reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Tęcza Korczew 17 43 53:27
2 Kolektyw Oleśnica 18 40 68:29
3 Świt Barcząca 18 37 59:31
4 Nojszewianka Dobre 18 34 62:28
5 Zryw II Sobolew 18 25 53:52
6 Olimpia Latowicz 17 23 42:35
7 Legion Grębków 18 20 39:44
8 Polonez Mordy 18 20 28:52
9 LZS Starawieś 18 9 18:59
10 Rywal Ruchna 18 9 13:78
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-30 - 2014-08-31)
1 Zryw II Sobolew 5 : 1 Rywal Ruchna
2 Tęcza Korczew 2 : 1 Legion Grębków
3 Świt Barcząca 1 : 2 Olimpia Latowicz
4 Nojszewianka Dobre 3 : 0 LZS Starawieś
5 Polonez Mordy 2 : 1 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 2 (2014-09-06 - 2014-09-07)
6 Rywal Ruchna 1 : 2 Polonez Mordy
7 LZS Starawieś 1 : 7 Kolektyw Oleśnica
8 Olimpia Latowicz 1 : 3 Nojszewianka Dobre
9 Legion Grębków 4 : 6 Świt Barcząca
10 Zryw II Sobolew 1 : 3 Tęcza Korczew
Kolejka 3 (2014-09-13 - 2014-09-14)
11 Tęcza Korczew 4 : 1 Rywal Ruchna
12 Świt Barcząca 4 : 4 Zryw II Sobolew
13 Nojszewianka Dobre 1 : 0 Legion Grębków
14 Kolektyw Oleśnica 3 : 2 Olimpia Latowicz
15 Polonez Mordy 2 : 2 LZS Starawieś
Kolejka 4 (2014-09-20 - 2014-09-21)
16 Rywal Ruchna 1 : 0 LZS Starawieś
17 Olimpia Latowicz 3 : 0 Polonez Mordy
18 Legion Grębków 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
19 Zryw II Sobolew 1 : 3 Nojszewianka Dobre
20 Tęcza Korczew 5 : 1 Świt Barcząca
Kolejka 5 (2014-09-27 - 2014-09-28)
21 Świt Barcząca 4 : 1 Rywal Ruchna
22 Nojszewianka Dobre 1 : 1 Tęcza Korczew
23 Kolektyw Oleśnica 6 : 4 Zryw II Sobolew
24 Polonez Mordy 2 : 1 Legion Grębków
25 LZS Starawieś 0 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 6 (2014-10-04 - 2014-10-05)
26 Rywal Ruchna 2 : 1 Olimpia Latowicz
27 Legion Grębków 3 : 3 LZS Starawieś
28 Zryw II Sobolew 3 : 1 Polonez Mordy
29 Tęcza Korczew 3 : 2 Kolektyw Oleśnica
30 Świt Barcząca 3 : 1 Nojszewianka Dobre
Kolejka 7 (2014-10-11 - 2014-10-12)
31 Nojszewianka Dobre 0 : 1 Rywal Ruchna
32 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 Świt Barcząca
33 Polonez Mordy 1 : 2 Tęcza Korczew
34 LZS Starawieś 1 : 2 Zryw II Sobolew
35 Olimpia Latowicz 6 : 0 Legion Grębków
Kolejka 8 (2014-10-18 - 2014-10-19)
36 Rywal Ruchna 1 : 3 Legion Grębków
37 Zryw II Sobolew 5 : 1 Olimpia Latowicz
38 Tęcza Korczew 1 : 0 LZS Starawieś
39 Świt Barcząca 5 : 3 Polonez Mordy
40 Nojszewianka Dobre 1 : 4 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 9 (2014-10-25 - 2014-10-26)
41 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Rywal Ruchna
42 Polonez Mordy 1 : 4 Nojszewianka Dobre
43 LZS Starawieś 0 : 8 Świt Barcząca
44 Olimpia Latowicz 5 : 0 Tęcza Korczew
45 Legion Grębków 6 : 2 Zryw II Sobolew
Kolejka 10 (2015-04-11 - 2015-04-12)
46 Kolektyw Oleśnica 5 : 0 Polonez Mordy
47 Rywal Ruchna 1 : 6 Zryw II Sobolew
48 Legion Grębków 1 : 3 Tęcza Korczew
49 Olimpia Latowicz 1 : 3 Świt Barcząca
50 LZS Starawieś 2 : 0 Nojszewianka Dobre
Kolejka 11 (2015-04-18 - 2015-04-19)
51 Polonez Mordy 4 : 2 Rywal Ruchna
52 Kolektyw Oleśnica 7 : 1 LZS Starawieś
53 Nojszewianka Dobre 7 : 0 Olimpia Latowicz
54 Świt Barcząca 1 : 0 Legion Grębków
55 Tęcza Korczew 6 : 5 Zryw II Sobolew
Kolejka 12 (2015-04-25 - 2015-04-26)
56 Rywal Ruchna 0 : 2 Tęcza Korczew
57 Zryw II Sobolew 1 : 3 Świt Barcząca
58 Legion Grębków 2 : 5 Nojszewianka Dobre
59 Olimpia Latowicz 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
60 LZS Starawieś 0 : 0 Polonez Mordy
Kolejka 13 (2015-05-01 - 2015-05-03)
61 LZS Starawieś 5 : 0 Rywal Ruchna
62 Polonez Mordy 2 : 1 Olimpia Latowicz
63 Kolektyw Oleśnica 3 : 2 Legion Grębków
64 Nojszewianka Dobre 5 : 1 Zryw II Sobolew
65 Świt Barcząca 2 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 14 (2015-05-09 - 2015-05-10)
66 Rywal Ruchna 0 : 6 Świt Barcząca
67 Tęcza Korczew 7 : 3 Nojszewianka Dobre
68 Zryw II Sobolew 2 : 6 Kolektyw Oleśnica
69 Legion Grębków 5 : 2 Polonez Mordy
70 Olimpia Latowicz 5 : 0 LZS Starawieś
Kolejka 15 (2015-05-16 - 2015-05-17)
71 Olimpia Latowicz 6 : 0 Rywal Ruchna
72 LZS Starawieś 1 : 2 Legion Grębków
73 Polonez Mordy 4 : 2 Zryw II Sobolew
74 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Tęcza Korczew
75 Nojszewianka Dobre 1 : 0 Świt Barcząca
Kolejka 16 (2015-05-23 - 2015-05-24)
76 Rywal Ruchna 0 : 16 Nojszewianka Dobre
77 Świt Barcząca 1 : 4 Kolektyw Oleśnica
78 Tęcza Korczew 7 : 1 Polonez Mordy
79 Zryw II Sobolew 2 : 1 LZS Starawieś
80 Legion Grębków 3 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 17 (2015-05-30 - 2015-05-31)
81 Legion Grębków 3 : 0 Rywal Ruchna
82 Olimpia Latowicz 0 : 4 Zryw II Sobolew
83 LZS Starawieś 1 : 4 Tęcza Korczew
84 Polonez Mordy 0 : 1 Świt Barcząca
85 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 Nojszewianka Dobre
Kolejka 18 (2015-06-06 - 2015-06-07)
86 Rywal Ruchna 1 : 8 Kolektyw Oleśnica
87 Nojszewianka Dobre 7 : 1 Polonez Mordy
88 Świt Barcząca 9 : 0 LZS Starawieś
89 Tęcza Korczew : Olimpia Latowicz
90 Zryw II Sobolew 3 : 0 Legion Grębków

Sonda

Czy Twoim zdaniem prof. Małgorzata Gersdorf jest prezesem Sądu Najwyższego?


Zobacz komentarze (19)
Advertisement