reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Naprzód Skórzec 30 64 67:29
2 Czarni Węgrów 30 64 66:24
3 Fenix Siennica 30 56 67:44
4 Podlasie Sokołów Podlaski 30 50 53:43
5 Hutnik Huta Czechy 30 47 66:46
6 Tajfun Jartypory 30 41 49:64
7 Victoria Kałuszyn 30 40 51:64
8 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 39 45:57
9 Watra Mrozy 30 39 46:55
10 Zryw Sobolew 30 39 59:58
11 Tygrys Huta Mińska 30 37 51:63
12 Orzeł Unin 30 36 57:53
13 Miedzanka Miedzna 30 35 43:64
14 Wilga Miastków 30 34 43:67
15 Sęp Żelechów 30 33 39:52
16 Wektra Zbuczyn 30 32 44:64
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-15 - 2014-08-17)
1 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Miedzanka Miedzna
2 Naprzód Skórzec 2 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
3 Hutnik Huta Czechy 2 : 4 Czarni Węgrów
4 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Watra Mrozy
5 Tajfun Jartypory 2 : 5 Fenix Siennica
6 Wilga Miastków 0 : 4 Zryw Sobolew
7 Orzeł Unin 2 : 0 Sęp Żelechów
8 Wektra Zbuczyn 4 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20)
9 Miedzanka Miedzna 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
10 Orzeł Unin 2 : 0 Wektra Zbuczyn
11 Zryw Sobolew 2 : 3 Sęp Żelechów
12 Fenix Siennica 0 : 0 Wilga Miastków
13 Watra Mrozy 4 : 0 Tajfun Jartypory
14 Czarni Węgrów 4 : 0 Victoria Kałuszyn
15 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
16 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24)
17 Naprzód Skórzec 0 : 2 Miedzanka Miedzna
18 Hutnik Huta Czechy 4 : 4 Tygrys Huta Mińska
19 Victoria Kałuszyn 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
20 Tajfun Jartypory 1 : 3 Czarni Węgrów
21 Wilga Miastków 2 : 0 Watra Mrozy
22 Sęp Żelechów 0 : 3 Fenix Siennica
23 Wektra Zbuczyn 4 : 2 Zryw Sobolew
24 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 4 (2014-08-30 - 2014-08-31)
25 Miedzanka Miedzna 2 : 1 Orzeł Unin
26 Zryw Sobolew 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
27 Fenix Siennica 3 : 1 Wektra Zbuczyn
28 Watra Mrozy 3 : 2 Sęp Żelechów
29 Czarni Węgrów 3 : 0 Wilga Miastków
30 Podlasie Sokołów Podlaski 6 : 0 Tajfun Jartypory
31 Tygrys Huta Mińska 6 : 1 Victoria Kałuszyn
32 Naprzód Skórzec 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 5 (2014-09-03 - 2014-09-03)
33 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Miedzanka Miedzna
34 Victoria Kałuszyn 1 : 3 Naprzód Skórzec
35 Tajfun Jartypory 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
36 Wilga Miastków 2 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
37 Czarni Węgrów 4 : 1 Sęp Żelechów
38 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Watra Mrozy
39 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 : 3 Fenix Siennica
40 Orzeł Unin 1 : 2 Zryw Sobolew
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07)
41 Miedzanka Miedzna 2 : 1 Zryw Sobolew
42 Fenix Siennica 5 : 2 Orzeł Unin
43 Watra Mrozy 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
44 Czarni Węgrów 3 : 0 Wektra Zbuczyn
45 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Sęp Żelechów
46 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Wilga Miastków
47 Naprzód Skórzec 0 : 3 Tajfun Jartypory
48 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Victoria Kałuszyn
Kolejka 7 (2014-09-13 - 2014-09-14)
49 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Miedzanka Miedzna
50 Tajfun Jartypory 4 : 0 Hutnik Huta Czechy
51 Wilga Miastków 0 : 5 Naprzód Skórzec
52 Sęp Żelechów 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
53 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
54 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Czarni Węgrów
55 Orzeł Unin 0 : 0 Watra Mrozy
56 Zryw Sobolew 0 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 8 (2014-09-20 - 2014-09-21)
57 Miedzanka Miedzna 1 : 3 Fenix Siennica
58 Watra Mrozy 1 : 0 Zryw Sobolew
59 Czarni Węgrów 2 : 0 Orzeł Unin
60 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
61 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 Wektra Zbuczyn
62 Naprzód Skórzec 3 : 0 Sęp Żelechów
63 Hutnik Huta Czechy 2 : 3 Wilga Miastków
64 Victoria Kałuszyn 0 : 4 Tajfun Jartypory
Kolejka 9 (2014-09-27 - 2014-09-28)
65 Tajfun Jartypory 1 : 5 Miedzanka Miedzna
66 Wilga Miastków 0 : 1 Victoria Kałuszyn
67 Sęp Żelechów 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
68 Wektra Zbuczyn 1 : 4 Naprzód Skórzec
69 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Tygrys Huta Mińska
70 Orzeł Unin 2 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
71 Zryw Sobolew 5 : 2 Czarni Węgrów
72 Fenix Siennica 2 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 10 (2014-10-04 - 2014-10-05)
73 Miedzanka Miedzna 2 : 4 Watra Mrozy
74 Czarni Węgrów 5 : 2 Fenix Siennica
75 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Zryw Sobolew
76 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 Orzeł Unin
77 Naprzód Skórzec 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
78 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Wektra Zbuczyn
79 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Sęp Żelechów
80 Tajfun Jartypory 5 : 1 Wilga Miastków
Kolejka 11 (2014-10-11 - 2014-10-12)
81 Wilga Miastków 1 : 3 Miedzanka Miedzna
82 Sęp Żelechów 0 : 2 Tajfun Jartypory
83 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Victoria Kałuszyn
84 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
85 Orzeł Unin 0 : 3 Naprzód Skórzec
86 Zryw Sobolew 3 : 2 Tygrys Huta Mińska
87 Fenix Siennica 2 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
88 Watra Mrozy 0 : 1 Czarni Węgrów
Kolejka 12 (2014-10-18 - 2014-10-19)
89 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Czarni Węgrów
90 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Watra Mrozy
91 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Fenix Siennica
92 Naprzód Skórzec 2 : 1 Zryw Sobolew
93 Hutnik Huta Czechy 3 : 2 Orzeł Unin
94 Victoria Kałuszyn 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
95 Tajfun Jartypory 1 : 0 Wektra Zbuczyn
96 Wilga Miastków 0 : 2 Sęp Żelechów
Kolejka 13 (2014-10-25 - 2014-10-26)
97 Sęp Żelechów 1 : 0 Miedzanka Miedzna
98 Wektra Zbuczyn 2 : 0 Wilga Miastków
99 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Tajfun Jartypory
100 Orzeł Unin 4 : 1 Victoria Kałuszyn
101 Zryw Sobolew 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
102 Fenix Siennica 1 : 3 Naprzód Skórzec
103 Watra Mrozy 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
104 Czarni Węgrów 1 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 14 (2014-10-29 - 2014-10-31)
105 Miedzanka Miedzna 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
106 Tygrys Huta Mińska 0 : 5 Czarni Węgrów
107 Naprzód Skórzec 0 : 1 Watra Mrozy
108 Hutnik Huta Czechy 3 : 1 Fenix Siennica
109 Victoria Kałuszyn 6 : 2 Zryw Sobolew
110 Tajfun Jartypory 3 : 0 Orzeł Unin
111 Wilga Miastków 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
112 Sęp Żelechów 1 : 2 Wektra Zbuczyn
Kolejka 15 (2014-11-08 - 2014-11-09)
113 Wektra Zbuczyn 7 : 2 Miedzanka Miedzna
114 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Sęp Żelechów
115 Orzeł Unin 6 : 1 Wilga Miastków
116 Zryw Sobolew 1 : 2 Tajfun Jartypory
117 Fenix Siennica 3 : 1 Victoria Kałuszyn
118 Watra Mrozy 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
119 Czarni Węgrów 1 : 2 Naprzód Skórzec
120 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16)
121 Miedzanka Miedzna 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
122 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Naprzód Skórzec
123 Czarni Węgrów 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
124 Watra Mrozy 2 : 0 Victoria Kałuszyn
125 Fenix Siennica 3 : 0 Tajfun Jartypory
126 Zryw Sobolew 3 : 0 Wilga Miastków
127 Orzeł Unin 1 : 1 Sęp Żelechów
128 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 17 (2015-03-21 - 2015-03-22)
129 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 1 Miedzanka Miedzna
130 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Orzeł Unin
131 Sęp Żelechów 1 : 4 Zryw Sobolew
132 Wilga Miastków 2 : 5 Fenix Siennica
133 Tajfun Jartypory 3 : 2 Watra Mrozy
134 Victoria Kałuszyn 0 : 3 Czarni Węgrów
135 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
136 Naprzód Skórzec 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 18 (2015-03-28 - 2015-03-29)
137 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Naprzód Skórzec
138 Tygrys Huta Mińska 0 : 0 Hutnik Huta Czechy
139 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 2 Victoria Kałuszyn
140 Czarni Węgrów 4 : 1 Tajfun Jartypory
141 Watra Mrozy 3 : 5 Wilga Miastków
142 Fenix Siennica 2 : 0 Sęp Żelechów
143 Zryw Sobolew 2 : 0 Wektra Zbuczyn
144 Orzeł Unin 7 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 19 (2015-04-03 - 2015-04-04)
145 Orzeł Unin 1 : 2 Miedzanka Miedzna
146 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 2 Zryw Sobolew
147 Wektra Zbuczyn 0 : 4 Fenix Siennica
148 Sęp Żelechów 2 : 2 Watra Mrozy
149 Wilga Miastków 0 : 0 Czarni Węgrów
150 Tajfun Jartypory 2 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
151 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
152 Hutnik Huta Czechy 1 : 2 Naprzód Skórzec
Kolejka 20 (2015-04-11 - 2015-04-12)
153 Sęp Żelechów 0 : 3 Czarni Węgrów
154 Miedzanka Miedzna 0 : 9 Hutnik Huta Czechy
155 Naprzód Skórzec 2 : 1 Victoria Kałuszyn
156 Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Tajfun Jartypory
157 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Wilga Miastków
158 Watra Mrozy 5 : 1 Wektra Zbuczyn
159 Fenix Siennica 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
160 Zryw Sobolew 5 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 21 (2015-04-18 - 2015-04-19)
161 Zryw Sobolew 4 : 1 Miedzanka Miedzna
162 Orzeł Unin 2 : 0 Fenix Siennica
163 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 0 Watra Mrozy
164 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Czarni Węgrów
165 Sęp Żelechów 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
166 Wilga Miastków 4 : 0 Tygrys Huta Mińska
167 Tajfun Jartypory 1 : 1 Naprzód Skórzec
168 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 22 (2015-04-25 - 2015-04-26)
169 Sęp Żelechów 6 : 1 Tygrys Huta Mińska
170 Miedzanka Miedzna 1 : 3 Victoria Kałuszyn
171 Hutnik Huta Czechy 4 : 0 Tajfun Jartypory
172 Naprzód Skórzec 0 : 0 Wilga Miastków
173 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 3 Wektra Zbuczyn
174 Czarni Węgrów 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
175 Watra Mrozy 3 : 1 Orzeł Unin
176 Fenix Siennica 0 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 23 (2015-05-01 - 2015-05-03)
177 Fenix Siennica 2 : 0 Miedzanka Miedzna
178 Zryw Sobolew 2 : 2 Watra Mrozy
179 Orzeł Unin 0 : 1 Czarni Węgrów
180 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
181 Wektra Zbuczyn 6 : 0 Tygrys Huta Mińska
182 Sęp Żelechów 0 : 4 Naprzód Skórzec
183 Wilga Miastków 1 : 3 Hutnik Huta Czechy
184 Tajfun Jartypory 2 : 6 Victoria Kałuszyn
Kolejka 24 (2015-05-09 - 2015-05-10)
185 Sęp Żelechów 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
186 Miedzanka Miedzna 2 : 0 Tajfun Jartypory
187 Victoria Kałuszyn 3 : 2 Wilga Miastków
188 Naprzód Skórzec 5 : 2 Wektra Zbuczyn
189 Tygrys Huta Mińska 5 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
190 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 3 Orzeł Unin
191 Czarni Węgrów 0 : 1 Zryw Sobolew
192 Watra Mrozy 1 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 25 (2015-05-16 - 2015-05-17)
193 Watra Mrozy 1 : 2 Miedzanka Miedzna
194 Fenix Siennica 0 : 0 Czarni Węgrów
195 Zryw Sobolew 1 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
196 Orzeł Unin 6 : 1 Tygrys Huta Mińska
197 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 4 Naprzód Skórzec
198 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
199 Sęp Żelechów 1 : 2 Victoria Kałuszyn
200 Wilga Miastków 3 : 2 Tajfun Jartypory
Kolejka 26 (2015-05-23 - 2015-05-24)
201 Miedzanka Miedzna 2 : 3 Wilga Miastków
202 Tajfun Jartypory 0 : 4 Sęp Żelechów
203 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Wektra Zbuczyn
204 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
205 Naprzód Skórzec 3 : 3 Orzeł Unin
206 Tygrys Huta Mińska 4 : 3 Zryw Sobolew
207 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Fenix Siennica
208 Czarni Węgrów 6 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 27 (2015-05-30 - 2015-05-31)
209 Czarni Węgrów 4 : 1 Miedzanka Miedzna
210 Watra Mrozy 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
211 Fenix Siennica 3 : 1 Tygrys Huta Mińska
212 Zryw Sobolew 0 : 3 Naprzód Skórzec
213 Orzeł Unin 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
214 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 Victoria Kałuszyn
215 Wektra Zbuczyn 1 : 2 Tajfun Jartypory
216 Sęp Żelechów 0 : 2 Wilga Miastków
Kolejka 28 (2015-06-06 - 2015-06-07)
217 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Sęp Żelechów
218 Wilga Miastków 3 : 1 Wektra Zbuczyn
219 Tajfun Jartypory 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
220 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Orzeł Unin
221 Hutnik Huta Czechy 4 : 3 Zryw Sobolew
222 Naprzód Skórzec 2 : 1 Fenix Siennica
223 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Watra Mrozy
224 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Czarni Węgrów
Kolejka 29 (2015-06-13 - 2015-06-14)
225 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Miedzanka Miedzna
226 Czarni Węgrów 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
227 Watra Mrozy 0 : 4 Naprzód Skórzec
228 Fenix Siennica 4 : 2 Hutnik Huta Czechy
229 Zryw Sobolew 1 : 1 Victoria Kałuszyn
230 Orzeł Unin 2 : 2 Tajfun Jartypory
231 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 3 Wilga Miastków
232 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Sęp Żelechów
Kolejka 30 (2015-06-17 - 2015-06-17)
233 Miedzanka Miedzna 1 : 2 Wektra Zbuczyn
234 Sęp Żelechów 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
235 Wilga Miastków 2 : 2 Orzeł Unin
236 Tajfun Jartypory 2 : 2 Zryw Sobolew
237 Victoria Kałuszyn 4 : 2 Fenix Siennica
238 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Watra Mrozy
239 Naprzód Skórzec 1 : 0 Czarni Węgrów
240 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
reklama

Sonda

Czy jesteś za konstytucyjnym zagwarantowaniem członkostwa Polski w Unii Europejskiej?


Zobacz komentarze (4)
Advertisement