reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pogoń Siedlce 30 61 71:36
2 Broń Radom 30 54 52:36
3 Włókniarz Zelów 30 53 44:33
4 Radomiak Radom 30 51 50:27
5 Mazur Karczew 30 51 50:40
6 MKS Kutno 30 49 52:41
7 Sokół Aleksandrów Ł. 30 46 39:28
8 Legionovia Legionowo 30 46 44:40
9 KS Piaseczno 30 36 26:34
10 Narew Ostrołęka 30 36 35:45
11 Ceramika Opoczno 30 36 24:34
12 Ursus Warszawa 30 32 28:39
13 Warta Sieradz 30 30 41:50
14 UKS SMS Łódź 30 29 39:54
15 Pilica Przedbórz 30 26 33:57
16 Concordia Piotrków Tryb. 30 22 29:63
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-14 - 2010-08-15)
1 Pilica Przedbórz 1 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
2 Ceramika Opoczno 1 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
3 Broń Radom 0 : 2 Włókniarz Zelów
4 UKS SMS Łódź 1 : 0 Ursus Warszawa
5 MKS Kutno 3 : 1 Legionovia Legionowo
6 Warta Sieradz 0 : 3 Radomiak Radom
7 KS Piaseczno 1 : 0 Narew Ostrołęka
8 Mazur Karczew 3 : 5 Pogoń Siedlce
Kolejka 2 (2010-08-21 - 2010-08-22)
9 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 0 Pogoń Siedlce
10 Radomiak Radom 1 : 1 KS Piaseczno
11 Legionovia Legionowo 2 : 0 Warta Sieradz
12 Włókniarz Zelów 1 : 1 UKS SMS Łódź
13 Pilica Przedbórz 0 : 0 Ceramika Opoczno
14 Mazur Karczew 3 : 2 Narew Ostrołęka
15 MKS Kutno 4 : 2 Ursus Warszawa
16 Broń Radom 2 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
Kolejka 3 (2010-08-28 - 2010-08-29)
17 Ceramika Opoczno 1 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
18 Broń Radom 2 : 1 Pilica Przedbórz
19 UKS SMS Łódź 0 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
20 MKS Kutno 2 : 2 Włókniarz Zelów
21 Warta Sieradz 0 : 2 Ursus Warszawa
22 KS Piaseczno 1 : 0 Legionovia Legionowo
23 Mazur Karczew 0 : 0 Radomiak Radom
24 Pogoń Siedlce 3 : 3 Narew Ostrołęka
Kolejka 4 (2010-09-01 - 2010-09-01)
25 Sokół Aleksandrów Ł. 2 : 0 Narew Ostrołęka
26 Radomiak Radom 0 : 0 Pogoń Siedlce
27 Legionovia Legionowo 1 : 1 Mazur Karczew
28 Ursus Warszawa 0 : 0 KS Piaseczno
29 Włókniarz Zelów 1 : 0 Warta Sieradz
30 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 4 MKS Kutno
31 Pilica Przedbórz 2 : 0 UKS SMS Łódź
32 Ceramika Opoczno 0 : 0 Broń Radom
Kolejka 5 (2010-09-04 - 2010-09-07)
33 Broń Radom 1 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
34 UKS SMS Łódź 1 : 1 Ceramika Opoczno
35 MKS Kutno 3 : 3 Pilica Przedbórz
36 Warta Sieradz 2 : 2 Concordia Piotrków Tryb.
37 KS Piaseczno 0 : 0 Włókniarz Zelów
38 Mazur Karczew 2 : 1 Ursus Warszawa
39 Pogoń Siedlce 3 : 0 Legionovia Legionowo
40 Narew Ostrołęka 0 : 1 Radomiak Radom
Kolejka 6 (2010-09-11 - 2010-09-12)
41 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 1 Radomiak Radom
42 Legionovia Legionowo 1 : 2 Narew Ostrołęka
43 Ursus Warszawa 1 : 2 Pogoń Siedlce
44 Włókniarz Zelów 1 : 3 Mazur Karczew
45 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 1 KS Piaseczno
46 Pilica Przedbórz 2 : 3 Warta Sieradz
47 Ceramika Opoczno 2 : 2 MKS Kutno
48 Broń Radom 2 : 2 UKS SMS Łódź
Kolejka 7 (2010-09-18 - 2010-09-19)
49 UKS SMS Łódź 4 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
50 MKS Kutno 1 : 1 Broń Radom
51 Warta Sieradz 1 : 2 Ceramika Opoczno
52 KS Piaseczno 1 : 1 Pilica Przedbórz
53 Mazur Karczew 3 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
54 Pogoń Siedlce 2 : 3 Włókniarz Zelów
55 Narew Ostrołęka 1 : 0 Ursus Warszawa
56 Radomiak Radom 1 : 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 8 (2010-09-25 - 2010-09-26)
57 Sokół Aleksandrów Ł. 4 : 0 Legionovia Legionowo
58 Ursus Warszawa 0 : 4 Radomiak Radom
59 Włókniarz Zelów 0 : 1 Narew Ostrołęka
60 Concordia Piotrków Tryb. 3 : 6 Pogoń Siedlce
61 Pilica Przedbórz 3 : 1 Mazur Karczew
62 Ceramika Opoczno 2 : 2 KS Piaseczno
63 Broń Radom 3 : 2 Warta Sieradz
64 UKS SMS Łódź 1 : 4 MKS Kutno
Kolejka 9 (2010-10-02 - 2010-10-03)
65 MKS Kutno 2 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
66 Warta Sieradz 5 : 1 UKS SMS Łódź
67 KS Piaseczno 1 : 0 Broń Radom
68 Mazur Karczew 1 : 0 Ceramika Opoczno
69 Pogoń Siedlce 2 : 1 Pilica Przedbórz
70 Narew Ostrołęka 6 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
71 Radomiak Radom 3 : 0 Włókniarz Zelów
72 Legionovia Legionowo 1 : 0 Ursus Warszawa
Kolejka 10 (2010-10-09 - 2010-10-10)
73 Sokół Aleksandrów Ł. 3 : 1 Ursus Warszawa
74 Włókniarz Zelów 0 : 2 Legionovia Legionowo
75 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 0 Radomiak Radom
76 Pilica Przedbórz 1 : 1 Narew Ostrołęka
77 Ceramika Opoczno 0 : 2 Pogoń Siedlce
78 Broń Radom 3 : 0 Mazur Karczew
79 UKS SMS Łódź 2 : 1 KS Piaseczno
80 MKS Kutno 1 : 0 Warta Sieradz
Kolejka 11 (2010-10-16 - 2010-10-17)
81 Warta Sieradz 0 : 2 Sokół Aleksandrów Ł.
82 KS Piaseczno 1 : 0 MKS Kutno
83 Mazur Karczew 4 : 2 UKS SMS Łódź
84 Pogoń Siedlce 5 : 1 Broń Radom
85 Narew Ostrołęka 2 : 1 Ceramika Opoczno
86 Radomiak Radom 0 : 0 Pilica Przedbórz
87 Legionovia Legionowo 1 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
88 Ursus Warszawa 0 : 1 Włókniarz Zelów
Kolejka 12 (2010-10-23 - 2010-10-24)
89 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 1 Włókniarz Zelów
90 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 3 Ursus Warszawa
91 Pilica Przedbórz 2 : 1 Legionovia Legionowo
92 Ceramika Opoczno 0 : 5 Radomiak Radom
93 Broń Radom 2 : 1 Narew Ostrołęka
94 UKS SMS Łódź 1 : 1 Pogoń Siedlce
95 MKS Kutno 2 : 1 Mazur Karczew
96 Warta Sieradz 2 : 1 KS Piaseczno
Kolejka 13 (2010-10-30 - 2010-10-31)
97 KS Piaseczno 1 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
98 Mazur Karczew 3 : 1 Warta Sieradz
99 Pogoń Siedlce 3 : 1 MKS Kutno
100 Narew Ostrołęka 2 : 0 UKS SMS Łódź
101 Radomiak Radom 2 : 3 Broń Radom
102 Legionovia Legionowo 2 : 0 Ceramika Opoczno
103 Ursus Warszawa 0 : 0 Pilica Przedbórz
104 Włókniarz Zelów 3 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
Kolejka 14 (2010-11-06 - 2010-11-07)
105 Sokół Aleksandrów Ł. 2 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
106 Pilica Przedbórz 0 : 0 Włókniarz Zelów
107 Ceramika Opoczno 2 : 1 Ursus Warszawa
108 Broń Radom 1 : 1 Legionovia Legionowo
109 UKS SMS Łódź 1 : 2 Radomiak Radom
110 MKS Kutno 3 : 1 Narew Ostrołęka
111 Warta Sieradz 0 : 3 Pogoń Siedlce
112 KS Piaseczno 0 : 3 Mazur Karczew
Kolejka 15 (2010-11-13 - 2010-11-14)
113 Pogoń Siedlce 4 : 2 KS Piaseczno
114 Narew Ostrołęka 3 : 1 Warta Sieradz
115 Radomiak Radom 2 : 2 MKS Kutno
116 Legionovia Legionowo 5 : 2 UKS SMS Łódź
117 Ursus Warszawa 0 : 5 Broń Radom
118 Włókniarz Zelów 1 : 1 Ceramika Opoczno
119 Concordia Piotrków Tryb. 3 : 1 Pilica Przedbórz
120 Mazur Karczew 1 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
Kolejka 16 (2011-03-19 - 2011-03-19)
121 Sokół Aleksandrów Ł. 5 : 1 Pilica Przedbórz
122 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 1 Ceramika Opoczno
123 Włókniarz Zelów 0 : 2 Broń Radom
124 Ursus Warszawa 0 : 2 UKS SMS Łódź
125 Legionovia Legionowo 2 : 1 MKS Kutno
126 Radomiak Radom 1 : 3 Warta Sieradz
127 Narew Ostrołęka 0 : 0 KS Piaseczno
128 Pogoń Siedlce 4 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 17 (2011-03-26 - 2011-03-27)
129 Narew Ostrołęka 2 : 1 Mazur Karczew
130 Ursus Warszawa 2 : 0 MKS Kutno
131 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 3 Broń Radom
132 Pogoń Siedlce 0 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
133 KS Piaseczno 0 : 1 Radomiak Radom
134 Warta Sieradz 0 : 0 Legionovia Legionowo
135 UKS SMS Łódź 2 : 2 Włókniarz Zelów
136 Ceramika Opoczno 0 : 0 Pilica Przedbórz
Kolejka 18 (2011-04-02 - 2011-04-03)
137 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 2 Ceramika Opoczno
138 Pilica Przedbórz 1 : 1 Broń Radom
139 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 0 UKS SMS Łódź
140 Włókniarz Zelów 1 : 0 MKS Kutno
141 Ursus Warszawa 2 : 1 Warta Sieradz
142 Legionovia Legionowo 1 : 0 KS Piaseczno
143 Radomiak Radom 2 : 0 Mazur Karczew
144 Narew Ostrołęka 1 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 19 (2011-04-09 - 2011-04-10)
145 Narew Ostrołęka 0 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
146 Pogoń Siedlce 2 : 0 Radomiak Radom
147 Mazur Karczew 1 : 2 Legionovia Legionowo
148 KS Piaseczno 0 : 1 Ursus Warszawa
149 Warta Sieradz 2 : 1 Włókniarz Zelów
150 MKS Kutno 2 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
151 UKS SMS Łódź 6 : 1 Pilica Przedbórz
152 Broń Radom 2 : 0 Ceramika Opoczno
Kolejka 20 (2011-04-16 - 2011-04-17)
153 Sokół Aleksandrów Ł. 0 : 2 Broń Radom
154 Ceramika Opoczno 3 : 0 UKS SMS Łódź
155 Pilica Przedbórz 1 : 2 MKS Kutno
156 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 0 Warta Sieradz
157 Włókniarz Zelów 1 : 2 KS Piaseczno
158 Ursus Warszawa 0 : 1 Mazur Karczew
159 Legionovia Legionowo 0 : 2 Pogoń Siedlce
160 Radomiak Radom 2 : 0 Narew Ostrołęka
Kolejka 21 (2011-04-23 - 2011-04-23)
161 Radomiak Radom 1 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
162 Narew Ostrołęka 0 : 2 Legionovia Legionowo
163 Pogoń Siedlce 0 : 1 Ursus Warszawa
164 Mazur Karczew 0 : 1 Włókniarz Zelów
165 KS Piaseczno 1 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
166 Warta Sieradz 6 : 0 Pilica Przedbórz
167 MKS Kutno 0 : 0 Ceramika Opoczno
168 UKS SMS Łódź 0 : 1 Broń Radom
Kolejka 22 (2011-04-30 - 2011-05-01)
169 Sokół Aleksandrów Ł. 3 : 0 UKS SMS Łódź
170 Broń Radom 1 : 1 MKS Kutno
171 Ceramika Opoczno 0 : 0 Warta Sieradz
172 Pilica Przedbórz 2 : 3 KS Piaseczno
173 Concordia Piotrków Tryb. 2 : 3 Mazur Karczew
174 Włókniarz Zelów 2 : 2 Pogoń Siedlce
175 Ursus Warszawa 2 : 0 Narew Ostrołęka
176 Legionovia Legionowo 2 : 2 Radomiak Radom
Kolejka 23 (2011-05-07 - 2011-05-08)
177 Legionovia Legionowo 1 : 2 Sokół Aleksandrów Ł.
178 Radomiak Radom 0 : 0 Ursus Warszawa
179 Narew Ostrołęka 1 : 3 Włókniarz Zelów
180 Pogoń Siedlce 6 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
181 Mazur Karczew 2 : 0 Pilica Przedbórz
182 KS Piaseczno 1 : 0 Ceramika Opoczno
183 Warta Sieradz 3 : 2 Broń Radom
184 MKS Kutno 2 : 2 UKS SMS Łódź
Kolejka 24 (2011-05-14 - 2011-05-15)
185 Sokół Aleksandrów Ł. 0 : 1 MKS Kutno
186 UKS SMS Łódź 1 : 0 Warta Sieradz
187 Broń Radom 2 : 1 KS Piaseczno
188 Ceramika Opoczno 0 : 1 Mazur Karczew
189 Pilica Przedbórz 1 : 0 Pogoń Siedlce
190 Concordia Piotrków Tryb. 4 : 0 Narew Ostrołęka
191 Włókniarz Zelów 3 : 2 Radomiak Radom
192 Ursus Warszawa 2 : 2 Legionovia Legionowo
Kolejka 25 (2011-05-18 - 2011-05-18)
193 Concordia Piotrków Tryb. 2 : 2 Radomiak Radom
194 Ursus Warszawa 0 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
195 Legionovia Legionowo 2 : 3 Włókniarz Zelów
196 Narew Ostrołęka 1 : 1 Pilica Przedbórz
197 Pogoń Siedlce 0 : 0 Ceramika Opoczno
198 Mazur Karczew 4 : 1 Broń Radom
199 KS Piaseczno 0 : 3 UKS SMS Łódź
200 Warta Sieradz 2 : 2 MKS Kutno
Kolejka 26 (2011-05-21 - 2011-05-21)
201 Sokół Aleksandrów Ł. 3 : 1 Warta Sieradz
202 MKS Kutno 1 : 0 KS Piaseczno
203 UKS SMS Łódź 1 : 2 Mazur Karczew
204 Broń Radom 2 : 3 Pogoń Siedlce
205 Ceramika Opoczno 1 : 0 Narew Ostrołęka
206 Pilica Przedbórz 0 : 3 Radomiak Radom
207 Concordia Piotrków Tryb. 2 : 1 Legionovia Legionowo
208 Włókniarz Zelów 3 : 1 Ursus Warszawa
Kolejka 27 (2011-05-28 - 2011-05-29)
209 Włókniarz Zelów 2 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
210 Ursus Warszawa 4 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
211 Legionovia Legionowo 4 : 3 Pilica Przedbórz
212 Radomiak Radom 3 : 0 Ceramika Opoczno
213 Narew Ostrołęka 0 : 4 Broń Radom
214 Pogoń Siedlce 3 : 0 UKS SMS Łódź
215 Mazur Karczew 1 : 2 MKS Kutno
216 KS Piaseczno 2 : 1 Warta Sieradz
Kolejka 28 (2011-06-04 - 2011-06-05)
217 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 0 KS Piaseczno
218 Warta Sieradz 2 : 1 Mazur Karczew
219 MKS Kutno 2 : 3 Pogoń Siedlce
220 UKS SMS Łódź 2 : 3 Narew Ostrołęka
221 Broń Radom 3 : 0 Radomiak Radom
222 Ceramika Opoczno 2 : 2 Legionovia Legionowo
223 Pilica Przedbórz 2 : 1 Ursus Warszawa
224 Ceramika Opoczno 0 : 1 Włókniarz Zelów
Kolejka 29 (2011-06-11 - 2011-06-12)
225 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 3 Sokół Aleksandrów Ł.
226 Włókniarz Zelów 3 : 1 Pilica Przedbórz
227 Ursus Warszawa 1 : 2 Ceramika Opoczno
228 Legionovia Legionowo 2 : 0 Broń Radom
229 Radomiak Radom 2 : 1 UKS SMS Łódź
230 Narew Ostrołęka 1 : 1 MKS Kutno
231 Pogoń Siedlce 2 : 2 Warta Sieradz
232 Mazur Karczew 0 : 0 KS Piaseczno
Kolejka 30 (2011-06-18 - 2011-06-18)
233 Sokół Aleksandrów Ł. 0 : 2 Mazur Karczew
234 KS Piaseczno 2 : 3 Pogoń Siedlce
235 Warta Sieradz 1 : 1 Narew Ostrołęka
236 MKS Kutno 1 : 4 Radomiak Radom
237 UKS SMS Łódź 0 : 2 Legionovia Legionowo
238 Broń Radom 0 : 1 Ursus Warszawa
239 Ceramika Opoczno 0 : 2 Włókniarz Zelów
240 Pilica Przedbórz 1 : 2 Concordia Piotrków Tryb.
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)