 3 : 1 Orzeł Baniocha
41 PKS II Radość 0 : 2 Jeziorka Prażmów
42 pauza : KS Glinianka
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Orzeł Baniocha 2 : 1 KS Glinianka
44 SRS Zamienie 0 : 7 UKS Tarczyn
45 SF Wilanów 2 : 3 Walka Kosów
46 PKS II Radość 1 : 0 Grom Prace Małe
47 Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Jeziorka Prażmów
48 Perła II Złotokłos 1 : 1 Orzeł Parysów
49 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 KS Glinianka 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
51 Orzeł Parysów : pauza
52 Jeziorka Prażmów 1 : 3 Perła II Złotokłos
53 Grom Prace Małe 3 : 4 Korona Góra Kalwaria
54 Walka Kosów 7 : 0 PKS II Radość
55 UKS Tarczyn 0 : 4 SF Wilanów
56 Orzeł Baniocha 6 : 0 SRS Zamienie
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 SRS Zamienie 0 : 5 KS Glinianka
58 SF Wilanów 0 : 1 Orzeł Baniocha
59 PKS II Radość 0 : 6 UKS Tarczyn
60 Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Walka Kosów
61 Perła II Złotokłos 4 : 1 Grom Prace Małe
62 pauza : Jeziorka Prażmów
63 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Orzeł Parysów
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 KS Glinianka 1 : 1 Orzeł Parysów
65 Jeziorka Prażmów 1 : 2 KS Sobienie Jeziory
66 Grom Prace Małe : pauza
67 Walka Kosów 3 : 1 Perła II Złotokłos
68 UKS Tarczyn 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
69 Orzeł Baniocha 11 : 0 PKS II Radość
70 SRS Zamienie 0 : 2 SF Wilanów
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 SF Wilanów 2 : 3 KS Glinianka
72 PKS II Radość 1 : 1 SRS Zamienie
73 Korona Góra Kalwaria 3 : 4 Orzeł Baniocha
74 Perła II Złotokłos 3 : 1 UKS Tarczyn
75 pauza : Walka Kosów
76 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Grom Prace Małe
77 Orzeł Parysów 2 : 2 Jeziorka Prażmów
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 KS Glinianka 2 : 0 Jeziorka Prażmów
79 Grom Prace Małe 0 : 0 Orzeł Parysów
80 Walka Kosów 4 : 2 KS Sobienie Jeziory
81 UKS Tarczyn : pauza
82 Orzeł Baniocha 3 : 1 Perła II Złotokłos
83 SRS Zamienie 0 : 6 Korona Góra Kalwaria
84 SF Wilanów 2 : 0 PKS II Radość
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 PKS II Radość 0 : 5 KS Glinianka
86 Korona Góra Kalwaria 1 : 6 SF Wilanów
87 Perła II Złotokłos 3 : 0 SRS Zamienie
88 pauza : Orzeł Baniocha
89 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 UKS Tarczyn
90 Orzeł Parysów 1 : 4 Walka Kosów
91 Jeziorka Prażmów 3 : 4 Grom Prace Małe
Kolejka 14 (2018-03-24 - 2018-03-25)
92 KS Glinianka 3 : 1 Grom Prace Małe
93 Jeziorka Prażmów 0 : 1 Walka Kosów
94 Orzeł Parysów 1 : 3 UKS Tarczyn
95 KS Sobienie Jeziory 1 : 4 Orzeł Baniocha
96 Perła II Złotokłos 1 : 3 SF Wilanów
97 Korona Góra Kalwaria 7 : 0 PKS II Radość
98 pauza : SRS Zamienie
Kolejka 15 (2018-03-30 - 2018-03-31)
99 Korona Góra Kalwaria 0 : 0 KS Glinianka
100 PKS II Radość 2 : 3 Perła II Złotokłos
101 SRS Zamienie 1 : 1 KS Sobienie Jeziory
102 Orzeł Baniocha 2 : 1 Orzeł Parysów
103 UKS Tarczyn 3 : 3 Jeziorka Prażmów
104 Walka Kosów 6 : 3 Grom Prace Małe
105 pauza : SF Wilanów
Kolejka 16 (2018-04-07 - 2018-04-08)
106 KS Glinianka 1 : 1 Walka Kosów
107 Grom Prace Małe 3 : 2 UKS Tarczyn
108 Jeziorka Prażmów 0 : 2 Orzeł Baniocha
109 Orzeł Parysów 2 : 1 SRS Zamienie
110 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 SF Wilanów
