reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazovia II Mińsk Maz. 26 65 86:23
2 Płomień Dębe Wielkie 26 63 86:21
3 Tęcza Stanisławów 26 45 62:39
4 LKS Ostrówek 26 42 55:49
5 Jastrząb Żeliszew 26 37 74:79
6 Grodzisk Krzymosze 26 36 54:56
7 Jutrzenka Cegłów 26 35 43:55
8 Liwia Łochów 26 33 49:53
9 Błękitni Stoczek 26 33 42:51
10 Kosovia Kosów Lacki 26 33 51:57
11 MKS Małkinia 26 31 52:62
12 ULKS Gołąbek 26 29 76:77
13 Wicher Sadowne 26 24 51:86
14 Zorza Sterdyń 26 11 35:108
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-23 - 2014-08-24)
1 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Tęcza Stanisławów
2 Wicher Sadowne 0 : 8 Mazovia II Mińsk Maz.
3 Kosovia Kosów Lacki 1 : 3 Jutrzenka Cegłów
4 ULKS Gołąbek 2 : 0 Błękitni Stoczek
5 Płomień Dębe Wielkie 9 : 0 Jastrząb Żeliszew
6 MKS Małkinia 6 : 0 Zorza Sterdyń
7 LKS Ostrówek 3 : 2 Liwia Łochów
Kolejka 2 (2014-08-30 - 2014-08-31)
8 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Liwia Łochów
9 Zorza Sterdyń 2 : 4 LKS Ostrówek
10 Jastrząb Żeliszew 6 : 1 MKS Małkinia
11 Błękitni Stoczek 1 : 2 Płomień Dębe Wielkie
12 Jutrzenka Cegłów 4 : 2 ULKS Gołąbek
13 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 0 Kosovia Kosów Lacki
14 Grodzisk Krzymosze 4 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 3 (2014-09-03 - 2014-09-03)
15 Wicher Sadowne 0 : 2 Tęcza Stanisławów
16 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
17 ULKS Gołąbek 1 : 6 Mazovia II Mińsk Maz.
18 Płomień Dębe Wielkie 6 : 0 Jutrzenka Cegłów
19 MKS Małkinia 2 : 2 Błękitni Stoczek
20 LKS Ostrówek 4 : 2 Jastrząb Żeliszew
21 Liwia Łochów 7 : 4 Zorza Sterdyń
Kolejka 4 (2014-09-06 - 2014-09-07)
22 Tęcza Stanisławów 7 : 1 Zorza Sterdyń
23 Jastrząb Żeliszew 0 : 0 Liwia Łochów
24 Błękitni Stoczek 5 : 2 LKS Ostrówek
25 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 MKS Małkinia
26 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 3 Płomień Dębe Wielkie
27 Grodzisk Krzymosze 7 : 4 ULKS Gołąbek
28 Wicher Sadowne 2 : 3 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 5 (2014-09-13 - 2014-09-14)
29 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 Tęcza Stanisławów
30 ULKS Gołąbek 6 : 0 Wicher Sadowne
31 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
32 MKS Małkinia 2 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
33 LKS Ostrówek 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
34 Błękitni Stoczek 0 : 1 Liwia Łochów
35 Zorza Sterdyń 1 : 8 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 6 (2014-09-20 - 2014-09-21)
36 Tęcza Stanisławów 4 : 3 Jastrząb Żeliszew
37 Błękitni Stoczek 4 : 0 Zorza Sterdyń
38 Jutrzenka Cegłów 0 : 0 Liwia Łochów
39 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 1 LKS Ostrówek
40 Grodzisk Krzymosze 2 : 2 MKS Małkinia
41 Wicher Sadowne 1 : 7 Płomień Dębe Wielkie
42 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 ULKS Gołąbek
Kolejka 7 (2014-09-27 - 2014-09-28)
43 ULKS Gołąbek 1 : 1 Tęcza Stanisławów
44 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
45 MKS Małkinia 7 : 0 Wicher Sadowne
46 LKS Ostrówek 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
47 Liwia Łochów 2 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
48 Zorza Sterdyń 0 : 5 Jutrzenka Cegłów
49 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Błękitni Stoczek
Kolejka 8 (2014-10-04 - 2014-10-05)
50 Tęcza Stanisławów 4 : 0 Błękitni Stoczek
51 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Jastrząb Żeliszew
52 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 Zorza Sterdyń
53 Grodzisk Krzymosze 2 : 2 Liwia Łochów
54 Wicher Sadowne 2 : 2 LKS Ostrówek
55 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 MKS Małkinia
56 ULKS Gołąbek 0 : 4 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 9 (2014-10-11 - 2014-10-12)
57 Płomień Dębe Wielkie 4 : 0 Tęcza Stanisławów
58 MKS Małkinia 4 : 2 ULKS Gołąbek
59 LKS Ostrówek 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
60 Liwia Łochów 2 : 2 Wicher Sadowne
61 Zorza Sterdyń 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
62 Jastrząb Żeliszew 0 : 10 Mazovia II Mińsk Maz.
63 Błękitni Stoczek 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 10 (2014-10-18 - 2014-10-19)
64 Tęcza Stanisławów 3 : 0 Jutrzenka Cegłów
65 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 Błękitni Stoczek
66 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 Jastrząb Żeliszew
67 Wicher Sadowne 5 : 1 Zorza Sterdyń
68 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Liwia Łochów
69 ULKS Gołąbek 1 : 3 LKS Ostrówek
70 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 11 (2014-10-25 - 2014-10-26)
71 MKS Małkinia 1 : 1 Tęcza Stanisławów
72 LKS Ostrówek 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
73 Liwia Łochów 5 : 2 ULKS Gołąbek
74 Zorza Sterdyń 1 : 5 Kosovia Kosów Lacki
75 Jastrząb Żeliszew 2 : 3 Wicher Sadowne
76 Błękitni Stoczek 0 : 4 Grodzisk Krzymosze
77 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
Kolejka 12 (2014-10-29 - 2014-10-31)
78 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
79 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
80 Wicher Sadowne 1 : 2 Błękitni Stoczek
81 Kosovia Kosów Lacki 5 : 5 Jastrząb Żeliszew
82 ULKS Gołąbek 12 : 0 Zorza Sterdyń
83 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Liwia Łochów
84 MKS Małkinia 2 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 13 (2014-11-08 - 2014-11-09)
85 LKS Ostrówek 5 : 0 Tęcza Stanisławów
86 Liwia Łochów 1 : 0 MKS Małkinia
87 Zorza Sterdyń 0 : 4 Płomień Dębe Wielkie
88 Jastrząb Żeliszew 1 : 7 ULKS Gołąbek
89 Błękitni Stoczek 4 : 2 Kosovia Kosów Lacki
90 Jutrzenka Cegłów 4 : 2 Wicher Sadowne
91 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 14 (2015-03-28 - 2015-03-29)
92 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
93 Mazovia II Mińsk Maz. 5 : 1 Wicher Sadowne
94 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
95 Błękitni Stoczek 2 : 5 ULKS Gołąbek
96 Jastrząb Żeliszew 3 : 3 Płomień Dębe Wielkie
97 Zorza Sterdyń 0 : 1 MKS Małkinia
98 Liwia Łochów 2 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2015-04-03 - 2015-04-04)
99 Liwia Łochów 1 : 4 Tęcza Stanisławów
100 LKS Ostrówek 1 : 2 Zorza Sterdyń
101 MKS Małkinia 4 : 1 Jastrząb Żeliszew
102 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Błękitni Stoczek
103 ULKS Gołąbek 2 : 4 Jutrzenka Cegłów
104 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
105 Wicher Sadowne 3 : 4 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 16 (2015-04-11 - 2015-04-12)
106 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Wicher Sadowne
107 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
108 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 ULKS Gołąbek
109 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
110 Błękitni Stoczek 4 : 1 MKS Małkinia
111 Jastrząb Żeliszew 1 : 3 LKS Ostrówek
112 Zorza Sterdyń 3 : 1 Liwia Łochów
Kolejka 17 (2015-04-18 - 2015-04-19)
113 Wicher Sadowne 5 : 1 Kosovia Kosów Lacki
114 Zorza Sterdyń 2 : 2 Tęcza Stanisławów
115 Liwia Łochów 2 : 5 Jastrząb Żeliszew
116 LKS Ostrówek 0 : 1 Błękitni Stoczek
117 MKS Małkinia 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
118 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
119 ULKS Gołąbek 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 18 (2015-04-25 - 2015-04-26)
120 Liwia Łochów 1 : 3 Błękitni Stoczek
121 Tęcza Stanisławów 3 : 1 Kosovia Kosów Lacki
122 Wicher Sadowne 1 : 3 ULKS Gołąbek
123 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Płomień Dębe Wielkie
124 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 1 MKS Małkinia
125 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 LKS Ostrówek
126 Jastrząb Żeliszew 8 : 1 Zorza Sterdyń
Kolejka 19 (2015-05-01 - 2015-05-03)
127 Jastrząb Żeliszew 1 : 0 Tęcza Stanisławów
128 Zorza Sterdyń 1 : 1 Błękitni Stoczek
129 Liwia Łochów 1 : 3 Jutrzenka Cegłów
130 LKS Ostrówek 0 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
131 MKS Małkinia 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
132 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Wicher Sadowne
133 ULKS Gołąbek 3 : 5 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 20 (2015-05-09 - 2015-05-10)
134 Tęcza Stanisławów 5 : 1 ULKS Gołąbek
135 Kosovia Kosów Lacki 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
136 Wicher Sadowne 2 : 6 MKS Małkinia
137 Grodzisk Krzymosze 3 : 3 LKS Ostrówek
138 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 0 Liwia Łochów
139 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Zorza Sterdyń
140 Błękitni Stoczek 0 : 1 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 21 (2015-05-16 - 2015-05-17)
141 Błękitni Stoczek 1 : 2 Tęcza Stanisławów
142 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Jutrzenka Cegłów
143 Zorza Sterdyń 0 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
144 Liwia Łochów 1 : 3 Grodzisk Krzymosze
145 LKS Ostrówek 0 : 2 Wicher Sadowne
146 MKS Małkinia 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
147 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 ULKS Gołąbek
Kolejka 22 (2015-05-23 - 2015-05-24)
148 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Płomień Dębe Wielkie
149 ULKS Gołąbek 4 : 1 MKS Małkinia
150 Kosovia Kosów Lacki 1 : 3 LKS Ostrówek
151 Wicher Sadowne 2 : 3 Liwia Łochów
152 Grodzisk Krzymosze 7 : 6 Zorza Sterdyń
153 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 3 Jastrząb Żeliszew
154 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Błękitni Stoczek
Kolejka 23 (2015-05-30 - 2015-05-31)
155 Jutrzenka Cegłów 2 : 3 Tęcza Stanisławów
156 Błękitni Stoczek 0 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
157 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Grodzisk Krzymosze
158 Zorza Sterdyń 7 : 3 Wicher Sadowne
159 Liwia Łochów 1 : 0 Kosovia Kosów Lacki
160 LKS Ostrówek 5 : 2 ULKS Gołąbek
161 MKS Małkinia 0 : 5 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 24 (2015-06-06 - 2015-06-07)
162 Tęcza Stanisławów 10 : 1 MKS Małkinia
163 Płomień Dębe Wielkie 7 : 0 LKS Ostrówek
164 ULKS Gołąbek 4 : 3 Liwia Łochów
165 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Zorza Sterdyń
166 Wicher Sadowne 4 : 2 Jastrząb Żeliszew
167 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Błękitni Stoczek
168 Mazovia II Mińsk Maz. 6 : 1 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 25 (2015-06-13 - 2015-06-14)
169 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 1 Tęcza Stanisławów
170 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
171 Błękitni Stoczek 2 : 2 Wicher Sadowne
172 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Kosovia Kosów Lacki
173 Zorza Sterdyń 1 : 4 ULKS Gołąbek
174 Liwia Łochów 1 : 3 Płomień Dębe Wielkie
175 LKS Ostrówek 3 : 2 MKS Małkinia
Kolejka 26 (2015-06-21 - 2015-06-21)
176 Liwia Łochów 6 : 3 MKS Małkinia
177 Tęcza Stanisławów 1 : 1 LKS Ostrówek
178 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Zorza Sterdyń
179 ULKS Gołąbek 3 : 4 Jastrząb Żeliszew
180 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 Błękitni Stoczek
181 Wicher Sadowne 5 : 1 Jutrzenka Cegłów
182 Grodzisk Krzymosze 1 : 5 Mazovia II Mińsk Maz.
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement