reklama

sport (rozgrywki - piłka ręczna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
II MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 AZS UMCS Lublin 20 37 610:481
2 KS Warszawianka Warszawa 21 34 595:463
3 Orlen Wisła II Płock 21 32 612:506
4 MKS Wieluń 21 25 576:531
5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 22 563:545
6 Mazur Sierpc 20 22 519:512
7 ChKS Łódź 20 22 562:555
8 Zepter AZS UW II Warszawa 20 19 513:521
9 Anilana Łódź 20 11 544:609
10 Trójka Ostrołęka 20 10 549:597
11 Stołeczny Stok Białystok 20 9 507:630
12 SPR Pabiks Pabianice 21 7 500:580
13 Prus Siedlce 20 6 562:681
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-09-15 - 2012-09-15)
1 Orlen Wisła II Płock 30 : 17 SPR Pabiks Pabianice
2 KS Warszawianka Warszawa 33 : 19 MKS Wieluń
3 Trójka Ostrołęka 35 : 34 Anilana Łódź
4 Mazur Sierpc 23 : 23 ChKS Łódź
5 AZS UMCS Lublin 34 : 24 Stołeczny Stok Białystok
6 Prus Siedlce 22 : 31 Zepter AZS UW II Warszawa
Kolejka 2 (2012-09-22 - 2012-09-22)
7 Stołeczny Stok Białystok 39 : 33 Prus Siedlce
8 SPR Pabiks Pabianice 22 : 26 Zepter AZS UW II Warszawa
9 ChKS Łódź 28 : 28 AZS UMCS Lublin
10 Anilana Łódź 24 : 25 Mazur Sierpc
11 MKS Wieluń 21 : 22 Włókniarz Konstantynów Łódzki
12 Orlen Wisła II Płock 23 : 22 KS Warszawianka Warszawa
Kolejka 3 (2012-09-29 - 2012-09-29)
13 Prus Siedlce 32 : 37 ChKS Łódź
14 KS Warszawianka Warszawa 38 : 22 SPR Pabiks Pabianice
15 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 : 29 Orlen Wisła II Płock
16 Trójka Ostrołęka 35 : 36 MKS Wieluń
17 AZS UMCS Lublin 34 : 22 Anilana Łódź
18 Zepter AZS UW II Warszawa 31 : 12 Stołeczny Stok Białystok
Kolejka 4 (2012-10-06 - 2012-10-06)
19 Anilana Łódź 42 : 32 Prus Siedlce
20 SPR Pabiks Pabianice 31 : 32 Stołeczny Stok Białystok
21 ChKS Łódź 31 : 30 Zepter AZS UW II Warszawa
22 MKS Wieluń 27 : 23 Mazur Sierpc
23 Orlen Wisła II Płock 40 : 29 Trójka Ostrołęka
24 KS Warszawianka Warszawa 29 : 25 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 5 (2012-10-13 - 2012-10-13)
25 Włókniarz Konstantynów Łódzki 33 : 23 SPR Pabiks Pabianice
26 Trójka Ostrołęka 27 : 28 KS Warszawianka Warszawa
27 Mazur Sierpc 24 : 29 Orlen Wisła II Płock
28 AZS UMCS Lublin 30 : 28 MKS Wieluń
29 Zepter AZS UW II Warszawa 28 : 23 Anilana Łódź
30 Stołeczny Stok Białystok 28 : 38 ChKS Łódź
Kolejka 6 (2012-10-20 - 2012-10-20)
31 MKS Wieluń 43 : 30 Prus Siedlce
32 SPR Pabiks Pabianice 21 : 26 ChKS Łódź
33 Anilana Łódź 25 : 24 Stołeczny Stok Białystok
34 Orlen Wisła II Płock 25 : 28 AZS UMCS Lublin
35 KS Warszawianka Warszawa 26 : 25 Mazur Sierpc
36 Włókniarz Konstantynów Łódzki 32 : 24 Trójka Ostrołęka
Kolejka 7 (2012-10-27 - 2012-10-27)
37 Trójka Ostrołęka 37 : 30 SPR Pabiks Pabianice
38 Mazur Sierpc 26 : 21 Włókniarz Konstantynów Łódzki
39 AZS UMCS Lublin 31 : 29 KS Warszawianka Warszawa
40 Prus Siedlce 21 : 42 Orlen Wisła II Płock
41 Zepter AZS UW II Warszawa 32 : 33 MKS Wieluń
42 ChKS Łódź 28 : 22 Anilana Łódź
Kolejka 8 (2012-11-10 - 2012-11-10)
43 SPR Pabiks Pabianice 25 : 38 Anilana Łódź
44 MKS Wieluń 10 : 0 Stołeczny Stok Białystok
45 Orlen Wisła II Płock 24 : 21 Zepter AZS UW II Warszawa
46 KS Warszawianka Warszawa 38 : 28 Prus Siedlce
47 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 : 28 AZS UMCS Lublin
48 Trójka Ostrołęka 28 : 29 Mazur Sierpc
Kolejka 9 (2012-11-17 - 2012-11-17)
49 Mazur Sierpc 25 : 24 SPR Pabiks Pabianice
50 AZS UMCS Lublin 37 : 24 Trójka Ostrołęka
51 Prus Siedlce 28 : 36 Włókniarz Konstantynów Łódzki
52 KS Warszawianka Warszawa 28 : 18 Zepter AZS UW II Warszawa
53 Stołeczny Stok Białystok 25 : 33 Orlen Wisła II Płock
54 ChKS Łódź 35 : 31 MKS Wieluń
Kolejka 10 (2012-11-24 - 2012-11-24)
55 Trójka Ostrołęka 35 : 30 Prus Siedlce
56 MKS Wieluń 36 : 24 Anilana Łódź
57 Orlen Wisła II Płock 32 : 26 ChKS Łódź
58 KS Warszawianka Warszawa 46 : 27 Stołeczny Stok Białystok
59 Włókniarz Konstantynów Łódzki 36 : 24 Zepter AZS UW II Warszawa
60 Mazur Sierpc 29 : 27 AZS UMCS Lublin
Kolejka 11 (2012-12-01 - 2012-12-01)
61 Prus Siedlce 30 : 34 Mazur Sierpc
62 AZS UMCS Lublin 10 : 0 SPR Pabiks Pabianice
63 Zepter AZS UW II Warszawa 31 : 24 Trójka Ostrołęka
64 Stołeczny Stok Białystok 30 : 36 Włókniarz Konstantynów Łódzki
65 ChKS Łódź 25 : 28 KS Warszawianka Warszawa
66 Anilana Łódź 29 : 26 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 12 (2012-12-08 - 2012-12-08)
67 AZS UMCS Lublin 35 : 32 Prus Siedlce
68 SPR Pabiks Pabianice 23 : 23 MKS Wieluń
69 Anilana Łódź 26 : 32 KS Warszawianka Warszawa
70 Włókniarz Konstantynów Łódzki 35 : 28 ChKS Łódź
71 Trójka Ostrołęka 39 : 33 Stołeczny Stok Białystok
72 Mazur Sierpc 28 : 25 Zepter AZS UW II Warszawa
Kolejka 13 (2012-12-15 - 2012-12-15)
73 Prus Siedlce 30 : 37 SPR Pabiks Pabianice
74 Zepter AZS UW II Warszawa 30 : 34 AZS UMCS Lublin
75 Stołeczny Stok Białystok 25 : 37 Mazur Sierpc
76 ChKS Łódź 29 : 22 Trójka Ostrołęka
77 Anilana Łódź 31 : 35 Włókniarz Konstantynów Łódzki
78 MKS Wieluń 25 : 26 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 14 (2013-01-26 - 2013-01-26)
79 SPR Pabiks Pabianice 24 : 31 Orlen Wisła II Płock
80 MKS Wieluń 22 : 29 KS Warszawianka Warszawa
81 Anilana Łódź 27 : 42 Trójka Ostrołęka
82 ChKS Łódź 27 : 25 Mazur Sierpc
83 Stołeczny Stok Białystok 30 : 43 AZS UMCS Lublin
84 Zepter AZS UW II Warszawa 21 : 20 Prus Siedlce
Kolejka 15 (2013-02-02 - 2013-02-02)
85 Zepter AZS UW II Warszawa 28 : 24 SPR Pabiks Pabianice
86 Prus Siedlce 31 : 29 Stołeczny Stok Białystok
87 AZS UMCS Lublin 26 : 22 ChKS Łódź
88 Mazur Sierpc 24 : 24 Anilana Łódź
89 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 : 28 MKS Wieluń
90 KS Warszawianka Warszawa 30 : 29 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 16 (2013-02-09 - 2013-02-09)
91 SPR Pabiks Pabianice 19 : 24 KS Warszawianka Warszawa
92 Orlen Wisła II Płock 23 : 16 Włókniarz Konstantynów Łódzki
93 MKS Wieluń 29 : 26 Trójka Ostrołęka
94 Anilana Łódź 23 : 33 AZS UMCS Lublin
95 ChKS Łódź 25 : 28 Prus Siedlce
96 Stołeczny Stok Białystok 23 : 23 Zepter AZS UW II Warszawa
Kolejka 17 (2013-02-16 - 2013-02-16)
97 Stołeczny Stok Białystok 22 : 21 SPR Pabiks Pabianice
98 Zepter AZS UW II Warszawa 27 : 26 ChKS Łódź
99 Prus Siedlce 37 : 29 Anilana Łódź
100 Mazur Sierpc 26 : 21 MKS Wieluń
101 Trójka Ostrołęka 24 : 25 Orlen Wisła II Płock
102 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 : 23 KS Warszawianka Warszawa
Kolejka 18 (2013-02-23 - 2013-02-23)
103 SPR Pabiks Pabianice 30 : 30 Włókniarz Konstantynów Łódzki
104 KS Warszawianka Warszawa 10 : 0 Trójka Ostrołęka
105 Orlen Wisła II Płock 25 : 19 Mazur Sierpc
106 MKS Wieluń 24 : 30 AZS UMCS Lublin
107 Anilana Łódź 26 : 26 Zepter AZS UW II Warszawa
108 ChKS Łódź 37 : 28 Stołeczny Stok Białystok
Kolejka 19 (2013-03-02 - 2013-03-02)
109 ChKS Łódź 25 : 31 SPR Pabiks Pabianice
110 Stołeczny Stok Białystok 31 : 21 Anilana Łódź
111 Prus Siedlce 26 : 27 MKS Wieluń
112 AZS UMCS Lublin 30 : 29 Orlen Wisła II Płock
113 Mazur Sierpc 15 : 25 KS Warszawianka Warszawa
114 Trójka Ostrołęka 29 : 31 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 20 (2013-03-16 - 2013-03-16)
115 SPR Pabiks Pabianice 21 : 21 Trójka Ostrołęka
116 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 : 23 Mazur Sierpc
117 KS Warszawianka Warszawa 16 : 22 AZS UMCS Lublin
118 Orlen Wisła II Płock 41 : 26 Prus Siedlce
119 MKS Wieluń 31 : 22 Zepter AZS UW II Warszawa
120 Anilana Łódź 26 : 29 ChKS Łódź
Kolejka 21 (2013-03-23 - 2013-03-23)
121 Anilana Łódź 28 : 27 SPR Pabiks Pabianice
122 Stołeczny Stok Białystok 23 : 30 MKS Wieluń
123 Zepter AZS UW II Warszawa 21 : 19 Orlen Wisła II Płock
124 Prus Siedlce 19 : 26 KS Warszawianka Warszawa
125 AZS UMCS Lublin 41 : 18 Włókniarz Konstantynów Łódzki
126 Mazur Sierpc 36 : 25 Trójka Ostrołęka
Kolejka 22 (2013-04-06 - 2013-04-07)
127 KS Warszawianka Warszawa 35 : 18 Zepter AZS UW II Warszawa
128 Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 : 27 Prus Siedlce
129 Orlen Wisła II Płock 31 : 22 Stołeczny Stok Białystok
130 Trójka Ostrołęka 23 : 29 AZS UMCS Lublin
131 SPR Pabiks Pabianice 28 : 23 Mazur Sierpc
132 MKS Wieluń 32 : 17 ChKS Łódź
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)