reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Energia Kozienice 34 75 81:31
2 Oskar Przysucha 34 67 80:37
3 Szydłowianka Szydłowiec 34 63 76:43
4 Ożarowianka Ożarów Maz. 34 62 67:33
5 Mazur Karczew 34 62 60:35
6 KS Konstancin 34 61 65:38
7 Sparta Jazgarzew 34 54 59:43
8 Hutnik Warszawa 34 51 41:35
9 Mszczonowianka Mszczonów 35 45 45:55
10 Wilga Garwolin 34 43 64:63
11 Orzeł Wierzbica 34 43 38:53
12 Victoria Sulejówek 34 41 60:60
13 Żyrardowianka Żyrardów 34 41 40:43
14 Znicz II Pruszków 34 41 65:54
15 KS Raszyn 34 39 41:63
16 Mazowsze Grójec 34 38 50:55
17 Zwolenianka Zwoleń 34 23 35:91
18 Okęcie Warszawa 34 2 12:147
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-16 - 2014-08-17)
1 Hutnik Warszawa 0 : 1 Mazowsze Grójec
2 Zwolenianka Zwoleń 0 : 1 Orzeł Wierzbica
3 Victoria Sulejówek 1 : 1 Wilga Garwolin
4 KS Raszyn 1 : 1 Energia Kozienice
5 Okęcie Warszawa 1 : 1 Znicz II Pruszków
6 KS Konstancin 0 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
7 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
8 Oskar Przysucha 2 : 1 Mazur Karczew
9 Sparta Jazgarzew 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20)
10 Mazowsze Grójec 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
11 Mazur Karczew 0 : 3 Sparta Jazgarzew
12 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Oskar Przysucha
13 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
14 Znicz II Pruszków 0 : 1 KS Konstancin
15 Energia Kozienice 6 : 1 Okęcie Warszawa
16 KS Raszyn 1 : 2 Wilga Garwolin
17 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Victoria Sulejówek
18 Hutnik Warszawa 2 : 1 Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24)
19 Zwolenianka Zwoleń 3 : 0 Mazowsze Grójec
20 Victoria Sulejówek 0 : 5 Hutnik Warszawa
21 KS Raszyn 3 : 0 Orzeł Wierzbica
22 Okęcie Warszawa 0 : 4 Wilga Garwolin
23 KS Konstancin 1 : 0 Energia Kozienice
24 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 2 Znicz II Pruszków
25 Oskar Przysucha 2 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
26 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 Sparta Jazgarzew
27 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 4 (2014-08-27 - 2014-08-27)
28 Mazowsze Grójec 1 : 3 Mazur Karczew
29 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
30 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 2 Sparta Jazgarzew
31 Znicz II Pruszków 1 : 1 Oskar Przysucha
32 Energia Kozienice 2 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
33 Wilga Garwolin 0 : 1 KS Konstancin
34 Orzeł Wierzbica 3 : 0 Okęcie Warszawa
35 Hutnik Warszawa 1 : 0 KS Raszyn
36 Zwolenianka Zwoleń 1 : 4 Victoria Sulejówek
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31)
37 Victoria Sulejówek 0 : 2 Mazowsze Grójec
38 KS Raszyn 3 : 0 Zwolenianka Zwoleń
39 Okęcie Warszawa 1 : 3 Hutnik Warszawa
40 KS Konstancin 4 : 0 Orzeł Wierzbica
41 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 1 Wilga Garwolin
42 Oskar Przysucha 2 : 1 Energia Kozienice
43 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
44 Mazur Karczew 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
45 Sparta Jazgarzew 5 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-06)
