reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Lutnia Piszczac 26 62 79:27
2 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 56 67:28
3 ŁKS Łazy 26 48 87:49
4 Sokół Adamów 26 44 48:32
5 Granica Terespol 26 40 50:40
6 Unia Żabików 26 39 60:63
7 Dąb Dębowa Kłoda 26 33 42:40
8 Janowia Janów Podlaski 26 30 42:56
9 LZS Dobryń 26 30 38:58
10 Niwa Łomazy 26 29 53:62
11 Orzeł Czemierniki 26 30 31:58
12 Dwernicki Stoczek Łukowski 26 29 37:56
13 Unia Krzywda 26 24 34:63
14 Orkan Wojcieszków 26 22 21:57
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-17 - 2014-08-17)
1 Orzeł Czemierniki 3 : 0 LZS Dobryń
2 Dąb Dębowa Kłoda 7 : 1 Unia Żabików
3 Granica Terespol 0 : 2 Lutnia Piszczac
4 Sokół Adamów 1 : 1 Orkan Wojcieszków
5 Niwa Łomazy 2 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
6 ŁKS Łazy 6 : 2 Unia Krzywda
7 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 : 1 Janowia Janów Podlaski
Kolejka 2 (2014-08-24 - 2014-08-24)
8 LZS Dobryń 1 : 0 Janowia Janów Podlaski
9 Unia Krzywda 1 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
10 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 5 ŁKS Łazy
11 Orkan Wojcieszków 2 : 0 Niwa Łomazy
12 Lutnia Piszczac 1 : 0 Sokół Adamów
13 Unia Żabików 0 : 6 Granica Terespol
14 Orzeł Czemierniki 1 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 3 (2014-08-31 - 2014-08-31)
15 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 2 LZS Dobryń
16 Granica Terespol 2 : 0 Orzeł Czemierniki
17 Sokół Adamów 3 : 2 Unia Żabików
18 Niwa Łomazy 1 : 3 Lutnia Piszczac
19 ŁKS Łazy 4 : 1 Orkan Wojcieszków
20 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
21 Unia Krzywda 4 : 2 Janowia Janów Podlaski
Kolejka 4 (2014-09-07 - 2014-09-07)
22 LZS Dobryń 2 : 1 Unia Krzywda
23 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 3 Janowia Janów Podlaski
24 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Huragan Międzyrzec Podlaski
25 Lutnia Piszczac 1 : 2 ŁKS Łazy
26 Unia Żabików 6 : 3 Niwa Łomazy
27 Orzeł Czemierniki 3 : 2 Sokół Adamów
28 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 0 Granica Terespol
Kolejka 5 (2014-09-14 - 2014-09-14)
29 Granica Terespol 1 : 1 LZS Dobryń
30 Sokół Adamów 0 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
31 Niwa Łomazy 1 : 3 Orzeł Czemierniki
32 ŁKS Łazy 6 : 1 Unia Żabików
33 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 1 Lutnia Piszczac
34 Janowia Janów Podlaski 1 : 0 Orkan Wojcieszków
35 Unia Krzywda 2 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 6 (2014-09-21 - 2014-09-21)
36 LZS Dobryń 1 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
37 Orkan Wojcieszków 0 : 1 Unia Krzywda
38 Lutnia Piszczac 1 : 1 Janowia Janów Podlaski
39 Unia Żabików 2 : 4 Huragan Międzyrzec Podlaski
40 Orzeł Czemierniki 0 : 2 ŁKS Łazy
41 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Niwa Łomazy
42 Granica Terespol 1 : 2 Sokół Adamów
Kolejka 7 (2014-09-28 - 2014-09-28)
43 Sokół Adamów 0 : 2 LZS Dobryń
44 Niwa Łomazy 0 : 2 Granica Terespol
45 ŁKS Łazy 2 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
46 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 0 Orzeł Czemierniki
47 Janowia Janów Podlaski 3 : 1 Unia Żabików
48 Unia Krzywda 1 : 8 Lutnia Piszczac
49 Dwernicki Stoczek Łukowski 5 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 8 (2014-10-05 - 2014-10-05)
50 LZS Dobryń 0 : 0 Orkan Wojcieszków
51 Lutnia Piszczac 3 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
52 Unia Żabików 3 : 0 Unia Krzywda
53 Orzeł Czemierniki 1 : 4 Janowia Janów Podlaski
54 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 5 Huragan Międzyrzec Podlaski
55 Granica Terespol 2 : 1 ŁKS Łazy
56 Sokół Adamów 1 : 3 Niwa Łomazy
Kolejka 9 (2014-10-12 - 2014-10-12)
57 Niwa Łomazy 4 : 5 LZS Dobryń
58 ŁKS Łazy 3 : 1 Sokół Adamów
59 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 : 1 Granica Terespol
60 Janowia Janów Podlaski 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
61 Unia Krzywda 1 : 2 Orzeł Czemierniki
62 Dwernicki Stoczek Łukowski 6 : 1 Unia Żabików
63 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Lutnia Piszczac
Kolejka 10 (2014-10-19 - 2014-10-19)
64 LZS Dobryń 2 : 4 Lutnia Piszczac
65 Unia Żabików 3 : 0 Orkan Wojcieszków
66 Orzeł Czemierniki 1 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
67 Dąb Dębowa Kłoda 6 : 0 Unia Krzywda
68 Granica Terespol 3 : 1 Janowia Janów Podlaski
69 Sokół Adamów 1 : 4 Huragan Międzyrzec Podlaski
70 Niwa Łomazy 5 : 5 ŁKS Łazy
Kolejka 11 (2014-10-26 - 2014-10-26)
71 ŁKS Łazy 8 : 1 LZS Dobryń
72 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 0 Niwa Łomazy
73 Janowia Janów Podlaski 4 : 1 Sokół Adamów
74 Unia Krzywda 0 : 3 Granica Terespol
75 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
76 Orkan Wojcieszków 0 : 3 Orzeł Czemierniki
77 Lutnia Piszczac 8 : 1 Unia Żabików
Kolejka 12 (2014-11-02 - 2014-11-02)
78 LZS Dobryń 1 : 4 Unia Żabików
79 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Lutnia Piszczac
80 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 0 Orkan Wojcieszków
81 Granica Terespol 1 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
82 Sokół Adamów 0 : 1 Unia Krzywda
83 Niwa Łomazy 3 : 2 Janowia Janów Podlaski
84 ŁKS Łazy 1 : 3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 13 (2014-11-09 - 2014-11-09)
85 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 : 0 LZS Dobryń
86 Janowia Janów Podlaski 3 : 1 ŁKS Łazy
87 Unia Krzywda 4 : 3 Niwa Łomazy
88 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 0 Sokół Adamów
89 Orkan Wojcieszków 3 : 3 Granica Terespol
90 Lutnia Piszczac 7 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
91 Unia Żabików 2 : 0 Orzeł Czemierniki
Kolejka 14 (2015-03-29 - 2015-03-29)
92 LZS Dobryń 3 : 1 Orzeł Czemierniki
93 Unia Żabików 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
94 Lutnia Piszczac 3 : 0 Granica Terespol
95 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Sokół Adamów
96 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 0 Niwa Łomazy
97 Unia Krzywda 1 : 1 ŁKS Łazy
98 Janowia Janów Podlaski 3 : 2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 15 (2015-04-12 - 2015-04-12)
99 Janowia Janów Podlaski 2 : 1 LZS Dobryń
100 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 : 1 Unia Krzywda
101 ŁKS Łazy 5 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
102 Niwa Łomazy 3 : 2 Orkan Wojcieszków
103 Sokół Adamów 0 : 1 Lutnia Piszczac
104 Granica Terespol 2 : 2 Unia Żabików
105 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 0 Orzeł Czemierniki
Kolejka 16 (2015-04-19 - 2015-04-19)
106 Janowia Janów Podlaski 1 : 1 Unia Krzywda
107 LZS Dobryń 2 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
108 Orzeł Czemierniki 1 : 1 Granica Terespol
109 Unia Żabików 0 : 4 Sokół Adamów
110 Lutnia Piszczac 4 : 0 Niwa Łomazy
111 Orkan Wojcieszków 0 : 7 ŁKS Łazy
112 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 5 Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 17 (2015-04-26 - 2015-04-26)
113 Unia Krzywda 1 : 1 LZS Dobryń
114 Janowia Janów Podlaski 1 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
115 Huragan Międzyrzec Podlaski 0 : 1 Orkan Wojcieszków
116 ŁKS Łazy 5 : 2 Lutnia Piszczac
117 Niwa Łomazy 1 : 0 Unia Żabików
118 Sokół Adamów 4 : 0 Orzeł Czemierniki
119 Granica Terespol 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 18 (2015-05-03 - 2015-05-03)
120 LZS Dobryń 1 : 2 Granica Terespol
121 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 2 Sokół Adamów
122 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Niwa Łomazy
123 Unia Żabików 2 : 0 ŁKS Łazy
124 Lutnia Piszczac 3 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
125 Orkan Wojcieszków 1 : 0 Janowia Janów Podlaski
126 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 2 Unia Krzywda
Kolejka 19 (2015-05-10 - 2015-05-10)
127 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 3 LZS Dobryń
128 Unia Krzywda 4 : 1 Orkan Wojcieszków
129 Janowia Janów Podlaski 1 : 3 Lutnia Piszczac
130 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 2 Unia Żabików
131 ŁKS Łazy 5 : 0 Orzeł Czemierniki
132 Niwa Łomazy 3 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
133 Sokół Adamów 3 : 1 Granica Terespol
Kolejka 20 (2015-05-17 - 2015-05-17)
134 LZS Dobryń 0 : 3 Sokół Adamów
135 Granica Terespol 5 : 2 Niwa Łomazy
136 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 4 ŁKS Łazy
137 Orzeł Czemierniki 0 : 0 Huragan Międzyrzec Podlaski
138 Unia Żabików 5 : 2 Janowia Janów Podlaski
139 Lutnia Piszczac 2 : 0 Unia Krzywda
140 Orkan Wojcieszków 3 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 21 (2015-05-24 - 2015-05-24)
141 Orkan Wojcieszków 2 : 1 LZS Dobryń
142 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 0 Lutnia Piszczac
143 Unia Krzywda 2 : 3 Unia Żabików
144 Janowia Janów Podlaski 3 : 0 Orzeł Czemierniki
145 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
146 ŁKS Łazy 6 : 0 Granica Terespol
147 Niwa Łomazy 1 : 2 Sokół Adamów
Kolejka 22 (2015-05-31 - 2015-05-31)
148 LZS Dobryń 2 : 2 Niwa Łomazy
149 Sokół Adamów 3 : 1 ŁKS Łazy
150 Granica Terespol 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podlaski
151 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 0 Janowia Janów Podlaski
152 Orzeł Czemierniki 4 : 2 Unia Krzywda
153 Unia Żabików 5 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
154 Lutnia Piszczac 2 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 23 (2015-06-04 - 2015-06-04)
155 Lutnia Piszczac 3 : 2 LZS Dobryń
156 Orkan Wojcieszków 0 : 3 Unia Żabików
157 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 2 Orzeł Czemierniki
158 Unia Krzywda 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
159 Janowia Janów Podlaski 1 : 2 Granica Terespol
160 Huragan Międzyrzec Podlaski 0 : 1 Sokół Adamów
161 ŁKS Łazy 2 : 4 Niwa Łomazy
Kolejka 24 (2015-06-07 - 2015-06-07)
162 LZS Dobryń 4 : 0 ŁKS Łazy
163 Niwa Łomazy 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podlaski
164 Sokół Adamów 5 : 0 Janowia Janów Podlaski
165 Granica Terespol 4 : 1 Unia Krzywda
166 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
167 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Orkan Wojcieszków
168 Unia Żabików 0 : 2 Lutnia Piszczac
Kolejka 25 (2015-06-14 - 2015-06-14)
169 Unia Żabików 3 : 0 LZS Dobryń
170 Lutnia Piszczac 7 : 2 Orzeł Czemierniki
171 Orkan Wojcieszków 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
172 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 1 Granica Terespol
173 Unia Krzywda 0 : 1 Sokół Adamów
174 Janowia Janów Podlaski 2 : 6 Niwa Łomazy
175 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 : 2 ŁKS Łazy
Kolejka 26 (2015-06-21 - 2015-06-21)
176 LZS Dobryń 0 : 5 Huragan Międzyrzec Podlaski
177 ŁKS Łazy 3 : 0 Janowia Janów Podlaski
178 Niwa Łomazy 4 : 1 Unia Krzywda
179 Sokół Adamów 4 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
180 Granica Terespol 5 : 0 Orkan Wojcieszków
181 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 4 Lutnia Piszczac
182 Orzeł Czemierniki 0 : 7 Unia Żabików
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement