reklama

sport (rozgrywki - piłka ręczna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
II MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 AZS AWF Biała Podlaska 21 40 685:488
2 Warszawianka Warszawa 21 34 660:479
3 MKS Wieluń 21 28 580:551
4 Mazur Sierpc 21 26 585:525
5 ChKS Łódź 20 24 570:509
6 Pabiks Pabianice 20 24 579:534
7 Wisła II Płock 20 21 556:485
8 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 16 457:510
9 UKS Prus Siedlce 21 10 572:675
10 Trójka Ostrołęka 21 10 512:646
11 AZS AWF Warszawa 19 4 454:620
12 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21 3 449:637
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-09-14 - 2013-09-14)
1 Trójka Ostrołęka 27 : 32 Wisła II Płock
2 Warszawianka Warszawa 31 : 17 AZS AWF Warszawa
3 ChKS Łódź 27 : 33 Pabiks Pabianice
4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 : 27 AZS AWF Biała Podlaska
5 UKS Prus Siedlce 22 : 31 Mazur Sierpc
6 MKS Wieluń 31 : 13 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 2 (2013-09-21 - 2013-09-21)
7 Wisła II Płock 36 : 17 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
8 Mazur Sierpc 30 : 27 MKS Wieluń
9 AZS AWF Biała Podlaska 39 : 19 UKS Prus Siedlce
10 Pabiks Pabianice 21 : 21 Włókniarz Konstantynów Łódzki
11 AZS AWF Warszawa 20 : 33 ChKS Łódź
12 Trójka Ostrołęka 24 : 39 Warszawianka Warszawa
Kolejka 3 (2013-09-28 - 2013-09-28)
13 Wisła II Płock 19 : 26 Warszawianka Warszawa
14 ChKS Łódź 38 : 19 Trójka Ostrołęka
15 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 : 20 AZS AWF Warszawa
16 UKS Prus Siedlce 29 : 29 Pabiks Pabianice
17 MKS Wieluń 17 : 27 AZS AWF Biała Podlaska
18 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21 : 32 Mazur Sierpc
Kolejka 4 (2013-10-05 - 2013-10-05)
19 Wisła II Płock 24 : 29 Mazur Sierpc
20 AZS AWF Biała Podlaska 41 : 18 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
21 Pabiks Pabianice 37 : 20 MKS Wieluń
22 AZS AWF Warszawa 29 : 38 UKS Prus Siedlce
23 Trójka Ostrołęka 30 : 31 Włókniarz Konstantynów Łódzki
24 Warszawianka Warszawa 30 : 23 ChKS Łódź
Kolejka 5 (2013-10-12 - 2013-10-12)
25 ChKS Łódź 25 : 27 Wisła II Płock
26 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 : 34 Warszawianka Warszawa
27 UKS Prus Siedlce 38 : 24 Trójka Ostrołęka
28 AZS AWF Warszawa 27 : 29 MKS Wieluń
29 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 33 : 34 Pabiks Pabianice
30 Mazur Sierpc 28 : 30 AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 6 (2013-10-19 - 2013-10-19)
31 Wisła II Płock 22 : 27 AZS AWF Biała Podlaska
32 Pabiks Pabianice 36 : 23 Mazur Sierpc
33 AZS AWF Warszawa 25 : 24 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
34 Trójka Ostrołęka 32 : 36 MKS Wieluń
35 Warszawianka Warszawa 32 : 21 UKS Prus Siedlce
36 ChKS Łódź 35 : 31 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 7 (2013-10-26 - 2013-10-26)
37 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 : 26 Wisła II Płock
38 UKS Prus Siedlce 32 : 34 ChKS Łódź
39 MKS Wieluń 27 : 24 Warszawianka Warszawa
40 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 28 Trójka Ostrołęka
41 Mazur Sierpc 39 : 21 AZS AWF Warszawa
42 AZS AWF Biała Podlaska 41 : 34 Pabiks Pabianice
Kolejka 8 (2013-11-16 - 2013-11-16)
43 Wisła II Płock 28 : 26 Pabiks Pabianice
44 AZS AWF Warszawa 30 : 45 AZS AWF Biała Podlaska
45 Trójka Ostrołęka 24 : 28 Mazur Sierpc
46 Warszawianka Warszawa 35 : 18 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
47 ChKS Łódź 30 : 19 MKS Wieluń
48 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 : 24 UKS Prus Siedlce
Kolejka 9 (2013-11-23 - 2013-11-23)
49 UKS Prus Siedlce 29 : 25 Wisła II Płock
50 MKS Wieluń 18 : 20 Włókniarz Konstantynów Łódzki
51 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25 : 28 ChKS Łódź
52 Mazur Sierpc 29 : 30 Warszawianka Warszawa
53 AZS AWF Biała Podlaska 42 : 17 Trójka Ostrołęka
54 Pabiks Pabianice 37 : 27 AZS AWF Warszawa
Kolejka 10 (2013-11-30 - 2013-11-30)
55 Wisła II Płock 38 : 23 AZS AWF Warszawa
56 Trójka Ostrołęka 22 : 24 Pabiks Pabianice
57 Warszawianka Warszawa 27 : 25 AZS AWF Biała Podlaska
58 ChKS Łódź 21 : 29 Mazur Sierpc
59 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 : 15 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
60 UKS Prus Siedlce 27 : 32 MKS Wieluń
Kolejka 11 (2013-12-07 - 2013-12-07)
61 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 22 UKS Prus Siedlce
62 MKS Wieluń 22 : 21 Wisła II Płock
63 Mazur Sierpc 30 : 21 Włókniarz Konstantynów Łódzki
64 AZS AWF Biała Podlaska 27 : 20 ChKS Łódź
65 Pabiks Pabianice 27 : 26 Warszawianka Warszawa
66 AZS AWF Warszawa 22 : 24 Trójka Ostrołęka
Kolejka 12 (2013-01-18 - 2014-01-18)
67 Wisła II Płock 30 : 14 Trójka Ostrołęka
68 AZS AWF Warszawa 27 : 32 Warszawianka Warszawa
69 Pabiks Pabianice 27 : 32 ChKS Łódź
70 AZS AWF Biała Podlaska 29 : 20 Włókniarz Konstantynów Łódzki
71 Mazur Sierpc 36 : 24 UKS Prus Siedlce
72 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 30 MKS Wieluń
Kolejka 13 (2014-01-25 - 2014-01-25)
73 UKS Prus Siedlce 28 : 36 AZS AWF Biała Podlaska
74 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 : 23 Pabiks Pabianice
75 MKS Wieluń 24 : 21 Mazur Sierpc
76 ChKS Łódź 36 : 23 AZS AWF Warszawa
77 Warszawianka Warszawa 43 : 25 Trójka Ostrołęka
78 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19 : 29 Wisła II Płock
Kolejka 14 (2014-02-01 - 2014-02-01)
79 Warszawianka Warszawa 24 : 24 Wisła II Płock
80 Trójka Ostrołęka 0 : 10 ChKS Łódź
81 AZS AWF Warszawa : Włókniarz Konstantynów Łódzki
82 Pabiks Pabianice 34 : 26 UKS Prus Siedlce
83 AZS AWF Biała Podlaska 32 : 24 MKS Wieluń
84 Mazur Sierpc 29 : 24 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 15 (2014-02-15 - 2014-02-15)
85 Mazur Sierpc 24 : 21 Wisła II Płock
86 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25 : 35 AZS AWF Biała Podlaska
87 MKS Wieluń 31 : 27 Pabiks Pabianice
88 UKS Prus Siedlce 36 : 29 AZS AWF Warszawa
89 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 : 24 Trójka Ostrołęka
90 ChKS Łódź 25 : 31 Warszawianka Warszawa
Kolejka 16 (2014-02-22 - 2014-02-22)
91 Wisła II Płock : ChKS Łódź
92 Warszawianka Warszawa 33 : 17 Włókniarz Konstantynów Łódzki
93 Trójka Ostrołęka 31 : 23 UKS Prus Siedlce
94 MKS Wieluń 35 : 23 AZS AWF Warszawa
95 Pabiks Pabianice 30 : 25 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
96 AZS AWF Biała Podlaska 23 : 19 Mazur Sierpc
Kolejka 17 (2014-03-01 - 2014-03-01)
97 AZS AWF Biała Podlaska 27 : 18 Wisła II Płock
98 Mazur Sierpc 20 : 20 Pabiks Pabianice
99 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 : 20 AZS AWF Warszawa
100 MKS Wieluń 35 : 23 Trójka Ostrołęka
101 UKS Prus Siedlce 21 : 42 Warszawianka Warszawa
102 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 : 19 ChKS Łódź
Kolejka 18 (2014-03-08 - 2014-03-08)
103 Wisła II Płock 27 : 19 Włókniarz Konstantynów Łódzki
104 ChKS Łódź 41 : 35 UKS Prus Siedlce
105 Warszawianka Warszawa 38 : 30 MKS Wieluń
106 Trójka Ostrołęka 32 : 23 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
107 AZS AWF Warszawa 23 : 31 Mazur Sierpc
108 Pabiks Pabianice 19 : 24 AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 19 (2014-03-22 - 2014-03-22)
109 Pabiks Pabianice 32 : 28 Wisła II Płock
110 AZS AWF Biała Podlaska 36 : 22 AZS AWF Warszawa
111 Mazur Sierpc 36 : 31 Trójka Ostrołęka
112 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 16 : 34 Warszawianka Warszawa
113 MKS Wieluń 31 : 19 ChKS Łódź
114 UKS Prus Siedlce 24 : 25 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 20 (2014-03-29 - 2014-03-29)
115 Wisła II Płock 46 : 23 UKS Prus Siedlce
116 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 : 29 MKS Wieluń
117 ChKS Łódź 40 : 27 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
118 Warszawianka Warszawa 24 : 18 Mazur Sierpc
119 Trójka Ostrołęka 32 : 42 AZS AWF Biała Podlaska
120 AZS AWF Warszawa : Pabiks Pabianice
Kolejka 21 (2014-04-12 - 2014-04-12)
121 AZS AWF Warszawa 26 : 35 Wisła II Płock
122 Pabiks Pabianice 29 : 29 Trójka Ostrołęka
123 AZS AWF Biała Podlaska 30 : 25 Warszawianka Warszawa
124 Mazur Sierpc 31 : 26 ChKS Łódź
125 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 19 Włókniarz Konstantynów Łódzki
126 MKS Wieluń 33 : 31 UKS Prus Siedlce
Kolejka 22 (2014-04-26 - 2014-04-26)
127 Wisła II Płock : MKS Wieluń
128 UKS Prus Siedlce : Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
129 Włókniarz Konstantynów Łódzki : Mazur Sierpc
130 ChKS Łódź : AZS AWF Biała Podlaska
131 Warszawianka Warszawa : Pabiks Pabianice
132 Trójka Ostrołęka : AZS AWF Warszawa
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)