reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Błękitni Raciąż 34 77 74:30
2 Mazovia Mińsk Maz. 34 70 77:32
3 Bzura Chodaków 34 69 80:33
4 Huragan Wołomin 34 65 77:44
5 Mławianka Mława 34 64 78:29
6 MKS Przasnysz 34 63 66:43
7 KS Łomianki 34 62 63:39
8 Wisła II Płock 34 57 77:41
9 Bug Wyszków 34 52 72:50
10 Błękitni Gąbin 34 48 62:55
11 Olimpia Warszawa 34 45 53:53
12 Ostrovia Ostrów Maz. 34 42 64:74
13 Narew Ostrołęka 34 39 56:84
14 MKS Ciechanów 34 34 58:74
15 Korona Szydłowo 34 29 41:92
16 Nadnarwianka Pułtusk 34 24 35:87
17 Wkra Żuromin 34 15 34:108
18 Skra Drobin 34 14 40:140
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-16 - 2014-07-17)
1 Olimpia Warszawa 2 : 2 Wisła II Płock
2 Korona Szydłowo 0 : 2 Błękitni Raciąż
3 Skra Drobin 3 : 1 Bzura Chodaków
4 MKS Przasnysz 2 : 2 KS Łomianki
5 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 4 Huragan Wołomin
6 Mławianka Mława 1 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
7 Mazovia Mińsk Maz. 5 : 1 Wkra Żuromin
8 Bug Wyszków 4 : 2 Błękitni Gąbin
9 MKS Ciechanów 0 : 4 Narew Ostrołęka
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20)
10 Wisła II Płock 1 : 2 Narew Ostrołęka
11 Błękitni Gąbin 0 : 3 MKS Ciechanów
12 Wkra Żuromin 1 : 4 Bug Wyszków
13 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
14 Huragan Wołomin 2 : 6 Mławianka Mława
15 KS Łomianki 4 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
16 Bzura Chodaków 1 : 0 MKS Przasnysz
17 Błękitni Raciąż 1 : 0 Skra Drobin
18 Olimpia Warszawa 4 : 0 Korona Szydłowo
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24)
19 Korona Szydłowo 1 : 1 Wisła II Płock
20 Skra Drobin 0 : 0 Olimpia Warszawa
21 MKS Przasnysz 3 : 3 Błękitni Raciąż
22 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 0 Bzura Chodaków
23 Mławianka Mława 1 : 2 KS Łomianki
24 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 Huragan Wołomin
25 Bug Wyszków 4 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
26 MKS Ciechanów 3 : 3 Wkra Żuromin
27 Narew Ostrołęka 3 : 0 Błękitni Gąbin
Kolejka 4 (2014-08-27 - 2014-08-27)
28 Wisła II Płock 1 : 1 Błękitni Gąbin
29 Wkra Żuromin 0 : 1 Narew Ostrołęka
30 Ostrovia Ostrów Maz. 5 : 0 MKS Ciechanów
31 Huragan Wołomin 1 : 1 Bug Wyszków
32 KS Łomianki 1 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
33 Bzura Chodaków 3 : 1 Mławianka Mława
34 Błękitni Raciąż 0 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
35 Olimpia Warszawa 1 : 3 MKS Przasnysz
36 Korona Szydłowo 2 : 3 Skra Drobin
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31)
37 Skra Drobin 1 : 7 Wisła II Płock
38 MKS Przasnysz 4 : 0 Korona Szydłowo
39 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 1 Olimpia Warszawa
40 Mławianka Mława 0 : 1 Błękitni Raciąż
41 Mazovia Mińsk Maz. 0 : 0 Bzura Chodaków
42 Bug Wyszków 1 : 2 KS Łomianki
43 MKS Ciechanów 3 : 3 Huragan Wołomin
44 Narew Ostrołęka 4 : 4 Ostrovia Ostrów Maz.
45 Błękitni Gąbin 7 : 3 Wkra Żuromin
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07)
46 Wisła II Płock 2 : 0 Wkra Żuromin
47 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 4 Błękitni Gąbin
48 Huragan Wołomin 3 : 0 Narew Ostrołęka
49 KS Łomianki 1 : 0 MKS Ciechanów
50 Bzura Chodaków 5 : 1 Bug Wyszków
51 Błękitni Raciąż 3 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
52 Olimpia Warszawa 0 : 2 Mławianka Mława
53 Korona Szydłowo 3 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
54 Skra Drobin 0 : 2 MKS Przasnysz
Kolejka 7 (2014-09-10 - 2014-09-10)
55 MKS Przasnysz 1 : 0 Wisła II Płock
56 Nadnarwianka Pułtusk 2 : 0 Skra Drobin
57 Mławianka Mława 2 : 0 Korona Szydłowo
58 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 0 Olimpia Warszawa
59 Bug Wyszków 0 : 1 Błękitni Raciąż
60 MKS Ciechanów 1 : 2 Bzura Chodaków
61 Narew Ostrołęka 1 : 3 KS Łomianki
62 Błękitni Gąbin 0 : 0 Huragan Wołomin
63 Wkra Żuromin 0 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14)
64 Wisła II Płock 6 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
65 Huragan Wołomin 0 : 0 Wkra Żuromin
66 KS Łomianki 1 : 1 Błękitni Gąbin
67 Bzura Chodaków 5 : 1 Narew Ostrołęka
68 Błękitni Raciąż 0 : 0 MKS Ciechanów
69 Olimpia Warszawa 3 : 2 Bug Wyszków
70 Korona Szydłowo 1 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
71 Skra Drobin 1 : 3 Mławianka Mława
72 MKS Przasnysz 1 : 2 Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 9 (2014-09-17 - 2014-09-17)
73 Nadnarwianka Pułtusk 2 : 1 Wisła II Płock
74 Mławianka Mława 0 : 1 MKS Przasnysz
75 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Skra Drobin
76 Bug Wyszków 1 : 1 Korona Szydłowo
77 MKS Ciechanów 0 : 3 Olimpia Warszawa
78 Narew Ostrołęka 1 : 0 Błękitni Raciąż
79 Błękitni Gąbin 1 : 1 Bzura Chodaków
80 Wkra Żuromin 0 : 3 KS Łomianki
81 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 2 Huragan Wołomin
Kolejka 10 (2014-09-20 - 2014-09-21)
82 Wisła II Płock 3 : 0 Huragan Wołomin
83 KS Łomianki 3 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
84 Bzura Chodaków 9 : 0 Wkra Żuromin
85 Błękitni Raciąż 2 : 1 Błękitni Gąbin
86 Olimpia Warszawa 3 : 1 Narew Ostrołęka
87 Korona Szydłowo 3 : 2 MKS Ciechanów
88 Skra Drobin 1 : 3 Bug Wyszków
89 MKS Przasnysz 2 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
90 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 1 Mławianka Mława
Kolejka 11 (2014-09-27 - 2014-09-28)
91 Mławianka Mława 3 : 2 Wisła II Płock
92 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
93 Bug Wyszków 0 : 1 MKS Przasnysz
94 MKS Ciechanów 3 : 1 Skra Drobin
95 Narew Ostrołęka 3 : 3 Korona Szydłowo
96 Błękitni Gąbin 2 : 0 Olimpia Warszawa
97 Wkra Żuromin 0 : 2 Błękitni Raciąż
98 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 3 Bzura Chodaków
99 Huragan Wołomin 0 : 0 KS Łomianki
Kolejka 12 (2014-10-04 - 2014-10-05)
100 Wisła II Płock 4 : 1 KS Łomianki
101 Bzura Chodaków 3 : 2 Huragan Wołomin
102 Błękitni Raciąż 7 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
103 Olimpia Warszawa 4 : 0 Wkra Żuromin
104 Korona Szydłowo 0 : 1 Błękitni Gąbin
105 Skra Drobin 2 : 6 Narew Ostrołęka
106 MKS Przasnysz 5 : 0 MKS Ciechanów
107 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 3 Bug Wyszków
108 Mławianka Mława 1 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
Kolejka 13 (2014-10-11 - 2014-10-12)
109 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 Wisła II Płock
110 Bug Wyszków 0 : 2 Mławianka Mława
111 MKS Ciechanów 0 : 3 Nadnarwianka Pułtusk
112 Narew Ostrołęka 0 : 3 MKS Przasnysz
113 Błękitni Gąbin 8 : 1 Skra Drobin
114 Wkra Żuromin 0 : 3 Korona Szydłowo
115 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 0 Olimpia Warszawa
116 Huragan Wołomin 3 : 1 Błękitni Raciąż
117 KS Łomianki 2 : 1 Bzura Chodaków
Kolejka 14 (2014-10-18 - 2014-10-19)
118 Wisła II Płock 1 : 1 Bzura Chodaków
119 Błękitni Raciąż 2 : 1 KS Łomianki
120 Olimpia Warszawa 1 : 3 Huragan Wołomin
121 Korona Szydłowo 0 : 5 Ostrovia Ostrów Maz.
122 Skra Drobin 7 : 4 Wkra Żuromin
123 MKS Przasnysz 1 : 1 Błękitni Gąbin
124 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 1 Narew Ostrołęka
125 Mławianka Mława 1 : 1 MKS Ciechanów
126 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 3 Bug Wyszków
Kolejka 15 (2014-10-25 - 2014-10-26)
127 Bug Wyszków 1 : 2 Wisła II Płock
128 MKS Ciechanów 1 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
129 Narew Ostrołęka 0 : 0 Mławianka Mława
130 Błękitni Gąbin 3 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
131 Wkra Żuromin 0 : 5 MKS Przasnysz
132 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 2 Skra Drobin
133 Huragan Wołomin 8 : 3 Korona Szydłowo
134 KS Łomianki 1 : 1 Olimpia Warszawa
135 Bzura Chodaków 4 : 0 Błękitni Raciąż
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16)
136 Wisła II Płock 2 : 0 Błękitni Raciąż
137 Olimpia Warszawa 2 : 0 Bzura Chodaków
138 Korona Szydłowo 0 : 1 KS Łomianki
139 Skra Drobin 1 : 5 Huragan Wołomin
140 MKS Przasnysz 1 : 4 Ostrovia Ostrów Maz.
141 Nadnarwianka Pułtusk 5 : 2 Wkra Żuromin
142 Mławianka Mława 2 : 3 Błękitni Gąbin
143 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 0 Narew Ostrołęka
144 Bug Wyszków 5 : 0 MKS Ciechanów
Kolejka 17 (2014-11-08 - 2014-11-09)
145 MKS Ciechanów 0 : 4 Wisła II Płock
146 Narew Ostrołęka 1 : 5 Bug Wyszków
147 Błękitni Gąbin 2 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
148 Wkra Żuromin 2 : 3 Mławianka Mława
149 Ostrovia Ostrów Maz. 7 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
150 Huragan Wołomin 3 : 0 MKS Przasnysz
151 KS Łomianki 6 : 1 Skra Drobin
152 Bzura Chodaków 2 : 1 Korona Szydłowo
153 Błękitni Raciąż 1 : 1 Olimpia Warszawa
Kolejka 18 (2015-03-07 - 2015-03-08)
154 Wisła II Płock 2 : 1 Olimpia Warszawa
155 Błękitni Raciąż 5 : 0 Korona Szydłowo
156 Bzura Chodaków 9 : 0 Skra Drobin
157 KS Łomianki 1 : 1 MKS Przasnysz
158 Huragan Wołomin 2 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
159 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 0 Mławianka Mława
160 Wkra Żuromin 0 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
161 Błękitni Gąbin 0 : 2 Bug Wyszków
162 Narew Ostrołęka 2 : 1 MKS Ciechanów
Kolejka 19 (2015-03-14 - 2015-03-15)
163 Narew Ostrołęka 3 : 5 Wisła II Płock
164 MKS Ciechanów 1 : 3 Błękitni Gąbin
165 Bug Wyszków 2 : 0 Wkra Żuromin
166 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
167 Mławianka Mława 2 : 0 Huragan Wołomin
168 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 1 KS Łomianki
169 MKS Przasnysz 0 : 2 Bzura Chodaków
170 Skra Drobin 1 : 4 Błękitni Raciąż
171 Korona Szydłowo 2 : 0 Olimpia Warszawa
Kolejka 20 (2015-03-21 - 2015-03-22)
172 Wisła II Płock 3 : 1 Korona Szydłowo
173 Olimpia Warszawa 4 : 2 Skra Drobin
174 Błękitni Raciąż 5 : 0 MKS Przasnysz
175 Bzura Chodaków 4 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
176 KS Łomianki 1 : 0 Mławianka Mława
177 Huragan Wołomin 0 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
178 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 2 Bug Wyszków
179 Wkra Żuromin 1 : 6 MKS Ciechanów
180 Błękitni Gąbin 1 : 0 Narew Ostrołęka
Kolejka 21 (2015-03-28 - 2015-03-29)
181 Błękitni Gąbin 0 : 3 Wisła II Płock
182 Narew Ostrołęka 0 : 3 Wkra Żuromin
183 MKS Ciechanów 5 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
184 Bug Wyszków 1 : 0 Huragan Wołomin
185 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 0 KS Łomianki
186 Mławianka Mława 1 : 1 Bzura Chodaków
187 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 3 Błękitni Raciąż
188 MKS Przasnysz 2 : 1 Olimpia Warszawa
189 Skra Drobin 0 : 1 Korona Szydłowo
Kolejka 22 (2015-04-03 - 2015-04-04)
190 Wisła II Płock 5 : 0 Skra Drobin
191 Korona Szydłowo 0 : 4 MKS Przasnysz
192 Olimpia Warszawa 0 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
193 Błękitni Raciąż 0 : 0 Mławianka Mława
194 Bzura Chodaków 0 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
195 KS Łomianki 3 : 1 Bug Wyszków
196 Huragan Wołomin 2 : 1 MKS Ciechanów
197 Ostrovia Ostrów Maz. 4 : 1 Narew Ostrołęka
198 Wkra Żuromin 1 : 2 Błękitni Gąbin
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-12)
199 Wkra Żuromin 0 : 2 Wisła II Płock
200 Błękitni Gąbin 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
201 Narew Ostrołęka 0 : 1 Huragan Wołomin
202 MKS Ciechanów 1 : 2 KS Łomianki
203 Bug Wyszków 1 : 0 Bzura Chodaków
204 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 3 Błękitni Raciąż
205 Mławianka Mława 0 : 0 Olimpia Warszawa
206 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 4 Korona Szydłowo
207 MKS Przasnysz 7 : 0 Skra Drobin
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19)
208 Wisła II Płock 3 : 0 MKS Przasnysz
209 Skra Drobin 2 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
210 Korona Szydłowo 0 : 5 Mławianka Mława
211 Olimpia Warszawa 0 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
212 Błękitni Raciąż 3 : 1 Bug Wyszków
213 Bzura Chodaków 3 : 2 MKS Ciechanów
214 KS Łomianki 4 : 1 Narew Ostrołęka
215 Huragan Wołomin 3 : 1 Błękitni Gąbin
216 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 0 Wkra Żuromin
Kolejka 25 (2015-04-25 - 2015-04-26)
217 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 0 Wisła II Płock
218 Wkra Żuromin 1 : 2 Huragan Wołomin
219 Błękitni Gąbin 0 : 2 KS Łomianki
220 Narew Ostrołęka 2 : 4 Bzura Chodaków
221 MKS Ciechanów 0 : 1 Błękitni Raciąż
222 Bug Wyszków 1 : 2 Olimpia Warszawa
223 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 Korona Szydłowo
224 Mławianka Mława 8 : 0 Skra Drobin
225 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 2 MKS Przasnysz
Kolejka 26 (2015-05-01 - 2015-05-03)
226 Wisła II Płock 6 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
227 MKS Przasnysz 0 : 5 Mławianka Mława
228 Skra Drobin 1 : 7 Mazovia Mińsk Maz.
229 Korona Szydłowo 2 : 5 Bug Wyszków
230 Olimpia Warszawa 0 : 4 MKS Ciechanów
231 Błękitni Raciąż 3 : 1 Narew Ostrołęka
232 Bzura Chodaków 1 : 0 Błękitni Gąbin
233 KS Łomianki 6 : 1 Wkra Żuromin
234 Huragan Wołomin 2 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 27 (2015-05-09 - 2015-05-10)
235 Huragan Wołomin 3 : 1 Wisła II Płock
236 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 2 KS Łomianki
237 Wkra Żuromin 0 : 1 Bzura Chodaków
238 Błękitni Gąbin 0 : 4 Błękitni Raciąż
239 Narew Ostrołęka 2 : 1 Olimpia Warszawa
240 MKS Ciechanów 2 : 1 Korona Szydłowo
241 Bug Wyszków 6 : 0 Skra Drobin
242 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 MKS Przasnysz
243 Mławianka Mława 4 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 28 (2015-05-16 - 2015-05-17)
244 Wisła II Płock 1 : 2 Mławianka Mława
245 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 8 Mazovia Mińsk Maz.
246 MKS Przasnysz 3 : 0 Bug Wyszków
247 Skra Drobin 3 : 6 MKS Ciechanów
248 Korona Szydłowo 3 : 1 Narew Ostrołęka
249 Olimpia Warszawa 3 : 1 Błękitni Gąbin
250 Błękitni Raciąż 1 : 0 Wkra Żuromin
251 Bzura Chodaków 4 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
252 KS Łomianki 0 : 2 Huragan Wołomin
Kolejka 29 (2015-05-20 - 2015-05-20)
253 KS Łomianki 0 : 0 Wisła II Płock
254 Huragan Wołomin 2 : 2 Bzura Chodaków
255 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 3 Błękitni Raciąż
256 Wkra Żuromin 0 : 4 Olimpia Warszawa
257 Błękitni Gąbin 3 : 0 Korona Szydłowo
258 Narew Ostrołęka 8 : 3 Skra Drobin
259 MKS Ciechanów 0 : 1 MKS Przasnysz
260 Bug Wyszków 1 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
261 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 2 Mławianka Mława
Kolejka 30 (2015-05-23 - 2015-05-24)
262 Wisła II Płock 1 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
263 Mławianka Mława 2 : 1 Bug Wyszków
264 Nadnarwianka Pułtusk 2 : 5 MKS Ciechanów
265 MKS Przasnysz 2 : 3 Narew Ostrołęka
266 Skra Drobin 1 : 2 Błękitni Gąbin
267 Korona Szydłowo 1 : 3 Wkra Żuromin
268 Olimpia Warszawa 4 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
269 Błękitni Raciąż 6 : 2 Huragan Wołomin
270 Bzura Chodaków 1 : 0 KS Łomianki
Kolejka 31 (2015-05-30 - 2015-05-31)
271 Bzura Chodaków 0 : 3 Wisła II Płock
272 KS Łomianki 0 : 2 Błękitni Raciąż
273 Huragan Wołomin 7 : 2 Olimpia Warszawa
274 Ostrovia Ostrów Maz. 5 : 0 Korona Szydłowo
275 Wkra Żuromin 5 : 1 Skra Drobin
276 Błękitni Gąbin 1 : 1 MKS Przasnysz
277 Narew Ostrołęka 3 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
278 MKS Ciechanów 0 : 2 Mławianka Mława
279 Bug Wyszków 0 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
Kolejka 32 (2015-06-03 - 2015-06-03)
280 Wisła II Płock 1 : 3 Bug Wyszków
281 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 2 MKS Ciechanów
282 Mławianka Mława 5 : 0 Narew Ostrołęka
283 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 3 Błękitni Gąbin
284 MKS Przasnysz 3 : 1 Wkra Żuromin
285 Skra Drobin 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
286 Korona Szydłowo 0 : 4 Huragan Wołomin
287 Olimpia Warszawa 2 : 1 KS Łomianki
288 Błękitni Raciąż 1 : 0 Bzura Chodaków
Kolejka 33 (2015-06-06 - 2015-06-07)
289 Błękitni Raciąż 4 : 1 Wisła II Płock
290 Bzura Chodaków 2 : 1 Olimpia Warszawa
291 KS Łomianki 1 : 1 Korona Szydłowo
292 Huragan Wołomin 4 : 1 Skra Drobin
293 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 2 MKS Przasnysz
294 Wkra Żuromin 2 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
295 Błękitni Gąbin 1 : 2 Mławianka Mława
296 Narew Ostrołęka 0 : 5 Mazovia Mińsk Maz.
297 MKS Ciechanów 3 : 2 Bug Wyszków
Kolejka 34 (2015-06-13 - 2015-06-13)
298 Wisła II Płock 0 : 2 MKS Ciechanów
299 Bug Wyszków 5 : 0 Narew Ostrołęka
300 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 0 Błękitni Gąbin
301 Mławianka Mława 9 : 0 Wkra Żuromin
302 Nadnarwianka Pułtusk 3 : 4 Ostrovia Ostrów Maz.
303 MKS Przasnysz 2 : 1 Huragan Wołomin
304 Skra Drobin 1 : 5 KS Łomianki
305 Korona Szydłowo 1 : 5 Bzura Chodaków
306 Olimpia Warszawa 2 : 0 Błękitni Raciąż
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement