reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bad Boys Zastawie 14 38 59:18
2 Bór Dąbie 14 27 55:19
3 Tur Turze Rogi 14 27 36:22
4 WKS Wólka Świątkowa 14 25 55:22
5 Orlęta Gołaszyn 14 20 37:28
6 Armaty Stoczek 14 16 29:44
7 Orzeł Zalesie 14 6 27:99
8 Sokół Krynka 14 3 25:71
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-30 - 2014-08-31)
1 Tur Turze Rogi 1 : 2 Bad Boys Zastawie
2 Armaty Stoczek 5 : 4 WKS Wólka Świątkowa
3 Bór Dąbie 6 : 1 Sokół Krynka
4 Orlęta Gołaszyn 10 : 3 Orzeł Zalesie
Kolejka 2 (2014-09-06 - 2014-09-07)
5 Bad Boys Zastawie 3 : 3 Orzeł Zalesie
6 Sokół Krynka 0 : 1 Orlęta Gołaszyn
7 WKS Wólka Świątkowa 5 : 2 Bór Dąbie
8 Tur Turze Rogi 5 : 0 Armaty Stoczek
Kolejka 3 (2014-09-13 - 2014-09-14)
9 Armaty Stoczek 2 : 7 Bad Boys Zastawie
10 Bór Dąbie 4 : 0 Tur Turze Rogi
11 Orlęta Gołaszyn 1 : 2 WKS Wólka Świątkowa
12 Orzeł Zalesie 1 : 19 Sokół Krynka
Kolejka 4 (2014-09-20 - 2014-09-21)
13 Bad Boys Zastawie 7 : 0 Sokół Krynka
14 WKS Wólka Świątkowa 15 : 0 Orzeł Zalesie
15 Tur Turze Rogi 1 : 0 Orlęta Gołaszyn
16 Armaty Stoczek 1 : 3 Bór Dąbie
Kolejka 5 (2014-09-27 - 2014-09-28)
17 Bór Dąbie 1 : 3 Bad Boys Zastawie
18 Orlęta Gołaszyn 1 : 2 Armaty Stoczek
19 Orzeł Zalesie 0 : 5 Tur Turze Rogi
20 Sokół Krynka 0 : 3 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 6 (2014-10-04 - 2014-10-05)
21 Bad Boys Zastawie 2 : 1 WKS Wólka Świątkowa
22 Tur Turze Rogi 2 : 0 Sokół Krynka
23 Armaty Stoczek 6 : 2 Orzeł Zalesie
24 Bór Dąbie 2 : 3 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 7 (2014-10-11 - 2014-10-12)
25 Orlęta Gołaszyn 2 : 2 Bad Boys Zastawie
26 Orzeł Zalesie 0 : 2 Bór Dąbie
27 Sokół Krynka 0 : 3 Armaty Stoczek
28 WKS Wólka Świątkowa 1 : 2 Tur Turze Rogi
Kolejka 8 (2015-04-25 - 2015-04-26)
29 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Tur Turze Rogi
30 WKS Wólka Świątkowa 1 : 0 Armaty Stoczek
31 Sokół Krynka 1 : 4 Bór Dąbie
32 Orzeł Zalesie 1 : 9 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 9 (2015-05-02 - 2015-05-03)
33 Orzeł Zalesie 3 : 8 Bad Boys Zastawie
34 Orlęta Gołaszyn 4 : 0 Sokół Krynka
35 Bór Dąbie 2 : 0 WKS Wólka Świątkowa
36 Armaty Stoczek 1 : 2 Tur Turze Rogi
Kolejka 10 (2015-05-09 - 2015-05-10)
37 Orzeł Zalesie 8 : 3 Sokół Krynka
38 Bad Boys Zastawie 3 : 1 Armaty Stoczek
39 Tur Turze Rogi 3 : 2 Bór Dąbie
40 WKS Wólka Świątkowa 2 : 0 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 11 (2015-05-16 - 2015-05-17)
41 Sokół Krynka 0 : 10 Bad Boys Zastawie
42 Orzeł Zalesie 1 : 4 WKS Wólka Świątkowa
43 Orlęta Gołaszyn 4 : 4 Tur Turze Rogi
44 Bór Dąbie 11 : 0 Armaty Stoczek
Kolejka 12 (2015-05-23 - 2015-05-24)
45 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Bór Dąbie
46 Armaty Stoczek 0 : 2 Orlęta Gołaszyn
47 Tur Turze Rogi 2 : 2 Orzeł Zalesie
48 WKS Wólka Świątkowa 12 : 0 Sokół Krynka
Kolejka 13 (2015-05-30 - 2015-05-31)
49 WKS Wólka Świątkowa 2 : 4 Bad Boys Zastawie
50 Sokół Krynka 1 : 5 Tur Turze Rogi
51 Orzeł Zalesie 3 : 3 Armaty Stoczek
52 Orlęta Gołaszyn 0 : 5 Bór Dąbie
Kolejka 14 (2015-06-06 - 2015-06-07)
53 Bad Boys Zastawie 4 : 0 Orlęta Gołaszyn
54 Bór Dąbie 10 : 0 Orzeł Zalesie
55 Armaty Stoczek 5 : 0 Sokół Krynka
56 Tur Turze Rogi 3 : 3 WKS Wólka Świątkowa
reklama

Sonda

Czy jesteś za konstytucyjnym zagwarantowaniem członkostwa Polski w Unii Europejskiej?


Zobacz komentarze (4)
Advertisement