reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Tytan Wisznice 26 60 72:18
2 LKS Milanów 26 57 67:26
3 Agrosport Leśna 25 54 63:35
4 Victoria Parczew 26 54 70:40
5 Olimpia Okrzeja 26 43 53:43
6 Bizon Jeleniec 26 43 61:52
7 Kujawiak Stanin 26 39 70:61
8 Tornado Branica 25 31 40:50
9 GLKS Rokitno 26 30 41:64
10 Gręzovia Gręzówka 26 29 47:67
11 Start Gózd 26 28 53:81
12 Absolwent Domaszewnica 26 23 56:77
13 ULKS Dębowica 26 23 29:56
14 Polesie Serokomla 26 5 25:79
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-17 - 2014-08-17)
1 Absolwent Domaszewnica 2 : 3 Bizon Jeleniec
2 Kujawiak Stanin 4 : 1 GLKS Rokitno
3 ULKS Dębowica 1 : 5 Victoria Parczew
4 Gręzovia Gręzówka 1 : 3 Agrosport Leśna
5 LKS Milanów 6 : 3 Start Gózd
6 Olimpia Okrzeja 1 : 0 Tytan Wisznice
7 Polesie Serokomla 1 : 3 Tornado Branica
Kolejka 2 (2014-08-24 - 2014-08-24)
8 Bizon Jeleniec 2 : 2 Tornado Branica
9 Tytan Wisznice 4 : 0 Polesie Serokomla
10 Start Gózd 3 : 6 Olimpia Okrzeja
11 Gręzovia Gręzówka 1 : 2 LKS Milanów
12 Victoria Parczew 3 : 5 Agrosport Leśna
13 GLKS Rokitno 1 : 2 ULKS Dębowica
14 Absolwent Domaszewnica 5 : 5 Kujawiak Stanin
Kolejka 3 (2014-08-31 - 2014-08-31)
15 Kujawiak Stanin 2 : 4 Bizon Jeleniec
16 ULKS Dębowica 3 : 1 Absolwent Domaszewnica
17 Agrosport Leśna 3 : 0 GLKS Rokitno
18 LKS Milanów 4 : 1 Victoria Parczew
19 Olimpia Okrzeja 3 : 1 Gręzovia Gręzówka
20 Polesie Serokomla 0 : 3 Start Gózd
21 Tornado Branica 0 : 2 Tytan Wisznice
Kolejka 4 (2014-09-07 - 2014-09-07)
22 Bizon Jeleniec 2 : 1 Tytan Wisznice
23 Start Gózd 1 : 4 Tornado Branica
24 Gręzovia Gręzówka 6 : 1 Polesie Serokomla
25 Victoria Parczew 2 : 0 Olimpia Okrzeja
26 GLKS Rokitno 1 : 6 LKS Milanów
27 Absolwent Domaszewnica 3 : 3 Agrosport Leśna
28 Kujawiak Stanin 4 : 1 ULKS Dębowica
Kolejka 5 (2014-09-14 - 2014-09-14)
29 ULKS Dębowica 1 : 4 Bizon Jeleniec
30 Agrosport Leśna 2 : 0 Kujawiak Stanin
31 LKS Milanów 2 : 1 Absolwent Domaszewnica
32 Olimpia Okrzeja 0 : 0 GLKS Rokitno
33 Polesie Serokomla 1 : 2 Victoria Parczew
34 Tornado Branica 3 : 1 Gręzovia Gręzówka
35 Tytan Wisznice 4 : 2 Start Gózd
Kolejka 6 (2014-09-21 - 2014-09-21)
36 Bizon Jeleniec 6 : 2 Start Gózd
37 Gręzovia Gręzówka 1 : 3 Tytan Wisznice
38 Victoria Parczew 4 : 0 Tornado Branica
39 GLKS Rokitno 3 : 0 Polesie Serokomla
40 Olimpia Okrzeja 1 : 2 Absolwent Domaszewnica
41 Kujawiak Stanin 2 : 3 LKS Milanów
42 ULKS Dębowica 0 : 1 Agrosport Leśna
Kolejka 7 (2014-09-28 - 2014-09-28)
43 Agrosport Leśna 3 : 2 Bizon Jeleniec
44 LKS Milanów 0 : 0 ULKS Dębowica
45 Olimpia Okrzeja 7 : 3 Kujawiak Stanin
46 Polesie Serokomla 3 : 6 Absolwent Domaszewnica
47 Tornado Branica 3 : 0 GLKS Rokitno
48 Tytan Wisznice 4 : 1 Victoria Parczew
49 Start Gózd 3 : 5 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 8 (2014-10-05 - 2014-10-05)
50 Bizon Jeleniec 4 : 0 Gręzovia Gręzówka
51 Victoria Parczew 5 : 2 Start Gózd
52 GLKS Rokitno 0 : 1 Tytan Wisznice
53 Absolwent Domaszewnica 2 : 3 Tornado Branica
54 Kujawiak Stanin 5 : 2 Polesie Serokomla
55 ULKS Dębowica 0 : 1 Olimpia Okrzeja
56 Absolwent Domaszewnica 1 : 5 LKS Milanów
Kolejka 9 (2014-10-12 - 2014-10-12)
57 LKS Milanów 1 : 0 Bizon Jeleniec
58 Olimpia Okrzeja 2 : 2 Agrosport Leśna
59 Polesie Serokomla 2 : 4 ULKS Dębowica
60 Tornado Branica 3 : 1 Kujawiak Stanin
61 Tytan Wisznice 1 : 0 Absolwent Domaszewnica
62 Start Gózd 3 : 0 GLKS Rokitno
63 Gręzovia Gręzówka 1 : 7 Victoria Parczew
Kolejka 10 (2014-10-19 - 2014-10-19)
64 Bizon Jeleniec 2 : 2 Victoria Parczew
65 GLKS Rokitno 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
66 Absolwent Domaszewnica 7 : 2 Start Gózd
67 Kujawiak Stanin 1 : 1 Tytan Wisznice
68 ULKS Dębowica 0 : 3 Tornado Branica
69 Agrosport Leśna 5 : 1 Polesie Serokomla
70 LKS Milanów 2 : 2 Olimpia Okrzeja
Kolejka 11 (2014-10-26 - 2014-10-26)
71 Olimpia Okrzeja 4 : 1 Bizon Jeleniec
72 Polesie Serokomla 0 : 3 LKS Milanów
73 Tornado Branica 1 : 1 Agrosport Leśna
74 Tytan Wisznice 5 : 0 ULKS Dębowica
75 Start Gózd 1 : 7 Kujawiak Stanin
76 Gręzovia Gręzówka 4 : 2 Absolwent Domaszewnica
77 Victoria Parczew 4 : 1 GLKS Rokitno
Kolejka 12 (2014-11-02 - 2014-11-02)
78 Bizon Jeleniec 5 : 2 GLKS Rokitno
79 Absolwent Domaszewnica 2 : 4 Victoria Parczew
80 Kujawiak Stanin 3 : 2 Gręzovia Gręzówka
81 ULKS Dębowica 4 : 0 Start Gózd
82 Agrosport Leśna 3 : 2 Tytan Wisznice
83 LKS Milanów 4 : 2 Tornado Branica
84 Olimpia Okrzeja 1 : 0 Polesie Serokomla
Kolejka 13 (2014-11-09 - 2014-11-09)
85 Polesie Serokomla 2 : 2 Bizon Jeleniec
86 Tornado Branica 3 : 1 Olimpia Okrzeja
87 Tytan Wisznice 0 : 0 LKS Milanów
88 Start Gózd 0 : 3 Agrosport Leśna
89 Gręzovia Gręzówka 3 : 0 ULKS Dębowica
90 Victoria Parczew 2 : 3 Kujawiak Stanin
91 GLKS Rokitno 2 : 1 Absolwent Domaszewnica
Kolejka 14 (2015-03-29 - 2015-03-29)
92 Agrosport Leśna 4 : 1 Gręzovia Gręzówka
93 Bizon Jeleniec 7 : 0 Absolwent Domaszewnica
94 GLKS Rokitno 2 : 5 Kujawiak Stanin
95 Victoria Parczew 2 : 1 ULKS Dębowica
96 Start Gózd 1 : 1 LKS Milanów
97 Tytan Wisznice 4 : 0 Olimpia Okrzeja
98 Tornado Branica 3 : 3 Polesie Serokomla
Kolejka 15 (2015-04-12 - 2015-04-12)
99 Tornado Branica 0 : 1 Bizon Jeleniec
100 Polesie Serokomla 0 : 2 Tytan Wisznice
101 Olimpia Okrzeja 2 : 1 Start Gózd
102 LKS Milanów 0 : 1 Gręzovia Gręzówka
103 Agrosport Leśna 1 : 3 Victoria Parczew
104 ULKS Dębowica 3 : 3 GLKS Rokitno
105 Kujawiak Stanin 1 : 2 Absolwent Domaszewnica
Kolejka 16 (2015-04-19 - 2015-04-19)
106 Bizon Jeleniec 3 : 0 Kujawiak Stanin
107 Absolwent Domaszewnica 3 : 1 ULKS Dębowica
108 GLKS Rokitno 1 : 1 Agrosport Leśna
109 Victoria Parczew 3 : 1 LKS Milanów
110 Gręzovia Gręzówka 4 : 2 Olimpia Okrzeja
111 Start Gózd 3 : 2 Polesie Serokomla
112 Tytan Wisznice 3 : 0 Tornado Branica
Kolejka 17 (2015-04-26 - 2015-04-26)
113 Tytan Wisznice 5 : 0 Bizon Jeleniec
114 Tornado Branica 0 : 1 Start Gózd
115 Polesie Serokomla 1 : 2 Gręzovia Gręzówka
116 Olimpia Okrzeja 0 : 3 Victoria Parczew
117 LKS Milanów 3 : 0 GLKS Rokitno
118 Agrosport Leśna 5 : 3 Absolwent Domaszewnica
119 ULKS Dębowica 2 : 3 Kujawiak Stanin
Kolejka 18 (2015-05-03 - 2015-05-03)
120 Bizon Jeleniec 1 : 2 ULKS Dębowica
121 Kujawiak Stanin 0 : 4 Agrosport Leśna
122 Absolwent Domaszewnica 1 : 5 LKS Milanów
123 GLKS Rokitno 3 : 0 Olimpia Okrzeja
124 Victoria Parczew 3 : 0 Polesie Serokomla
125 Gręzovia Gręzówka 2 : 0 Tornado Branica
126 Start Gózd 0 : 4 Tytan Wisznice
Kolejka 19 (2015-05-10 - 2015-05-10)
127 Absolwent Domaszewnica 1 : 5 Olimpia Okrzeja
128 Start Gózd 5 : 0 Bizon Jeleniec
129 Tytan Wisznice 5 : 1 Gręzovia Gręzówka
130 Tornado Branica 0 : 2 Victoria Parczew
131 Polesie Serokomla 1 : 2 GLKS Rokitno
132 LKS Milanów 1 : 1 Kujawiak Stanin
133 Agrosport Leśna 2 : 1 ULKS Dębowica
Kolejka 20 (2015-05-17 - 2015-05-17)
134 Bizon Jeleniec 1 : 4 Agrosport Leśna
135 ULKS Dębowica 0 : 3 LKS Milanów
136 Kujawiak Stanin 1 : 2 Olimpia Okrzeja
137 Absolwent Domaszewnica 0 : 1 Polesie Serokomla
138 GLKS Rokitno 3 : 0 Tornado Branica
139 Victoria Parczew 1 : 0 Tytan Wisznice
140 Gręzovia Gręzówka 2 : 3 Start Gózd
Kolejka 21 (2015-05-24 - 2015-05-24)
141 Gręzovia Gręzówka 0 : 2 Bizon Jeleniec
142 Start Gózd 2 : 5 Victoria Parczew
143 Tytan Wisznice 6 : 1 GLKS Rokitno
144 Tornado Branica 5 : 3 Absolwent Domaszewnica
145 Polesie Serokomla 1 : 2 Kujawiak Stanin
146 Olimpia Okrzeja 0 : 0 ULKS Dębowica
147 LKS Milanów 1 : 1 Agrosport Leśna
Kolejka 22 (2015-05-31 - 2015-05-31)
148 Bizon Jeleniec 0 : 4 LKS Milanów
149 Agrosport Leśna 0 : 3 Olimpia Okrzeja
150 ULKS Dębowica 1 : 0 Polesie Serokomla
151 Kujawiak Stanin 6 : 1 Tornado Branica
152 Absolwent Domaszewnica 1 : 4 Tytan Wisznice
153 GLKS Rokitno 1 : 3 Start Gózd
154 Victoria Parczew 1 : 1 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 23 (2015-06-04 - 2015-06-04)
155 Victoria Parczew 3 : 3 Bizon Jeleniec
156 Gręzovia Gręzówka 3 : 6 GLKS Rokitno
157 Start Gózd 3 : 0 Absolwent Domaszewnica
158 Tytan Wisznice 4 : 1 Kujawiak Stanin
159 Tornado Branica 0 : 0 ULKS Dębowica
160 Polesie Serokomla 0 : 4 Agrosport Leśna
161 Olimpia Okrzeja 2 : 3 LKS Milanów
Kolejka 24 (2015-06-07 - 2015-06-07)
162 Bizon Jeleniec 2 : 1 Olimpia Okrzeja
163 LKS Milanów 5 : 0 Polesie Serokomla
164 Agrosport Leśna : Tornado Branica
165 ULKS Dębowica 1 : 5 Tytan Wisznice
166 Kujawiak Stanin 5 : 2 Start Gózd
167 Absolwent Domaszewnica 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
168 GLKS Rokitno 2 : 1 Victoria Parczew
Kolejka 25 (2015-06-14 - 2015-06-14)
169 GLKS Rokitno 2 : 1 Bizon Jeleniec
170 Victoria Parczew 1 : 0 Absolwent Domaszewnica
171 Gręzovia Gręzówka 3 : 2 Kujawiak Stanin
172 Start Gózd 3 : 0 ULKS Dębowica
173 Tytan Wisznice 0 : 0 Agrosport Leśna
174 Tornado Branica 0 : 1 LKS Milanów
175 Polesie Serokomla 1 : 2 Olimpia Okrzeja
Kolejka 26 (2015-06-21 - 2015-06-21)
176 Bizon Jeleniec 3 : 2 Polesie Serokomla
177 Olimpia Okrzeja 5 : 1 Tornado Branica
178 LKS Milanów 1 : 2 Tytan Wisznice
179 Agrosport Leśna 2 : 1 Start Gózd
180 ULKS Dębowica 1 : 1 Gręzovia Gręzówka
181 Kujawiak Stanin 3 : 0 Victoria Parczew
182 Absolwent Domaszewnica 5 : 1 GLKS Rokitno
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement