reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Sokół II Celestynów 20 58 88:19
2 Vulcan II Wólka Mlądzka 20 44 75:34
3 KS Sobienie Jeziory 20 36 46:34
4 Mazur II Karczew 20 34 62:43
5 Burza Pilawa 20 32 53:34
6 Orzeł Baniocha 20 30 41:50
7 Rokola Otwock Wielki 20 20 47:72
8 KS Glinianka 19 19 38:53
9 KS Rzakta 20 15 31:69
10 GC United Gassy 20 13 34:55
11 Orzeł Parysów 19 13 22:74
12 pauzuje 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-30 - 2014-08-31)
1 Orzeł Baniocha 2 : 4 Sokół II Celestynów
2 Orzeł Parysów 1 : 2 GC United Gassy
3 Rokola Otwock Wielki 5 : 2 KS Glinianka
4 KS Rzakta 1 : 2 Mazur II Karczew
5 Burza Pilawa : pauzuje
6 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 2 (2014-09-06 - 2014-09-07)
7 Sokół II Celestynów 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
8 Vulcan II Wólka Mlądzka : pauzuje
9 Mazur II Karczew 0 : 0 Burza Pilawa
10 KS Glinianka 3 : 0 KS Rzakta
11 GC United Gassy 3 : 3 Rokola Otwock Wielki
12 Orzeł Baniocha 0 : 1 Orzeł Parysów
Kolejka 3 (2014-09-13 - 2014-09-14)
13 Orzeł Parysów 3 : 5 Sokół II Celestynów
14 Rokola Otwock Wielki 1 : 3 Orzeł Baniocha
15 KS Rzakta 3 : 3 GC United Gassy
16 Burza Pilawa 3 : 1 KS Glinianka
17 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 Mazur II Karczew
18 KS Sobienie Jeziory : pauzuje
Kolejka 4 (2014-09-20 - 2014-09-21)
19 Sokół II Celestynów : pauzuje
20 Mazur II Karczew 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
21 KS Glinianka 0 : 6 Vulcan II Wólka Mlądzka
22 GC United Gassy 3 : 4 Burza Pilawa
23 Orzeł Baniocha 6 : 2 KS Rzakta
24 Orzeł Parysów 5 : 3 Rokola Otwock Wielki
Kolejka 5 (2014-09-27 - 2014-09-28)
25 Rokola Otwock Wielki 1 : 7 Sokół II Celestynów
26 KS Rzakta 1 : 0 Orzeł Parysów
27 Burza Pilawa 1 : 1 Orzeł Baniocha
28 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 2 GC United Gassy
29 KS Sobienie Jeziory 4 : 2 KS Glinianka
30 pauzuje : Mazur II Karczew
Kolejka 6 (2014-10-04 - 2014-10-05)
31 Sokół II Celestynów 1 : 0 Mazur II Karczew
32 KS Glinianka : pauzuje
33 GC United Gassy 0 : 1 KS Sobienie Jeziory
34 Orzeł Baniocha 2 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
35 Orzeł Parysów 0 : 6 Burza Pilawa
36 Rokola Otwock Wielki 1 : 1 KS Rzakta
Kolejka 7 (2014-10-11 - 2014-10-12)
37 KS Rzakta 0 : 3 Sokół II Celestynów
38 Burza Pilawa 3 : 1 Rokola Otwock Wielki
39 Vulcan II Wólka Mlądzka 9 : 1 Orzeł Parysów
40 KS Sobienie Jeziory 0 : 0 Orzeł Baniocha
41 pauzuje : GC United Gassy
42 Mazur II Karczew 7 : 2 KS Glinianka
Kolejka 8 (2014-10-18 - 2014-10-19)
43 Sokół II Celestynów 4 : 1 KS Glinianka
44 GC United Gassy 2 : 3 Mazur II Karczew
45 Orzeł Baniocha : pauzuje
46 Orzeł Parysów 1 : 1 KS Sobienie Jeziory
47 Rokola Otwock Wielki 2 : 7 Vulcan II Wólka Mlądzka
48 KS Rzakta 0 : 3 Burza Pilawa
Kolejka 9 (2014-10-25 - 2014-10-26)
49 Burza Pilawa 2 : 2 Sokół II Celestynów
50 Vulcan II Wólka Mlądzka 7 : 0 KS Rzakta
51 KS Sobienie Jeziory 4 : 3 Rokola Otwock Wielki
52 pauzuje : Orzeł Parysów
53 Mazur II Karczew 2 : 3 Orzeł Baniocha
54 KS Glinianka 3 : 0 GC United Gassy
Kolejka 10 (2014-11-15 - 2014-10-29)
55 Sokół II Celestynów 3 : 0 GC United Gassy
56 Orzeł Baniocha 2 : 4 KS Glinianka
57 Orzeł Parysów 3 : 9 Mazur II Karczew
58 Rokola Otwock Wielki : pauzuje
59 KS Rzakta 3 : 4 KS Sobienie Jeziory
60 Burza Pilawa 3 : 5 Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 11 (2014-11-08 - 2014-11-09)
61 Vulcan II Wólka Mlądzka 2 : 4 Sokół II Celestynów
62 KS Sobienie Jeziory 2 : 6 Burza Pilawa
63 pauzuje : KS Rzakta
64 Mazur II Karczew 4 : 3 Rokola Otwock Wielki
65 KS Glinianka 0 : 1 Orzeł Parysów
66 GC United Gassy 2 : 2 Orzeł Baniocha
Kolejka 12 (2015-04-11 - 2015-04-12)
67 Sokół II Celestynów 3 : 0 Orzeł Baniocha
68 GC United Gassy 1 : 2 Orzeł Parysów
69 KS Glinianka 7 : 1 Rokola Otwock Wielki
70 Mazur II Karczew 3 : 1 KS Rzakta
71 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
72 pauzuje : Burza Pilawa
Kolejka 13 (2015-04-18 - 2015-04-19)
73 KS Sobienie Jeziory 0 : 1 Sokół II Celestynów
74 Burza Pilawa 8 : 1 Mazur II Karczew
75 KS Rzakta 1 : 1 KS Glinianka
76 Rokola Otwock Wielki 4 : 2 GC United Gassy
77 Orzeł Parysów 1 : 2 Orzeł Baniocha
78 pauzuje : Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 14 (2015-04-25 - 2015-04-26)
79 Sokół II Celestynów 8 : 1 Orzeł Parysów
80 Orzeł Baniocha 3 : 2 Rokola Otwock Wielki
81 GC United Gassy 6 : 2 KS Rzakta
82 KS Glinianka 3 : 1 Burza Pilawa
83 Mazur II Karczew 1 : 4 Vulcan II Wólka Mlądzka
84 pauzuje : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 15 (2015-05-01 - 2015-05-03)
85 KS Sobienie Jeziory 2 : 1 Mazur II Karczew
86 Vulcan II Wólka Mlądzka 4 : 0 KS Glinianka
87 Burza Pilawa 0 : 0 GC United Gassy
88 KS Rzakta 0 : 2 Orzeł Baniocha
89 Rokola Otwock Wielki 4 : 1 Orzeł Parysów
90 pauzuje : Sokół II Celestynów
Kolejka 16 (2015-05-09 - 2015-05-10)
91 Sokół II Celestynów 8 : 4 Rokola Otwock Wielki
92 Orzeł Parysów 0 : 3 KS Rzakta
93 Orzeł Baniocha 4 : 1 Burza Pilawa
94 GC United Gassy 0 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
95 KS Glinianka 2 : 3 KS Sobienie Jeziory
96 Mazur II Karczew : pauzuje
Kolejka 17 (2015-05-16 - 2015-05-17)
97 Mazur II Karczew 0 : 5 Sokół II Celestynów
98 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 Orzeł Baniocha
99 Burza Pilawa 3 : 0 Orzeł Parysów
100 KS Rzakta 5 : 3 Rokola Otwock Wielki
101 KS Sobienie Jeziory 2 : 0 GC United Gassy
102 KS Glinianka : pauzuje
Kolejka 18 (2015-05-23 - 2015-05-24)
103 Sokół II Celestynów 7 : 1 KS Rzakta
104 Rokola Otwock Wielki 1 : 0 Burza Pilawa
105 Orzeł Parysów 1 : 6 Vulcan II Wólka Mlądzka
106 Orzeł Baniocha 1 : 7 KS Sobienie Jeziory
107 KS Glinianka 2 : 4 Mazur II Karczew
108 pauzuje : GC United Gassy
Kolejka 19 (2015-05-30 - 2015-05-31)
109 KS Glinianka 0 : 3 Sokół II Celestynów
110 Mazur II Karczew 3 : 0 GC United Gassy
111 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Orzeł Parysów
112 Vulcan II Wólka Mlądzka 4 : 0 Rokola Otwock Wielki
113 Burza Pilawa 6 : 1 KS Rzakta
114 Orzeł Baniocha : pauzuje
Kolejka 20 (2015-06-06 - 2015-06-07)
115 Sokół II Celestynów 5 : 1 Burza Pilawa
116 KS Rzakta 6 : 4 Vulcan II Wólka Mlądzka
117 Rokola Otwock Wielki 3 : 2 KS Sobienie Jeziory
118 Orzeł Baniocha 0 : 9 Mazur II Karczew
119 GC United Gassy 4 : 2 KS Glinianka
120 pauzuje : Orzeł Parysów
Kolejka 21 (2015-06-13 - 2015-06-14)
121 GC United Gassy 1 : 5 Sokół II Celestynów
122 KS Glinianka 3 : 0 Orzeł Baniocha
123 Mazur II Karczew 8 : 0 Orzeł Parysów
124 KS Sobienie Jeziory 5 : 0 KS Rzakta
125 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 1 Burza Pilawa
126 pauzuje : Rokola Otwock Wielki
Kolejka 22 (2015-06-21 - 2015-06-21)
127 Sokół II Celestynów 7 : 0 Vulcan II Wólka Mlądzka
128 Burza Pilawa 1 : 3 KS Sobienie Jeziory
129 Rokola Otwock Wielki 2 : 1 Mazur II Karczew
130 Orzeł Parysów : KS Glinianka
131 Orzeł Baniocha 7 : 3 GC United Gassy
132 pauzuje : KS Rzakta

Sonda

Czy Twoim zdaniem prof. Małgorzata Gersdorf jest prezesem Sądu Najwyższego?


Zobacz komentarze (19)
Advertisement