111 Perła II Złotokłos 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
112 pauza : PKS II Radość
Kolejka 17 (2018-04-14 - 2018-04-15)
113 Perła II Złotokłos 1 : 0 KS Glinianka
114 PKS II Radość 1 : 0 KS Sobienie Jeziory
115 SF Wilanów 2 : 1 Orzeł Parysów
116 SRS Zamienie 1 : 1 Jeziorka Prażmów
117 Orzeł Baniocha 8 : 2 Grom Prace Małe
118 UKS Tarczyn 2 : 3 Walka Kosów
119 pauza : Korona Góra Kalwaria
Kolejka 18 (2018-04-21 - 2018-04-22)
120 KS Glinianka 0 : 2 UKS Tarczyn
121 Walka Kosów 3 : 3 Orzeł Baniocha
122 Grom Prace Małe 4 : 2 SRS Zamienie
123 Jeziorka Prażmów 1 : 6 SF Wilanów
124 Orzeł Parysów 9 : 0 PKS II Radość
125 KS Sobienie Jeziory 0 : 1 Korona Góra Kalwaria
126 pauza : Perła II Złotokłos
Kolejka 19 (2018-04-28 - 2018-04-29)
127 Jeziorka Prażmów 2 : 1 PKS II Radość
128 Perła II Złotokłos 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
129 Korona Góra Kalwaria 1 : 0 Orzeł Parysów
130 SF Wilanów 5 : 0 Grom Prace Małe
131 SRS Zamienie 1 : 4 Walka Kosów
132 Orzeł Baniocha 5 : 3 UKS Tarczyn
133 pauza : KS Glinianka
Kolejka 20 (2018-05-05 - 2018-05-06)
134 KS Glinianka 0 : 0 Orzeł Baniocha
135 UKS Tarczyn 7 : 1 SRS Zamienie
136 Walka Kosów 2 : 4 SF Wilanów
137 Grom Prace Małe 7 : 0 PKS II Radość
138 Jeziorka Prażmów 2 : 2 Korona Góra Kalwaria
139 Orzeł Parysów 0 : 3 Perła II Złotokłos
140 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 21 (2018-05-12 - 2018-05-13)
141 KS Sobienie Jeziory 2 : 2 KS Glinianka
142 Perła II Złotokłos 3 : 1 Jeziorka Prażmów
143 Korona Góra Kalwaria 7 : 2 Grom Prace Małe
144 PKS II Radość 0 : 4 Walka Kosów
145 SF Wilanów 2 : 0 UKS Tarczyn
146 SRS Zamienie 1 : 3 Orzeł Baniocha
147 pauza : Orzeł Parysów
Kolejka 22 (2018-05-19 - 2018-05-20)
148 KS Glinianka 2 : 1 SRS Zamienie
149 Orzeł Baniocha 2 : 2 SF Wilanów
150 UKS Tarczyn : PKS II Radość
151 Walka Kosów 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
152 Grom Prace Małe 1 : 1 Perła II Złotokłos
153 Orzeł Parysów 0 : 1 KS Sobienie Jeziory
154 pauza : Jeziorka Prażmów
Kolejka 23 (2018-05-26 - 2018-05-27)
155 Orzeł Parysów : KS Glinianka
156 KS Sobienie Jeziory : Jeziorka Prażmów
157 Perła II Złotokłos : Walka Kosów
158 Korona Góra Kalwaria : UKS Tarczyn
159 PKS II Radość : Orzeł Baniocha
160 SF Wilanów : SRS Zamienie
161 pauza : Grom Prace Małe
Kolejka 24 (2018-06-02 - 2018-06-03)
162 KS Glinianka : SF Wilanów
163 SRS Zamienie : PKS II Radość
164 Orzeł Baniocha : Korona Góra Kalwaria
165 UKS Tarczyn : Perła II Złotokłos
166 Grom Prace Małe : KS Sobienie Jeziory
167 Jeziorka Prażmów : Orzeł Parysów
168 pauza : Walka Kosów
Kolejka 25 (2018-06-09 - 2018-06-10)
169 SF Wilanów : PKS II Radość
170 Jeziorka Prażmów : KS Glinianka
171 Orzeł Parysów : Grom Prace Małe
172 KS Sobienie Jeziory : Walka Kosów
173 Perła II Złotokłos : Orzeł Baniocha
174 Korona Góra Kalwaria : SRS Zamienie
175 pauza : UKS Tarczyn
Kolejka 26 (2018-06-17 - 2018-06-17)
176 KS Glinianka : PKS II Radość
177 SF Wilanów : Korona Góra Kalwaria
178 SRS Zamienie : Perła II Złotokłos
179 UKS Tarczyn : KS Sobienie Jeziory
180 Walka Kosów : Orzeł Parysów
181 Grom Prace Małe : Jeziorka Prażmów
182 pauza : Orzeł Baniocha
reklama

Sonda

Czy czytasz coś poza tym, co można znaleźć w internecie?


Zobacz komentarze (5)
Advertisement