reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Promnik Łaskarzew 24 57 72:25
2 Wilga II Garwolin 24 55 65:26
3 Snajper Sośninka 24 43 65:47
4 Amur Wilga 24 41 52:45
5 Advit Wiązowna 24 39 49:50
6 Wisła Maciejowice 24 37 73:54
7 AON Rembertów 24 35 41:35
8 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 24 29 56:64
9 Wisła Dziecinów 24 28 59:80
10 Józefovia II Józefów 24 21 38:67
11 Amigos Warszawa 24 19 20:39
12 KS Puznówka 24 17 24:56
13 Victoria Zerzeń 24 15 42:68
14 PAUZA 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-23 - 2014-08-24)
1 Amur Wilga 1 : 2 AON Rembertów
2 Amigos Warszawa 0 : 0 KS Puznówka
3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 2 Wilga II Garwolin
4 PAUZA : Advit Wiązowna
5 Józefovia II Józefów 2 : 2 Victoria Zerzeń
6 Wisła Maciejowice 4 : 4 Snajper Sośninka
7 Promnik Łaskarzew 5 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 2 (2014-08-30 - 2014-08-31)
8 AON Rembertów 2 : 1 Wisła Dziecinów
9 Snajper Sośninka 1 : 5 Promnik Łaskarzew
10 Victoria Zerzeń 4 : 4 Wisła Maciejowice
11 Advit Wiązowna 2 : 0 Józefovia II Józefów
12 Wilga II Garwolin : PAUZA
13 KS Puznówka 2 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
14 Amur Wilga 2 : 1 Amigos Warszawa
Kolejka 3 (2014-09-06 - 2014-09-07)
15 Amigos Warszawa 0 : 2 AON Rembertów
16 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 1 Amur Wilga
17 PAUZA : KS Puznówka
18 Józefovia II Józefów 0 : 5 Wilga II Garwolin
19 Wisła Maciejowice 4 : 0 Advit Wiązowna
20 Promnik Łaskarzew 3 : 0 Victoria Zerzeń
21 Wisła Dziecinów 4 : 6 Snajper Sośninka
Kolejka 4 (2014-09-13 - 2014-09-14)
22 AON Rembertów 1 : 4 Snajper Sośninka
23 Victoria Zerzeń 2 : 3 Wisła Dziecinów
24 Advit Wiązowna 1 : 2 Promnik Łaskarzew
25 Wilga II Garwolin 2 : 1 Wisła Maciejowice
26 KS Puznówka 2 : 2 Józefovia II Józefów
27 Amur Wilga : PAUZA
28 Amigos Warszawa 0 : 3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 5 (2014-09-20 - 2014-09-21)
29 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 2 AON Rembertów
30 PAUZA : Amigos Warszawa
31 Józefovia II Józefów 3 : 5 Amur Wilga
32 Wisła Maciejowice 3 : 0 KS Puznówka
33 Promnik Łaskarzew 0 : 3 Wilga II Garwolin
34 Wisła Dziecinów 7 : 3 Advit Wiązowna
35 Snajper Sośninka 4 : 2 Victoria Zerzeń
Kolejka 6 (2014-09-24 - 2014-09-24)
36 AON Rembertów 3 : 2 Victoria Zerzeń
37 Advit Wiązowna 6 : 4 Snajper Sośninka
38 Wilga II Garwolin 5 : 2 Wisła Dziecinów
39 KS Puznówka 0 : 5 Promnik Łaskarzew
40 Amur Wilga 1 : 3 Wisła Maciejowice
41 Amigos Warszawa 1 : 0 Józefovia II Józefów
42 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : PAUZA
Kolejka 7 (2014-09-27 - 2014-09-28)
43 PAUZA : AON Rembertów
44 Józefovia II Józefów 1 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
45 Wisła Maciejowice 0 : 2 Amigos Warszawa
46 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Amur Wilga
47 Wisła Dziecinów 3 : 1 KS Puznówka
48 Snajper Sośninka 0 : 0 Wilga II Garwolin
49 Victoria Zerzeń 1 : 2 Advit Wiązowna
Kolejka 8 (2014-10-04 - 2014-10-05)
50 AON Rembertów 0 : 3 Advit Wiązowna
51 Wilga II Garwolin 8 : 3 Victoria Zerzeń
52 KS Puznówka 0 : 3 Snajper Sośninka
53 Amur Wilga 4 : 2 Wisła Dziecinów
54 Amigos Warszawa 1 : 2 Promnik Łaskarzew
55 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 4 Wisła Maciejowice
56 PAUZA : Józefovia II Józefów
Kolejka 9 (2014-10-11 - 2014-10-12)
57 Józefovia II Józefów 1 : 3 AON Rembertów
58 Wisła Maciejowice : PAUZA
59 Promnik Łaskarzew 3 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
60 Wisła Dziecinów 3 : 1 Amigos Warszawa
61 Snajper Sośninka 1 : 1 Amur Wilga
62 Victoria Zerzeń 3 : 0 KS Puznówka
63 Advit Wiązowna 0 : 4 Wilga II Garwolin
Kolejka 10 (2014-10-18 - 2014-10-19)
64 AON Rembertów 1 : 1 Wilga II Garwolin
65 KS Puznówka 1 : 2 Advit Wiązowna
66 Amur Wilga 2 : 2 Victoria Zerzeń
67 Amigos Warszawa 0 : 1 Snajper Sośninka
68 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 4 Wisła Dziecinów
69 PAUZA : Promnik Łaskarzew
70 Józefovia II Józefów 2 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 11 (2014-10-25 - 2014-10-26)
71 Wisła Maciejowice 4 : 0 AON Rembertów
72 Promnik Łaskarzew 9 : 1 Józefovia II Józefów
73 Wisła Dziecinów : PAUZA
74 Snajper Sośninka 4 : 6 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
75 Victoria Zerzeń 0 : 2 Amigos Warszawa
76 Advit Wiązowna 1 : 1 Amur Wilga
77 Wilga II Garwolin 2 : 1 KS Puznówka
Kolejka 12 (2014-11-15 - 2014-11-16)
78 AON Rembertów 3 : 0 KS Puznówka
79 Amur Wilga 1 : 3 Wilga II Garwolin
80 Amigos Warszawa 1 : 4 Advit Wiązowna
81 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 0 Victoria Zerzeń
82 PAUZA : Snajper Sośninka
83 Józefovia II Józefów 4 : 1 Wisła Dziecinów
84 Wisła Maciejowice 2 : 3 Promnik Łaskarzew
Kolejka 13 (2014-11-08 - 2014-11-09)
85 Promnik Łaskarzew 2 : 1 AON Rembertów
86 Wisła Dziecinów 3 : 6 Wisła Maciejowice
87 Snajper Sośninka 2 : 1 Józefovia II Józefów
88 Victoria Zerzeń : PAUZA
89 Advit Wiązowna 3 : 4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
90 Wilga II Garwolin 4 : 0 Amigos Warszawa
91 KS Puznówka 1 : 3 Amur Wilga
Kolejka 14 (2015-03-28 - 2015-03-29)
92 AON Rembertów 2 : 2 Amur Wilga
93 KS Puznówka 1 : 1 Amigos Warszawa
94 Wilga II Garwolin 6 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
95 Advit Wiązowna : PAUZA
96 Victoria Zerzeń 2 : 2 Józefovia II Józefów
97 Snajper Sośninka 3 : 1 Wisła Maciejowice
98 Wisła Dziecinów 3 : 4 Promnik Łaskarzew
Kolejka 15 (2015-04-03 - 2015-04-04)
99 Wisła Dziecinów 1 : 1 AON Rembertów
100 Promnik Łaskarzew 0 : 0 Snajper Sośninka
101 Wisła Maciejowice 4 : 4 Victoria Zerzeń
102 Józefovia II Józefów 2 : 2 Advit Wiązowna
103 PAUZA : Wilga II Garwolin
104 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 1 KS Puznówka
105 Amigos Warszawa 1 : 2 Amur Wilga
Kolejka 16 (2015-04-11 - 2015-04-12)
106 AON Rembertów 0 : 0 Amigos Warszawa
107 Amur Wilga 1 : 5 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
108 KS Puznówka : PAUZA
109 Wilga II Garwolin 2 : 2 Józefovia II Józefów
110 Advit Wiązowna 2 : 1 Wisła Maciejowice
111 Victoria Zerzeń 2 : 2 Promnik Łaskarzew
112 Snajper Sośninka 5 : 0 Wisła Dziecinów
Kolejka 17 (2015-04-18 - 2015-04-19)
113 Snajper Sośninka 1 : 1 AON Rembertów
114 Wisła Dziecinów 2 : 1 Victoria Zerzeń
115 Promnik Łaskarzew 3 : 0 Advit Wiązowna
116 Wisła Maciejowice 3 : 0 Wilga II Garwolin
117 Józefovia II Józefów 0 : 2 KS Puznówka
118 PAUZA : Amur Wilga
119 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 0 Amigos Warszawa
Kolejka 18 (2015-04-25 - 2015-04-26)
120 AON Rembertów 1 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
121 Amigos Warszawa : PAUZA
122 Amur Wilga 3 : 2 Józefovia II Józefów
123 KS Puznówka 2 : 1 Wisła Maciejowice
124 Wilga II Garwolin 1 : 0 Promnik Łaskarzew
125 Advit Wiązowna 4 : 2 Wisła Dziecinów
126 Victoria Zerzeń 1 : 3 Snajper Sośninka
Kolejka 19 (2015-05-01 - 2015-05-03)
127 Victoria Zerzeń 1 : 1 AON Rembertów
128 Snajper Sośninka 1 : 1 Advit Wiązowna
129 Wisła Dziecinów 0 : 2 Wilga II Garwolin
130 Promnik Łaskarzew 3 : 0 KS Puznówka
131 Wisła Maciejowice 6 : 3 Amur Wilga
132 Józefovia II Józefów 1 : 0 Amigos Warszawa
133 PAUZA : Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 20 (2015-05-09 - 2015-05-10)
134 AON Rembertów : PAUZA
135 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 3 Józefovia II Józefów
136 Amigos Warszawa 1 : 0 Wisła Maciejowice
137 Amur Wilga 1 : 1 Promnik Łaskarzew
138 KS Puznówka 1 : 2 Wisła Dziecinów
139 Wilga II Garwolin 4 : 1 Snajper Sośninka
140 Advit Wiązowna 2 : 0 Victoria Zerzeń
Kolejka 21 (2015-05-16 - 2015-05-17)
141 Advit Wiązowna 0 : 6 AON Rembertów
142 Victoria Zerzeń 2 : 2 Wilga II Garwolin
143 Snajper Sośninka 5 : 0 KS Puznówka
144 Wisła Dziecinów 0 : 3 Amur Wilga
145 Promnik Łaskarzew 4 : 1 Amigos Warszawa
146 Wisła Maciejowice 5 : 3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
147 Józefovia II Józefów : PAUZA
Kolejka 22 (2015-05-23 - 2015-05-24)
148 AON Rembertów 3 : 0 Józefovia II Józefów
149 PAUZA : Wisła Maciejowice
150 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 7 Promnik Łaskarzew
151 Amigos Warszawa 4 : 0 Wisła Dziecinów
152 Amur Wilga 4 : 1 Snajper Sośninka
153 KS Puznówka 4 : 2 Victoria Zerzeń
154 Wilga II Garwolin 0 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 23 (2015-05-30 - 2015-05-31)
155 Wilga II Garwolin 2 : 1 AON Rembertów
156 Advit Wiązowna 4 : 0 KS Puznówka
157 Victoria Zerzeń 1 : 5 Amur Wilga
158 Snajper Sośninka 1 : 1 Amigos Warszawa
159 Wisła Dziecinów 6 : 5 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
160 Promnik Łaskarzew : PAUZA
161 Wisła Maciejowice 1 : 6 Józefovia II Józefów
Kolejka 24 (2015-06-06 - 2015-06-07)
162 AON Rembertów 3 : 3 Wisła Maciejowice
163 Józefovia II Józefów 0 : 5 Promnik Łaskarzew
164 PAUZA : Wisła Dziecinów
165 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 3 Snajper Sośninka
166 Amigos Warszawa 1 : 2 Victoria Zerzeń
167 Amur Wilga 3 : 2 Advit Wiązowna
168 KS Puznówka 2 : 3 Wilga II Garwolin
Kolejka 25 (2015-06-13 - 2015-06-14)
169 KS Puznówka 3 : 2 AON Rembertów
170 Wilga II Garwolin 1 : 2 Amur Wilga
171 Advit Wiązowna 2 : 0 Amigos Warszawa
172 Victoria Zerzeń 3 : 7 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
173 Snajper Sośninka : PAUZA
174 Wisła Dziecinów 4 : 1 Józefovia II Józefów
175 Promnik Łaskarzew 2 : 4 Wisła Maciejowice
Kolejka 26 (2015-06-21 - 2015-06-21)
176 AON Rembertów 0 : 1 Promnik Łaskarzew
177 Wisła Maciejowice 8 : 4 Wisła Dziecinów
178 Józefovia II Józefów 2 : 7 Snajper Sośninka
179 PAUZA : Victoria Zerzeń
180 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 2 Advit Wiązowna
181 Amigos Warszawa 1 : 3 Wilga II Garwolin
182 Amur Wilga 1 : 0 KS Puznówka
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement