reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Lewart Lubartów 30 56 50:27
2 Hetman Zamość 30 53 60:27
3 Powiślak Końskowola 30 52 58:38
4 Górnik II Łęczna 30 51 62:41
5 Orlęta Łuków 30 50 41:32
6 Kryształ Werbkowice 30 48 40:32
7 Janowianka Janów Lub. 30 46 42:38
8 Orion Niedrzwica Duża 30 46 51:40
9 Włodawianka Włodawa 30 43 61:60
10 Victoria Żmudź 30 41 44:55
11 Opolanin Opole Lub. 30 41 38:43
12 Czarni Dęblin 30 34 44:63
13 Łada Biłgoraj 30 32 35:40
14 Omega Stary Zamość 30 29 28:47
15 Ruch Ryki 30 25 43:73
16 Grom Kąkolewnica 30 22 22:63
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-09 - 2014-08-10)
1 Łada Biłgoraj 4 : 1 Orlęta Łuków
2 Włodawianka Włodawa 2 : 3 Opolanin Opole Lub.
3 Górnik II Łęczna 0 : 0 Hetman Zamość
4 Orion Niedrzwica Duża 3 : 1 Czarni Dęblin
5 Powiślak Końskowola 2 : 3 Janowianka Janów Lub.
6 Kryształ Werbkowice 6 : 0 Victoria Żmudź
7 Ruch Ryki 1 : 2 Grom Kąkolewnica
8 Omega Stary Zamość 1 : 3 Lewart Lubartów
Kolejka 2 (2014-08-14 - 2014-08-14)
9 Omega Stary Zamość 3 : 0 Łada Biłgoraj
10 Lewart Lubartów 2 : 1 Ruch Ryki
11 Grom Kąkolewnica 0 : 3 Kryształ Werbkowice
12 Victoria Żmudź 5 : 4 Powiślak Końskowola
13 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
14 Czarni Dęblin 1 : 5 Górnik II Łęczna
15 Hetman Zamość 3 : 1 Włodawianka Włodawa
16 Opolanin Opole Lub. 3 : 2 Orlęta Łuków
Kolejka 3 (2014-08-16 - 2014-08-17)
17 Łada Biłgoraj 1 : 1 Opolanin Opole Lub.
18 Orlęta Łuków 1 : 0 Hetman Zamość
19 Włodawianka Włodawa 3 : 4 Czarni Dęblin
20 Górnik II Łęczna 2 : 0 Janowianka Janów Lub.
21 Orion Niedrzwica Duża 4 : 1 Victoria Żmudź
22 Powiślak Końskowola 6 : 2 Grom Kąkolewnica
23 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Lewart Lubartów
24 Ruch Ryki 2 : 4 Omega Stary Zamość
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24)
25 Ruch Ryki 1 : 1 Łada Biłgoraj
26 Omega Stary Zamość 0 : 1 Kryształ Werbkowice
27 Lewart Lubartów 1 : 1 Powiślak Końskowola
28 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Orion Niedrzwica Duża
29 Victoria Żmudź 2 : 1 Górnik II Łęczna
30 Janowianka Janów Lub. 5 : 2 Włodawianka Włodawa
31 Czarni Dęblin 3 : 0 Orlęta Łuków
32 Hetman Zamość 1 : 1 Opolanin Opole Lub.
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31)
33 Łada Biłgoraj 1 : 1 Hetman Zamość
34 Opolanin Opole Lub. 0 : 5 Czarni Dęblin
35 Orlęta Łuków 1 : 1 Janowianka Janów Lub.
36 Włodawianka Włodawa 0 : 3 Victoria Żmudź
37 Górnik II Łęczna 3 : 1 Grom Kąkolewnica
38 Orion Niedrzwica Duża 2 : 2 Lewart Lubartów
39 Powiślak Końskowola 1 : 0 Omega Stary Zamość
40 Kryształ Werbkowice 4 : 1 Ruch Ryki
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07)
41 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Łada Biłgoraj
42 Ruch Ryki 1 : 7 Powiślak Końskowola
43 Omega Stary Zamość 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
44 Lewart Lubartów 1 : 0 Górnik II Łęczna
45 Grom Kąkolewnica 0 : 7 Włodawianka Włodawa
46 Victoria Żmudź 2 : 1 Orlęta Łuków
47 Janowianka Janów Lub. 0 : 1 Opolanin Opole Lub.
48 Czarni Dęblin 0 : 0 Hetman Zamość
Kolejka 7 (2014-09-13 - 2014-09-14)
49 Łada Biłgoraj 0 : 0 Czarni Dęblin
50 Hetman Zamość 1 : 2 Janowianka Janów Lub.
51 Opolanin Opole Lub. 1 : 1 Victoria Żmudź
52 Orlęta Łuków 4 : 1 Grom Kąkolewnica
53 Włodawianka Włodawa 0 : 2 Lewart Lubartów
54 Górnik II Łęczna 2 : 0 Omega Stary Zamość
55 Orion Niedrzwica Duża 1 : 3 Ruch Ryki
56 Powiślak Końskowola 0 : 0 Kryształ Werbkowice
Kolejka 8 (2014-09-20 - 2014-09-21)
57 Powiślak Końskowola 2 : 0 Łada Biłgoraj
58 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Orion Niedrzwica Duża
59 Ruch Ryki 1 : 1 Górnik II Łęczna
60 Omega Stary Zamość 2 : 0 Włodawianka Włodawa
61 Lewart Lubartów 0 : 0 Orlęta Łuków
62 Opolanin Opole Lub. 2 : 0 Grom Kąkolewnica
63 Victoria Żmudź 1 : 5 Hetman Zamość
64 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Czarni Dęblin
Kolejka 9 (2014-09-27 - 2014-09-28)
65 Łada Biłgoraj 0 : 4 Janowianka Janów Lub.
66 Czarni Dęblin 3 : 1 Victoria Żmudź
67 Hetman Zamość 2 : 0 Grom Kąkolewnica
68 Opolanin Opole Lub. 0 : 3 Lewart Lubartów
69 Orlęta Łuków 2 : 1 Omega Stary Zamość
70 Włodawianka Włodawa 6 : 0 Ruch Ryki
71 Górnik II Łęczna 3 : 0 Kryształ Werbkowice
72 Orion Niedrzwica Duża 3 : 2 Powiślak Końskowola
Kolejka 10 (2014-10-04 - 2014-10-05)
73 Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Łada Biłgoraj
74 Powiślak Końskowola 2 : 1 Górnik II Łęczna
75 Kryształ Werbkowice 2 : 3 Włodawianka Włodawa
76 Ruch Ryki 2 : 1 Orlęta Łuków
77 Omega Stary Zamość 2 : 0 Opolanin Opole Lub.
78 Lewart Lubartów 0 : 1 Hetman Zamość
79 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Czarni Dęblin
80 Victoria Żmudź 6 : 0 Janowianka Janów Lub.
Kolejka 11 (2014-10-11 - 2014-10-12)
81 Łada Biłgoraj 0 : 2 Victoria Żmudź
82 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Grom Kąkolewnica
83 Czarni Dęblin 1 : 0 Lewart Lubartów
84 Hetman Zamość 2 : 1 Omega Stary Zamość
85 Opolanin Opole Lub. 3 : 1 Ruch Ryki
86 Orlęta Łuków 1 : 0 Kryształ Werbkowice
87 Włodawianka Włodawa 0 : 5 Powiślak Końskowola
88 Górnik II Łęczna 1 : 3 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 12 (2014-10-18 - 2014-10-19)
89 Górnik II Łęczna 2 : 2 Łada Biłgoraj
90 Orion Niedrzwica Duża 2 : 4 Włodawianka Włodawa
91 Powiślak Końskowola 1 : 2 Orlęta Łuków
92 Kryształ Werbkowice 3 : 1 Opolanin Opole Lub.
93 Ruch Ryki 1 : 4 Hetman Zamość
94 Omega Stary Zamość 2 : 2 Czarni Dęblin
95 Lewart Lubartów 3 : 1 Janowianka Janów Lub.
96 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Victoria Żmudź
Kolejka 13 (2014-10-25 - 2014-10-26)
97 Łada Biłgoraj 2 : 2 Grom Kąkolewnica
98 Victoria Żmudź 2 : 2 Lewart Lubartów
99 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Omega Stary Zamość
100 Czarni Dęblin 2 : 0 Ruch Ryki
101 Hetman Zamość 5 : 2 Kryształ Werbkowice
102 Opolanin Opole Lub. 0 : 1 Powiślak Końskowola
103 Orlęta Łuków 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
104 Włodawianka Włodawa 0 : 2 Górnik II Łęczna
Kolejka 14 (2014-11-02 - 2014-11-02)
105 Włodawianka Włodawa 3 : 1 Łada Biłgoraj
106 Górnik II Łęczna 0 : 2 Orlęta Łuków
107 Orion Niedrzwica Duża 2 : 0 Opolanin Opole Lub.
108 Powiślak Końskowola 1 : 0 Hetman Zamość
109 Kryształ Werbkowice 2 : 2 Czarni Dęblin
110 Ruch Ryki 2 : 4 Janowianka Janów Lub.
111 Omega Stary Zamość 1 : 0 Victoria Żmudź
112 Lewart Lubartów 3 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 15 (2014-11-08 - 2014-11-09)
113 Łada Biłgoraj 2 : 1 Lewart Lubartów
114 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Omega Stary Zamość
115 Victoria Żmudź 0 : 0 Ruch Ryki
116 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Kryształ Werbkowice
117 Czarni Dęblin 1 : 1 Powiślak Końskowola
118 Hetman Zamość 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
119 Opolanin Opole Lub. 3 : 1 Górnik II Łęczna
120 Orlęta Łuków 3 : 0 Włodawianka Włodawa
Kolejka 16 (2015-03-21 - 2015-03-22)
121 Orlęta Łuków 2 : 0 Łada Biłgoraj
122 Opolanin Opole Lub. 1 : 2 Włodawianka Włodawa
123 Hetman Zamość 0 : 3 Górnik II Łęczna
124 Czarni Dęblin 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
125 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Powiślak Końskowola
126 Victoria Żmudź 0 : 0 Kryształ Werbkowice
127 Grom Kąkolewnica 0 : 2 Ruch Ryki
128 Lewart Lubartów 1 : 0 Omega Stary Zamość
Kolejka 17 (2015-03-28 - 2015-03-29)
129 Łada Biłgoraj 0 : 0 Omega Stary Zamość
130 Ruch Ryki 4 : 0 Lewart Lubartów
131 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Grom Kąkolewnica
132 Powiślak Końskowola 2 : 0 Victoria Żmudź
133 Orion Niedrzwica Duża 1 : 2 Janowianka Janów Lub.
134 Górnik II Łęczna 4 : 1 Czarni Dęblin
135 Włodawianka Włodawa 1 : 4 Hetman Zamość
136 Orlęta Łuków 0 : 0 Opolanin Opole Lub.
Kolejka 18 (2015-04-04 - 2015-04-04)
137 Opolanin Opole Lub. 0 : 0 Łada Biłgoraj
138 Hetman Zamość 0 : 1 Orlęta Łuków
139 Czarni Dęblin 3 : 2 Włodawianka Włodawa
140 Janowianka Janów Lub. 1 : 2 Górnik II Łęczna
141 Victoria Żmudź 0 : 3 Orion Niedrzwica Duża
142 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Powiślak Końskowola
143 Lewart Lubartów 0 : 0 Kryształ Werbkowice
144 Omega Stary Zamość 0 : 2 Ruch Ryki
Kolejka 19 (2015-04-11 - 2015-04-12)
145 Łada Biłgoraj 2 : 1 Ruch Ryki
146 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Omega Stary Zamość
147 Powiślak Końskowola 0 : 1 Lewart Lubartów
148 Orion Niedrzwica Duża 5 : 0 Grom Kąkolewnica
149 Górnik II Łęczna 5 : 0 Victoria Żmudź
150 Włodawianka Włodawa 1 : 0 Janowianka Janów Lub.
151 Orlęta Łuków 5 : 1 Czarni Dęblin
152 Opolanin Opole Lub. 0 : 3 Hetman Zamość
Kolejka 20 (2015-04-18 - 2015-04-19)
153 Hetman Zamość 2 : 3 Łada Biłgoraj
154 Czarni Dęblin 0 : 3 Opolanin Opole Lub.
155 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Orlęta Łuków
156 Victoria Żmudź 1 : 1 Włodawianka Włodawa
157 Grom Kąkolewnica 0 : 3 Górnik II Łęczna
158 Lewart Lubartów 4 : 0 Orion Niedrzwica Duża
159 Omega Stary Zamość 1 : 2 Powiślak Końskowola
160 Ruch Ryki 0 : 1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 21 (2015-04-25 - 2015-04-26)
161 Łada Biłgoraj 1 : 1 Kryształ Werbkowice
162 Powiślak Końskowola 3 : 3 Ruch Ryki
163 Orion Niedrzwica Duża 2 : 1 Omega Stary Zamość
164 Górnik II Łęczna 0 : 3 Lewart Lubartów
165 Włodawianka Włodawa 1 : 0 Grom Kąkolewnica
166 Orlęta Łuków 2 : 0 Victoria Żmudź
167 Opolanin Opole Lub. 0 : 0 Janowianka Janów Lub.
168 Hetman Zamość 7 : 2 Czarni Dęblin
Kolejka 22 (2015-04-30 - 2015-04-30)
169 Czarni Dęblin 0 : 3 Łada Biłgoraj
170 Janowianka Janów Lub. 0 : 0 Hetman Zamość
171 Victoria Żmudź 3 : 1 Opolanin Opole Lub.
172 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Orlęta Łuków
173 Lewart Lubartów 0 : 1 Włodawianka Włodawa
174 Omega Stary Zamość 0 : 6 Górnik II Łęczna
175 Ruch Ryki 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
176 Kryształ Werbkowice 0 : 1 Powiślak Końskowola
Kolejka 23 (2015-05-03 - 2015-05-03)
177 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Opolanin Opole Lub.
178 Łada Biłgoraj 0 : 1 Powiślak Końskowola
179 Orion Niedrzwica Duża 4 : 0 Kryształ Werbkowice
180 Górnik II Łęczna 5 : 1 Ruch Ryki
181 Włodawianka Włodawa 5 : 1 Omega Stary Zamość
182 Orlęta Łuków 1 : 1 Lewart Lubartów
183 Hetman Zamość 3 : 0 Victoria Żmudź
184 Czarni Dęblin 1 : 3 Janowianka Janów Lub.
Kolejka 24 (2015-05-09 - 2015-05-10)
185 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Łada Biłgoraj
186 Victoria Żmudź 3 : 0 Czarni Dęblin
187 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Hetman Zamość
188 Lewart Lubartów 4 : 0 Opolanin Opole Lub.
189 Omega Stary Zamość 1 : 1 Orlęta Łuków
190 Ruch Ryki 6 : 1 Włodawianka Włodawa
191 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Górnik II Łęczna
192 Powiślak Końskowola 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 25 (2015-05-16 - 2015-05-17)
193 Łada Biłgoraj 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
194 Górnik II Łęczna 2 : 0 Powiślak Końskowola
195 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Kryształ Werbkowice
196 Orlęta Łuków 2 : 0 Ruch Ryki
197 Opolanin Opole Lub. 4 : 0 Omega Stary Zamość
198 Hetman Zamość 6 : 0 Lewart Lubartów
199 Czarni Dęblin 0 : 2 Grom Kąkolewnica
200 Janowianka Janów Lub. 0 : 3 Victoria Żmudź
Kolejka 26 (2015-05-23 - 2015-05-24)
201 Victoria Żmudź 1 : 3 Łada Biłgoraj
202 Grom Kąkolewnica 0 : 3 Janowianka Janów Lub.
203 Lewart Lubartów 5 : 1 Czarni Dęblin
204 Omega Stary Zamość 0 : 2 Hetman Zamość
205 Ruch Ryki 1 : 3 Opolanin Opole Lub.
206 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Orlęta Łuków
207 Powiślak Końskowola 2 : 4 Włodawianka Włodawa
208 Orion Niedrzwica Duża 3 : 5 Górnik II Łęczna
Kolejka 27 (2015-05-30 - 2015-05-31)
209 Łada Biłgoraj 6 : 0 Górnik II Łęczna
210 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
211 Orlęta Łuków 2 : 1 Powiślak Końskowola
212 Opolanin Opole Lub. 1 : 0 Kryształ Werbkowice
213 Hetman Zamość 4 : 0 Ruch Ryki
214 Czarni Dęblin 2 : 0 Omega Stary Zamość
215 Janowianka Janów Lub. 1 : 3 Lewart Lubartów
216 Victoria Żmudź 1 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 28 (2015-06-03 - 2015-06-03)
217 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Łada Biłgoraj
218 Lewart Lubartów 3 : 0 Victoria Żmudź
219 Omega Stary Zamość 0 : 0 Janowianka Janów Lub.
220 Ruch Ryki 3 : 2 Czarni Dęblin
221 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Hetman Zamość
222 Powiślak Końskowola 2 : 2 Opolanin Opole Lub.
223 Orion Niedrzwica Duża 1 : 2 Orlęta Łuków
224 Górnik II Łęczna 0 : 4 Włodawianka Włodawa
Kolejka 29 (2015-06-06 - 2015-06-07)
225 Łada Biłgoraj 1 : 2 Włodawianka Włodawa
226 Orlęta Łuków 0 : 2 Górnik II Łęczna
227 Opolanin Opole Lub. 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
228 Hetman Zamość 1 : 3 Powiślak Końskowola
229 Czarni Dęblin 0 : 1 Kryształ Werbkowice
230 Janowianka Janów Lub. 3 : 1 Ruch Ryki
231 Victoria Żmudź 0 : 2 Omega Stary Zamość
232 Grom Kąkolewnica 0 : 0 Lewart Lubartów
Kolejka 30 (2015-06-13 - 2015-06-13)
233 Lewart Lubartów 1 : 0 Łada Biłgoraj
234 Omega Stary Zamość 1 : 2 Grom Kąkolewnica
235 Ruch Ryki 1 : 3 Victoria Żmudź
236 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Janowianka Janów Lub.
237 Powiślak Końskowola 2 : 1 Czarni Dęblin
238 Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Hetman Zamość
239 Górnik II Łęczna 1 : 3 Opolanin Opole Lub.
240 Włodawianka Włodawa 3 : 0 Orlęta Łuków
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement