reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Radomiak Radom 34 75 61:19
2 Ursus Warszawa 34 58 51:27
3 Broń Radom 34 57 65:47
4 Pelikan Łowicz 34 57 52:32
5 ŁKS Łódź 34 53 50:39
6 Warta Sieradz 34 51 50:52
7 Świt Nowy Dwór Maz. 34 49 45:44
8 Lechia Tomaszów Maz. 34 49 48:37
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 47 44:44
10 Legia II Warszawa 34 46 51:55
11 Pogoń Grodzisk Maz. 34 46 51:48
12 Pilica Białobrzegi 34 45 53:54
13 Pogoń II Siedlce 34 45 51:61
14 Polonia Warszawa 34 42 57:49
15 Omega Kleszczów 34 35 42:54
16 WKS Wieluń 34 34 42:68
17 Start Otwock 34 32 56:70
18 GKP Targówek 34 14 21:90
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-09 - 2014-08-10)
1 ŁKS Łódź 1 : 1 GKP Targówek
2 Omega Kleszczów 0 : 1 Ursus Warszawa
3 WKS Wieluń 1 : 4 Broń Radom
4 Legia II Warszawa 0 : 2 Pogoń II Siedlce
5 Start Otwock 4 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
6 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Pelikan Łowicz
7 Radomiak Radom 3 : 1 Świt Nowy Dwór Maz.
8 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
9 Warta Sieradz 2 : 0 Polonia Warszawa
Kolejka 2 (2014-08-16 - 2014-08-17)
10 GKP Targówek 2 : 2 Polonia Warszawa
11 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 1 Warta Sieradz
12 Świt Nowy Dwór Maz. 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
13 Pelikan Łowicz 1 : 2 Radomiak Radom
14 Pogoń Grodzisk Maz. 2 : 0 Pilica Białobrzegi
15 Pogoń II Siedlce 4 : 2 Start Otwock
16 Broń Radom 1 : 3 Legia II Warszawa
17 Ursus Warszawa 1 : 1 WKS Wieluń
18 ŁKS Łódź 2 : 1 Omega Kleszczów
Kolejka 3 (2014-08-20 - 2014-08-20)
19 Omega Kleszczów 1 : 1 GKP Targówek
20 WKS Wieluń 3 : 2 ŁKS Łódź
21 Legia II Warszawa 0 : 2 Ursus Warszawa
22 Start Otwock 2 : 1 Broń Radom
23 Pilica Białobrzegi 4 : 1 Pogoń II Siedlce
24 Radomiak Radom 1 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
25 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 0 Pelikan Łowicz
26 Warta Sieradz 3 : 2 Świt Nowy Dwór Maz.
27 Polonia Warszawa 1 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24)
28 GKP Targówek 2 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
29 Świt Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Polonia Warszawa
30 Pelikan Łowicz 2 : 0 Warta Sieradz
31 Pogoń Grodzisk Maz. 0 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
32 Pogoń II Siedlce 0 : 0 Radomiak Radom
33 Broń Radom 1 : 1 Pilica Białobrzegi
34 Ursus Warszawa 4 : 2 Start Otwock
35 ŁKS Łódź 2 : 2 Legia II Warszawa
36 WKS Wieluń 1 : 0 Omega Kleszczów
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31)
37 WKS Wieluń 2 : 2 GKP Targówek
38 Omega Kleszczów 2 : 0 Legia II Warszawa
39 Start Otwock 0 : 0 ŁKS Łódź
40 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Ursus Warszawa
41 Radomiak Radom 4 : 0 Broń Radom
42 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 0 Pogoń II Siedlce
43 Warta Sieradz 3 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
44 Polonia Warszawa 1 : 0 Pelikan Łowicz
45 Lechia Tomaszów Maz. 0 : 0 Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 6 (2014-09-03 - 2014-09-03)
46 GKP Targówek 1 : 4 Świt Nowy Dwór Maz.
47 Pelikan Łowicz 1 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
48 Pogoń Grodzisk Maz. 2 : 1 Polonia Warszawa
49 Pogoń II Siedlce 1 : 0 Warta Sieradz
50 Broń Radom 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
51 Ursus Warszawa 0 : 1 Radomiak Radom
52 ŁKS Łódź 2 : 1 Pilica Białobrzegi
53 Omega Kleszczów 1 : 3 Start Otwock
54 WKS Wieluń 1 : 4 Legia II Warszawa
Kolejka 7 (2014-09-06 - 2014-09-06)
55 Legia II Warszawa 2 : 2 GKP Targówek
56 Start Otwock 4 : 2 WKS Wieluń
57 Pilica Białobrzegi 1 : 3 Omega Kleszczów
58 Radomiak Radom 3 : 0 ŁKS Łódź
59 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 Ursus Warszawa
60 Warta Sieradz 0 : 2 Broń Radom
61 Polonia Warszawa 3 : 1 Pogoń II Siedlce
62 Lechia Tomaszów Maz. 0 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
63 Świt Nowy Dwór Maz. 2 : 0 Pelikan Łowicz
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14)
64 GKP Targówek 2 : 5 Pelikan Łowicz
65 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 2 Świt Nowy Dwór Maz.
66 Pogoń II Siedlce 0 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
67 Broń Radom 2 : 1 Polonia Warszawa
68 Ursus Warszawa 1 : 0 Warta Sieradz
69 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 1 ŁKS Łódź
70 Omega Kleszczów 1 : 2 Radomiak Radom
71 WKS Wieluń 0 : 1 Pilica Białobrzegi
72 Legia II Warszawa 2 : 3 Start Otwock
Kolejka 9 (2014-09-17 - 2014-09-17)
73 Start Otwock 1 : 1 GKP Targówek
74 Pilica Białobrzegi 1 : 2 Legia II Warszawa
75 Radomiak Radom 1 : 1 WKS Wieluń
76 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 Omega Kleszczów
77 Warta Sieradz 2 : 2 ŁKS Łódź
78 Polonia Warszawa 3 : 1 Ursus Warszawa
79 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 2 Broń Radom
80 Świt Nowy Dwór Maz. 2 : 1 Pogoń II Siedlce
81 Pelikan Łowicz 0 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
Kolejka 10 (2014-09-20 - 2014-09-21)
82 GKP Targówek 0 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
83 Pogoń II Siedlce 1 : 5 Pelikan Łowicz
84 Broń Radom 8 : 1 Świt Nowy Dwór Maz.
85 Ursus Warszawa 1 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
86 ŁKS Łódź 1 : 1 Polonia Warszawa
87 Omega Kleszczów 1 : 2 Warta Sieradz
88 WKS Wieluń 2 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
89 Legia II Warszawa 0 : 3 Radomiak Radom
90 Start Otwock 3 : 4 Pilica Białobrzegi
Kolejka 11 (2014-09-27 - 2014-09-28)
91 Pilica Białobrzegi 3 : 3 GKP Targówek
92 Radomiak Radom 1 : 0 Start Otwock
93 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 2 Legia II Warszawa
94 Warta Sieradz 3 : 0 WKS Wieluń
95 Polonia Warszawa 2 : 3 Omega Kleszczów
96 Lechia Tomaszów Maz. 0 : 1 ŁKS Łódź
97 Świt Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Ursus Warszawa
98 Pelikan Łowicz 1 : 1 Broń Radom
99 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 2 Pogoń II Siedlce
Kolejka 12 (2014-10-04 - 2014-10-05)
100 GKP Targówek 2 : 0 Pogoń II Siedlce
101 Broń Radom 3 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
102 Ursus Warszawa 1 : 0 Pelikan Łowicz
103 ŁKS Łódź 2 : 0 Świt Nowy Dwór Maz.
104 Omega Kleszczów 2 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
105 WKS Wieluń 1 : 1 Polonia Warszawa
106 Legia II Warszawa 3 : 0 Warta Sieradz
107 Start Otwock 2 : 5 Sokół Aleksandrów Łódzki
108 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Radomiak Radom
Kolejka 13 (2014-10-11 - 2014-10-12)
109 Radomiak Radom 3 : 0 GKP Targówek
110 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Pilica Białobrzegi
111 Warta Sieradz 2 : 2 Start Otwock
112 Polonia Warszawa 1 : 2 Legia II Warszawa
113 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 2 WKS Wieluń
114 Świt Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Omega Kleszczów
115 Pelikan Łowicz 0 : 0 ŁKS Łódź
116 Pogoń Grodzisk Maz. 0 : 0 Ursus Warszawa
117 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Broń Radom
Kolejka 14 (2014-10-18 - 2014-10-19)
118 GKP Targówek 1 : 3 Broń Radom
119 Ursus Warszawa 1 : 3 Pogoń II Siedlce
120 ŁKS Łódź 1 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
121 Omega Kleszczów 1 : 2 Pelikan Łowicz
122 WKS Wieluń 0 : 0 Świt Nowy Dwór Maz.
123 Legia II Warszawa 0 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
124 Start Otwock 3 : 0 Polonia Warszawa
125 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Warta Sieradz
126 Radomiak Radom 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 15 (2014-10-25 - 2014-10-26)
127 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 GKP Targówek
128 Warta Sieradz 0 : 3 Radomiak Radom
129 Polonia Warszawa 3 : 4 Pilica Białobrzegi
130 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 0 Start Otwock
131 Świt Nowy Dwór Maz. 0 : 1 Legia II Warszawa
132 Pelikan Łowicz 4 : 1 WKS Wieluń
133 Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 3 Omega Kleszczów
134 Pogoń II Siedlce 0 : 1 ŁKS Łódź
135 Broń Radom 0 : 3 Ursus Warszawa
Kolejka 16 (2014-11-08 - 2014-11-09)
136 GKP Targówek 0 : 7 Ursus Warszawa
137 ŁKS Łódź 1 : 2 Broń Radom
138 Omega Kleszczów 2 : 2 Pogoń II Siedlce
139 WKS Wieluń 1 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
140 Legia II Warszawa 0 : 1 Pelikan Łowicz
141 Start Otwock 0 : 1 Świt Nowy Dwór Maz.
142 Pilica Białobrzegi 0 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
143 Radomiak Radom 2 : 2 Polonia Warszawa
144 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Warta Sieradz
Kolejka 17 (2014-11-15 - 2014-11-16)
145 Warta Sieradz 4 : 1 GKP Targówek
146 Polonia Warszawa 5 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
147 Lechia Tomaszów Maz. 0 : 2 Radomiak Radom
148 Świt Nowy Dwór Maz. 0 : 3 Pilica Białobrzegi
149 Pelikan Łowicz 1 : 0 Start Otwock
150 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 4 Legia II Warszawa
151 Pogoń II Siedlce 5 : 0 WKS Wieluń
152 Broń Radom 3 : 0 Omega Kleszczów
153 Ursus Warszawa 2 : 0 ŁKS Łódź
Kolejka 18 (2015-03-14 - 2015-03-15)
154 GKP Targówek 0 : 3 ŁKS Łódź
155 Ursus Warszawa 3 : 1 Omega Kleszczów
156 Broń Radom 1 : 2 WKS Wieluń
157 Pogoń II Siedlce 0 : 3 Legia II Warszawa
158 Pogoń Grodzisk Maz. 6 : 4 Start Otwock
159 Pelikan Łowicz 0 : 0 Pilica Białobrzegi
160 Świt Nowy Dwór Maz. 1 : 5 Radomiak Radom
161 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
162 Polonia Warszawa 0 : 1 Warta Sieradz
Kolejka 19 (2015-03-21 - 2015-03-22)
163 Polonia Warszawa 3 : 0 GKP Targówek
164 Warta Sieradz 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
165 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Świt Nowy Dwór Maz.
166 Radomiak Radom 1 : 1 Pelikan Łowicz
167 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
168 Start Otwock 4 : 0 Pogoń II Siedlce
169 Legia II Warszawa 0 : 3 Broń Radom
170 WKS Wieluń 1 : 1 Ursus Warszawa
171 Omega Kleszczów 1 : 1 ŁKS Łódź
Kolejka 20 (2015-03-28 - 2015-03-29)
172 GKP Targówek 0 : 3 Omega Kleszczów
173 ŁKS Łódź 1 : 0 WKS Wieluń
174 Ursus Warszawa 2 : 0 Legia II Warszawa
175 Broń Radom 2 : 1 Start Otwock
176 Pogoń II Siedlce 3 : 3 Pilica Białobrzegi
177 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 1 Radomiak Radom
178 Pelikan Łowicz 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
179 Świt Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Warta Sieradz
180 Lechia Tomaszów Maz. 0 : 2 Polonia Warszawa
Kolejka 21 (2015-04-01 - 2015-04-01)
181 Omega Kleszczów 1 : 2 WKS Wieluń
182 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 GKP Targówek
183 Polonia Warszawa 1 : 3 Świt Nowy Dwór Maz.
184 Warta Sieradz 1 : 2 Pelikan Łowicz
185 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 3 Pogoń Grodzisk Maz.
186 Radomiak Radom 4 : 0 Pogoń II Siedlce
187 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Broń Radom
188 Start Otwock 2 : 1 Ursus Warszawa
189 Legia II Warszawa 3 : 2 ŁKS Łódź
Kolejka 22 (2015-04-03 - 2015-04-04)
190 Legia II Warszawa 0 : 1 Omega Kleszczów
191 GKP Targówek 0 : 3 WKS Wieluń
192 ŁKS Łódź 1 : 0 Start Otwock
193 Ursus Warszawa 1 : 1 Pilica Białobrzegi
194 Broń Radom 1 : 1 Radomiak Radom
195 Pogoń II Siedlce 3 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
196 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 2 Warta Sieradz
197 Pelikan Łowicz 2 : 2 Polonia Warszawa
198 Świt Nowy Dwór Maz. 2 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-12)
199 Świt Nowy Dwór Maz. 3 : 0 GKP Targówek
200 Lechia Tomaszów Maz. 2 : 0 Pelikan Łowicz
201 Polonia Warszawa 0 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
202 Warta Sieradz 2 : 0 Pogoń II Siedlce
203 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Broń Radom
204 Radomiak Radom 2 : 0 Ursus Warszawa
205 Pilica Białobrzegi 2 : 1 ŁKS Łódź
206 Start Otwock 0 : 2 Omega Kleszczów
207 Legia II Warszawa 0 : 0 WKS Wieluń
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19)
208 GKP Targówek 0 : 3 Legia II Warszawa
209 WKS Wieluń 2 : 2 Start Otwock
210 Omega Kleszczów 2 : 0 Pilica Białobrzegi
211 ŁKS Łódź 0 : 0 Radomiak Radom
212 Ursus Warszawa 4 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
213 Broń Radom 2 : 0 Warta Sieradz
214 Pogoń II Siedlce 0 : 0 Polonia Warszawa
215 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
216 Pelikan Łowicz 2 : 1 Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 25 (2015-04-22 - 2015-04-22)
217 ŁKS Łódź 1 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
218 Pelikan Łowicz 3 : 0 GKP Targówek
219 Świt Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
220 Lechia Tomaszów Maz. 2 : 1 Pogoń II Siedlce
221 Polonia Warszawa 1 : 2 Broń Radom
222 Warta Sieradz 0 : 4 Ursus Warszawa
223 Radomiak Radom 1 : 0 Omega Kleszczów
224 Pilica Białobrzegi 3 : 1 WKS Wieluń
225 Start Otwock 2 : 3 Legia II Warszawa
Kolejka 26 (2015-04-25 - 2015-04-26)
226 GKP Targówek 0 : 3 Start Otwock
227 Legia II Warszawa 4 : 2 Pilica Białobrzegi
228 WKS Wieluń 1 : 2 Radomiak Radom
229 Omega Kleszczów 2 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
230 ŁKS Łódź 3 : 0 Warta Sieradz
231 Ursus Warszawa 1 : 1 Polonia Warszawa
232 Broń Radom 2 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
233 Pogoń II Siedlce 1 : 0 Świt Nowy Dwór Maz.
234 Pogoń Grodzisk Maz. 0 : 0 Pelikan Łowicz
Kolejka 27 (2015-05-01 - 2015-05-03)
235 Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 0 GKP Targówek
236 Pelikan Łowicz 1 : 2 Pogoń II Siedlce
237 Świt Nowy Dwór Maz. 3 : 2 Broń Radom
238 Lechia Tomaszów Maz. 0 : 0 Ursus Warszawa
239 Polonia Warszawa 1 : 2 ŁKS Łódź
240 Warta Sieradz 1 : 0 Omega Kleszczów
241 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 WKS Wieluń
242 Radomiak Radom 1 : 1 Legia II Warszawa
243 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Start Otwock
Kolejka 28 (2015-05-06 - 2015-05-06)
244 GKP Targówek 0 : 3 Pilica Białobrzegi
245 Start Otwock 1 : 3 Radomiak Radom
246 Legia II Warszawa 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
247 WKS Wieluń 4 : 4 Warta Sieradz
248 Omega Kleszczów 1 : 3 Polonia Warszawa
249 ŁKS Łódź 4 : 4 Lechia Tomaszów Maz.
