reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. I)
WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orzeł Baniocha 12 30 46:14
2 Walka Kosów 12 28 37:18
3 Perła II Złotokłos 12 25 36:17
4 UKS Tarczyn 12 23 30:19
5 SF Wilanów 11 22 26:17
6 Orzeł Parysów 11 21 31:15
7 KS Glinianka 11 19 26:13
8 Korona Góra Kalwaria 12 18 30:31
9 Grom Prace Małe 12 11 24:28
10 KS Sobienie Jeziory 12 11 24:24
11 Jeziorka Prażmów 11 7 17:28
12 PKS II Radość 11 3 6:55
13 SRS Zamienie 11 0 4:58
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Grom Prace Małe 2 : 4 KS Glinianka
2 Walka Kosów 2 : 1 Jeziorka Prażmów
3 UKS Tarczyn 0 : 3 Orzeł Parysów
4 Orzeł Baniocha 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
5 SRS Zamienie : pauza
6 SF Wilanów 0 : 6 Perła II Złotokłos
7 PKS II Radość 3 : 6 Korona Góra Kalwaria
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 KS Glinianka 0 : 1 Korona Góra Kalwaria
9 Perła II Złotokłos 6 : 1 PKS II Radość
10 pauza : SF Wilanów
11 KS Sobienie Jeziory 6 : 0 SRS Zamienie
12 Orzeł Parysów 4 : 2 Orzeł Baniocha
13 Jeziorka Prażmów 2 : 2 UKS Tarczyn
14 Grom Prace Małe 1 : 1 Walka Kosów
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Walka Kosów 3 : 1 KS Glinianka
16 UKS Tarczyn 3 : 1 Grom Prace Małe
17 Orzeł Baniocha 8 : 1 Jeziorka Prażmów
18 SRS Zamienie 0 : 5 Orzeł Parysów
19 SF Wilanów 2 : 2 KS Sobienie Jeziory
20 PKS II Radość : pauza
21 Korona Góra Kalwaria 1 : 4 Perła II Złotokłos
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 KS Glinianka 3 : 1 Perła II Złotokłos
23 pauza : Korona Góra Kalwaria
24 KS Sobienie Jeziory 5 : 1 PKS II Radość
25 Orzeł Parysów 2 : 3 SF Wilanów
26 Jeziorka Prażmów 5 : 1 SRS Zamienie
27 Grom Prace Małe 1 : 2 Orzeł Baniocha
28 Walka Kosów 1 : 2 UKS Tarczyn
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 UKS Tarczyn 3 : 2 KS Glinianka
30 Orzeł Baniocha 4 : 0 Walka Kosów
31 SRS Zamienie 1 : 6 Grom Prace Małe
32 SF Wilanów 2 : 0 Jeziorka Prażmów
33 PKS II Radość 0 : 5 Orzeł Parysów
34 Korona Góra Kalwaria 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
35 Perła II Złotokłos : pauza
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Perła II Złotokłos
37 Orzeł Parysów 6 : 2 Korona Góra Kalwaria
38 Grom Prace Małe 2 : 3 SF Wilanów
39 Walka Kosów 7 : 2 SRS Zamienie
40 UKS Tarczyn 3 : 1 Orzeł Baniocha
41 PKS II Radość 0 : 2 Jeziorka Prażmów
42 pauza : KS Glinianka
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Orzeł Baniocha 2 : 1 KS Glinianka
44 SRS Zamienie 0 : 7 UKS Tarczyn
45 SF Wilanów 2 : 3 Walka Kosów
46 PKS II Radość 1 : 0 Grom Prace Małe
47 Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Jeziorka Prażmów
48 Perła II Złotokłos 1 : 1 Orzeł Parysów
49 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 KS Glinianka 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
51 Orzeł Parysów : pauza
52 Jeziorka Prażmów 1 : 3 Perła II Złotokłos
53 Grom Prace Małe 3 : 4 Korona Góra Kalwaria
54 Walka Kosów 7 : 0 PKS II Radość
55 UKS Tarczyn 0 : 4 SF Wilanów
56 Orzeł Baniocha 6 : 0 SRS Zamienie
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 SRS Zamienie 0 : 5 KS Glinianka
58 SF Wilanów 0 : 1 Orzeł Baniocha
59 PKS II Radość 0 : 6 UKS Tarczyn
60 Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Walka Kosów
61 Perła II Złotokłos 4 : 1 Grom Prace Małe
62 pauza : Jeziorka Prażmów
63 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Orzeł Parysów
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 KS Glinianka 1 : 1 Orzeł Parysów
65 Jeziorka Prażmów 1 : 2 KS Sobienie Jeziory
66 Grom Prace Małe : pauza
67 Walka Kosów 3 : 1 Perła II Złotokłos
68 UKS Tarczyn 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
69 Orzeł Baniocha 11 : 0 PKS II Radość
70 SRS Zamienie 0 : 2 SF Wilanów
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 SF Wilanów : KS Glinianka
72 PKS II Radość : SRS Zamienie
73 Korona Góra Kalwaria 3 : 4 Orzeł Baniocha
74 Perła II Złotokłos 3 : 1 UKS Tarczyn
75 pauza : Walka Kosów
76 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Grom Prace Małe
77 Orzeł Parysów : Jeziorka Prażmów
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 KS Glinianka 2 : 0 Jeziorka Prażmów
79 Grom Prace Małe 0 : 0 Orzeł Parysów
80 Walka Kosów 4 : 2 KS Sobienie Jeziory
81 UKS Tarczyn : pauza
82 Orzeł Baniocha 3 : 1 Perła II Złotokłos
83 SRS Zamienie 0 : 6 Korona Góra Kalwaria
84 SF Wilanów 2 : 0 PKS II Radość
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 PKS II Radość 0 : 5 KS Glinianka
86 Korona Góra Kalwaria 1 : 6 SF Wilanów
87 Perła II Złotokłos 3 : 0 SRS Zamienie
88 pauza : Orzeł Baniocha
89 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 UKS Tarczyn
90 Orzeł Parysów 1 : 4 Walka Kosów
91 Jeziorka Prażmów 3 : 4 Grom Prace Małe
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)