reklama

sport (rozgrywki - piłka ręczna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
II MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 AZS UMCS Lublin 20 37 610:481
2 KS Warszawianka Warszawa 21 34 595:463
3 Orlen Wisła II Płock 21 32 612:506
4 MKS Wieluń 21 25 576:531
5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 22 563:545
6 Mazur Sierpc 20 22 519:512
7 ChKS Łódź 20 22 562:555
8 Zepter AZS UW II Warszawa 20 19 513:521
9 Anilana Łódź 20 11 544:609
10 Trójka Ostrołęka 20 10 549:597
11 Stołeczny Stok Białystok 20 9 507:630
12 SPR Pabiks Pabianice 21 7 500:580
13 Prus Siedlce 20 6 562:681
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-09-15 - 2012-09-15)
1 Orlen Wisła II Płock 30 : 17 SPR Pabiks Pabianice
2 KS Warszawianka Warszawa 33 : 19 MKS Wieluń
3 Trójka Ostrołęka 35 : 34 Anilana Łódź
4 Mazur Sierpc 23 : 23 ChKS Łódź
5 AZS UMCS Lublin 34 : 24 Stołeczny Stok Białystok
6 Prus Siedlce 22 : 31 Zepter AZS UW II Warszawa
Kolejka 2 (2012-09-22 - 2012-09-22)
7 Stołeczny Stok Białystok 39 : 33 Prus Siedlce
8 SPR Pabiks Pabianice 22 : 26 Zepter AZS UW II Warszawa
9 ChKS Łódź 28 : 28 AZS UMCS Lublin
10 Anilana Łódź 24 : 25 Mazur Sierpc
11 MKS Wieluń 21 : 22 Włókniarz Konstantynów Łódzki
12 Orlen Wisła II Płock 23 : 22 KS Warszawianka Warszawa
Kolejka 3 (2012-09-29 - 2012-09-29)
13 Prus Siedlce 32 : 37 ChKS Łódź
14 KS Warszawianka Warszawa 38 : 22 SPR Pabiks Pabianice
15 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 : 29 Orlen Wisła II Płock
16 Trójka Ostrołęka 35 : 36 MKS Wieluń
17 AZS UMCS Lublin 34 : 22 Anilana Łódź
18 Zepter AZS UW II Warszawa 31 : 12 Stołeczny Stok Białystok
Kolejka 4 (2012-10-06 - 2012-10-06)
19 Anilana Łódź 42 : 32 Prus Siedlce
20 SPR Pabiks Pabianice 31 : 32 Stołeczny Stok Białystok
21 ChKS Łódź 31 : 30 Zepter AZS UW II Warszawa
22 MKS Wieluń 27 : 23 Mazur Sierpc
23 Orlen Wisła II Płock 40 : 29 Trójka Ostrołęka
24 KS Warszawianka Warszawa 29 : 25 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 5 (2012-10-13 - 2012-10-13)
25 Włókniarz Konstantynów Łódzki 33 : 23 SPR Pabiks Pabianice
26 Trójka Ostrołęka 27 : 28 KS Warszawianka Warszawa
27 Mazur Sierpc 24 : 29 Orlen Wisła II Płock
28 AZS UMCS Lublin 30 : 28 MKS Wieluń
29 Zepter AZS UW II Warszawa 28 : 23 Anilana Łódź
30 Stołeczny Stok Białystok 28 : 38 ChKS Łódź
Kolejka 6 (2012-10-20 - 2012-10-20)
31 MKS Wieluń 43 : 30 Prus Siedlce
32 SPR Pabiks Pabianice 21 : 26 ChKS Łódź
33 Anilana Łódź 25 : 24 Stołeczny Stok Białystok
34 Orlen Wisła II Płock 25 : 28 AZS UMCS Lublin
35 KS Warszawianka Warszawa 26 : 25 Mazur Sierpc
36 Włókniarz Konstantynów Łódzki 32 : 24 Trójka Ostrołęka
Kolejka 7 (2012-10-27 - 2012-10-27)
37 Trójka Ostrołęka 37 : 30 SPR Pabiks Pabianice
38 Mazur Sierpc 26 : 21 Włókniarz Konstantynów Łódzki
39 AZS UMCS Lublin 31 : 29 KS Warszawianka Warszawa
40 Prus Siedlce 21 : 42 Orlen Wisła II Płock
41 Zepter AZS UW II Warszawa 32 : 33 MKS Wieluń
42 ChKS Łódź 28 : 22 Anilana Łódź
Kolejka 8 (2012-11-10 - 2012-11-10)
43 SPR Pabiks Pabianice 25 : 38 Anilana Łódź
44 MKS Wieluń 10 : 0 Stołeczny Stok Białystok
45 Orlen Wisła II Płock 24 : 21 Zepter AZS UW II Warszawa
46 KS Warszawianka Warszawa 38 : 28 Prus Siedlce
47 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 : 28 AZS UMCS Lublin
48 Trójka Ostrołęka 28 : 29 Mazur Sierpc
Kolejka 9 (2012-11-17 - 2012-11-17)
49 Mazur Sierpc 25 : 24 SPR Pabiks Pabianice
50 AZS UMCS Lublin 37 : 24 Trójka Ostrołęka
51 Prus Siedlce 28 : 36 Włókniarz Konstantynów Łódzki
52 KS Warszawianka Warszawa 28 : 18 Zepter AZS UW II Warszawa
53 Stołeczny Stok Białystok 25 : 33 Orlen Wisła II Płock
54 ChKS Łódź 35 : 31 MKS Wieluń
Kolejka 10 (2012-11-24 - 2012-11-24)
55 Trójka Ostrołęka 35 : 30 Prus Siedlce
56 MKS Wieluń 36 : 24 Anilana Łódź
57 Orlen Wisła II Płock 32 : 26 ChKS Łódź
58 KS Warszawianka Warszawa 46 : 27 Stołeczny Stok Białystok
59 Włókniarz Konstantynów Łódzki 36 : 24 Zepter AZS UW II Warszawa
60 Mazur Sierpc 29 : 27 AZS UMCS Lublin
Kolejka 11 (2012-12-01 - 2012-12-01)
61 Prus Siedlce 30 : 34 Mazur Sierpc
62 AZS UMCS Lublin 10 : 0 SPR Pabiks Pabianice
63 Zepter AZS UW II Warszawa 31 : 24 Trójka Ostrołęka
64 Stołeczny Stok Białystok 30 : 36 Włókniarz Konstantynów Łódzki
65 ChKS Łódź 25 : 28 KS Warszawianka Warszawa
66 Anilana Łódź 29 : 26 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 12 (2012-12-08 - 2012-12-08)
67 AZS UMCS Lublin 35 : 32 Prus Siedlce
68 SPR Pabiks Pabianice 23 : 23 MKS Wieluń
69 Anilana Łódź 26 : 32 KS Warszawianka Warszawa
70 Włókniarz Konstantynów Łódzki 35 : 28 ChKS Łódź
71 Trójka Ostrołęka 39 : 33 Stołeczny Stok Białystok
72 Mazur Sierpc 28 : 25 Zepter AZS UW II Warszawa
Kolejka 13 (2012-12-15 - 2012-12-15)
73 Prus Siedlce 30 : 37 SPR Pabiks Pabianice
74 Zepter AZS UW II Warszawa 30 : 34 AZS UMCS Lublin
75 Stołeczny Stok Białystok 25 : 37 Mazur Sierpc
76 ChKS Łódź 29 : 22 Trójka Ostrołęka
77 Anilana Łódź 31 : 35 Włókniarz Konstantynów Łódzki
78 MKS Wieluń 25 : 26 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 14 (2013-01-26 - 2013-01-26)
79 SPR Pabiks Pabianice 24 : 31 Orlen Wisła II Płock
80 MKS Wieluń 22 : 29 KS Warszawianka Warszawa
81 Anilana Łódź 27 : 42 Trójka Ostrołęka
82 ChKS Łódź 27 : 25 Mazur Sierpc
83 Stołeczny Stok Białystok 30 : 43 AZS UMCS Lublin
84 Zepter AZS UW II Warszawa 21 : 20 Prus Siedlce
Kolejka 15 (2013-02-02 - 2013-02-02)
85 Zepter AZS UW II Warszawa 28 : 24 SPR Pabiks Pabianice
86 Prus Siedlce 31 : 29 Stołeczny Stok Białystok
87 AZS UMCS Lublin 26 : 22 ChKS Łódź
88 Mazur Sierpc 24 : 24 Anilana Łódź
89 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 : 28 MKS Wieluń
90 KS Warszawianka Warszawa 30 : 29 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 16 (2013-02-09 - 2013-02-09)
91 SPR Pabiks Pabianice 19 : 24 KS Warszawianka Warszawa
92 Orlen Wisła II Płock 23 : 16 Włókniarz Konstantynów Łódzki
93 MKS Wieluń 29 : 26 Trójka Ostrołęka
94 Anilana Łódź 23 : 33 AZS UMCS Lublin
95 ChKS Łódź 25 : 28 Prus Siedlce
96 Stołeczny Stok Białystok 23 : 23 Zepter AZS UW II Warszawa
Kolejka 17 (2013-02-16 - 2013-02-16)
97 Stołeczny Stok Białystok 22 : 21 SPR Pabiks Pabianice
98 Zepter AZS UW II Warszawa 27 : 26 ChKS Łódź
99 Prus Siedlce 37 : 29 Anilana Łódź
100 Mazur Sierpc 26 : 21 MKS Wieluń
101 Trójka Ostrołęka 24 : 25 Orlen Wisła II Płock
102 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 : 23 KS Warszawianka Warszawa
Kolejka 18 (2013-02-23 - 2013-02-23)
103 SPR Pabiks Pabianice 30 : 30 Włókniarz Konstantynów Łódzki
104 KS Warszawianka Warszawa 10 : 0 Trójka Ostrołęka
105 Orlen Wisła II Płock 25 : 19 Mazur Sierpc
106 MKS Wieluń 24 : 30 AZS UMCS Lublin
107 Anilana Łódź 26 : 26 Zepter AZS UW II Warszawa
108 ChKS Łódź 37 : 28 Stołeczny Stok Białystok
Kolejka 19 (2013-03-02 - 2013-03-02)
109 ChKS Łódź 25 : 31 SPR Pabiks Pabianice
110 Stołeczny Stok Białystok 31 : 21 Anilana Łódź
111 Prus Siedlce 26 : 27 MKS Wieluń
112 AZS UMCS Lublin 30 : 29 Orlen Wisła II Płock
113 Mazur Sierpc 15 : 25 KS Warszawianka Warszawa
114 Trójka Ostrołęka 29 : 31 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 20 (2013-03-16 - 2013-03-16)
115 SPR Pabiks Pabianice 21 : 21 Trójka Ostrołęka
116 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 : 23 Mazur Sierpc
117 KS Warszawianka Warszawa 16 : 22 AZS UMCS Lublin
118 Orlen Wisła II Płock 41 : 26 Prus Siedlce
119 MKS Wieluń 31 : 22 Zepter AZS UW II Warszawa
120 Anilana Łódź 26 : 29 ChKS Łódź
Kolejka 21 (2013-03-23 - 2013-03-23)
121 Anilana Łódź 28 : 27 SPR Pabiks Pabianice
122 Stołeczny Stok Białystok 23 : 30 MKS Wieluń
123 Zepter AZS UW II Warszawa 21 : 19 Orlen Wisła II Płock
124 Prus Siedlce 19 : 26 KS Warszawianka Warszawa
125 AZS UMCS Lublin 41 : 18 Włókniarz Konstantynów Łódzki
126 Mazur Sierpc 36 : 25 Trójka Ostrołęka
Kolejka 22 (2013-04-06 - 2013-04-07)
127 KS Warszawianka Warszawa 35 : 18 Zepter AZS UW II Warszawa
128 Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 : 27 Prus Siedlce
129 Orlen Wisła II Płock 31 : 22 Stołeczny Stok Białystok
130 Trójka Ostrołęka 23 : 29 AZS UMCS Lublin
131 SPR Pabiks Pabianice 28 : 23 Mazur Sierpc
132 MKS Wieluń 32 : 17 ChKS Łódź

Sonda

Czy Polska powinna w ciągu najbliższych lat zrezygnować ze złotego i przyjąć euro?


Zobacz komentarze (10)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.