250 Ursus Warszawa 2 : 0 Świt Nowy Dwór Maz.
251 Broń Radom 2 : 1 Pelikan Łowicz
252 Pogoń II Siedlce 4 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
Kolejka 29 (2015-05-09 - 2015-05-10)
253 Pogoń II Siedlce 3 : 0 GKP Targówek
254 Pogoń Grodzisk Maz. 5 : 2 Broń Radom
255 Pelikan Łowicz 2 : 0 Ursus Warszawa
256 Świt Nowy Dwór Maz. 0 : 2 ŁKS Łódź
257 Lechia Tomaszów Maz. 4 : 0 Omega Kleszczów
258 Polonia Warszawa 3 : 1 WKS Wieluń
259 Warta Sieradz 2 : 1 Legia II Warszawa
260 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 0 Start Otwock
261 Radomiak Radom 2 : 1 Pilica Białobrzegi
Kolejka 30 (2015-05-16 - 2015-05-17)
262 GKP Targówek 0 : 3 Radomiak Radom
263 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
264 Start Otwock 1 : 2 Warta Sieradz
265 Legia II Warszawa 2 : 3 Polonia Warszawa
266 WKS Wieluń 1 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
267 Omega Kleszczów 1 : 1 Świt Nowy Dwór Maz.
268 ŁKS Łódź 2 : 2 Pelikan Łowicz
269 Ursus Warszawa 1 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
270 Broń Radom 2 : 1 Pogoń II Siedlce
Kolejka 31 (2015-05-23 - 2015-05-24)
271 Broń Radom 3 : 0 GKP Targówek
272 Pogoń II Siedlce 0 : 0 Ursus Warszawa
273 Pogoń Grodzisk Maz. 0 : 0 ŁKS Łódź
274 Pelikan Łowicz 2 : 1 Omega Kleszczów
275 Świt Nowy Dwór Maz. 4 : 0 WKS Wieluń
276 Lechia Tomaszów Maz. 5 : 1 Legia II Warszawa
277 Polonia Warszawa 4 : 1 Start Otwock
278 Warta Sieradz 1 : 0 Pilica Białobrzegi
279 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 0 Radomiak Radom
Kolejka 32 (2015-05-30 - 2015-05-31)
280 GKP Targówek 0 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
281 Radomiak Radom 1 : 1 Warta Sieradz
282 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Polonia Warszawa
283 Start Otwock 1 : 4 Lechia Tomaszów Maz.
284 Legia II Warszawa 0 : 0 Świt Nowy Dwór Maz.
285 WKS Wieluń 1 : 0 Pelikan Łowicz
286 Omega Kleszczów 1 : 3 Pogoń Grodzisk Maz.
287 ŁKS Łódź 4 : 1 Pogoń II Siedlce
288 Ursus Warszawa 0 : 2 Broń Radom
Kolejka 33 (2015-06-06 - 2015-06-06)
289 Ursus Warszawa 3 : 0 GKP Targówek
290 Broń Radom 2 : 2 ŁKS Łódź
291 Pogoń II Siedlce 5 : 2 Omega Kleszczów
292 Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 1 WKS Wieluń
293 Pelikan Łowicz 4 : 1 Legia II Warszawa
294 Świt Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Start Otwock
295 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 0 Pilica Białobrzegi
296 Polonia Warszawa 0 : 1 Radomiak Radom
297 Warta Sieradz 2 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 34 (2015-06-10 - 2015-06-10)
298 GKP Targówek 0 : 3 Warta Sieradz
299 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 5 Polonia Warszawa
300 Radomiak Radom 0 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
301 Pilica Białobrzegi 0 : 5 Świt Nowy Dwór Maz.
302 Start Otwock 1 : 4 Pelikan Łowicz
303 Legia II Warszawa 1 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
304 WKS Wieluń 2 : 3 Pogoń II Siedlce
305 Omega Kleszczów 1 : 1 Broń Radom
306 ŁKS Łódź 2 : 2 Ursus Warszawa

Sonda

Czy Twoim zdaniem prof. Małgorzata Gersdorf jest prezesem Sądu Najwyższego?


Zobacz komentarze (19)
Advertisement