46 Mazowsze Grójec 2 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
47 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 1 Mazur Karczew
48 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Znicz II Pruszków
49 Energia Kozienice 7 : 2 Sparta Jazgarzew
50 Oskar Przysucha 3 : 2 Wilga Garwolin
51 Orzeł Wierzbica 3 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
52 Hutnik Warszawa 0 : 1 KS Konstancin
53 Zwolenianka Zwoleń 1 : 0 Okęcie Warszawa
54 Victoria Sulejówek 2 : 1 KS Raszyn
Kolejka 7 (2014-09-10 - 2014-09-10)
55 KS Raszyn 1 : 4 Mazowsze Grójec
56 Okęcie Warszawa 1 : 2 Victoria Sulejówek
57 KS Konstancin 0 : 0 Zwolenianka Zwoleń
58 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Hutnik Warszawa
59 Oskar Przysucha 3 : 0 Orzeł Wierzbica
60 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Wilga Garwolin
61 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Energia Kozienice
62 Mazur Karczew 3 : 0 Znicz II Pruszków
63 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14)
64 Mazowsze Grójec 0 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
65 Znicz II Pruszków 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
66 Energia Kozienice 2 : 1 Mazur Karczew
67 Wilga Garwolin 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
68 Orzeł Wierzbica 1 : 2 Sparta Jazgarzew
69 Hutnik Warszawa 1 : 1 Oskar Przysucha
70 Zwolenianka Zwoleń 1 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
71 Victoria Sulejówek 1 : 2 KS Konstancin
72 KS Raszyn 2 : 2 Okęcie Warszawa
Kolejka 9 (2014-09-17 - 2014-09-17)
73 Okęcie Warszawa 0 : 7 Mazowsze Grójec
74 KS Konstancin 4 : 5 KS Raszyn
75 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 Victoria Sulejówek
76 Oskar Przysucha 6 : 1 Zwolenianka Zwoleń
77 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Hutnik Warszawa
78 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Orzeł Wierzbica
79 Mazur Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
80 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Energia Kozienice
81 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 2 Znicz II Pruszków
Kolejka 10 (2014-09-20 - 2014-09-21)
82 Mazowsze Grójec 4 : 2 Znicz II Pruszków
83 Energia Kozienice 3 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
84 Wilga Garwolin 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
85 Orzeł Wierzbica 0 : 4 Mazur Karczew
86 Hutnik Warszawa 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
87 Zwolenianka Zwoleń 2 : 2 Sparta Jazgarzew
88 Victoria Sulejówek 0 : 0 Oskar Przysucha
89 KS Raszyn 0 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
90 Okęcie Warszawa 0 : 1 KS Konstancin
Kolejka 11 (2014-09-27 - 2014-09-28)
91 KS Konstancin 1 : 2 Mazowsze Grójec
92 Szydłowianka Szydłowiec 6 : 0 Okęcie Warszawa
93 Oskar Przysucha 3 : 0 KS Raszyn
94 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Victoria Sulejówek
95 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 2 Zwolenianka Zwoleń
96 Mazur Karczew 0 : 1 Hutnik Warszawa
97 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Orzeł Wierzbica
98 Ożarowianka Ożarów Maz. 3 : 2 Wilga Garwolin
99 Znicz II Pruszków 2 : 3 Energia Kozienice
Kolejka 12 (2014-10-04 - 2014-10-05)
100 Mazowsze Grójec 1 : 1 Energia Kozienice
101 Wilga Garwolin 0 : 7 Znicz II Pruszków
102 Orzeł Wierzbica 1 : 3 Ożarowianka Ożarów Maz.
103 Hutnik Warszawa 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
104 Zwolenianka Zwoleń 0 : 2 Mazur Karczew
105 Victoria Sulejówek 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
106 KS Raszyn 3 : 2 Sparta Jazgarzew
107 Okęcie Warszawa 0 : 4 Oskar Przysucha
108 KS Konstancin 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 13 (2014-10-11 - 2014-10-12)
109 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 0 Mazowsze Grójec
110 Oskar Przysucha 1 : 3 KS Konstancin
111 Sparta Jazgarzew 4 : 0 Okęcie Warszawa
112 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 KS Raszyn
113 Mazur Karczew 2 : 3 Victoria Sulejówek
114 Żyrardowianka Żyrardów 5 : 0 Zwolenianka Zwoleń
115 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 0 Hutnik Warszawa
116 Znicz II Pruszków 4 : 2 Orzeł Wierzbica
117 Energia Kozienice 3 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka 14 (2014-10-18 - 2014-10-19)
118 Mazowsze Grójec 1 : 4 Wilga Garwolin
119 Orzeł Wierzbica 0 : 1 Energia Kozienice
120 Hutnik Warszawa 0 : 2 Znicz II Pruszków
121 Zwolenianka Zwoleń 0 : 4 Ożarowianka Ożarów Maz.
122 Victoria Sulejówek 5 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
123 KS Raszyn 0 : 1 Mazur Karczew
124 Okęcie Warszawa 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
125 KS Konstancin 0 : 0 Sparta Jazgarzew
126 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 5 Oskar Przysucha
Kolejka 15 (2014-10-25 - 2014-10-26)
127 Oskar Przysucha 2 : 1 Mazowsze Grójec
128 Sparta Jazgarzew 3 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
129 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 KS Konstancin
130 Mazur Karczew 6 : 1 Okęcie Warszawa
131 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 KS Raszyn
132 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 2 Victoria Sulejówek
133 Znicz II Pruszków 4 : 0 Zwolenianka Zwoleń
134 Energia Kozienice 0 : 0 Hutnik Warszawa
135 Orzeł Wierzbica 1 : 2 Wilga Garwolin
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16)
136 Mazowsze Grójec 1 : 0 Orzeł Wierzbica
137 Hutnik Warszawa 0 : 3 Wilga Garwolin
138 Zwolenianka Zwoleń 1 : 7 Energia Kozienice
139 Victoria Sulejówek 1 : 1 Znicz II Pruszków
140 KS Raszyn 2 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
141 Okęcie Warszawa 0 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
142 KS Konstancin 0 : 0 Mazur Karczew
143 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
144 Oskar Przysucha 0 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 17 (2014-11-08 - 2014-11-09)
145 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Mazowsze Grójec
146 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Oskar Przysucha
147 Mazur Karczew 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
148 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 KS Konstancin
149 Ożarowianka Ożarów Maz. 4 : 0 Okęcie Warszawa
150 Znicz II Pruszków 7 : 0 KS Raszyn
151 Energia Kozienice 5 : 3 Victoria Sulejówek
152 Zwolenianka Zwoleń 3 : 1 Wilga Garwolin
153 Hutnik Warszawa 0 : 0 Orzeł Wierzbica
Kolejka 18 (2015-03-07 - 2015-03-08)
154 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
155 Mazowsze Grójec 2 : 3 Hutnik Warszawa
156 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Zwolenianka Zwoleń
157 Wilga Garwolin 2 : 1 Victoria Sulejówek
158 Energia Kozienice 4 : 1 KS Raszyn
159 Znicz II Pruszków 6 : 0 Okęcie Warszawa
160 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 0 KS Konstancin
161 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
162 Mazur Karczew 5 : 1 Oskar Przysucha
Kolejka 19 (2015-03-14 - 2015-03-15)
163 Wilga Garwolin 2 : 0 KS Raszyn
164 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Mazowsze Grójec
165 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Mazur Karczew
166 Oskar Przysucha 4 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
167 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
168 KS Konstancin 2 : 0 Znicz II Pruszków
169 Okęcie Warszawa 0 : 4 Energia Kozienice
170 Victoria Sulejówek 0 : 2 Orzeł Wierzbica
171 Zwolenianka Zwoleń 0 : 6 Hutnik Warszawa
Kolejka 20 (2015-03-21 - 2015-03-22)
172 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
173 Mazowsze Grójec 1 : 0 Zwolenianka Zwoleń
174 Hutnik Warszawa 1 : 0 Victoria Sulejówek
175 Orzeł Wierzbica 2 : 3 KS Raszyn
176 Wilga Garwolin 8 : 0 Okęcie Warszawa
177 Energia Kozienice 3 : 1 KS Konstancin
178 Znicz II Pruszków 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
179 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 0 Oskar Przysucha
180 Mazur Karczew 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 21 (2015-03-28 - 2015-03-29)
181 Wilga Garwolin 3 : 0 KS Konstancin
182 Mazur Karczew 0 : 0 Mazowsze Grójec
183 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
184 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
185 Oskar Przysucha 1 : 1 Znicz II Pruszków
186 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Energia Kozienice
187 Okęcie Warszawa 0 : 2 Orzeł Wierzbica
188 KS Raszyn 0 : 0 Hutnik Warszawa
189 Victoria Sulejówek 6 : 1 Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 22 (2015-04-03 - 2015-04-04)
190 Mazowsze Grójec 1 : 2 Victoria Sulejówek
191 Zwolenianka Zwoleń 0 : 3 KS Raszyn
192 Hutnik Warszawa 2 : 1 Okęcie Warszawa
193 Orzeł Wierzbica 1 : 0 KS Konstancin
194 Wilga Garwolin 6 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
195 Energia Kozienice 3 : 1 Oskar Przysucha
196 Znicz II Pruszków 3 : 3 Sparta Jazgarzew
197 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
198 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-12)
199 Znicz II Pruszków 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
200 Wilga Garwolin 0 : 3 Oskar Przysucha
201 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Mazowsze Grójec
202 Mazur Karczew 0 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
203 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Energia Kozienice
204 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 Orzeł Wierzbica
205 KS Konstancin 1 : 2 Hutnik Warszawa
206 Okęcie Warszawa 0 : 5 Zwolenianka Zwoleń
207 KS Raszyn 1 : 0 Victoria Sulejówek
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19)
208 Mazowsze Grójec 0 : 1 KS Raszyn
209 Victoria Sulejówek 7 : 1 Okęcie Warszawa
210 Zwolenianka Zwoleń 0 : 3 KS Konstancin
211 Hutnik Warszawa 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
212 Orzeł Wierzbica 3 : 2 Oskar Przysucha
213 Wilga Garwolin 0 : 0 Sparta Jazgarzew
214 Energia Kozienice 5 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
215 Znicz II Pruszków 2 : 4 Mazur Karczew
216 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 25 (2015-04-25 - 2015-04-26)
217 Wilga Garwolin 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
218 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 1 Mazowsze Grójec
219 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Znicz II Pruszków
220 Mazur Karczew 0 : 2 Energia Kozienice
221 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Orzeł Wierzbica
222 Oskar Przysucha 3 : 1 Hutnik Warszawa
223 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 Zwolenianka Zwoleń
224 KS Konstancin 4 : 1 Victoria Sulejówek
225 Okęcie Warszawa 1 : 3 KS Raszyn
Kolejka 26 (2015-05-01 - 2015-05-03)
226 Mazowsze Grójec 5 : 0 Okęcie Warszawa
227 KS Raszyn 1 : 2 KS Konstancin
228 Victoria Sulejówek 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
229 Zwolenianka Zwoleń 0 : 0 Oskar Przysucha
230 Hutnik Warszawa 1 : 2 Sparta Jazgarzew
231 Orzeł Wierzbica 1 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
232 Wilga Garwolin 1 : 1 Mazur Karczew
233 Energia Kozienice 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
234 Znicz II Pruszków 2 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
Kolejka 27 (2015-05-09 - 2015-05-10)
235 Wilga Garwolin 3 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
236 Znicz II Pruszków 2 : 1 Mazowsze Grójec
237 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 1 Energia Kozienice
238 Mazur Karczew 5 : 0 Orzeł Wierzbica
239 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Hutnik Warszawa
240 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Zwolenianka Zwoleń
241 Oskar Przysucha 3 : 0 Victoria Sulejówek
242 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 KS Raszyn
243 KS Konstancin 8 : 0 Okęcie Warszawa
Kolejka 28 (2015-05-16 - 2015-05-17)
244 Mazowsze Grójec 1 : 4 KS Konstancin
245 Okęcie Warszawa 0 : 7 Szydłowianka Szydłowiec
246 KS Raszyn 3 : 2 Oskar Przysucha
247 Victoria Sulejówek 1 : 2 Sparta Jazgarzew
248 Zwolenianka Zwoleń 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
249 Hutnik Warszawa 0 : 1 Mazur Karczew
250 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
251 Wilga Garwolin 1 : 6 Ożarowianka Ożarów Maz.
252 Energia Kozienice 3 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka 29 (2015-05-20 - 2015-05-20)
253 Wilga Garwolin 1 : 1 Znicz II Pruszków
254 Energia Kozienice 1 : 0 Mazowsze Grójec
255 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 3 Orzeł Wierzbica
256 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Hutnik Warszawa
257 Mazur Karczew 3 : 1 Zwolenianka Zwoleń
258 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Victoria Sulejówek
259 Sparta Jazgarzew 2 : 2 KS Raszyn
260 Oskar Przysucha 7 : 0 Okęcie Warszawa
261 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 5 KS Konstancin
Kolejka 30 (2015-05-23 - 2015-05-24)
262 Mazowsze Grójec 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
263 KS Konstancin 2 : 3 Oskar Przysucha
264 Okęcie Warszawa 1 : 6 Sparta Jazgarzew
265 KS Raszyn 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
266 Victoria Sulejówek 1 : 2 Mazur Karczew
267 Zwolenianka Zwoleń 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
268 Hutnik Warszawa 1 : 3 Ożarowianka Ożarów Maz.
269 Orzeł Wierzbica 3 : 1 Znicz II Pruszków
270 Wilga Garwolin 2 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 31 (2015-05-30 - 2015-05-31)
271 Wilga Garwolin 2 : 3 Mazowsze Grójec
272 Energia Kozienice 1 : 0 Orzeł Wierzbica
273 Znicz II Pruszków 0 : 1 Hutnik Warszawa
274 Ożarowianka Ożarów Maz. 7 : 0 Zwolenianka Zwoleń
275 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 4 Victoria Sulejówek
276 Mazur Karczew 1 : 0 KS Raszyn
277 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Okęcie Warszawa
278 Sparta Jazgarzew 2 : 3 KS Konstancin
279 Oskar Przysucha 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 32 (2015-06-03 - 2015-06-03)
280 Wilga Garwolin 3 : 3 Orzeł Wierzbica
281 Mazowsze Grójec 2 : 6 Oskar Przysucha
282 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 2 Sparta Jazgarzew
283 KS Konstancin 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
284 Okęcie Warszawa 0 : 2 Mazur Karczew
285 KS Raszyn 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
286 Victoria Sulejówek 2 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
287 Zwolenianka Zwoleń 1 : 4 Znicz II Pruszków
288 Hutnik Warszawa 1 : 3 Energia Kozienice
Kolejka 33 (2015-06-06 - 2015-06-07)
289 Orzeł Wierzbica 2 : 1 Mazowsze Grójec
290 Wilga Garwolin 0 : 1 Hutnik Warszawa
291 Energia Kozienice 1 : 0 Zwolenianka Zwoleń
292 Znicz II Pruszków 1 : 1 Victoria Sulejówek
293 Ożarowianka Ożarów Maz. 3 : 0 KS Raszyn
294 Żyrardowianka Żyrardów 5 : 0 Okęcie Warszawa
295 Mazur Karczew 2 : 0 KS Konstancin
296 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 4 Szydłowianka Szydłowiec
297 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Oskar Przysucha
Kolejka 34 (2015-06-13 - 2015-06-13)
298 Wilga Garwolin 4 : 5 Zwolenianka Zwoleń
299 Mazowsze Grójec 0 : 0 Sparta Jazgarzew
300 Oskar Przysucha 5 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
301 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 0 Mazur Karczew
302 KS Konstancin 4 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
303 Okęcie Warszawa 0 : 8 Ożarowianka Ożarów Maz.
304 KS Raszyn 0 : 3 Znicz II Pruszków
305 Victoria Sulejówek 3 : 3 Energia Kozienice
306 Hutnik Warszawa 1 : 0 Orzeł Wierzbica
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement