reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Dolcan II Ząbki 30 75 126:52
2 Drukarz Warszawa 30 67 107:33
3 Dąb Wieliszew 30 64 73:40
4 Grom Lipowo 30 59 84:55
5 Legionovia II Legionowo 29 45 76:55
6 Sokół Serock 30 45 54:49
7 Vulcan Wólka Mlądzka 30 44 74:63
8 PKS Radość 30 43 53:50
9 Legion Warszawa 30 40 57:73
10 Bór Regut 30 38 59:76
11 Bóbr Tłuszcz 30 33 64:76
12 Świt II Nowy Dwór Maz. 30 33 52:75
13 Józefovia Józefów 30 32 54:62
14 ŁKS Łochów 30 28 38:80
15 Victoria II Sulejówek 29 25 44:89
16 Mewa Krubin 30 15 50:137
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-16 - 2014-08-17)
1 Victoria II Sulejówek 3 : 4 Dolcan II Ząbki
2 Bór Regut 1 : 3 Dąb Wieliszew
3 Legion Warszawa 0 : 1 Drukarz Warszawa
4 PKS Radość 1 : 7 Grom Lipowo
5 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 2 Legionovia II Legionowo
6 Józefovia Józefów 0 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
7 Sokół Serock 0 : 0 ŁKS Łochów
8 Bóbr Tłuszcz 5 : 2 Mewa Krubin
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20)
9 Bóbr Tłuszcz 6 : 2 ŁKS Łochów
10 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 0 Sokół Serock
11 Legionovia II Legionowo 2 : 1 Józefovia Józefów
12 Grom Lipowo 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
13 Drukarz Warszawa 2 : 1 PKS Radość
14 Dąb Wieliszew 1 : 1 Legion Warszawa
15 Dolcan II Ząbki 6 : 3 Bór Regut
16 Victoria II Sulejówek 3 : 1 Mewa Krubin
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24)
17 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Bóbr Tłuszcz
18 Bór Regut 4 : 3 Mewa Krubin
19 Legion Warszawa 3 : 6 Dolcan II Ząbki
20 PKS Radość 1 : 1 Dąb Wieliszew
21 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 7 Drukarz Warszawa
22 Józefovia Józefów 0 : 1 Grom Lipowo
23 Sokół Serock 5 : 2 Legionovia II Legionowo
24 ŁKS Łochów 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 4 (2014-08-30 - 2014-08-31)
25 Bóbr Tłuszcz 8 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
26 Legionovia II Legionowo 3 : 1 ŁKS Łochów
27 Grom Lipowo 3 : 1 Sokół Serock
28 Drukarz Warszawa 2 : 0 Józefovia Józefów
29 Dąb Wieliszew 2 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
30 Dolcan II Ząbki 4 : 3 PKS Radość
31 Legion Warszawa 3 : 1 Mewa Krubin
32 Victoria II Sulejówek 5 : 2 Bór Regut
Kolejka 5 (2014-09-03 - 2014-09-03)
33 Bór Regut 4 : 2 Bóbr Tłuszcz
34 Legion Warszawa 3 : 1 Victoria II Sulejówek
35 PKS Radość 0 : 1 Mewa Krubin
36 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 5 Dolcan II Ząbki
37 Józefovia Józefów 4 : 1 Dąb Wieliszew
38 Sokół Serock 1 : 0 Drukarz Warszawa
39 ŁKS Łochów 2 : 1 Grom Lipowo
40 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 Legionovia II Legionowo
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07)
41 Bóbr Tłuszcz 5 : 2 Legionovia II Legionowo
42 Grom Lipowo 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
43 Drukarz Warszawa 0 : 1 ŁKS Łochów
44 Dąb Wieliszew 4 : 1 Sokół Serock
45 Dolcan II Ząbki 2 : 4 Józefovia Józefów
46 Mewa Krubin 0 : 4 Świt II Nowy Dwór Maz.
47 Victoria II Sulejówek 1 : 1 PKS Radość
48 Bór Regut 5 : 0 Legion Warszawa
Kolejka 7 (2014-09-13 - 2014-09-14)
49 Legion Warszawa 4 : 2 Bóbr Tłuszcz
50 PKS Radość 3 : 1 Bór Regut
51 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Victoria II Sulejówek
52 Józefovia Józefów 7 : 0 Mewa Krubin
53 Sokół Serock 1 : 2 Dolcan II Ząbki
54 ŁKS Łochów 3 : 0 Dąb Wieliszew
55 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 2 Drukarz Warszawa
56 Legionovia II Legionowo 5 : 0 Grom Lipowo
Kolejka 8 (2014-09-20 - 2014-09-21)
57 Bóbr Tłuszcz 2 : 4 Grom Lipowo
58 Drukarz Warszawa 1 : 0 Legionovia II Legionowo
59 Dąb Wieliszew 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
60 Dolcan II Ząbki 13 : 2 ŁKS Łochów
61 Sokół Serock 3 : 2 Mewa Krubin
62 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Józefovia Józefów
63 Bór Regut 3 : 8 Świt II Nowy Dwór Maz.
64 Legion Warszawa 2 : 4 PKS Radość
Kolejka 9 (2014-09-27 - 2014-09-28)
65 PKS Radość 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
66 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 1 Legion Warszawa
67 Józefovia Józefów 3 : 0 Bór Regut
68 Sokół Serock 5 : 0 Victoria II Sulejówek
69 ŁKS Łochów 3 : 0 Mewa Krubin
70 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 6 Dolcan II Ząbki
71 Legionovia II Legionowo 0 : 3 Dąb Wieliszew
72 Grom Lipowo 0 : 7 Drukarz Warszawa
Kolejka 10 (2014-10-04 - 2014-10-05)
73 Bóbr Tłuszcz 2 : 1 Drukarz Warszawa
74 Dąb Wieliszew 4 : 1 Grom Lipowo
75 Dolcan II Ząbki 1 : 0 Legionovia II Legionowo
76 Vulcan Wólka Mlądzka 11 : 1 Mewa Krubin
77 Victoria II Sulejówek 3 : 4 ŁKS Łochów
78 Bór Regut 0 : 0 Sokół Serock
79 Legion Warszawa 4 : 3 Józefovia Józefów
80 PKS Radość 4 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
Kolejka 11 (2014-10-11 - 2014-10-12)
81 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 1 Bóbr Tłuszcz
82 Józefovia Józefów 2 : 2 PKS Radość
83 Sokół Serock 1 : 1 Legion Warszawa
84 ŁKS Łochów 1 : 2 Bór Regut
85 Vulcan Wólka Mlądzka 7 : 0 Victoria II Sulejówek
86 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Mewa Krubin
87 Grom Lipowo 1 : 6 Dolcan II Ząbki
88 Drukarz Warszawa 9 : 2 Dąb Wieliszew
Kolejka 12 (2014-10-18 - 2014-10-19)
89 Bóbr Tłuszcz 0 : 1 Dąb Wieliszew
90 Dolcan II Ząbki 2 : 2 Drukarz Warszawa
91 Grom Lipowo 6 : 4 Mewa Krubin
92 Victoria II Sulejówek 0 : 5 Legionovia II Legionowo
93 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 1 Bór Regut
94 Legion Warszawa 3 : 2 ŁKS Łochów
95 PKS Radość 0 : 2 Sokół Serock
96 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Józefovia Józefów
Kolejka 13 (2014-10-25 - 2014-10-26)
97 Józefovia Józefów 1 : 2 Bóbr Tłuszcz
98 Sokół Serock 2 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
99 ŁKS Łochów 2 : 0 PKS Radość
100 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 0 Legion Warszawa
101 Legionovia II Legionowo 8 : 2 Bór Regut
102 Grom Lipowo 5 : 2 Victoria II Sulejówek
103 Drukarz Warszawa 10 : 0 Mewa Krubin
104 Dąb Wieliszew 1 : 2 Dolcan II Ząbki
Kolejka 14 (2014-11-15 - 2014-11-16)
105 Bóbr Tłuszcz 2 : 7 Dolcan II Ząbki
106 Mewa Krubin 2 : 3 Dąb Wieliszew
107 Victoria II Sulejówek 0 : 5 Drukarz Warszawa
108 Bór Regut 2 : 3 Grom Lipowo
109 Legion Warszawa 2 : 4 Legionovia II Legionowo
110 PKS Radość 2 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
111 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 3 ŁKS Łochów
112 Józefovia Józefów 2 : 1 Sokół Serock
Kolejka 15 (2014-11-08 - 2014-11-09)
113 Sokół Serock 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
114 ŁKS Łochów 2 : 5 Józefovia Józefów
115 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 5 Świt II Nowy Dwór Maz.
116 Legionovia II Legionowo 1 : 2 PKS Radość
117 Grom Lipowo 7 : 1 Legion Warszawa
118 Drukarz Warszawa 4 : 0 Bór Regut
119 Dąb Wieliszew 6 : 1 Victoria II Sulejówek
120 Dolcan II Ząbki 13 : 0 Mewa Krubin
Kolejka 16 (2015-03-14 - 2015-03-15)
121 Mewa Krubin 3 : 2 Bóbr Tłuszcz
122 Dolcan II Ząbki 5 : 1 Victoria II Sulejówek
123 Dąb Wieliszew 0 : 0 Bór Regut
124 Drukarz Warszawa 6 : 0 Legion Warszawa
125 Grom Lipowo 4 : 0 PKS Radość
126 Legionovia II Legionowo 3 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
127 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 5 Józefovia Józefów
128 ŁKS Łochów 0 : 1 Sokół Serock
Kolejka 17 (2015-03-21 - 2015-03-22)
129 Mewa Krubin 2 : 2 Victoria II Sulejówek
130 ŁKS Łochów 1 : 1 Bóbr Tłuszcz
131 Sokół Serock 4 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
132 Józefovia Józefów 0 : 2 Legionovia II Legionowo
133 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 6 Grom Lipowo
134 PKS Radość 3 : 1 Drukarz Warszawa
135 Legion Warszawa 1 : 1 Dąb Wieliszew
136 Bór Regut 0 : 3 Dolcan II Ząbki
Kolejka 18 (2015-03-28 - 2015-03-29)
137 Bóbr Tłuszcz 5 : 0 Victoria II Sulejówek
138 Mewa Krubin 2 : 4 Bór Regut
139 Dolcan II Ząbki 1 : 1 Legion Warszawa
140 Dąb Wieliszew 3 : 0 PKS Radość
141 Drukarz Warszawa 6 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
142 Grom Lipowo 1 : 0 Józefovia Józefów
143 Legionovia II Legionowo 1 : 4 Sokół Serock
144 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 ŁKS Łochów
Kolejka 19 (2015-04-03 - 2015-04-04)
145 Mewa Krubin 3 : 1 Legion Warszawa
146 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 3 Bóbr Tłuszcz
147 ŁKS Łochów 1 : 1 Legionovia II Legionowo
148 Sokół Serock 1 : 2 Grom Lipowo
149 Józefovia Józefów 1 : 4 Drukarz Warszawa
150 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 2 Dąb Wieliszew
151 PKS Radość 0 : 0 Dolcan II Ząbki
152 Bór Regut 2 : 2 Victoria II Sulejówek
Kolejka 20 (2015-04-11 - 2015-04-12)
153 Bóbr Tłuszcz 2 : 0 Bór Regut
154 Victoria II Sulejówek 1 : 0 Legion Warszawa
155 Mewa Krubin 3 : 3 PKS Radość
156 Dolcan II Ząbki 5 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
157 Dąb Wieliszew 3 : 0 Józefovia Józefów
158 Drukarz Warszawa 7 : 2 Sokół Serock
159 Grom Lipowo 5 : 0 ŁKS Łochów
160 Legionovia II Legionowo 3 : 4 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 21 (2015-04-18 - 2015-04-19)
161 Mewa Krubin 0 : 4 Świt II Nowy Dwór Maz.
162 Legionovia II Legionowo 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
163 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 0 Grom Lipowo
164 ŁKS Łochów 0 : 1 Drukarz Warszawa
165 Sokół Serock 2 : 0 Dąb Wieliszew
166 Józefovia Józefów 0 : 2 Dolcan II Ząbki
167 PKS Radość 6 : 1 Victoria II Sulejówek
168 Legion Warszawa 0 : 2 Bór Regut
Kolejka 22 (2015-04-25 - 2015-04-26)
169 Bóbr Tłuszcz 2 : 4 Legion Warszawa
170 Bór Regut 2 : 1 PKS Radość
171 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
172 Mewa Krubin 0 : 3 Józefovia Józefów
173 Dolcan II Ząbki 3 : 0 Sokół Serock
174 Dąb Wieliszew 3 : 0 ŁKS Łochów
175 Drukarz Warszawa 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
176 Grom Lipowo 1 : 0 Legionovia II Legionowo
Kolejka 23 (2015-05-01 - 2015-05-03)
177 Mewa Krubin 1 : 2 Sokół Serock
178 Grom Lipowo 5 : 0 Bóbr Tłuszcz
179 Legionovia II Legionowo 1 : 2 Drukarz Warszawa
180 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 3 Dąb Wieliszew
181 ŁKS Łochów 0 : 6 Dolcan II Ząbki
182 Józefovia Józefów 1 : 2 Victoria II Sulejówek
183 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 1 Bór Regut
184 PKS Radość 0 : 2 Legion Warszawa
Kolejka 24 (2015-05-09 - 2015-05-10)
185 Bóbr Tłuszcz 1 : 2 PKS Radość
186 Legion Warszawa 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
187 Bór Regut 5 : 3 Józefovia Józefów
188 Victoria II Sulejówek 1 : 2 Sokół Serock
189 Mewa Krubin 3 : 2 ŁKS Łochów
190 Dolcan II Ząbki 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
191 Dąb Wieliszew 3 : 0 Legionovia II Legionowo
192 Drukarz Warszawa 2 : 2 Grom Lipowo
Kolejka 25 (2015-05-16 - 2015-05-17)
193 Mewa Krubin 2 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
194 Drukarz Warszawa 2 : 0 Bóbr Tłuszcz
195 Grom Lipowo 0 : 3 Dąb Wieliszew
196 Legionovia II Legionowo 6 : 0 Dolcan II Ząbki
197 ŁKS Łochów 1 : 2 Victoria II Sulejówek
198 Sokół Serock 2 : 3 Bór Regut
199 Józefovia Józefów 2 : 1 Legion Warszawa
200 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 2 PKS Radość
Kolejka 26 (2015-05-23 - 2015-05-24)
201 Bóbr Tłuszcz 1 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
202 PKS Radość 2 : 0 Józefovia Józefów
203 Legion Warszawa 4 : 2 Sokół Serock
204 Bór Regut 2 : 2 ŁKS Łochów
205 Victoria II Sulejówek 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
206 Mewa Krubin 6 : 7 Legionovia II Legionowo
207 Dolcan II Ząbki 3 : 0 Grom Lipowo
208 Dąb Wieliszew 1 : 2 Drukarz Warszawa
Kolejka 27 (2015-05-30 - 2015-05-31)
209 Mewa Krubin 1 : 6 Grom Lipowo
210 Bór Regut 0 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
211 Dąb Wieliszew 5 : 1 Bóbr Tłuszcz
212 Drukarz Warszawa 3 : 5 Dolcan II Ząbki
213 Legionovia II Legionowo : Victoria II Sulejówek
214 ŁKS Łochów 0 : 5 Legion Warszawa
215 Sokół Serock 1 : 1 PKS Radość
216 Józefovia Józefów 1 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
Kolejka 28 (2015-06-06 - 2015-06-07)
217 Bóbr Tłuszcz 4 : 1 Józefovia Józefów
218 Świt II Nowy Dwór Maz. 4 : 2 Sokół Serock
219 PKS Radość 4 : 0 ŁKS Łochów
220 Legion Warszawa 2 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
221 Bór Regut 2 : 3 Legionovia II Legionowo
222 Victoria II Sulejówek 0 : 5 Grom Lipowo
223 Mewa Krubin 1 : 8 Drukarz Warszawa
224 Dolcan II Ząbki 0 : 3 Dąb Wieliszew
Kolejka 29 (2015-06-13 - 2015-06-14)
225 Mewa Krubin 1 : 6 Dąb Wieliszew
226 Dolcan II Ząbki 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
227 Drukarz Warszawa 3 : 0 Victoria II Sulejówek
228 Grom Lipowo 1 : 3 Bór Regut
229 Legionovia II Legionowo 7 : 1 Legion Warszawa
230 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 0 PKS Radość
231 ŁKS Łochów 0 : 4 Świt II Nowy Dwór Maz.
232 Sokół Serock 4 : 0 Józefovia Józefów
Kolejka 30 (2015-06-17 - 2015-06-17)
233 Bóbr Tłuszcz 0 : 0 Sokół Serock
234 Józefovia Józefów 1 : 2 ŁKS Łochów
235 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
236 PKS Radość 2 : 1 Legionovia II Legionowo
237 Legion Warszawa 4 : 2 Grom Lipowo
238 Bór Regut 3 : 3 Drukarz Warszawa
239 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Dąb Wieliszew
240 Mewa Krubin 5 : 7 Dolcan II Ząbki
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement