reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hutnik Huta Dąbrowa 12 27 37:17
2 Wenus Oszczepalin 12 22 46:27
3 Orlik Wola Bystrzycka 12 19 37:23
4 Perła Dwornia 12 15 32:33
5 Wóldom Wólka Domaszewska 12 13 23:32
6 Unia II Krzywda 12 13 32:51
7 Orkan II Wojcieszków 12 10 18:42
8 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-30 - 2015-05-31)
1 Wenus Oszczepalin 1 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
2 Perła Dwornia 2 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
3 Orkan II Wojcieszków 0 : 7 Orlik Wola Bystrzycka
4 pauza : Unia II Krzywda
Kolejka 2 (2014-09-06 - 2014-09-07)
5 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 2 Orkan II Wojcieszków
6 Wóldom Wólka Domaszewska 4 : 2 Perła Dwornia
7 Unia II Krzywda 1 : 10 Wenus Oszczepalin
8 pauza : Orlik Wola Bystrzycka
Kolejka 3 (2014-09-13 - 2014-09-14)
9 Perła Dwornia 6 : 2 Unia II Krzywda
10 Orkan II Wojcieszków 3 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
11 Orlik Wola Bystrzycka 1 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
12 pauza : Wenus Oszczepalin
Kolejka 4 (2014-09-21 - 2014-09-21)
13 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 2 Orlik Wola Bystrzycka
14 Unia II Krzywda 5 : 1 Orkan II Wojcieszków
15 Wenus Oszczepalin 4 : 0 Perła Dwornia
16 pauza : Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 5 (2014-09-28 - 2014-09-28)
17 Orkan II Wojcieszków 1 : 6 Wenus Oszczepalin
18 Orlik Wola Bystrzycka 7 : 2 Unia II Krzywda
19 Hutnik Huta Dąbrowa 4 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
20 pauza : Perła Dwornia
Kolejka 6 (2014-10-05 - 2014-10-05)
21 Unia II Krzywda 0 : 6 Hutnik Huta Dąbrowa
22 Wenus Oszczepalin 2 : 4 Orlik Wola Bystrzycka
23 Perła Dwornia 3 : 2 Orkan II Wojcieszków
24 pauza : Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 7 (2014-10-12 - 2014-10-12)
25 Orlik Wola Bystrzycka 1 : 1 Perła Dwornia
26 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 1 Wenus Oszczepalin
27 Wóldom Wólka Domaszewska 6 : 1 Unia II Krzywda
28 pauza : Orkan II Wojcieszków
Kolejka 8 (2015-04-26 - 2015-04-26)
29 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 3 Wenus Oszczepalin
30 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 0 Perła Dwornia
31 Orlik Wola Bystrzycka 1 : 1 Orkan II Wojcieszków
32 pauza : Unia II Krzywda
Kolejka 9 (2015-05-03 - 2015-05-03)
33 Orkan II Wojcieszków 1 : 6 Hutnik Huta Dąbrowa
34 Perła Dwornia 2 : 4 Wóldom Wólka Domaszewska
35 Wenus Oszczepalin 2 : 7 Unia II Krzywda
36 pauza : Orlik Wola Bystrzycka
Kolejka 10 (2015-05-10 - 2015-05-10)
37 Unia II Krzywda 2 : 2 Perła Dwornia
38 Wóldom Wólka Domaszewska 1 : 2 Orkan II Wojcieszków
39 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 1 Orlik Wola Bystrzycka
40 pauza : Wenus Oszczepalin
Kolejka 11 (2015-05-17 - 2015-05-17)
41 Orlik Wola Bystrzycka 4 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
42 Orkan II Wojcieszków 5 : 3 Unia II Krzywda
43 Perła Dwornia 5 : 8 Wenus Oszczepalin
44 pauza : Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 12 (2015-05-24 - 2015-05-24)
45 Wenus Oszczepalin 3 : 0 Orkan II Wojcieszków
46 Unia II Krzywda 4 : 2 Orlik Wola Bystrzycka
47 Wóldom Wólka Domaszewska 3 : 6 Hutnik Huta Dąbrowa
48 pauza : Perła Dwornia
Kolejka 13 (2015-05-31 - 2015-05-31)
49 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 3 Unia II Krzywda
50 Orlik Wola Bystrzycka 4 : 3 Wenus Oszczepalin
51 Orkan II Wojcieszków 0 : 4 Perła Dwornia
52 pauza : Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 14 (2015-06-07 - 2015-06-07)
53 Perła Dwornia 5 : 3 Orlik Wola Bystrzycka
54 Wenus Oszczepalin 3 : 4 Hutnik Huta Dąbrowa
55 Unia II Krzywda 2 : 3 Wóldom Wólka Domaszewska
56 pauza : Orkan II Wojcieszków
reklama
reklama

Sonda

Czy będziesz głosował w wyborach samorządowych 21 października?


Zobacz komentarze (1)
Advertisement