reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Zagłębie Lubin 34 77 57:20
2 Termalica Nieciecza 34 73 60:26
3 Wisła Płock 34 69 50:25
4 Olimpia Grudziądz 34 53 46:37
5 Chojniczanka Chojnice 34 50 50:37
6 Dolcan Ząbki 34 50 43:39
7 Stomil Olsztyn 34 49 47:47
8 GKS Katowice 34 48 44:41
9 Wigry Suwałki 34 47 36:37
10 Arka Gdynia 34 43 38:39
11 Chrobry Głogów 34 41 41:45
12 Miedź Legnica 34 40 44:45
13 Bytovia Bytów 34 40 39:45
14 Sandecja Nowy Sącz 34 35 40:55
15 Pogoń Siedlce 34 30 34:53
16 GKS Tychy 34 28 31:56
17 Widzew Łódź 34 22 25:58
18 Flota Świnoujście 34 36 26:46
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-02 - 2014-07-03)
1 Wigry Suwałki 1 : 1 Stomil Olsztyn
2 Bytovia Bytów 3 : 2 Wisła Płock
3 Pogoń Siedlce 4 : 1 Chojniczanka Chojnice
4 Zagłębie Lubin 2 : 0 Flota Świnoujście
5 Chrobry Głogów 0 : 6 Termalica Nieciecza
6 Olimpia Grudziądz 4 : 2 Miedź Legnica
7 GKS Katowice 2 : 1 Widzew Łódź
8 Dolcan Ząbki 0 : 0 Arka Gdynia
9 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 GKS Tychy
Kolejka 2 (2014-08-09 - 2014-08-10)
10 Stomil Olsztyn 2 : 2 GKS Tychy
11 Arka Gdynia 1 : 1 Sandecja Nowy Sącz
12 Widzew Łódź 1 : 1 Dolcan Ząbki
13 Miedź Legnica 4 : 2 GKS Katowice
14 Termalica Nieciecza 1 : 0 Olimpia Grudziądz
15 Flota Świnoujście 2 : 2 Chrobry Głogów
16 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Zagłębie Lubin
17 Wisła Płock 1 : 1 Pogoń Siedlce
18 Wigry Suwałki 1 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 3 (2014-08-16 - 2014-08-17)
19 Bytovia Bytów 0 : 1 Stomil Olsztyn
20 Pogoń Siedlce 0 : 0 Wigry Suwałki
21 Zagłębie Lubin 1 : 3 Wisła Płock
22 Chrobry Głogów 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
23 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Flota Świnoujście
24 GKS Katowice 1 : 2 Termalica Nieciecza
25 Dolcan Ząbki 2 : 0 Miedź Legnica
26 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Widzew Łódź
27 GKS Tychy 1 : 2 Arka Gdynia
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24)
28 Stomil Olsztyn 1 : 0 Arka Gdynia
29 Widzew Łódź 1 : 1 GKS Tychy
30 Miedź Legnica 1 : 1 Sandecja Nowy Sącz
31 Termalica Nieciecza 1 : 1 Dolcan Ząbki
32 Flota Świnoujście 0 : 1 GKS Katowice
33 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Olimpia Grudziądz
34 Wisła Płock 3 : 1 Chrobry Głogów
35 Wigry Suwałki 2 : 1 Zagłębie Lubin
36 Bytovia Bytów 0 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 5 (2014-08-27 - 2014-08-27)
37 Pogoń Siedlce 1 : 2 Stomil Olsztyn
38 Zagłębie Lubin 2 : 2 Bytovia Bytów
39 Chrobry Głogów 3 : 1 Wigry Suwałki
40 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Wisła Płock
41 GKS Katowice 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
42 Dolcan Ząbki 1 : 1 Flota Świnoujście
43 Sandecja Nowy Sącz 1 : 3 Termalica Nieciecza
44 GKS Tychy 2 : 1 Miedź Legnica
45 Arka Gdynia 1 : 2 Widzew Łódź
Kolejka 6 (2014-08-30 - 2014-08-31)
46 Widzew Łódź 0 : 0 Stomil Olsztyn
47 Miedź Legnica 4 : 4 Arka Gdynia
48 Termalica Nieciecza 2 : 1 GKS Tychy
49 Flota Świnoujście 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
50 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Dolcan Ząbki
51 Wisła Płock 0 : 2 GKS Katowice
52 Wigry Suwałki 0 : 1 Olimpia Grudziądz
53 Bytovia Bytów 1 : 4 Chrobry Głogów
54 Pogoń Siedlce 1 : 2 Zagłębie Lubin
Kolejka 7 (2014-09-06 - 2014-09-07)
55 Zagłębie Lubin 1 : 1 Stomil Olsztyn
56 Chrobry Głogów 1 : 0 Pogoń Siedlce
57 Olimpia Grudziądz 3 : 2 Bytovia Bytów
58 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
59 Dolcan Ząbki 0 : 0 Wisła Płock
60 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
61 GKS Tychy 1 : 1 Flota Świnoujście
62 Arka Gdynia 2 : 4 Termalica Nieciecza
63 Widzew Łódź 0 : 0 Miedź Legnica
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14)
64 Stomil Olsztyn 1 : 2 Miedź Legnica
65 Termalica Nieciecza 2 : 1 Widzew Łódź
66 Flota Świnoujście 2 : 0 Arka Gdynia
67 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 GKS Tychy
68 Wisła Płock 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
69 Wigry Suwałki 0 : 1 Dolcan Ząbki
70 Bytovia Bytów 1 : 4 GKS Katowice
71 Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Grudziądz
72 Zagłębie Lubin 1 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 9 (2014-09-20 - 2014-09-21)
73 Chrobry Głogów 0 : 3 Stomil Olsztyn
74 Olimpia Grudziądz 2 : 2 Zagłębie Lubin
75 GKS Katowice 3 : 2 Pogoń Siedlce
76 Dolcan Ząbki 0 : 0 Bytovia Bytów
77 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Wigry Suwałki
78 GKS Tychy 0 : 1 Wisła Płock
79 Arka Gdynia 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
80 Widzew Łódź 1 : 1 Flota Świnoujście
81 Miedź Legnica 0 : 1 Termalica Nieciecza
Kolejka 10 (2014-09-27 - 2014-09-28)
82 Stomil Olsztyn 0 : 0 Termalica Nieciecza
83 Flota Świnoujście 3 : 0 Miedź Legnica
84 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Widzew Łódź
85 Wisła Płock 0 : 1 Arka Gdynia
86 Wigry Suwałki 0 : 0 GKS Tychy
87 Bytovia Bytów 6 : 1 Sandecja Nowy Sącz
88 Pogoń Siedlce 0 : 1 Dolcan Ząbki
89 Zagłębie Lubin 1 : 0 GKS Katowice
90 Chrobry Głogów 1 : 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 11 (2014-10-04 - 2014-10-05)
91 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Stomil Olsztyn
92 GKS Katowice 1 : 1 Chrobry Głogów
93 Dolcan Ząbki 2 : 2 Zagłębie Lubin
94 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Pogoń Siedlce
95 GKS Tychy 3 : 2 Bytovia Bytów
96 Arka Gdynia 0 : 1 Wigry Suwałki
97 Widzew Łódź 0 : 1 Wisła Płock
98 Miedź Legnica 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
99 Termalica Nieciecza 1 : 1 Flota Świnoujście
Kolejka 12 (2014-10-11 - 2014-10-12)
100 Stomil Olsztyn 0 : 0 Flota Świnoujście
101 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Termalica Nieciecza
102 Wisła Płock 2 : 0 Miedź Legnica
103 Wigry Suwałki 2 : 1 Widzew Łódź
104 Bytovia Bytów 1 : 1 Arka Gdynia
105 Pogoń Siedlce 1 : 1 GKS Tychy
106 Zagłębie Lubin 1 : 0 Sandecja Nowy Sącz
107 Chrobry Głogów 3 : 0 Dolcan Ząbki
108 Olimpia Grudziądz 2 : 1 GKS Katowice
Kolejka 13 (2014-10-18 - 2014-10-19)
109 GKS Katowice 2 : 1 Stomil Olsztyn
110 Dolcan Ząbki 2 : 2 Olimpia Grudziądz
111 Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Chrobry Głogów
112 GKS Tychy 0 : 1 Zagłębie Lubin
113 Arka Gdynia 1 : 0 Pogoń Siedlce
114 Widzew Łódź 0 : 1 Bytovia Bytów
115 Miedź Legnica 2 : 1 Wigry Suwałki
116 Termalica Nieciecza 0 : 2 Wisła Płock
117 Flota Świnoujście 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 14 (2014-10-25 - 2014-10-26)
118 Stomil Olsztyn 3 : 0 Chojniczanka Chojnice
119 Wisła Płock 2 : 0 Flota Świnoujście
120 Wigry Suwałki 1 : 1 Termalica Nieciecza
121 Bytovia Bytów 2 : 1 Miedź Legnica
122 Pogoń Siedlce 3 : 1 Widzew Łódź
123 Zagłębie Lubin 4 : 0 Arka Gdynia
124 Chrobry Głogów 2 : 1 GKS Tychy
125 Olimpia Grudziądz 4 : 1 Sandecja Nowy Sącz
126 GKS Katowice 2 : 3 Dolcan Ząbki
Kolejka 15 (2014-11-01 - 2014-11-02)
127 Dolcan Ząbki 2 : 2 Stomil Olsztyn
128 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 GKS Katowice
129 GKS Tychy 0 : 1 Olimpia Grudziądz
130 Arka Gdynia 1 : 0 Chrobry Głogów
131 Widzew Łódź 0 : 3 Zagłębie Lubin
132 Miedź Legnica 1 : 0 Pogoń Siedlce
133 Termalica Nieciecza 1 : 0 Bytovia Bytów
134 Flota Świnoujście 1 : 0 Wigry Suwałki
135 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Wisła Płock
Kolejka 16 (2014-11-08 - 2014-11-09)
136 Stomil Olsztyn 0 : 3 Wisła Płock
137 Wigry Suwałki 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
138 Bytovia Bytów 1 : 1 Flota Świnoujście
139 Pogoń Siedlce 1 : 4 Termalica Nieciecza
140 Zagłębie Lubin 0 : 2 Miedź Legnica
141 Chrobry Głogów 3 : 2 Widzew Łódź
142 Olimpia Grudziądz 0 : 3 Arka Gdynia
143 GKS Katowice 2 : 0 GKS Tychy
144 Dolcan Ząbki 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 17 (2014-11-15 - 2014-11-16)
145 Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 Stomil Olsztyn
146 GKS Tychy 1 : 0 Dolcan Ząbki
147 Arka Gdynia 2 : 1 GKS Katowice
148 Widzew Łódź 0 : 3 Olimpia Grudziądz
149 Miedź Legnica 1 : 1 Chrobry Głogów
150 Termalica Nieciecza 1 : 1 Zagłębie Lubin
151 Flota Świnoujście 1 : 1 Pogoń Siedlce
152 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Bytovia Bytów
153 Wisła Płock 1 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 18 (2014-11-22 - 2014-11-23)
154 Stomil Olsztyn 2 : 2 Wigry Suwałki
155 Wisła Płock 2 : 1 Bytovia Bytów
156 Chojniczanka Chojnice 5 : 0 Pogoń Siedlce
157 Flota Świnoujście 1 : 2 Zagłębie Lubin
158 Termalica Nieciecza 3 : 0 Chrobry Głogów
159 Miedź Legnica 2 : 0 Olimpia Grudziądz
160 Widzew Łódź 1 : 1 GKS Katowice
161 Arka Gdynia 2 : 1 Dolcan Ząbki
162 GKS Tychy 2 : 7 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 19 (2014-11-29 - 2014-11-29)
163 GKS Tychy 0 : 1 Stomil Olsztyn
164 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Arka Gdynia
165 Dolcan Ząbki 2 : 1 Widzew Łódź
166 GKS Katowice 1 : 0 Miedź Legnica
167 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Termalica Nieciecza
168 Chrobry Głogów 0 : 0 Flota Świnoujście
169 Zagłębie Lubin 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
170 Pogoń Siedlce 0 : 2 Wisła Płock
171 Bytovia Bytów 2 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 20 (2015-03-07 - 2015-03-08)
172 Stomil Olsztyn 2 : 0 Bytovia Bytów
173 Wigry Suwałki 2 : 0 Pogoń Siedlce
174 Wisła Płock 0 : 1 Zagłębie Lubin
175 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Chrobry Głogów
176 Flota Świnoujście 1 : 0 Olimpia Grudziądz
177 Termalica Nieciecza 1 : 0 GKS Katowice
178 Miedź Legnica 0 : 3 Dolcan Ząbki
179 Widzew Łódź 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
180 Arka Gdynia 4 : 0 GKS Tychy
Kolejka 21 (2015-03-14 - 2015-03-15)
181 Arka Gdynia 4 : 1 Stomil Olsztyn
182 GKS Tychy 1 : 0 Widzew Łódź
183 Sandecja Nowy Sącz 0 : 4 Miedź Legnica
184 Dolcan Ząbki 3 : 1 Termalica Nieciecza
185 GKS Katowice 2 : 1 Flota Świnoujście
186 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
187 Chrobry Głogów 2 : 3 Wisła Płock
188 Zagłębie Lubin 3 : 0 Wigry Suwałki
189 Pogoń Siedlce 0 : 0 Bytovia Bytów
Kolejka 22 (2015-03-21 - 2015-03-22)
190 Stomil Olsztyn 3 : 2 Pogoń Siedlce
191 Bytovia Bytów 0 : 2 Zagłębie Lubin
192 Wigry Suwałki 1 : 0 Chrobry Głogów
193 Wisła Płock 1 : 0 Olimpia Grudziądz
194 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 GKS Katowice
195 Flota Świnoujście 0 : 1 Dolcan Ząbki
196 Termalica Nieciecza 3 : 0 Sandecja Nowy Sącz
197 Miedź Legnica 2 : 0 GKS Tychy
198 Widzew Łódź 0 : 0 Arka Gdynia
Kolejka 23 (2015-03-28 - 2015-03-29)
199 Stomil Olsztyn 1 : 3 Widzew Łódź
200 Arka Gdynia 0 : 0 Miedź Legnica
201 GKS Tychy 1 : 0 Termalica Nieciecza
202 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Flota Świnoujście
203 Dolcan Ząbki 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
204 GKS Katowice 0 : 1 Wisła Płock
205 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Wigry Suwałki
206 Chrobry Głogów 0 : 0 Bytovia Bytów
207 Zagłębie Lubin 0 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 24 (2015-04-04 - 2015-04-04)
208 Stomil Olsztyn 1 : 4 Zagłębie Lubin
209 Pogoń Siedlce 0 : 2 Chrobry Głogów
210 Bytovia Bytów 0 : 3 Olimpia Grudziądz
211 Wigry Suwałki 2 : 0 GKS Katowice
212 Wisła Płock 1 : 1 Dolcan Ząbki
213 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
214 Flota Świnoujście 1 : 0 GKS Tychy
215 Termalica Nieciecza 1 : 1 Arka Gdynia
216 Miedź Legnica 6 : 1 Widzew Łódź
Kolejka 25 (2015-04-11 - 2015-04-12)
217 Miedź Legnica 1 : 1 Stomil Olsztyn
218 Widzew Łódź 2 : 1 Termalica Nieciecza
219 Arka Gdynia 1 : 0 Flota Świnoujście
220 GKS Tychy 3 : 3 Chojniczanka Chojnice
221 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Wisła Płock
222 Dolcan Ząbki 0 : 0 Wigry Suwałki
223 GKS Katowice 0 : 0 Bytovia Bytów
224 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Pogoń Siedlce
225 Chrobry Głogów 0 : 0 Zagłębie Lubin
Kolejka 26 (2015-04-18 - 2015-04-19)
226 Stomil Olsztyn 1 : 1 Chrobry Głogów
227 Zagłębie Lubin 1 : 0 Olimpia Grudziądz
228 Pogoń Siedlce 1 : 3 GKS Katowice
229 Bytovia Bytów 3 : 2 Dolcan Ząbki
230 Wigry Suwałki 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
231 Wisła Płock 1 : 0 GKS Tychy
232 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Arka Gdynia
233 Flota Świnoujście 2 : 0 Widzew Łódź
234 Termalica Nieciecza 2 : 1 Miedź Legnica
Kolejka 27 (2015-04-25 - 2015-04-26)
235 Termalica Nieciecza 3 : 0 Stomil Olsztyn
236 Miedź Legnica 5 : 0 Flota Świnoujście
237 Widzew Łódź 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
238 Arka Gdynia 0 : 0 Wisła Płock
239 GKS Tychy 1 : 1 Wigry Suwałki
240 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Bytovia Bytów
241 Dolcan Ząbki 3 : 1 Pogoń Siedlce
242 GKS Katowice 0 : 5 Zagłębie Lubin
243 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Chrobry Głogów
Kolejka 28 (2015-05-02 - 2015-05-03)
244 Stomil Olsztyn 2 : 1 Olimpia Grudziądz
245 Chrobry Głogów 1 : 2 GKS Katowice
246 Zagłębie Lubin 2 : 0 Dolcan Ząbki
247 Pogoń Siedlce 1 : 2 Sandecja Nowy Sącz
248 Bytovia Bytów 1 : 1 GKS Tychy
249 Wigry Suwałki 1 : 0 Arka Gdynia
250 Wisła Płock 2 : 1 Widzew Łódź
251 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Miedź Legnica
252 Flota Świnoujście 0 : 2 Termalica Nieciecza
Kolejka 29 (2015-05-09 - 2015-05-10)
253 Flota Świnoujście 0 : 3 Stomil Olsztyn
254 Termalica Nieciecza 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
255 Miedź Legnica 0 : 2 Wisła Płock
256 Widzew Łódź 2 : 2 Wigry Suwałki
257 Arka Gdynia 0 : 1 Bytovia Bytów
258 GKS Tychy 4 : 1 Pogoń Siedlce
259 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Zagłębie Lubin
260 Dolcan Ząbki 0 : 2 Chrobry Głogów
261 GKS Katowice 3 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 30 (2015-05-16 - 2015-05-17)
262 Stomil Olsztyn 1 : 0 GKS Katowice
263 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Dolcan Ząbki
264 Chrobry Głogów 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
265 Zagłębie Lubin 2 : 0 GKS Tychy
266 Pogoń Siedlce 4 : 4 Arka Gdynia
267 Bytovia Bytów 2 : 0 Widzew Łódź
268 Wigry Suwałki 0 : 0 Miedź Legnica
269 Wisła Płock 1 : 2 Termalica Nieciecza
270 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Flota Świnoujście
Kolejka 31 (2015-05-20 - 2015-05-20)
271 Chojniczanka Chojnice 4 : 3 Stomil Olsztyn
272 Flota Świnoujście 0 : 3 Wisła Płock
273 Termalica Nieciecza 2 : 0 Wigry Suwałki
274 Miedź Legnica 1 : 0 Bytovia Bytów
275 Widzew Łódź 0 : 2 Pogoń Siedlce
276 Arka Gdynia 0 : 1 Zagłębie Lubin
277 GKS Tychy 1 : 1 Chrobry Głogów
278 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Olimpia Grudziądz
279 Dolcan Ząbki 2 : 0 GKS Katowice
Kolejka 32 (2015-05-23 - 2015-05-24)
280 Stomil Olsztyn 1 : 3 Dolcan Ząbki
281 GKS Katowice 3 : 0 Sandecja Nowy Sącz
282 Olimpia Grudziądz 3 : 1 GKS Tychy
283 Chrobry Głogów 0 : 0 Arka Gdynia
284 Zagłębie Lubin 3 : 0 Widzew Łódź
285 Pogoń Siedlce 1 : 0 Miedź Legnica
286 Bytovia Bytów 2 : 3 Termalica Nieciecza
287 Wigry Suwałki 3 : 0 Flota Świnoujście
288 Wisła Płock 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 33 (2015-05-30 - 2015-05-30)
289 Wisła Płock 2 : 2 Stomil Olsztyn
290 Chojniczanka Chojnice 2 : 3 Wigry Suwałki
291 Flota Świnoujście 0 : 3 Bytovia Bytów
292 Termalica Nieciecza 2 : 0 Pogoń Siedlce
293 Miedź Legnica 0 : 1 Zagłębie Lubin
294 Widzew Łódź 1 : 1 Chrobry Głogów
295 Arka Gdynia 0 : 2 Olimpia Grudziądz
296 GKS Tychy 0 : 3 GKS Katowice
297 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 34 (2015-06-06 - 2015-06-06)
298 Stomil Olsztyn 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
299 Dolcan Ząbki 2 : 1 GKS Tychy
300 GKS Katowice 0 : 0 Arka Gdynia
301 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Widzew Łódź
302 Chrobry Głogów 3 : 1 Miedź Legnica
303 Zagłębie Lubin 1 : 1 Termalica Nieciecza
304 Pogoń Siedlce 3 : 0 Flota Świnoujście
305 Bytovia Bytów 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
306 Wigry Suwałki 1 : 2 Wisła Płock
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)